Daudzi domā, ka viņiem ir laba sirds. Īstenībā viņiem ir vāji nervi. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kā top veiksmes stāsti?


page: 1   [2]   (page size 50)
ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 16.08.2011 16:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 16:23:27 - Rakstīja :
man nedelas nogale pienaks sutijums no LV, kas sobrid tiek pakots.
pagereju, lai ieliek ari jauno Shape. :)
mellenes stastu izlasiju, kad pati biju LV.
fantastiski! :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 16.08.2011 18:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 18:59:48 - Rakstīja :
Oho, un es Shape twiteri lasīju, ka trešdien iznāk, nemaz šodien pie veikalu plauktiem klāt negāju...

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 16.08.2011 21:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 21:15:20 - Rakstīja :
Es arī šodien biju ļoti pārsteigta SHAPE jaunajā numurā ieraugot pazīstamu seju  Malacis-tavs veiksmes stāsts noteikti motivēs ne vienu vien meiteni darīt kaut ko lietas labā 

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 17.08.2011 08:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 08:01:46 - Rakstīja :
Es ar vakar izlasīju... Iedvesmojoši!!! Bet nebija NEVIENA vārda par to, ka tas izdarīts ar FD par to gan nobrīnījos.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 08:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 08:20:48 - mumins1980 Rakstīja :
Es ar vakar izlasīju... Iedvesmojoši!!! Bet nebija NEVIENA vārda par to, ka tas izdarīts ar FD par to gan nobrīnījos.
Meitenes, par to jau arī ir tas bēdu stāsts! Jūs jau zināt, ka es esmu ar visām četrām PAR FD un visiem, kas prasa, ko es ar sevi daru, saku, kā ir - Figūras Draugi! Arī intervijā (par ko pastāstīšu nākamajā komentārā) nemitīgi pieminēju FD, jo man taču tie ir kā daļa no manis! BET ir bijusi problēma ar bezmaksas reklāmām. Melllenes intervija vēl izgāja cauri, bet tieši uz manu stāstu izdevniecības direktore bija žurnālistiem sadevusi sutu par to, ka tiek minēti uzņēmumi tāpat vien, bez maksas, jo tā tomēr ir reklāma. Tā nu man Laura zvanīja un stāstīja, kas par lietu (kad viss raksts jau bija gatavs). Rezultātā vietās, kur bijis FD vai VIENĪBAS, ir VESELĪGI UZTURA PRINCIPI un ŠĶĪVJA LIKUMS utt.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 09:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 09:13:10 - Rakstīja :
Un paldies par jaukajiem vārdiem!

iev@ (on-line)
Publicēts: 17.08.2011 11:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 11:40:33 - Rakstīja :
Nja, tas ir vienkārši smieklīgi, ka vēl nesen (ja nemaldos - Santā) lasīju par to, ka viņiem neviens nemaksā par to, ka žurnāls iesaka kādu kosmētiku - ka iesaka lasītājām tikai to labāko, ko pašas ir izmēģinājušas uz savas ādas.. Un te neļauj rakstā pieminēt vienu preču zīmi?? Phhhh... kādi liekuļi 
Bet štrunts par žurnāliem - prieks par baibinsh1 ! Malacis, ka uzdrošinājies dalīties ar savu stāstu publiski!  Veiksmes stāsti ir mans personīgais saldais ēdiens žurnālos.
Es gan vēl tikai tādu sneek peak paguvu iemest e-žurnālā un tagad nevaru izdomāt - vai pirkt un lasīt internetā, vai gaidīt kad tikšu līdz papīra versijai.. 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 17.08.2011 12:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 12:53:53 - Rakstīja :

Baibinjsh,izlasiju Tavu veiksmes stastu.Loti pozitivs,motivejoss. Super,ka Tev ir tik forss tetis,kas Tevi atbalsta!!! Hm,un tagad,kad Tava drauga draugi bus izlasijusi so stastu,zinas Tavas mazas  viltibinas,kas attiecas uz esanu vai kokcikiem-ka tagad tiksi gala sadas situacijas-kadu viltibinu tagad liksi vieta?

 Mana meita,kas sanak,ka ir Tavas maseles vecuma,ari mani medz sad-tad kritizet un vienmer izsaka savu objektivo patiesibu,kas attiecinams uz slaidumu. patreiz man vel,pec meitas vardiem,ir problemzonas.Tatad, man vel nepieciesams tievet . Uh,cik labi,ka ir kads,kas nevis samelo,bet reali izsaka savu viedokli.

Baibinjsh,cik daudz Tu vel gribi nomest,uz kadu ciparu Tu tiecies? Un kapec tiesi uz to ciparu (jo tiesam,tiesam izskaties nu super slaida un tas nemaz nav japiemin,jo Tu tapat esi skaistule).


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 13:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 13:42:39 - Rakstīja :
Ai, meitenes, paldies, paldies!!!
Nupat,nupat arī es tiku pie sava žurnāla - tik neparasti redzēt sevi pa visu lapu! Ir daudz kas izgriezts no mana "galējā varianta", piemēram, tas, ka man tagad patīk uzvilkt kaut ko ar atsegtu vēderu, jo nekad iepriekš neko tādu neesmu varējusi vilkt!
Eh, lai arī atskaitē var izlasīt manu grēksūdzīti saistībā ar šo rakstu, tomēr esmu priecīga, ka beidzot nu viņš ir publicēts un man vairs nav jānervozē par to, kā nu būs un kas nu būs.

Denia, mans plāns jau sākumā bija 57-59kg. Šad un tad skatos uz sevi spogulī, aptaustu un šķiet, ka ar tiem 57 tiešām tikai ģindenis būs palicis. Bet tad redzēs, kā izies. 59 noteikti sasniegšu. Un tad domāšu - vajag vēl tos 2 kg vai ne.
Patiesībā jau ar tiem bērniem tā ir - viņi parasti (kas nāk pirmais no mutes ārā) runā patiesību. Šajā gadījumā mana māsa man pateica to, ko es pati nevarēju sev pateikt, pat ja mana zemapziņa gaudoja, es to nedzirdēju.

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.08.2011 14:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 14:19:18 - Rakstīja :
Arī es šodien iegādājos Shape Malacis, Baibiņ, prieks par Tevi!!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 14:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 14:26:03 - iev@ Rakstīja :
Nja, tas ir vienkārši smieklīgi, ka vēl nesen (ja nemaldos - Santā) lasīju par to, ka viņiem neviens nemaksā par to, ka žurnāls iesaka kādu kosmētiku - ka iesaka lasītājām tikai to labāko, ko pašas ir ...
Jā Jā Jā... tās ir blēņas. Es vienmēr atsakos no apmaksātajām intervijām, jeb slēptajām reklāmām un pēc tam Santā un Unā ieraugu intvervijas ar konkurentiem... tās maksas nav tik lielas kā parasrtām reklāmām, tomēr es NEKAD nepiekrītu, jo man tas nešķiet godīgi.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 21:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 21:17:06 - Rakstīja :
Baibinjsh1 Tevis dēļ man bija izņēmums, sāku žurnālu no 76 lpp. Vienmēr lasu no sākuma, jo man ir pārliecība, ka tas tiek tā veidots, lai būtu lasāms pēc kārtas.
žēl, ka  Shape neliks vairs klāt, ar kā palīdzību meitenei izdevies notievēt, jo viņu uzdevums taču ir palīdzēt sievietēm. Būs kā man iepriekš lasot Shape veiksmes stāstus,  šķita, ka visas baigās supersievietes, pašas sadomāja un easy nomainīja ēdienkarti, ēšanas režīmu u.c. lietas.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 21:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 21:18:11 - Rakstīja :
P.S. Piedod, bet man atverot bija vislielākais prieks nevis par Tavu slaidumu, bet par to, ka kādam patikusi manis fotografētā fotogrāfija: visupirms jau Tev un otrāmkārtām arī redakcijā. Sajutos, kā superfotogrāfe

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.08.2011 22:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 22:23:39 - melllene Rakstīja :
P.S. Piedod, bet man atverot bija vislielākais prieks nevis par Tavu slaidumu, bet par to, ka kādam patikusi manis fotografētā fotogrāfija: visupirms jau Tev un otrāmkārtām arī redakcijā. Sajutos, kā ...
Visu cieņu superfotogrāfei!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2011 23:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2011 23:07:37 - champagne Rakstīja :
Visu cieņu superfotogrāfei!
vislielākis prieks, ka vienas manas draudzenes profila bildes jau kuro gadu mainās no viena pasākuma kur viņu safotografēju, kad ieraugu to, tad jūtos kā nezināmais ģēnijs :D :D :D Bet Bet Bet, esmu nolēmusi saņemt sevi rokās un vēl šoziem neiet mācities, bet gan atpūsties no maģistra. Toties pēc tam gan manā dzives plānā ir fotogrāfu kursi, jo neko par fotografēšanu nezinu, izņemot to, ka apkārtējie to man deliģējuši kā pienākumu.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 18.08.2011 12:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2011 12:22:42 - melllene Rakstīja :
P.S. Piedod, bet man atverot bija vislielākais prieks nevis par Tavu slaidumu, bet par to, ka kādam patikusi manis fotografētā fotogrāfija: visupirms jau Tev un otrāmkārtām arī redakcijā. Sajutos, kā ...
Forši, ka tik daudzpusīgs prieks! Un tiešām, tā taču ir bilde no mūsu kolosālās fotosesijas! Skatos uz to Ellas bildi uz vāka un domāju - zinat ko? Es izskatos labāk!
Paldies, Melllene, par foršo bildi!
P.S. Es nevaru saprast, kā lai Tevi uzrunā - ar melllene vai Melllene???

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 18.08.2011 12:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2011 12:23:25 - melllene Rakstīja :
vislielākis prieks, ka vienas manas draudzenes profila bildes jau kuro gadu mainās no viena pasākuma kur viņu safotografēju, kad ieraugu to, tad jūtos kā nezināmais ģēnijs :D :D :D Bet Bet Bet, esmu ...
Pagaidām vari ļauties dabiskā talanta plūsmai un radošumam !

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.08.2011 23:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2011 23:04:59 - Rakstīja :
:) melllene :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.08.2011 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2011 23:06:12 - Rakstīja :
P.S. Man gan ARPRATIGI patīk kā Ella uz vāka izskatās. Ja man apsēžoties būtu tāds vēders.... Oh un Ah tieši vēl nodomāju, ka parasti tādās izdevīgās pozās meitenes stāv, bet šoreiz gan ir SUPER vāks.

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 18.08.2011 23:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2011 23:25:45 - melllene Rakstīja :
P.S. Man gan ARPRATIGI patīk kā Ella uz vāka izskatās. Ja man apsēžoties būtu tāds vēders.... Oh un Ah tieši vēl nodomāju, ka parasti tādās izdevīgās pozās meitenes stāv, bet šoreiz gan ir SUPER vāks.
Man arī liekas, ka tiešām labs vāks šoreiz - es gan ieciklējos uz Ellas kājiņām, kurām šādā veidā tupot neparādās celulīts.... Uuuuu... Bet gan jau Mr. Photoshops arī savu roku ir pielicis   Nu bet skaista meitene viņa ir ar vai bez fotošopa 

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 20.08.2011 14:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/08/2011 14:26:56 - oga.003 Rakstīja :
Man arī liekas, ka tiešām labs vāks šoreiz - es gan ieciklējos uz Ellas kājiņām, kurām šādā veidā tupot neparādās celulīts.... Uuuuu... Bet gan jau Mr. Photoshops arī savu roku ir pielicis   Nu bet sk ...
mr. fotošops ir uz katra vāka  un jebkuram žurnālam.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.08.2011 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2011 10:25:50 - oga.003 Rakstīja :
Man arī liekas, ka tiešām labs vāks šoreiz - es gan ieciklējos uz Ellas kājiņām, kurām šādā veidā tupot neparādās celulīts.... Uuuuu... Bet gan jau Mr. Photoshops arī savu roku ir pielicis   Nu bet sk ...
Man aizdomas, ka tiešinpirmajā lapā bija redaktores koments par to ka fotošops netika izmantots  Ellas vākam :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.08.2011 10:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2011 10:26:21 - Rakstīja :
P.S, tur tieši vēders laikam bija minēts,

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.08.2011 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2011 11:37:29 - Rakstīja :
tikko izlasiju tavu stasstu, Baibinj! :)
malacis! :)
vai ir jau kadas meitenes meginajusas atrast tevi draugos?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 21.08.2011 15:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2011 15:21:30 - ilze_ Rakstīja :
tikko izlasiju tavu stasstu, Baibinj! :)malacis! :) vai ir jau kadas meitenes meginajusas atrast tevi draugos?
Labeniece uzaicināja, bet citi tikai apskatās. Diemžēl viņi nevar vairāk iedvesmoties no mana profila, jo esmu uzlikusi, ka bildes redz tikai tie, kas draugos man ;). Taču lai nāk uz FD un skatās galerijas te, dažas bildes jau ir!  un vēl citi motivējoši tievēšanas panākumi taču šeit ir! lai tik nāk un lasa, skatās šeit! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.08.2011 23:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2011 23:31:09 - baibinjsh1 Rakstīja :
Labeniece uzaicināja, bet citi tikai apskatās. Diemžēl viņi nevar vairāk iedvesmoties no mana profila, jo esmu uzlikusi, ka bildes redz tikai tie, kas draugos man ;). Taču lai nāk uz FD un skatās gale ...
Es iedomajos, ka varbut ir laba doma draugos irakstit dienasgramataa, kuru var lasit visi un uzrakstit, lai nak uz FD: :)

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 22.08.2011 10:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 10:03:33 - baibinjsh1 Rakstīja :
Ai, meitenes, paldies, paldies!!! Nupat,nupat arī es tiku pie sava žurnāla - tik neparasti redzēt sevi pa visu lapu! Ir daudz kas izgriezts no mana "galējā varianta", piemēram, tas, ka man tagad patī ...
Baibinjsh,tu tak esi mūsu LOKOMATĪVE,man tev ir jāsaka,neleid manu sakabi ar sevi vaļā,esno savas puses nelaidīšu Un laimīgas būs tās grupas meitenes,kurām tu dosi savas zināšanas un enerģiju,novēlu tev daudz slaiduma meklētāju tavā grupā Bet ar noteikumu,ka mēs tomēr būsim pirmajā vietā

Man ar Sheips gozējās uz galdaŠis un  tas numuriņš,kur mellene ir,būs mani glabājamie un pāršķirstamie  žurnāli ik pa laikam Tad kad lasīju tavu stāstu,centos iedomāties,ka tevi nepazīstu un vēlos uzzināt,kā tad īsti ir iespējams zaudēt kg.Teikšu godīgi NEIZDEVĀS SAPRAST,KAS TAD MAN ĪSTI BŪTU JĀDARA Tā slēptās reklāmas izraušana,šo stāstu tomēr padarīja tādu kā bez mugurkaula,šur tur riņķi un apkārt,bet tā īsti tā arī neko saprast nevar-es domāju tieši tādi cilvēki,kuri nav saskārušies ar vajadzību tievēt,bet nu ir pienācis tas brīdis,Es darbā iedevu vienai sievietei izlasīt,viņa man beigās pajautāja-tad sanāk,ka viņa ēd salātus un vēl lieto kādas tabletes?!!!! Vajadzēja jau  Deborai padomāt,vai tomēr nav vērts samaksāt par tekstā pieminētajiem FD?! Un pēc žurnālaiznākšanas  pavērot pieplūduma izmaiņas grupās un on-line,domāju,ka tieši tagad uz rudeni tam vajadzētu nostrādāt,jo esmu dzīvē novērojusi,ka rudenī,līdz ar atgriešanos ierastajos darbos,daudzas sievietes sāk domāt arī par tievēšanu

Bet  kas attiecas uz Baibiņas tievēšanas stāstu,TAS IR SUPER UN TĀDU TĒTI ES ARĪ ĻOTI,ĻOTI GRIBĒTU


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 22.08.2011 13:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 13:16:30 - Jolanta77 Rakstīja :
Baibinjsh,tu tak esi mūsu LOKOMATĪVE,man tev ir jāsaka,neleid manu sakabi ar sevi vaļā,esno savas puses nelaidīšu Un laimīgas būs tās grupas meitenes,kurām tu dosi savas zināšanas un enerģiju,novēlu t ...
Es arī pilnībā piekrītu Jolantai, ka bez FD teksts pazaudēja savu būtību, un ja es izlasītu šo rakstu nebūdama FD, es vienkārši jau pēc 5 min par to aizmirstu...nodomādama kārtējā diēta!  Bet esot FD mani priecē šādi raksti, malacis Baibinjsh!!! vismaz mums FD meitenēm iedvesmu iedod šādi raksti!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 22.08.2011 13:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 13:40:12 - Rakstīja :

Mjā, meitenes, tas ir skumīgi, ka nav tur iekšā FD! 

Tomēr gluži tā es neteiktu, ka tur nav NEKĀ, kas palīdzētu notievēt un dotu kaut ideju par to, kā tas viss notiek - ir taču tā vienas dienas ēdienkarte, ir ieteikums IET PASTAIGĀS, ir izskaidrots ŠĶĪVJA LIKUMS un ieteikums neēst pēc sešiem vakarā. Nesaprotu, kur tā Tava kolēģe, Jolantiņ, dabūja domu, ka ēdu tikai salātus un riju ripas .


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 22.08.2011 13:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 13:51:59 - baibinjsh1 Rakstīja :
Mjā, meitenes, tas ir skumīgi, ka nav tur iekšā FD! Tomēr gluži tā es neteiktu, ka tur nav NEKĀ, kas palīdzētu notievēt un dotu kaut ideju par to, kā tas viss notiek - ir taču tā vienas dienas ēdien ...
Protams Baibinjsh, viss jau ir kārtībā... tavs teksts uzrunāja! mani notiekti par visiem 100%!  jā un par tām tabletēm un salātiņiem tiešām pabrīnijos, kur ko tadu varēja izsecināt no tava raksta!  

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.08.2011 23:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 23:20:15 - Rakstīja :
Nu sen jau pierādīts, ka cilvēkiem visvairāk interesē fotogrāfijas. Nav ko par tekstu stresot, galvenais, ka lielā smukā bilde laba (es te jokoju un lielu to super fotogrāfi :D )

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 09:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 09:52:47 - melllene Rakstīja :
Nu sen jau pierādīts, ka cilvēkiem visvairāk interesē fotogrāfijas. Nav ko par tekstu stresot, galvenais, ka lielā smukā bilde laba (es te jokoju un lielu to super fotogrāfi :D )
 Arī fakts. Daudzi apskatās - o, smuka bilde, foršas pārmaiņas! Un šķir tik tālāk!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 09:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 09:53:27 - baibinjsh1 Rakstīja :
 Arī fakts. Daudzi apskatās - o, smuka bilde, foršas pārmaiņas! Un šķir tik tālāk!
p.s. Bilde tiešām Tev, melllene, izdevās fantastiska! Es vēl joprojām pāršķirstu mūsu maija tusiņa foto, tik labas bildes un tik foršas atmiņas! 

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 11:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 11:03:08 - Minkinja Rakstīja :
Protams Baibinjsh, viss jau ir kārtībā... tavs teksts uzrunāja! mani notiekti par visiem 100%!  jā un par tām tabletēm un salātiņiem tiešām pabrīnijos, kur ko tadu varēja izsecināt no tava raksta!  
Man šķiet,ka tagad daudzi cilvēki kļūst kā tādi zombēti reklāmu upuri un tur jau rodas priekšstati par "pareizo uzturu". Tā sieviete man pat jautāja,kas ir šķivja likums,un tad es sapratu,ka neko viņa nezin par šīm lietām,lai gan visu laiku runā,ka vajag nomest liekos kg,kuri tiešām viņai ir.Un baidos,ka tik viņa neķerās pie tabletēm,jo cita priekšstata par veselīgu ēdienu jau viņai nav.Tājā dienā gan centos viņai stāstīt,bet var just,kad cilvēk ieklausās un kad tomēr nē-tā teikt pa vienu ausi iekšā un pa divām ārā.Un beigās izskan teikums- tas laikam nav priekš manis,pārāk daudz jāvelta tam uzmanība.Un uz manu jautājumu kas tad ir priekš viņas,viņa tā arī atbildēja,būtu labi iedzert ripu un tauki kūst.to pat varēja just,ka viņa tam jau briest Man baisi par to domāt.Kad es cilvēkam saku,vai viņa ir dzirdējusi ko tādas zāles var izdarīt organismam? Viņas atbilde bija- nejau visi ir tik vāji Un tad es nodomāju,kaut viņa neķertos pie kaut kādām zālēm,tad jau labāk apaļam staigāt nevis ar beigtām aknām..........

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 11:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 11:20:39 - Jolanta77 Rakstīja :
Man šķiet,ka tagad daudzi cilvēki kļūst kā tādi zombēti reklāmu upuri un tur jau rodas priekšstati par "pareizo uzturu". Tā sieviete man pat jautāja,kas ir šķivja likums,un tad es sapratu,ka neko viņa ...
Jā, Jolanta, arī man ir viena kolēge, kas tggad ir ķērusies klāt kaut kādai ķipa diētai... man mati stāvus ceļas, kad paklausos ko vinja runā un ēd... Bet pats labākais ir tas, ka līdz ko ieminos par FD tā arī viņa saka ka tas ir laikam par grūtu priekš viņas, ka nezinās, nemācēs rēķināt utt.... un tad es saprotu, ka laikam labu gribēdama palīzēt otram man ne vienmēr sanāks... es tikai lieki pūlos stāstīdama... un pats nožēlojamākais ir tas, ka cilvēki pat nepamēgina, bet jau kritizē...

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 13:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:09:57 - Jolanta77 Rakstīja :
Man šķiet,ka tagad daudzi cilvēki kļūst kā tādi zombēti reklāmu upuri un tur jau rodas priekšstati par "pareizo uzturu". Tā sieviete man pat jautāja,kas ir šķivja likums,un tad es sapratu,ka neko viņa ...
Cik gan cilvēki var būt stulbi iedomīgi par savām spējām un negribēt neko darīt PAŠI, visu nogrūst tikai uz RIPĀM un maģiskajiem taurenīšiem, sauna belt un vēl sazin ko, ko reklamē TOP-SHOP. Nu c'mon, kas tā par tik greizu kolēģi? Man jau patīk šitais variants - čīkst, ka vajag nomest liekos kg, visu laiku par to cepās, bet stūķē visu ko iekšā. Un tad, kad kā ideālais risinājums tiek piedāvāta vienkārši VESELĪGA ĒŠANA ar nedaudz matemātikas, lai smadzenes neierūsētu, tad ir - O, NĒ, TAS NAV PRIEKŠ MANIS, TAS TAČU IR TIK SAREŽĢĪTI UN PAR TO BŪS JĀĀĀĀDOOOOMMMMĀĀĀĀ....  Cilvēk, kāpēc tev vispār ir smadzenes, ja ne lai domātu? 

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 13:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:12:08 - Minkinja Rakstīja :
Jā, Jolanta, arī man ir viena kolēge, kas tggad ir ķērusies klāt kaut kādai ķipa diētai... man mati stāvus ceļas, kad paklausos ko vinja runā un ēd... Bet pats labākais ir tas, ka līdz ko ieminos par ...
Tāpēc tādiem labāk nestāstīt. Esmu arī to sapratusi. Ēdu vienkārši savus FD gardumus un tad, kad pagājušonedēļ viena pavisam sveša meitene (bet paziņa manai paziņai), kad ēdām visas kopā, izteicās, ka es ēdot daudz un trekni, es vienkārši paklusēju un ēdu tālāk.  Tas nekas, ka viņa izēda mazo trauciņu ar biešu salātiem (+krējums) un vienu šokolādainu saldo ēdienu....

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 13:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:17:48 - baibinjsh1 Rakstīja :
Cik gan cilvēki var būt stulbi iedomīgi par savām spējām un negribēt neko darīt PAŠI, visu nogrūst tikai uz RIPĀM un maģiskajiem taurenīšiem, sauna belt un vēl sazin ko, ko reklamē TOP-SHOP. Nu c'mon, ...
Tikai tā nebija kolēģīte,vienkārši pazīstama ienākusi darbā pie mums :)

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 13:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:19:18 - Rakstīja :
Mans abas kolēģītes ir 100% par veselīgu ēdienu un dzīvesveidu kopumā,tāpēc darbā mani saprot un man nav nekādu problēmu izcelties ar atsevišķi līdzpaņemtu ēdienu

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:28:16 - Rakstīja :
Nu meitenes Jūs te "cepaties" ne pa jokam. Es esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav jēgas kādam kautko stāstīt. Viss pa tukšo... Tad, kad noperk FD abonomentu vai mājas kompektu, tad gan es esmu ar mieru pieslēgties, jo tas nozīmē, ka cilvēks ir gatavs kautko ieguldīt, nevis tikai patērēt manu laiku un pēc tam visam atmest ar roku...
Nu bet lai pie šiem secinājumiem nonāktu bija jāpaiet gadam...
Man FD jubileja vakar bija - 1 gads :)!!!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 13:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:30:30 - melllene Rakstīja :
Nu meitenes Jūs te "cepaties" ne pa jokam. Es esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav jēgas kādam kautko stāstīt. Viss pa tukšo... Tad, kad noperk FD abonomentu vai mājas kompektu, tad gan es esmu ar mie ...
APSVEICU!!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 10:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 10:07:09 - Rakstīja :
Meitenes, spēru šodien LIELO soli attiecībā uz FD un SHAPE - ieliku draugos galeriju ar informāciju un norādi uz šo jauko mājas lapu! Ka tik jaunus biedrus nesagaidām? 

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 10:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 10:07:29 - Jolanta77 Rakstīja :
Mans abas kolēģītes ir 100% par veselīgu ēdienu un dzīvesveidu kopumā,tāpēc darbā mani saprot un man nav nekādu problēmu izcelties ar atsevišķi līdzpaņemtu ēdienu
 Tas gan ir labi!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 10:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 10:08:12 - melllene Rakstīja :
Nu meitenes Jūs te "cepaties" ne pa jokam. Es esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav jēgas kādam kautko stāstīt. Viss pa tukšo... Tad, kad noperk FD abonomentu vai mājas kompektu, tad gan es esmu ar mie ...
Hehei, super, melllene! Man aizvakar palika 10FD mēneši!   APSVEICU AR GADIŅA JUBILEJU!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 11:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 11:32:29 - melllene Rakstīja :
Man FD jubileja vakar bija - 1 gads :)!!!
Gratulācijas!!!


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās