Ja kaķis un suns pēkšņi kļūst draugi, šī viņu draudzība nav nekas cits kā kopīga savienība pret pavāru. /S. Cveigs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Satikšanās aprīlī


page: 1   2   [3]   (page size 50)
melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 12:51:57 - Kadrija Rakstīja :
Atradu 3 draiski apaļas bildes.. :)))))) Meitenes, uz nākamo tikšanos būs līdz!!, un vēl pa virsu meklēšu no vēl vecākiem arhīviem. Bet jāsaka kā ir  - skatoties sajūtas.. nuuuu.. ir interesantas :))) ...
Tiešām nevaru iedomāties, ka Tev ir bijis, kāds lieks kilograms. Pamatā tā par Jums visām trijām varu teikt. Tik ļoti Jums piestāv SLAIDUMS, ka nevaru iedomāties, ka ir bijis savādāk!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 12:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 12:55:06 - baibinjsh1 Rakstīja :
arī Ivonnai jau tad būs, manuprāt, pirms un pēc bildes!
Par šo es apbrīnoju Ivonnu, tāpat kā AG un noteikti ir vēl citas meitenes, kas tievē(tievēja) arī ar mazu lieko svaru. Tas ir super, ja var atrast motivāciju mainīt ēšanas paradumus un dzīvesveidu nesasniedzot tādu lūzuma punktu kā tas bija man.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 13:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 13:27:02 - Ivonna* Rakstīja :
To, cik daudz sapļāpājām, būtu iiiiiiiilgi jāraksta šeit on-line
Meitenes - cik forši, ka jums tiiiik labi gājis, prieks lasīt jau jūsu aprakstītās emocijas vien

Tomēr - varbūt katra varat kaut nelielu kopsavilkumu uzrakstīt mums pārējām ( kas nebija ar jums) - ko tad jaunu uzzinājāt viena no otras saistībā ar FD, varbūt mums pārējām FD on-line dalībniecēm tas būtu ļoti interesanti/arī noderīgi? Baibinjsh - ko tu tur par tām zivīm jaunu uzzināji?

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 04.04.2011 14:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 14:36:14 - Elīna. Rakstīja :
Meitenes - cik forši, ka jums tiiiik labi gājis, prieks lasīt jau jūsu aprakstītās emocijas vien Tomēr - varbūt katra varat kaut nelielu kopsavilkumu uzrakstīt mums pārējām ( kas nebija ar jums) - ko ...
Pievienojos!!! Jo - tas, ko jūs izstāstāt - ir tāda sajūta, kā pati būtu pabijusi... Man ar ļoti gribējās... Un jūsu tikšanos pat izjutu - skatījos pulkstenī, ak jā, jau četri - tas nozīme, ka esat tikušās, iztēlojos, kā tas būtu, kāda katra no Jums esat dzīvē...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 15:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 15:18:23 - mumins1980 Rakstīja :
iztēlojos, kā tas būtu, kāda katra no Jums esat dzīvē
Pie manis ieradās ciemos trīs SLAIDAS, SKAISTAS un POZITIVAS meitenes!
Man ir vairāki ieguvumi, kautko varu mēģināt uzskaitīt:
1.Kadrija man uzdāvināja mellenes, tagad zināšu, ka veikalā šim plauktam garām neiešu, jo tās ir patiesi garšīgas. Varētu iekļaut sestdienas vakara sevis lutināšanas programmā...
2.Man bija liels prieks, ka meitenēm garšoja ēdieni un ka visas ēdām vienu un to pašu. Nebija kā parasti ciemos sevi jāpievalda uz kādu našķi. Nezināju, ka man tas ir tik svarīgi, tomēr pēc šī pasākuma sapratu, ka ir.
3.MILZONIGA motivācija, jo visas trīs ir SLAIDAS, tomēr vēl tievē!!!
4.Runājām par grupu nodarbībām, par vasarā esošajiem psiholoģijas kursiem - tas man palidzēja pilveidot savu viedokli un iepsējams tomēr mēģināšu vasarā atrast laiku psiholoģijas kursiem.
5.Man cietais siers par 1V ir 22/23 gr, nevis 20 gr, kā es līdz šim skaitīju. Tas nozīmē, ka apsveru domu pārņemt exeli kā V noteicošo skaitu pēc gr un kalorijām, nevis online kalkulatoru, jo exelis ir precizaks.
6. Vislielākais ieguvums ir LOTI patīkams sestdienas pēcpusdienas&vakara pavadītais laiks. Tiešām tāda "iemīlēšanās" sajūta pavīdēja. Spēks, motivācija darboties FD.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 15:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 15:37:31 - baibinjsh1 Rakstīja :
Man ļoti patika melllenes īstās mērķa bildes! .... tāpēc mazliet uznāca sajūta, ka prātā parādījies tāds neliels veidols, kāda es varbūt varētu izskatīties.... Žēl, ka šeit nav sarkstošā smaidiņa, kā ...
Tev jau līdz tam pavisam mazdruksu palicis, pēdējie soļi maratonā pēc tam pa vasaru iedegums un tad tik jātaisa fotosesija

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 04.04.2011 16:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 16:10:05 - Rakstīja :
Es te jus palasos un priecajos par jums,meitenes! Jus visas  esat tadi malci! 

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 17:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 17:26:54 - melllene Rakstīja :
Pie manis ieradās ciemos trīs SLAIDAS, SKAISTAS un POZITIVAS meitenes! Man ir vairāki ieguvumi, kautko varu mēģināt uzskaitīt:1.Kadrija man uzdāvināja mellenes, tagad zināšu, ka veikalā šim plauktam g ...
Paldies par aprakstu
Tagad jautājums - kas tās par mellenēm?
Eh - centīšos arī es iet līdz galam savā tievēšanas maratonā un saglabāt sevī motivāciju tievēt, jo zinu to, ka pavasaris un vasara man grūtākie laiki šajā ziņā - tik daudz kārdinājumu uz visu ko - šašliki, pikniki u.c., kaut gan līdz šim ir bijis tā, ka vasarā ēdu visu ko, bet svars veiksmīgi stāv uz vietas - laikam jau fiziskā slodze šajā visā nospēlē lielu lomu.

Katrā ziņā - malači meitenes

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.04.2011 17:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 17:41:18 - Elīna. Rakstīja :
Tagad jautājums - kas tās par mellenēm?

Elīna,'salasīju' mellenītes Stockann pārtikas nodaļā! :)

Iedomājos, ka neko labāku melllenei uzdāvināt nevar, kā vien mellenes!  Un dubultā priecājos, ka viņas bija gardas! :))

Un kopsavilkumu arī noteikti uzrakstīšu no savas puses!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 20:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 20:12:56 - Rakstīja :
Es šodien savas 5 min pie šokolādes stenda veikalā "mocījos". Tad izdomāju, ka jau esmu gatva tērēt naudu Fazer lielajai šokolādei, tad to pašu varu iztērēt arī kazenēm. Nu tad man šodien bija garšīgās kazenītes.

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.04.2011 20:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 20:57:13 - melllene Rakstīja :
Es šodien savas 5 min pie šokolādes stenda veikalā "mocījos". Tad izdomāju, ka jau esmu gatva tērēt naudu Fazer lielajai šokolādei, tad to pašu varu iztērēt arī kazenēm. Nu tad man šodien bija garšīgā ...

Visu cieņu, melllene!!!  

..jo vairāk tapēc, ka ir lieki piebilst, kurā virzienā man roka aizslīdētu.. 


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.04.2011 21:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 21:00:53 - Elīna. Rakstīja :
Tomēr - varbūt katra varat kaut nelielu kopsavilkumu uzrakstīt mums pārējām ( kas nebija ar jums) - ko tad jaunu uzzinājāt viena no otras saistībā ar FD, varbūt mums pārējām FD on-line dalībniecēm tas ...

Man, mūsu tikšanās, vislielāko vērtību ieguva ar emocionālo „uz viena viļņa” sajūtu. Jau forumā ir jūtams liels atbalsts, bet klātienē tas ir vēl iespaidīgāks! :))) Jau esmu minējusi, ka dodos uz FD grupu (tikai, lai nosvērtos un uzkrātu teorētisko bāzi), jo tur, šo 4 mēnešu laikā neesmu iejutusies tā, kā to izdarīju jau ienākot pa melllenes mājas durvīm! Tiesa, nokavēju sākumu un ierados tieši uz neizsakāmi gardās melllenes ceptās picas un laša uzkodiņu pasniegšanu, un sākuma šeptes ar kopīgo svēršanu un vienību skaitīšanu, diemžēl gāja secen.

Un es zinu, kāpēc izdevās noķert to laimes lidojumu, jo, patiesībā, pirmo reizi visas satiktās personības šķita absolūti savējās. Cik tad bieži mums izdodas ballītēs, saviesīgos pasākumos vai pasēdēšanās gūt maksimālu prieku no komunikācijas ar ikvienu kompānijas dalībnieku? Šeit tas izdevās vienkārši pasakaini - runā ar un par ko gribi (jo, mīļās, nebija jau tā, ka mēs runājām tikai par vienībām un svaru J), un saproti, ka tā ir patiesa bauda saprast un būt saprastam! Klausies otrā un saproti, ka šeit strādā augstākā empātijas pakāpe. Ar Baibiņu, piemēram, atklājām, ka mums abām ir tā sauktās „resnās dienas”, kad iepriekšējā vakarā paēsts kas smagāks un nākamajā jau šķiet, ka šur tur, šis tas jau uzaudzis :) Vai dalīšanās pieredzē ar mellleni par grupu nodarbībām un tur gūto pieredzi, kā arī, ar Ivonci atklājām, ka teātris ir mūsu vājība.

Šī tradīcija ir jāturpina, noteikti!

 Un tagad man jau ir atrasta neliela apaļo bilžu kaudzīte! :) un nepacietīgi gaidu Jums to parādīt! Jo NEEEE!!  šāds svars man nav bijis vienmēr, lai kā Jūs man te negribat īsti ticēt! :D


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 21:23:10 - melllene Rakstīja :
Kad ciemiņi pulcējās ap tortes pasniegšanu, paņēmu šķīvi un devos pēc saviem salātiņiem uz telpu, kur stavēja mana rokassomiņa :) Man par pārsteigumu draudzenes mamma pēc tam pamanīja, ka ēdu līdzpaņ ...

Nu gan Tu esi viltniece!   Superīgs variants - nolikt somiņā, jo tad nebūs jāliek uz galda un citiem jāafišē, ka ēd citu pārtiku!

Par brokastīm - gan jau organisms končas pārstrādās labi, jo no rīta! Atceries manus 40g auzu pārslām? Redz, ka tomēr, no rīta ēstas, neko traku nenodarīja! Laikam jau sliktāk ir, ja ēd vakarā, kā pati saki... Man šīs pēdējās 2 dienas ir vakara ēšana, jo pa dienu viss sakrīt tā, ka vai nu nav laika, lai paēstu, vai arī nav, KO ēst tajā laikā, kad vajadzētu.

Šovakar cepšu picu , ko ņemt rīt līdzi uz universitāti. Forši, ka tagad manām ikdienas līdzņemajām ēdienreizēm varēs pievienoties arī šī gardā pica! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 21:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 21:27:06 - Kadrija Rakstīja :
Visu cieņu, melllene!!!   ..jo vairāk tapēc, ka ir lieki piebilst, kurā virzienā man roka aizslīdētu.. 

vaiii.... šokolāde un Kadrija - bīstamā kombinācija! 

es tagad tā domāju, ka nez vai varētu divas melnās šokolādes vienā reizē... kaut gan atkarībā no tā, cik lielas! varbūt tā ir Tava panākumu atslēga? 


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.04.2011 21:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 21:41:12 - baibinjsh1 Rakstīja :
vaiii.... šokolāde un Kadrija - bīstamā kombinācija! varbūt tā ir Tava panākumu atslēga?

Man patikā Kā Ilze_ vienā online nodarbībā minēja, ka šoko ir afrodiziaks. Nu Kadrijai noteikti.

 No sērijas - pietrūkst dzīvē prieciņa? Apēd šoko un tad var arī ziemas vidū logus mazgāt  Šoko ir laime un posts vienlaikus! Jau no  mazotnes.. :) njammmmmmma. Bet tagad ir miera periods. :)


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 21:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 21:41:34 - Elīna. Rakstīja :
Meitenes - cik forši, ka jums tiiiik labi gājis, prieks lasīt jau jūsu aprakstītās emocijas vien Tomēr - varbūt katra varat kaut nelielu kopsavilkumu uzrakstīt mums pārējām ( kas nebija ar jums) - ko ...

Nu tad laiks arī manam kopsavilkumam:

1. Ierados pirmā, par ko brīnījos, jo vienā brīdī jau šķita, ka nokavēšu visus iespējamos tramvajus, bet paskrēju un tiku laikā! Ienākot melllenes mājā, pārņēma jaukas sajūtas, ka es tur būtu gaidīta , mani sagaidīja ļoti skaista un smaidīga melllene ar bērniņu rokās - nu tik superīgi! Un es arī uzzināju viņas vārdu! hihi, bet te gan nestāstīšu, paturēšu to kā savu pērli lādītē.

2. Biju pārsteigta par to, cik gan daudz var būt par ko runāt ar cilvēkiem, ko satiec pirmo reizi mūžā! Arī gadu starpība, nodarbošanās atšķirības, ģimenes statuss... tas nekas nav, salīdzinot ar to, kā mūs vieno FD, jo mēs varējām runāt ne tikai par vienībām (kā jau te pirms tam daža laba teica), bet arī par dvēseliskākām un personiskākām lietām. Ļoti spārnojošas sarunas!

3. Kad satiku Ivonci, nevarēju saprast, kāpēc viņa sadomājusi tievēt, jo nu tās kājas.................. Ivonce, nepateicu pie melllenes, bet pateikšu šeit - TEV IR FANTASTISKAS KĀJAS UN SUPERĪGI ZĀBAKI! Un mani uzlādēja Ivonces darbošanās ap excel failiņu un vienību pierakstīšana telefonā - lai neaizmirstas un dienā nepārtērējas. Sāku saprast, cik tomēr noderīga štelle tas excel failiņš ir - visu izrēķinās un parādīs, nebūs tik daudz laika jātērē! 

4. Sapratu, ka man ir jāatkož viens knifs - kā smuki uzrīvēt sieru pa taisno uz picas. To man uzticēja izdarīt, bet, pēc ne pārāk fiksa un veiksmīga mēģinājuma, melllene nāca palīgos un rādīja klasi. Kāpēc tas jāiemācās? JO TAD MAZĀKU SIERA DAUDZUMU VAR LABĀK IZKLĀT PA VISU PICU!

5. Par zivīm uzzināju lūk, ko - no iepriekšējās SV tievēšanas, bija atklājies fakts, ka, ja uzturā lieto zivis dažas reizes nedēļā, tajā nedēļā svars ir krities labāk, nekā citās. Tāpēc nu man ir mērķis - zivis, zivis, zivis!!!

6. Par Kadriju man bija iespaids, ka "tā nu gan ir reaktīvā meitene", kā arī daļēji bija! Tik enerģiska, komunikabla un SLAIDA! Jā, Kadrij, tā bilžu čupiņa, kas Tev tagad ir savākta, noteikti būs jāredz!

7. Noteikti saņēmu iedvesmu iegādāties labu virtuves kombainu/blenderi vai kā viņu nosaukt. Melllene, kāds ir Tev? TIK LABI visu saputo un samaisa! Un vēl tas, ka varot pat malto gaļu mierīgi tādā taisīt!  

8. Pārliecinājos, ka, ja grib, var ēst daudz, skaisti, garšīgi un tievēt, jo nu mēs tiešām ēdām labi!

9. Diemžēl nenofotografējāmies , bet zinu, ka nākamreiz tas noteikti notiks! Pagaidām emocijas ir tik spilgtas, ka pat bildes nevajag! 

10. Uzzināju, ka man varētu būt interesanti apmeklēt grupu nodarbības klātienē, iet pie psihoterapeita un izbaudīt dažādus psiholoģiskos seminārus/kursus - tā vismaz šķita pārējām dāmām. Nu ko, atliek vien ticēt un varbūt arī man dzīve piespēlēs kādus labus kursus vai semināru/nodarbību ciklu!

11. Sapratu, cik nozīmīgs patiesībā ir domubiedru atbalsts tievējot. VIenam nu noteikti nesanāktu TIK labi, kā arī tad FD nebūtu tik tuvs sirdij, jo šiet ir ne tikai uzturs, bet ir emocijas un lieliski cilvēki!!!

Tāds nu apmēram būs mans saraksts, ko ieguvu, bet ir tik daudz visa kā, ka nevar jau uzrakstīt!


Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 22:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 22:00:47 - Rakstīja :
Kadrija, Melllene un Baibinjsh - Milzīgs Paldies par nelielu tikšanās atstāstu, kaut saprotu, ka tā ir tikai neliela daļiņa no visa tā, ko guvāt jūs pašas,bet ar to man pietiek, lai lasot visu - mani pārņemtu tāda sajūta itkā es būtu bijusi kopā ar jums, esmu guvusi vēl lielāku motivāciju turpināt tievēt



Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 22:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 22:02:46 - baibinjsh1 Rakstīja :
5. Par zivīm uzzināju lūk, ko - no iepriekšējās SV tievēšanas, bija atklājies fakts, ka, ja uzturā lieto zivis dažas reizes nedēļā, tajā nedēļā svars ir krities labāk, nekā citās.
Jā, jā - tas arī ir stāsts par mani - jo biežāk zivis manā ēdienkartē, jo svars labāk krītas.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 22:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 22:07:59 - baibinjsh1 Rakstīja :
7. Noteikti saņēmu iedvesmu iegādāties labu virtuves kombainu/blenderi vai kā viņu nosaukt. Melllene, kāds ir Tev? TIK LABI visu saputo un samaisa! Un vēl tas, ka varot pat malto gaļu mierīgi tādā tai ...
Melllene - mani arī interesē kāds tad ir tas tavs virtuves kombains, kas visu tik forši izdara? Esmu vienu noskatījusi, kuram arī milzonīgi daudz funkkciju, tikai nevaru saprast - vai par to cenu tas būs to vērts. Kā saka - labāk jau ietekmēties no ieteikumiem/pieredzes, nekā tikai no "plikas" ražotāja reklāmas

Varbūt tās meitenes, kurām ir mājās virtuves kombains varat padalīties ar pieredzi šajā ziņā? Kādu, cik jaudīgu, kādas funkcijas svarīgākās?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 23:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 23:09:45 - Elīna. Rakstīja :
Melllene - mani arī interesē kāds tad ir tas tavs virtuves kombains, kas visu tik forši izdara? Esmu vienu noskatījusi, kuram arī milzonīgi daudz funkkciju, tikai nevaru saprast - vai par to cenu tas ...
un arī par cenām - kur un par cik aptuveni pirkāt? 

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 04.04.2011 23:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 23:20:24 - baibinjsh1 Rakstīja :
un arī par cenām - kur un par cik aptuveni pirkāt? 
Baibinjsh - ja grib malt gaļu, tad skaidrs viens - lēti nav, bet tas noteikti ir to vērts
Man noskatīts viens no KENWOOD kombainu modeļiem, bet nezinu cik tas labs, konkrētajā man patīk tas, ka neaizņem uz galda vai darba virsmas daudz vietas.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 23:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 23:45:40 - Rakstīja :
Meitenes, man šķiet, ka man ir šāds. Kalpo jau tris ar pusi gadus. http://www.i-veikals.lv/?lapa=proddesc&prod=280368

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 23:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 23:47:39 - Rakstīja :
P.S. Taisu saldos, maļu gaļu, blenderēju žāvētos augļus končām, blenderēju zupas, kartupeļu biezputru, rīvēju burkānus, sieru, kāpostus utt.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.04.2011 23:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/04/2011 23:54:31 - baibinjsh1 Rakstīja :
P.S.2. Re kur lētāk http://shopshop.lv/index.php?l=lat&s=product&id=27656

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 05.04.2011 08:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 08:55:26 - melllene Rakstīja :
P.S.2. Re kur lētāk http://shopshop.lv/index.php?l=lat&s=product&id=27656
Paldies, melllene!!!! 

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.04.2011 09:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 09:06:01 - melllene Rakstīja :
Meitenes, man šķiet, ka man ir šāds. Kalpo jau tris ar pusi gadus. http://www.i-veikals.lv/?lapa=proddesc&prod=280368
Melllene - tas kombains gan tev baigais zvērs par tik lētu cenu , ja jau saki, ka visu tas dara un kalpo tik ilgi, tad jau ieteikums būs jāņem vērā Tikai brīnos, ka ar 350 W jaudu tas var pavilkt gaļas malšanu/blenderēšanu

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.04.2011 09:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 09:22:35 - Rakstīja :
Es jau sen skatos uz šo kombainu, bet tagad nesaprotu vai ir to vērts:

http://www2.neoshop.lv/kenwood-fp270.html#

Ir jaudīgāki, bet attiecīgi aug arī cena

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.04.2011 17:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 17:43:52 - Rakstīja :
Man rakstīts: HR 7605 230V
50-60Hz/350W

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.04.2011 17:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 17:45:48 - Elīna. Rakstīja :
Es jau sen skatos uz šo kombainu, bet tagad nesaprotu vai ir to vērts:http://www2.neoshop.lv/kenwood-fp270.html#Ir jaudīgāki, bet attiecīgi aug arī cena
šitajā ir iekšā, gan blenderis, gan sulu spiede, gan kombains - par divām lietām mazāk virtuvē jātur

Ivonna*
					Poste: 76
Ivonna* (on-line)
Publicēts: 05.04.2011 17:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 17:53:29 - Elīna. Rakstīja :
Kadrija, Melllene un Baibinjsh - Milzīgs Paldies par nelielu tikšanās atstāstu, kaut saprotu, ka tā ir tikai neliela daļiņa no visa tā, ko guvāt jūs pašas,bet ar to man pietiek, lai lasot visu - mani ...
aaaaa, cik Jūs te daudz visu ko sarakstījušas! Malači! :) Esmu drusku ierakusies darbos, bet gribu visu kārtīgi  izlasīt un arī uzrakstīt savu īso versiju par satikšanās ieguvumiem! :)

Un re - es beidzot esmu Ivonna*, nevis Ivonce!  Ar īsto vārdu tomēr vieglāk! Lai gan saprotu, ka te jābūt vēl 1 Ivonnai.. :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.04.2011 18:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 18:41:37 - Ivonna* Rakstīja :
Un re - es beidzot esmu Ivonna*, nevis Ivonce!  Ar īsto vārdu tomēr vieglāk! Lai gan saprotu, ka te jābūt vēl 1 Ivonnai.. :)

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.04.2011 18:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 18:54:59 - melllene Rakstīja :
šitajā ir iekšā, gan blenderis, gan sulu spiede, gan kombains - par divām lietām mazāk virtuvē jātur
Tā jau gan ir, Melllene - tu pareizi saki - tur vairākas lietas tajā aparātā, kā arī riekstu/kafijas pupiņu dzirnaviņas tur klāt, kurās laikam arī smalcināt ledu var. Ja jāpērk katra lieta atsevišķi, tad jau beigās ap to pašu summu vien salasās, tā kā metīšu aci uz to pašu vien tālāk ( žēl, ka Ziemassvētki garām - varētu ZsVecītim palūgt )

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 05.04.2011 18:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 18:57:03 - Rakstīja :
Meitenes - par tām melleņogām... Tās svaigas vai saldētas? Lielogu vai meža? Man tik ļoti garšo lielās mellenes ( kuras audzē dārzos - krūmmellenes) - jūs mani tik sakārdinājāt

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.04.2011 20:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2011 20:07:28 - Elīna. Rakstīja :
Meitenes - par tām melleņogām... Tās svaigas vai saldētas? Lielogu vai meža? Man tik ļoti garšo lielās mellenes ( kuras audzē dārzos - krūmmellenes) - jūs mani tik sakārdinājāt
Svaigas, garšo kā krūmmellenes, bet nu padārgas. Kazenes man bija 150 gr, Ls 1.79. Tomēr "īpašos" gadījumos sevi var palutināt


page: 1   2   [3]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās