Ir divi veidi kā dzīvot - it kā brīnumu nebūtu vai - brīnumi notiek katru dienu! /Alberts Einšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sportoju ikdienā!


page: 1   [2]   (page size 50)
kasija
					Poste: 262
kasija (on-line)
Publicēts: 16.03.2012 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/03/2012 15:01:18 - melllene Rakstīja :
Šodien te varu ierakstīties, jo esmu paredzējusi divas reizes pa 40 min pastaias - uz un no tikšanās centrā iešu ar kājām. Jau nedēļu to gaidu Man ārkārtīgi patīk iet ar kājām pāri Akmens tiltam.
Sveika!Es jau arī priecātos, ja man pietiktu ar pastaigām, bet nekā....kaut kāds minimums vēl prasās ar kardioslodzīti!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 18.03.2012 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/03/2012 13:52:23 - kasija Rakstīja :
Sveika Denia!Kāpēc tu tomēr priekšroku dod velotrenažierim salīdzinājumā ar skrjceliņu?Kādi mīnusi un plusi abiem tādos lielākos vilcienos?Un kāda pulsa robežās tu turies?

Sveika,Kasija! Man labák patík velotrenazieris tapéc,ka tas tá netraumé muguru ká skriesana. Jo vairák vai mazák mans mazais man tomér ir uz rokám un tas liek sevi sad-tad manít. Tagad man ir arí speciálie (it ká muguru netrauméjosie sporta apavi), bet visviens prieksroku dodu velotreninam. A, un vél novéroju to,ka ar velotrenazieri nominu ísáká laiká vairák kalorijas, neká uz skrejcelina.

Pirms páris gadiem,lai sasniegtu max.efektu,man ieteica nelaist pulsu pári 165. Bet tagad man tas ir stipri par daudz ( neesmu vairs tá trenéta+ arí gadi nákusi klát). Vados péc izjútám pársvará turos 130-145 pulsa robezás. Bet vispár variéju,nav tá ka visu trenina laiku braucu viena pulsa robezás. Tagad treninu papildinu arí ar spéka vingrinájumiem- 15 min.kardio,tad spéka vingrininájumi,tad atkal 15 min.kardio un atkal spéka vingrinájumi. Es saprotu,ka sportojot svars nák lénák nost,tacu tas mani neuztrauc,jo jau jútu ká samazinás apkártméri un kermenis klúst tvirts. Bet galvená sporosanas sáls ir tajá,ka jútos daudz labák un vakaros pat prátá nenák knakstísanás ap édamo virtuvé.

Nesen uzgáju  latviesu valodá saitu http://www.edunsporto.lv/   Tur arí ir labas lietas ko palasít.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 18.03.2012 13:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/03/2012 13:59:48 - kasija Rakstīja :
Sveika!Es jau arī priecātos, ja man pietiktu ar pastaigām, bet nekā....kaut kāds minimums vēl prasās ar kardioslodzīti!
Kasija,man tiesi tápat! Nu prasás tá  kardioslodzíte. Já,pastaigas,ratinosana arí ir ok,bet ja vien nestumjas kalná ar bérnu ratiniem+ sapirkto paiku, tad nekádu kardio no pastaigas negústu. Péc parastám pastaigám pats par sevi jútos ok, bet péc trenina esmu vnk energijas párpilna un lidoju.   Un pats galvenais- nav pat sevi jádiscipliné, jo péc treniniem ést vnk ne-gri-bas.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 18.03.2012 14:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/03/2012 14:00:34 - denia Rakstīja :
Kasija,man tiesi tápat! Nu prasás tá kardioslodzíte. Já,pastaigas,ratinosana arí ir ok,bet ja vien nestumjas kalná ar bérnu ratiniem+ sapirkto paiku, tad nekádu kardio no pastaigas negústu. Péc paras ...
ES to domáju par vakara ésanu.

kasija
					Poste: 262
kasija (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 00:00:19 - denia Rakstīja :
Sveika,Kasija! Man labák patík velotrenazieris tapéc,ka tas tá netraumé muguru ká skriesana. Jo vairák vai mazák mans mazais man tomér ir uz rokám un tas liek sevi sad-tad manít. Tagad man ir arí spec ...
Paldies, Denia, par taviem novērojumiem uz trenažieriem, man ir ko padomāt..Izlasīju kā tu darbojies, nopētīju tavu piedāvāto saitu, un pilnīgi sapriecājos, ka doma par kardislodzi nemaz nav nepareiza, un pulsu arī jāmāk saprast- kā teikt- pareiza piepūle un gūts maximālais efekts
Liekas, ka kādam klupšanas akmenim būs paiets garāmPaldies dubultā!


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 10:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 10:32:12 - Rakstīja :

Vai Tev, Denia, velotrenažieris nepiedzen stipri augšstilbu muskuļus? Man viena kolēģe, kura ir ļoti tieviņa, nopirka, lai mājās varētu darboties, bet pēc kaut kāda laika pārtrauca, jo ļoti sāka palielināties augšstilbu muskuļi. Es šī iemesla pēc nopirku trenažieri - slēpotāju, man ļoti patīk, kad regulāri kaut pa 15 min. dienā minos, bikses ļoti ātri palika vaļīgas. Vienīgi tagad vairāk nūjoju, jo gribas svaigu gaisu, darba diena paiet telpās , tāpēc vakarā man nekad nav slinkums izstaigāties ar nūjām.  tomēr pēc svētdienas staigāšanas pa veikaliem sāku domāt, ka būs gan jānūjo, gan ar trenažieri jābrauc, jo gribēju nopirkt bikses - sev par šausmām , tik lielu izmēru nekad nebiju pirkusi, tanī brīdī mani izglāba nomestie - 3,6kg, savādāk no kreņķiem būtu nopirkusi vēļ torti Cielaviņa (RIMI bija akcija), tomēr tagad esmu uz viļņa un paldies Dievam, ka tā. Es pat šorīt padomāju, ka tāda motivācija un apņemšnās man bija tikai pirms dēla dzimšanas, kad es ar SV notievēju, bet grūtniecības laikā visu uzēdu atpakaļ, otra tievēšana bija uz stresa bāzes, kad vienkārši neko nevarēju ieēst, ļoti notievēju, bet pēc tam , kad lielie stresi beidzās, visu ar uzviju uzēdu atpakaļ. Doma tievēt jau vienalga nebija mani pametusi, bet pēc dažu kg nomešanas viss iegāja atkal vecajā ēšanas režīmā. šoreiz kaut kā iekšēji jūtu, ka sanāks. Uz darbu taisu līdzi sev ēdienus. Sorīt neizturēju, uzkāpu uz svariem un būs mīnuss arī šonedēļ. Tagad gan jāiet strādat

 

 


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.03.2012 19:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2012 19:01:39 - legi Rakstīja :
Vai Tev, Denia, velotrenažieris nepiedzen stipri augšstilbu muskuļus? Man viena kolēģe, kura ir ļoti tieviņa, nopirka, lai mājās varētu darboties, bet pēc kaut kāda laika pārtrauca, jo ļoti sāka palie ...

Legi,apsveicu Tevi ar motivácijas vilni,tá tik turét!!! Atceros,Tu reiz rakstíji, ka Tev májás ir epliskais trenazieris, kurs ir baigi efektívais. Bet nu piekrítu,ka ja visu dienu sédéts telpás, tad vakará nav neká labáka ká izvingrináties  svaigá gaisá!!! Saki ká Tev patík nújosana un cik ilgi Tu jau nújo?

Né, man nav uzdzíti augstilbu muskuli. Es vinus smuki péc trenina izstaipu.


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 22.03.2012 21:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2012 21:46:34 - denia Rakstīja :
Legi,apsveicu Tevi ar motivácijas vilni,tá tik turét!!! Atceros,Tu reiz rakstíji, ka Tev májás ir epliskais trenazieris, kurs ir baigi efektívais. Bet nu piekrítu,ka ja visu dienu sédéts telpás, tad v ...
Es, Denia, nūjošanā esmu, ja tā varētu teikt, pilnīgi iemīlējusies. Tā kā man ir ļoti gara darba diena, vienīgi piektdienas taisu īsāķas, lai vairāķ ar savējiem varētu pabūt kopā, tad es nespētu vakaros  ne ar ko nodarboties tikai pieklājības pēc, ka tā vajag, bet nūjošana man jau ir pozitīvā atkarība. Es ļoti, ļoti labi jūtos. Zini, tikai no malas izskatās, ka tas tāds pensionāru sporta veids, es , starp citu, agrāk arī tā domāju, bet patiesībā tā ir tāda slodzīte, man mugura vienmēr slapja, jo es eju ātrā gaitā. Mana mugura nekad nav tik labi jutusies, man jau kādu laiku sāpēja plecs, it kā ne pārāķ stipri, bet, kad jānes pat nelieli smagumi somā, man bija diskomforts, kā arī, ilgi ejot ar kājām, man ļoti lauza jostas daļu, ko tik visu es neesmu darījusi, bet ilgtermiņā nekas tā īsti nepalīdzēja, bet jau no vienas nūjošanas reizes viss man bija pārgājis, arī staigāt varu lielus gabalus bez sāpēm. Skriet man nepatīk, jo gandrīz katru rītu skrienu uz autobusu, bet,kad es nūjoju, man ir tāda sajūta, ka  varētu iet līdz pasaules malai.  

GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 07:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 07:43:22 - legi Rakstīja :
...bet nūjošana man jau ir pozitīvā atkarība. Es ļoti, ļoti labi jūtos.... Mana mugura nekad nav tik labi jutusies, ... sāpēja plecs,.. ejot ar kājām, man ļoti lauza jostas daļu,

Paldies Tātad es esmu izvēlējusies pareizo nodarbi - nūjošana.

Vakar es sāku apgūt "ekipējuma" pielietojumu, palasīju informāciju un šovakar sētā izmēģināšu [privātmājas]

Rīt pie sestdienas došos "trasē". Esmu pilnīgi pārliecināta, ka nūjšana būs manas "narkotikas"

Par pieļautām kļūdām es neuztraucos, jo to visu daru tikai sev par prieku

Vēlreiz PALDIES


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.03.2012 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 21:23:21 - Rakstīja :
Esmu apņēmusies gatavoties pavasarim&vasarai un iegūt pēc iespējas smukāku ķermeni. Plāns ir šāds:
1. FD uzturs un ūdens.
2. Pastaigas ārā KATRU DIENU 30-60 min
3. 2 reizes nedēļā vingrošana mājas apstākļos (kopā ar Okarti vai DVD vai Youtube)
4. Iemācīties ikdienā ik pa brīdim pataisīt vēderpresītes.


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 22:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 22:17:03 - GIRU Rakstīja :
Paldies Tātad es esmu izvēlējusies pareizo nodarbi - nūjošana. Vakar es sāku apgūt "ekipējuma" pielietojumu, palasīju informāciju un šovakar sētā izmēģināšu [privātmājas] Rīt pie sestdienas došos ...
Vispār nav nekā grūta, galvenais, lai nūjas nav augstāk par nabu. Ejot nūjas ir kā otrs pēdu pāris, nūjai jāiet uz aizmuguri. Daudzi nepareizi nūjo, liekot nūjas sev priekšā, bet jābūt tā, ka pretējā roka un kāja uz aizmuguri iztaisnojas, pašai jāiet taisni. Tagad es varu ieteikt nūjošanu arī pret peļu vēderiņiem rokām, jo ļoti jūt tricepsus. Vari google uzklikšķināt uz - kā pareizi nūjot - tur būs video, gan jau youtube.com arī ir video, tikai jāraksta - nordish walking. Es tikko nonūjojos un varu teikt, ka tas arī ir labs līdzeklis pret ēšanas lēkmēm, es tā izbēgu ne jau no rīšanas, bet tādas nelielas vēlmes knakstīties kā pie piektdienas.   Es jau te tā kā tāda fanāte runāju, bet ko lai dara, ka man patīk. īstenībā mana mamma ir visam pirmsākums, viņa nūjo un drīz visas kaimiņienes arī nūjos, tēti arī viņa izvilkusi no mājas, kas vispār man bija liels brīnums. Mamma ar tādu sajūsmu stāstīja par labo pašsajūtu un katru dienu gāja nūjot, ka es taču nevarēju atpalikt, nopirku ZOOM Rimi nūjas par 5,40Ls ar domu, ja nepatiks, tad nebūšu baigi iztērējusies un kā pamēgināju , tā sapratu, ka tas ir mans. Pastāstīsi, kā pašai patika, man ļoti interesē! Ja Tev patiks nūjot, tad rīt man atbrauks draudzenīte, jo mums ir mācības, viņa ir nūjošanas instruktore, ja būs kas specifisks, kas jāievēro,tad es noteikti pastāstīšu.

Kirsiitis
					Poste: 260
Kirsiitis (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 23:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 23:15:15 - Rakstīja :

Mans plāniņš:

1) pastaigas vismaz 30min katru dienu (kaut vai aizčāpošana līdz veikaliem pēc dārzeņiem pa garāko ceļu);

2) skriešana pa vietējo mežiņu katru dienu cik nu spēks atļauj (šodien bija pirmā diena, sanāca ~20min noskriet nelielā tempā + 4 apstāšanās,bet apņemšanās nav zudusi!  Skriets nav veselu mūžību, nedaudz grūti jau ir, turklāt ar manu svaru, bet.. labi, ka ir otrs skrējējs, kas tur tempu); 

3) sīki mājas darbi, ar daudz pietupieniem, slaucīšanu, mazgāšanu, galvenais, lai diena paiet neguļot uz dīvāna  Turklāt pavasaris sākas, tā tad pavasara lielā tīrīšana pamazām arī var sākties!


GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 24.03.2012 15:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2012 15:54:13 - legi Rakstīja :
Ja Tev patiks nūjot, tad rīt man atbrauks draudzenīte, jo mums ir mācības, viņa ir nūjošanas instruktore, ja būs kas specifisks, kas jāievēro,tad es noteikti pastāstīšu.

Tās būs manas "nartotikas"

Vispirms apskatīju vairākus video: iesildīšanās vingrojumus, kā pareizi soļot. Izskatītās ka nebūs sarežģīta. Teorētiskā daļa jāsavieno ar praktisko. Bet nu gāja visādi.

Vispirms atnācu gandarīta un apmierināta. Iesildījos ar vingrojumiem, nūjoju es lēnā solī 40 min, tad vēl pavingroju. Nūjošana jau negāja tik gludi kā gribējās, ka kāds uzfilmētu, būtu ko pasmiesties....  Tā izbaudot pavasara lietu, iedomājos par vienu telefona numuru, kuru es pagājušo gadu ierakstīju mobīlajā. Sazvanīju YES! izrādās rīt deviņos ir apmācības tiem, kas vēlas nūjot. 

Viss notiek tad, kad tam jānotiek

Gaidu rītdienu ar nepacietību.


annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 10:00:48 - legi Rakstīja :
nopirku ZOOM Rimi nūjas par 5,40Ls ar domu, ja nepatiks, tad nebūšu baigi iztērējusies un kā pamēgināju , tā sapratu, ka tas ir mans.
 Es arī ar tādu pašu domu tādas pašas nūjas nopirku un rezultāts tāds pats - iepatikās. Tagad tik notiek ērtākās vietas un maršruta meklējumi!

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 10:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 10:29:54 - annely Rakstīja :
 Es arī ar tādu pašu domu tādas pašas nūjas nopirku un rezultāts tāds pats - iepatikās. Tagad tik notiek ērtākās vietas un maršruta meklējumi!
Varbūt vari padalīties kādas nūjas pirki? un kur? it kā informācijas ir daudz, bet gribētos konkrētu piemēru!  visas runājat par nūjošanu, ka mani arī tas ieinteresēja, turklāt man ir brīnišķiga vieta pa kurieni nūjot! 

GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 11:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 11:15:49 - Minkinja Rakstīja :
Varbūt vari padalīties kādas nūjas pirki?

Es iegādājos nūjas sporta veikalā Aizkrauklē. Tādas 3-daļīgas oieregulē garumu un tad nofiksē, bet vakardienas nodarbībās vadītāja teica, ka nav tās labākās. Lietot var. Vadītāja Zigrīda ieteica,

ka vispiemērotākās esot WALKING [iespējams, ka uzrakstīju neprecīzi, bet rakstu pēc atmiņas, jo informācijas man vakar bija daudz, savā dienasgrāmatā jau drusku uzrakstīju]. Ja būs profesionālākas nūjas cena arī OI-OI.

Ja jau vieta ir brīnišķīga, tad jau to vajag izmantot sev par labu.

 


Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 26.03.2012 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 11:37:21 - Kirsiitis Rakstīja :
2) skriešana pa vietējo mežiņu katru dienu cik nu spēks atļauj (šodien bija pirmā diena, sanāca ~20min noskriet nelielā tempā + 4 apstāšanās,bet apņemšanās nav zudusi! Skriets nav veselu mūžību, neda ...
Es arī, es arī esmu atsākusi skriešanas sezonu

Apņēmība man radās tajā brīdī, kad vīrs pēkšņi paziņoja, ka nu skries katru dienu, nolēmu turēt līdzi, jo kompānijā vienmēr jautrāk. Uz stadionu sanāk skriet pa parku ( nepatīk tas, ka jāskrien pa asfaltētu celiņu, bet patīk, ka ir dažāds reljefs un lielāka iespēja izbaudīt dabas jaukumus), bet pa stadionu skrienu vairākus apļus tāpēc, ka stadionā ir smilškārtas segums, liekas, ka nav tik liela slodze locītavām. pagaidām 30 min sanāk noskriet lieliski, par to pašai liels prieks. Par ikdienas fizisko aktivitāti skriešanu izvēlējos divu iemeslu dēļ -
 - tā būs tā nepieciešamā 30 min ikdienas aktivitāte, ko FD programmā būtu nepieciešams iekļaut
 - vēlos ļoti kādreiz piedalīties kaut vienā orientēšanās pasākumā, par to esmu sapņojusi jau sen, bet tam nepieciešama izturība skriešanas ziņā. Mana atpūta ir mežš un, ja to vēl apvienotu ar fizisko aktivitāti - būtu super

Vai te FD forumā ir kāda meitene, kura ir nodarbojusies/nodarbojas ar orientēšanās sportu?

annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 16:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 16:54:51 - Minkinja Rakstīja :
Varbūt vari padalīties kādas nūjas pirki? un kur? it kā informācijas ir daudz, bet gribētos konkrētu piemēru!
Lielajā Rimi, pa 5Ls ar kapeikām, regulējamās, melnas ar pelēku, virsū rakstīts Nordic Walking.... Bet kā jau te Giru minēja, noteikti nav tās labākās - bet lielāku summu šobrīd maksāt negribu. Tāpēc man ir OK  Neesmu spečuks, tāpēc nepateikšu, kuras ir tās labākās ;)

zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 27.03.2012 17:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/03/2012 17:31:43 - Rakstīja :
Nodarbojos ar sportu regulari un FD ieveroju (ar dazu nedelu partraukumiem pa vidu) kadus 4 menesus.
Man joprojam ir ta, ka gribas est vairak olbaltumvielas neka oglhidratus! Varbut tas del ta, ka esmu vegetariete un needu galu, zivis?! foruma esmu salasijusies par so temu - censos pietureties pie programmas un est tos oglhidratus man noteiktaja daudzuma, bet tas man tomer sanak vairak ar piespiesanos neka ar patiku, kas atkal nav labi! Tai pat laika es labak apedu kadu siera skeli vai biezpienu vairak neka vajag! Ta nu es te balanseju - censos ieverot visu ka nakas, bet ne vienmer sanak. + japiezime, ka sportoju videjas intensitates nodarbibas, ne lidz speku izsikumam!
Jautajums meitenem, kas nodarbojas ar sportu regulari: Ka jums ir, vai jums ir velme vairak pec olbaltumvielam vai tomer ne?

annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 24.04.2012 22:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/04/2012 22:54:04 - Rakstīja :
Sveiciens nūjotājām 
Kā labi veicas? Šodien tik smuks laiks bija, kā reiz priekš nūjošanas 
Tā kā vairumā gadījumu sanāk nūjot pa asfaltētiem celiņiem, tad izmantoju gumijas uzgaļus. Taču tie dilst  Kā Jums šajā sakarā veicas? Esat jau savām nūjām gādājušas jaunus uzgaļus?? Kur pirkāt?

Martinelly
					Poste: 94
Martinelly (on-line)
Publicēts: 24.04.2012 23:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/04/2012 23:22:11 - Rakstīja :
Es ar piedāvājumu. Varbūt ir kāda meitene kas dzīvo pļavniekos un gribētu iet pastaigāties kopā? teiksim vakaros? Man protams katru vakaru nesanāk, var jau kādreiz arī no rīta, vienkārši man darbs maiņas, labs iepāzīšanas iemesls+ jauka kompānija

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.06.2014 18:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2014 18:07:51 - Rakstīja :
Tavā teiktajā ir pretrunas "kā viegli notievēt" un " tas varētu būt grūti - nogriezt ogļhidrātus". Jebkura drastiska izturēšanās pret sevi tikai rada lielākas problēmas un sekas. Ogļhidrāti nepieciešami smadzeņu darbībai, enerģijai...  Kādēļ to pēkšņi sev atņemt?


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās