Mīlēt nenozīmē skatīties vienam uz otru, bet gan kopā skatīties vienā virzienā. /A. Sent - Ekziperī/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jautājums Deborai! :)


page: 1   [2]   3   4   5   6   7   (page size 50)
denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 20.10.2010 15:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 15:38:14 - melllene Rakstīja :
Kamdēļ likt ar hormoniem, ja var bez.
Laba replika..Bet tur jau taa lieta,ka ginekologi loti slavee to Mirenenu, reklamee un iesaka..

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.10.2010 16:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/10/2010 16:26:26 - Rakstīja :
Farmācija ir, meitenes, tāds bizness... uz viņu zelta kalniem pat visgodīgākais cilvēks uzķertos un ārsti jau cilvēki vien ir, kādēļ gan nereklamēt???

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.10.2010 21:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 21:14:07 - mumins1980 Rakstīja :
Farmācija ir, meitenes, tāds bizness... uz viņu zelta kalniem pat visgodīgākais cilvēks uzķertos un ārsti jau cilvēki vien ir, kādēļ gan nereklamēt???
Taa gan ir, bet ne mes pasi varam izvertet un spriest kas butu labak.
Es tagad lietoju tabletes. jau otro menesi. Lai ari svars ir iestredzis, kaapt tas nekaapj, toties apkartmeri par diviem centimetriem samazinajusies.
Kaut ko jau kontracepcijai jalieto. Un ta ka pati esmu vel bez berniem, tad no spirales vel baidos + man ir alergija no metaliem, un neesmu drosa, ka man no taas spirales ari ieksaa visa glotaada nesaies postaa...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.10.2010 21:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2010 21:28:42 - denia Rakstīja :
Laba replika..Bet tur jau taa lieta,ka ginekologi loti slavee to Mirenenu, reklamee un iesaka..
Man LOTI laba ārste - es vinai TICU uz vārda, tāpēc pat īsti neinteresējos, teicu, kā vina uzskata par vajadzīgu tā lai ir.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 12:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 12:45:08 - mumins1980 Rakstīja :
Farmācija ir, meitenes, tāds bizness... uz viņu zelta kalniem pat visgodīgākais cilvēks uzķertos un ārsti jau cilvēki vien ir, kādēļ gan nereklamēt???
Par farmacijas biznesu tas ir skaidrs..Izradaas,ka ari privatklinikas spele loti negodigu, darzeiz pat noziedzigu speeli. Piem., vel nesen Italijaa likvideja veselu privatkliniku, kas maanija savus pacientus.Pacientiem bija sudzibas par plausaam, ka rezultataa tika taisitas operacijas un iznemta dala no plausaam..Izradaas,ka pacientiem nemaz nebija arstu uzstaditaas diagnozes-audzejs, bet naudaskarie cilveki ir gatavi uz jebko.. Ta kaa no vienas puses ir diezgan bistami nemt privataas veselibas apdrosinasanas polises,jo lai pelnitu naudu, privatkliniku arsti parasti suta uz entajam analizem-visviens, vajag vai nee, jo apdrosinataji tak atmaksaa..Tadaa zinaa valsts mediciniskaas iestades bez ipasas vajadzibas nekad nekur nevienu nesuta un bez vajadzibas,lai iedzivotos,operacijas netaisa..

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.10.2010 13:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:08:30 - melllene Rakstīja :
Man LOTI laba ārste - es vinai TICU uz vārda, tāpēc pat īsti neinteresējos, teicu, kā vina uzskata par vajadzīgu tā lai ir.
Protams, ka ir labi ārsti, kas ir īsti sava Horācija zvēresta cienīgi, bet kapitālisms valda arī viņu vidū - vnk ir izjusts uz savas ādas, man pat nepatīk pie sava ģimenes ārsta vispār iet - jau zinu, izrakstīs tik zāles, tās kurs pašlaik ir TOPĀ un pērc tik par lielu naudu, ja paprasi - iepriekš dzēru tādas un tādas, ā, jā, tās ir tādas pašas (tikai lētākas un tās neviens nelobē), kur nu vēl ieteikumi, kā dabiski tikt galā ar slimību...par tiem var aizmirst... Piemēram, dūšīga tantīte iet pie ārsta pēc vesela kalna asinsspiediena zāļu recepšu, bet neviens jau viņai nepasaka - varbūt tev svars par lielu, kāds ir tavs dzīvesveids...utt.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 13:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:29:36 - mumins1980 Rakstīja :
Protams, ka ir labi ārsti, kas ir īsti sava Horācija zvēresta cienīgi, bet kapitālisms valda arī viņu vidū - vnk ir izjusts uz savas ādas, man pat nepatīk pie sava ģimenes ārsta vispār iet - jau zinu, ...
Rietumu medicina arstee sekas, nevis celonus

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.10.2010 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 13:34:10 - denia Rakstīja :
Par farmacijas biznesu tas ir skaidrs..Izradaas,ka ari privatklinikas spele loti negodigu, darzeiz pat noziedzigu speeli. Piem., vel nesen Italijaa likvideja veselu privatkliniku, kas maanija savus pa ...
te pat LV, draudzenes vīrām ieteica operāciju, par ko cits aŗsts teica, ka slimnīca tik grib naudu no apdrošinātājiem - viņam operāciju nemaz neiesaka, jo nāks par sliktu.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.10.2010 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2010 19:43:23 - melllene Rakstīja :
te pat LV, draudzenes vīrām ieteica operāciju, par ko cits aŗsts teica, ka slimnīca tik grib naudu no apdrošinātājiem - viņam operāciju nemaz neiesaka, jo nāks par sliktu.

Tas nozimee,ka no apdrosinataajiem veselibas iestadees jauzmanaas jebkuraa situacijaa jebkuraa valsti!!!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 01:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 01:15:38 - Rakstīja :

Man ir radusies dazi jautajumi:

1. Vai visu dzivnieku subprodukti satur holesterinu?

2.Kas skaitas,piem., cuku kajinas,snukurs,ausis?Vai tie ari satur holesterinu ? Un vai tie satur ari kaut ko tadu,kas dotu labumu musu veselibai???

3.Cik aptuveni vienibu varetu but tradicionalajaa kababaa? (tas,kurs satits "pankukaa").Un pie kadaam vienibaam kebabs butu pieskaitaams-vai tik tiesaam pie nasku????-sito jautajumu jau uzdevu sadalaa "jautajumi Unai", bet pie izdevibas pajautasu velreiz

Kas attiecas uz pirmo jautajumu,tad es taa analizeju pie sevis, ka asinis tacu ari skaitas subprodukts. Piemeram asinsdesa-vai taa ari bagata ar holesterinu? Nesen krievu veikalaa redzeju hemotogenu. Kaa ir ar to un pie kadam vienibam tas butu skaitams, vai pie olbaltumiem?

Vienreiz mani meginaja iebarot (atzisos, bija loti gardi pagatavots) ar vienu edienu,kas bija pagatavots no liellopa kunga. Ta kaa galertus seit vismaz tadaa veidaa kaa pagatavo Latvijaa nekur netirgo un cik man zinams neviens ari majaas netaisa, tad ieveroju,ka veikalaa pardod gan kaut ko lidzigu (pec konsistences) galertam, tacu no liellopa kunga. Skatijos,ka uz 100 g= tikai 116 kkal. Bet cik saprotu,tad ari liellopa kungis ir bagats ar holesterinu,tatad ipasi aizrauties nevajadzetu?!

Runajot par cuuku kajinaam,snukuru,ausim. Gala tajos nav,skiet,parsvaraa vieni skrimsli. Dzirdeju (to teica viens Latvijaa pazistams kirurgs),ka sada veida galertus butu ieteicami est cilvekiem, kuriem pasiem esot problemas ar skrimsliem. Patreiz nekur neatrodu, bet gribetos uzzinat, cik daudz tauku un kkal satur augstakminetie galas produkti.


Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 06:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 06:44:02 - Rakstīja :
Man arī interesē šie jautājumi. Žurnālā "Ievas Veselība" ārsti iesaka ēst galertus, palīdz locītavu vainām, ietiecams nagu veselībai utt. Apmēram divas nedēļas atpakaļ "Martā" Lolita Neimane ieteica recepti - vistu akniņas ar ķiplokiem un garšvielām samaļ virtuves kombainā un gatava mazkaloriju pastēte, bet, cik vistu aknas satur kalorijas?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.10.2010 12:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 12:07:53 - Rakstīja :
Man zīdainim alerģija, tāpēc man pēc ārstes ieteikuma nedrīkst ēst piena produktus. Kā man dalīt vienības? Šonedēļ jāsāk pāriet no 21 uz 16 vienībām. (mazais tiek pie pirmajām dārzeņu biezeņu karotēm).

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 12:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 12:15:07 - Aija Rakstīja :
cik vistu aknas satur kalorijas?

Tabulaa atrodu,ka vistu aknas satur sekojoso:

Uzturvertiba (100g):  136 Kcal

  Proteini:  22.1 g.

  oglhidrati:  1.2 g.

  skiedras:  0 g.

  Lipiidi:  4.7 g.

  Holesterins:  492 mg !!!!!

  AGP (polinepiesatinatas taukskabes):  0.75 g.

  AGS (piesatinatas taukskabes):  1.6 g.

  AGM (monopiesatinatas taukskabes):  1.1 g.

  Vitamins A:  33 µg.

  Vitamins B1:  0.32 mg.

  Vitamins B2:  2.5 mg.

  Vitamins B6:  0.8 mg.

  Vitamins B12:  25 µg.

  Vitamins C:  28 mg.

  Vitamins D:  1.3 µg.

  Dzelzs:   mg.

  Kalcijs:  18 mg.

  Sodio:  68 mg.

  Folijskabe:  380 µg.

  Retinols:  33 µg.

  jods:   µg.

  Kalijs:  218 mg.

  Fosfors:  240 mg.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 12:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 12:43:30 - denia Rakstīja :
Man ir radusies dazi jautajumi: 1. Vai visu dzivnieku subprodukti satur holesterinu? 2.Kas skaitas,piem., cuku kajinas,snukurs,ausis?Vai tie ari satur holesterinu ? Un vai tie satur ari kaut ko t ...
Tagad ir bisku laiks un mekleju ari pati atbildes uz saviem jautajumiem Asinis it kaa neesot holesterina,un govs kungii (laikam jau drausmigi skan), ir salidzinosi mazak holesterina- tikai 95 mg, ja salidzina holesterina daudzumu,piem., ar vistu aknaam. Papetot tabulas secinu,ka,jebkura dzivnieku aknaas satur  salidzinosi vairaak visadus vitaminus nekaa citi subprodukti! Par cuku kajinam,ausim, snukuru gan nekadu informaciju neatrodu Ja kaut kas ne taa,labojiet!

Viesis
Publicēts: 26.10.2010 13:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 13:55:28 - denia Rakstīja :
Man ir radusies dazi jautajumi: 1. Vai visu dzivnieku subprodukti satur holesterinu? 2.Kas skaitas,piem., cuku kajinas,snukurs,ausis?Vai tie ari satur holesterinu ? Un vai tie satur ari kaut ko t ...
Runājot par subproduktiem, tad pie tiem ir pieskaitāmi viss, kas nav muskuļaudi. Tie audi, kuros ir blīvs asinsvadu pinums, piem., aknas, sirds, plaušas, nieres, kuņģis, smadzenes. Dzīvniekam, tāpat kā cilvēkam, uz asinsvadu sieniņām izgulsnējas holesterīns, tāpēc tie vairāk satur tieši holesterīnu, lai gan pēc kalorijām daži pieskaitāmi pie liesas gaļas( skat. Porciju reģistru). Pēdējā laikā uzturzinātnē runā par to, ka ar uzturu mēs uzņemam tikai 1/3 daļu holesterīna, pārējo organisms sintizē pats, tikai jautājums ir par to, kāpēc dažiem tas izgulsnējas asinsvados.Viens no skaidrojumiem ir organisma piesārņotības pakāpe, kuras rezultātā asinsvadu sieniņās rodas iekaisums un organisms cenšas  izgulsnēt holesterību ( ZBL - slikto) "plāksteru" veidā uz bojātām vietām. Tā kā te iet runa par vispārējo organisma stāvokli, tad jāseko tam, lai ēdiens būtu sabalansēts un savu reizi apēsts kāds treknāks gabaliņš nekādu ļaunumu nenodarīs.

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 13:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 13:57:10 - Rakstīja :
Viesis biju es - Debora!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 26.10.2010 14:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 14:01:37 - Aija Rakstīja :
...Žurnālā "Ievas Veselība" ārsti iesaka ēst galertus, palīdz locītavu vainām, ietiecams nagu veselībai utt.
Aija, vai tu vari pateikt, kurš tas žurnāla numurs? Es arī kaut kad lasīju par to, bet liekas, ka bija tā, ka dzīvnieku skrimšļi, gaļas galerti ( samērīgā daudzumā) bija ieteicami tieši bērnu, jauniešu uzturā, jo tikai līdz ~20 gadiem cilvēkam veidojas skrimšļi ķermenī, bet pēc tam tie tikai nolietojas un nekāda nozīme vai uzturā lietojam galertus vairs nav. Gribētu to rakstu vēlreiz izlasīt, bet neatceros, kurš žurnāla numurs tas bija :)

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 14:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 14:02:05 - melllene Rakstīja :
Man zīdainim alerģija, tāpēc man pēc ārstes ieteikuma nedrīkst ēst piena produktus. Kā man dalīt vienības? Šonedēļ jāsāk pāriet no 21 uz 16 vienībām. (mazais tiek pie pirmajām dārzeņu biezeņu karotēm) ...

Ja es pareizi saprotu, tad tiek pārtraukta krūts barošana? Ļoti žēl, ja tā! Aizpildi no jauna Vienību testu un tas Tev parādīs vienību sadalījumu!


Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 26.10.2010 14:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 14:05:57 - denia Rakstīja :
... Runajot par cuuku kajinaam,snukuru,ausim. Gala tajos nav,skiet,parsvaraa vieni skrimsli. ...
Skrimšļi... un āda
Garšīgu galertu var pagatavot no liesas gaļas, saldētajiem dārzeņiem, buljona kubiciņa ( vai garšvielām), ūdens un želatīna... Labāks par visiem gaļas galertiem no ādām, ragiem, nagiem

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.10.2010 14:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 14:40:23 - debora Rakstīja :
Ja es pareizi saprotu, tad tiek pārtraukta krūts barošana? Ļoti žēl, ja tā! Aizpildi no jauna Vienību testu un tas Tev parādīs vienību sadalījumu!
Es turpinu barot, tikai sāku piebarot un cik saprotu, tad jātvadās no 21 vienības un jāpāriet uz 16 vienībām. Tā piebarošana jau minimāla, jo tikai pēc mēneša aizstās vienu ēdienreizi. Es pati nedrīkstu piena produktus, un tur man rodas jautājums, kā ēst vienības.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 17:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 17:30:31 - Rakstīja :
Runājot par subproduktiem, tad pie tiem ir pieskaitāmi viss, kas nav muskuļaudi. Tie audi, kuros ir blīvs asinsvadu pinums, piem., aknas, sirds, plaušas, nieres, kuņģis, smadzenes. Dzīvniekam, tāpat k ...

Paldies par atbildi! Nez kapeec biju iedomajusies,ka holesterinu uznemam galvenokart ar partiku!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.10.2010 20:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 20:31:24 - melllene Rakstīja :
Man zīdainim alerģija, tāpēc man pēc ārstes ieteikuma nedrīkst ēst piena produktus. Kā man dalīt vienības? Šonedēļ jāsāk pāriet no 21 uz 16 vienībām. (mazais tiek pie pirmajām dārzeņu biezeņu karotēm) ...
Vai Tavam bērniņam ir alerģija tieši piena produktu dēļ? Traki gan... ja man aizliegtu ēst piena produktus, es laikam vairs nezinātu, ko ēst...

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 21:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 21:00:41 - melllene Rakstīja :
Es turpinu barot, tikai sāku piebarot un cik saprotu, tad jātvadās no 21 vienības un jāpāriet uz 16 vienībām. Tā piebarošana jau minimāla, jo tikai pēc mēneša aizstās vienu ēdienreizi. Es pati nedrīks ...

Protams ārsts zina labāk situāciju, bet man ir vairāki jautājumi;1) cik vecs ir bērniņš; 2) kā izpaužas piena nepanesība,3) vai tā ir piena olbaltuma vai cukura nepanesība? 4) vai esi mēģinājusi lietots svaigpienu?


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.10.2010 22:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 22:52:46 - Elīna. Rakstīja :
Skrimšļi... un āda Garšīgu galertu var pagatavot no liesas gaļas, saldētajiem dārzeņiem, buljona kubiciņa ( vai garšvielām), ūdens un želatīna... Labāks par visiem gaļas galertiem no ādām, ragiem, n ...
Ja godigi,galerti man galigi neiet pie sirds,ari darzenu galerti ne. Man vini kaut kadi pliekani un bezgarsigi liekas!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.10.2010 23:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 23:15:30 - debora Rakstīja :
Protams ārsts zina labāk situāciju, bet man ir vairāki jautājumi;1) cik vecs ir bērniņš; 2) kā izpaužas piena nepanesība,3) vai tā ir piena olbaltuma vai cukura nepanesība? 4) vai esi mēģinājusi lieto ...
1). Mazajam ir 6.mēneši (tikko palika) 2) jau mēnesi ir alerģija (uz šo brīdi jau ļoti iekaisuši vaigi un kāja), izrunājot manu ēdienkarti ārste teica, ka tā varētu būt viena  no trīs lietām: medus, olas, piena produkti. Arste doma, ka visticamak no piena produktiem un tāpēc tagad mēnesi šīs trīs lietas jāizlēdz no ēdienkartes. 3) Nekādas analīzes nav veiktas, tāpēc nezinu neko precīzāk. 4) Es pat nezinu, kas ir svaigpiens:) (atradu tagad google) - taču pašu pienu es nelietoju, jo nevaru iedzert.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.10.2010 23:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/10/2010 23:29:52 - mumins1980 Rakstīja :
Traki gan... ja man aizliegtu ēst piena produktus, es laikam vairs nezinātu, ko ēst...
Mumin, tas kādā es biju šokā ārstes kabinetā nav izstāstāms, jo bezpiedevu jogurts un siers ir liela manas ēdienkartes daļa tieši kopā ar dārzeņiem un man tā GRIBAS tievēt! Kādu laiciņu ar viņu runājos, ka varbūt tomēr tie nav piena produkti, viņa gan pārliecināta, ka piena... Sodienu gan iztiku bez kalcija produktiem, dzerot kalcija tabletes divas reizes dienā. Tā alerģija nekauņa plešas plašumā, pirms mēneša bija mazāk, un tad ārste ieteica tikai smērīti pasmērēt ar domu, ka pāries. It kā pāriet un tad atkal pēkšņi sarkans Tāpēc negribas uz savu galvu sadomāt, ka tas tomēr no olas vai medus (kas skaitās alerģisks un ko patērēju 8 tejkt diena)
Labais tajā tas, ka tiklīdz alerģija pāries, man plānā ir mēģināt sākt ēst un skatīties, kas notiek. Sliktais, ka īsti nevaru sākt piebarošanu, jo nevarēšu redzēt uz kuriem produktiem mazajam ir alerģija, ja dodu ēst pašam. Arste gribēja, lai atlieku piebarošanu vēl uz mēnesi, es gan pret to, un vienojāmies par kabaci&kartupeli.
Visu savu sāpi izteicu Otra bērnkopība var visādus mazos pārsteigumus atnest, šis nav vienīgais, tik tad jāiet uz calis.lv
Un vēl nobeidzot: esmu super neinformēta mamma, jo ir tikai nojausma, ka analizes ir gruti noteikt no ka ta alerģija ir.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.10.2010 08:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 08:44:59 - melllene Rakstīja :
Mumin, tas kādā es biju šokā ārstes kabinetā nav izstāstāms, jo bezpiedevu jogurts un siers ir liela manas ēdienkartes daļa tieši kopā ar dārzeņiem un man tā GRIBAS tievēt! Kādu laiciņu ar viņu runājo ...
Kādu veļas pulveri Tu lieto? Kādu kosmētiku pati sev?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.10.2010 10:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 10:32:55 - mumins1980 Rakstīja :
Kādu veļas pulveri Tu lieto? Kādu kosmētiku pati sev?
bērna drebēm ir pulveris Neutral, tapat ka mikstinatajs. Es esmu mājaspele, kas lieto tikai sejas kremus (krievu, arī dabīgie). Tos gan sāku lietot tieši pirms mēneša, aptuveni tad kad sākās alerģija.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.10.2010 10:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 10:41:17 - melllene Rakstīja :
Tos gan sāku lietot tieši pirms mēneša, aptuveni tad kad sākās alerģija.
Bet ir pilnīgi iespējams, ka no tiem ir alerģija, man, piemēram, bija viens sejas krēms, MADARA manuprāt, no kura man seja sasarka un tā kā pietūka, arī - dabisks... Un tās vielas taču nonāk pienā caur ādu...


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.10.2010 10:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 10:44:34 - Rakstīja :
Man, piemēram, ir aizdomas, ka manējam puikam ir tāds šķidrs vēders no kvasam līdzīgiem dzērieniem - visu laiku domāju, gan jau kārtējā bērnudārzā noķertā vēdergripas pazīme, bet tad sāku ievērot, ka līdz ar vīra atbraukšanu mājās piektdienas vakarā un līdz ar to arī kvasa (it kā jau labais kvass - Veselības, bez konservantiem, pat saskāba pēc dažām dienām) uzrašanos mūsu mājās, dēliņš pēkšņi bieži skraida uz podiņa... Vēl jau pavērošu, bet es būtu priecīga, ja tā būtu, tad vismaz vīrs tādus dzērienus mājās nevestu un arī pats atklāti nedzertu...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.10.2010 10:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 10:46:30 - mumins1980 Rakstīja :
Bet ir pilnīgi iespējams, ka no tiem ir alerģija, man, piemēram, bija viens sejas krēms, MADARA manuprāt, no kura man seja sasarka un tā kā pietūka, arī - dabisks... Un tās vielas taču nonāk pienā cau ...
Izstāstīšu, kā reiz gāja vienai manai bijušajai kolēģei - viņa pasūtīja vitamīnus, arī - krievu, dabīgie, ar melleņu ekstraktu - uzlabojot redzi un tā tālāk... Un viņai sametās izsitumi... Mēs vēl smējāmies, lūk, vitamīni acu gaišumam - uzlaboja redzi tik ļoti, ka pumpas beidzot uz ādas var pamanīt!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.10.2010 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 12:49:34 - Rakstīja :
Man 16 sept. dzimšanas diena, un tieši uzdāvināja Madaras kosmētiku - man arī palika sarkana seja un sāpēja kā traks. Liku auzupārslu putru saldajā krējumā varītu uz sejas. Vairākas dienas nepārgāja. Būs laikam arī tas krems jāizlēdz no lietošanas un jāparāiet uz bērnu eļļiņu. Kopš Madaras kosme'tikas izmēģināšanas jau vairāk kā mēnesi pagājis, bet netieku ar seju uz strīpas :(. So dabigo kremu pirku bernu veikala priekš mammām.

Viesis
Publicēts: 27.10.2010 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 14:33:59 - melllene Rakstīja :
1). Mazajam ir 6.mēneši (tikko palika) 2) jau mēnesi ir alerģija (uz šo brīdi jau ļoti iekaisuši vaigi un kāja), izrunājot manu ēdienkarti ārste teica, ka tā varētu būt viena no trīs lietām: medus, o ...
Ja mazam būtu alerģija no piena produktiem, tā būtu jau agrāk. Alerģija uz ādas, nozīmē, ka kuņģa-zarnu trakts netiek galā ar kaut kāda produkta gremošanu vai ir tiešais kontakts ar kādu ķimisku vielu. Padomā, ko tieši uzsāki vairāk ēst, kad sākās maajam alerģija. man liekas, ka medus 6 tējk. varētu būt viens no vaininiekiem. Ja Tu nelieto saldo pienu, bet gan skābpiena produktus, tad laktozes nepanesība atkrīt, paliek piena olbaltuma nepanesība, kas ir smaga alerģija un to jau pamana krietni agrāk. Skaties kā bērns pieņemās svarā? Vai esat pietiekami svaigā gaisā, vai nevelk uz rahītu, kad ir pastiprināta svīšana un apsārtumi? Vispār jau dot medicīniska rakstura padomus internetā ir bīstami, jo neredzu kopainu.

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 27.10.2010 14:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 14:34:42 - Rakstīja :
Viesis biju es!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.10.2010 15:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 15:20:59 - Rakstīja :
Paldies. Laikam jāaiziet pie dermataloga. Ara ejam maz - 4-5 reizes nedēļa pa 1 h. Svara pieņemas LOTI - pusgada ir 9.5 kg, par svisanu gruti atbildet, jo man skiet, ka viss kartiba. Mana ēdienkarte ir LOTI mainījusies un visu laiku nāk klāt kāds jauns produkts, tāpēc lai kā arī domāju, sapratu, ka produktu dažādība ir tik liela, ka pati nesapratishu. Revolucija mana edienkarte ir lidz ar krejuma izslēģšanu. Lietoju 3% bezpiedevu jogurtu ~150-250 gr dienā. (pirms tam Ca V apēdu ar kefīru).

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.10.2010 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 15:26:14 - Rakstīja :
P.S. Medu es visu laiku patērēju DAUDZ, pie tējām. Tās 6-8 tējk dienā bija sevi ierobežojot. Man pašai šķita, ka puikam alerģija sākās ar to, ka 3 dienās apēdu viena pati kūku "Slaidā Lēdija" - mēnesi atpakaļ. Iekaisums pāriet un tad atkal ir.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.10.2010 15:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/10/2010 15:43:36 - Rakstīja :
Vēlreiz, Paldies. Pierakstījos rīt pie dermatologa.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 02.11.2010 15:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/11/2010 15:56:32 - Rakstīja :
Man alergologs tikai nākamnedēļ sākumā dos precīzu slēdzienu, bet līdz tam, man jautājums tāds: Izskatās pēc analīzēm (bet vēl veiks papildus), ka barojot mazo, nedrīkstu ēst rudzus, kviešus, griķus, auzas (uz citiem graudiem nepārbaudīja, bet ārsts domā, ka tas varētu būt apvalciņš, kas apkārt graudiem). Tagad nezinu, ko ēst. Jau kopš sestdienas vienīgais labības produkts ko ēdu ir kartupelis. 5V dienā kartupeļos . Kas vēl būtu no labības produktiem, ko varētu ēst? Arsts, man teica, lai ēdu joprojām visu, kamēr viņš noteiks no kā ir algerģija, bet paskatoties uz mazo, kam visa seja sarkana un pat kreveles ir, man ēst vispār negribās :(
Viens gan ir skaidrs piena produkti tie nav, ko teica ģimenes ārste, tāpēc MILIGS PALDIES, par pagājušās nedēļas atbildi.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 02.11.2010 18:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/11/2010 18:01:45 - melllene Rakstīja :
Man alergologs tikai nākamnedēļ sākumā dos precīzu slēdzienu, bet līdz tam, man jautājums tāds: Izskatās pēc analīzēm (bet vēl veiks papildus), ka barojot mazo, nedrīkstu ēst rudzus, kviešus, griķus, ...
Melllene, paskaties veikalos vai aptiekās ir bezgluteīna produkti - tiem, kas nepanes šos graudu apvalkus... Ir cilvēki, kuri visu mūžu to nevar ēst... Iz'mēģini tos -varbūt būs redzami uzlabojumi...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 02.11.2010 18:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/11/2010 18:16:37 - mumins1980 Rakstīja :
Melllene, paskaties veikalos vai aptiekās ir bezgluteīna produkti - tiem, kas nepanes šos graudu apvalkus... Ir cilvēki, kuri visu mūžu to nevar ēst... Iz'mēģini tos -varbūt būs redzami uzlabojumi...

Ja,varbut tur taa vaina!? Mums ir LOTI plass produktu klasts bez gluteina-sakot no maizes, cepumiem, sieriem, galas izstradajumiem,jogurtiem,sieriem  u.t.t. Bet kaa isti sanaak,ja mazulim ir iespejama alergija uz gluteinu? Taatad nedrikst mazuli ari piebarot ar partiku,kas satur gluteinu,vai ne?


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 02.11.2010 19:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/11/2010 19:47:56 - mumins1980 Rakstīja :
Melllene, paskaties veikalos vai aptiekās ir bezgluteīna produkti - tiem, kas nepanes šos graudu apvalkus... Ir cilvēki, kuri visu mūžu to nevar ēst... Iz'mēģini tos -varbūt būs redzami uzlabojumi...
labak jau ir, jo edu no labibas tikai kartupeļus. Pameklēšu bezgluteīna produktus.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 03.11.2010 10:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/11/2010 10:05:54 - melllene Rakstīja :
...Kas vēl būtu no labības produktiem, ko varētu ēst?
Tas protams jājautā speciālistam, bet arī šeit on-line bukletos ir pieejama info, ka kā ogļihidrātu avotu var izmantot pākšaugus - pupas un zirņus ( info ir pie bukleta - Tavai ēdienkartei)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 03.11.2010 14:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/11/2010 14:28:27 - Elīna. Rakstīja :
Tas protams jājautā speciālistam, bet arī šeit on-line bukletos ir pieejama info, ka kā ogļihidrātu avotu var izmantot pākšaugus - pupas un zirņus ( info ir pie bukleta - Tavai ēdienkartei)
Paldies. Man jau bija slēpta doma, bet nezin kāpēc tās pupas vienaldzīgas, agrāk gan garšoja. Palasīšu un pameklēšu kādu garšīgu recepti.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 03.11.2010 15:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/11/2010 15:11:31 - Rakstīja :
Elina, velreiz paldies par tā pupām. Tikko ēdu, un lietainā diena mazdruksu saulaināka palika

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 03.11.2010 15:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/11/2010 15:37:34 - melllene Rakstīja :
Elina, velreiz paldies par tā pupām. Tikko ēdu, un lietainā diena mazdruksu saulaināka palika
Es gan neesmu speciāliste šajās lietās, bet saprotu tikai vienu, ja man būtu jāpārtiek tikai no kartupeļiem - man tie drīz vien apniktu un tad vispār nebūtu ko ēst no ogļhidrātu grupas, tāpēc ir jādomā varianti un jāmeklē risinājumi. Pākšaugi ir viens no risinājumiem, bet ne vienīgais, jo pupas, zirņi uzturā var radīt vēdera uzpūšanos un ar to saistītu diskomfortu. Varbūt pārjautā vēlreiz Deborai, ko viņa iesaka šajā situācijā...
Cik es no tā visa saprotu, tad griķi, rīs, prosa arī laikam ir atļauto produktu sarakstā, bet labāks būtu speciālista viedoklis..
Un, jā, tiešām veikalos ir speciāli bezglutēna produkti - maize, makaroni, u.c., parasti atrodami atsevišķā stendā, kuram blakus ir arī produkti diabēta slimniekiem....

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 03.11.2010 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/11/2010 21:23:41 - Elīna. Rakstīja :
Es gan neesmu speciāliste šajās lietās, bet saprotu tikai vienu, ja man būtu jāpārtiek tikai no kartupeļiem - man tie drīz vien apniktu un tad vispār nebūtu ko ēst no ogļhidrātu grupas, tāpēc ir jādom ...
PALDIES! nu šodien man pārmaiņas pēc ar tavu ieteikumu bija pupiņas. Tik patīkami, jo savādāk kartupeļus sadalīju pa 3 ēdienreizēm un tik dažādos veidos ēdu.
Ceru, ka rīt tikšu līdz veikalam, sliktākajā gadījumā piektdien no rīta un meklēšu produktus.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.11.2010 13:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/11/2010 13:50:36 - Rakstīja :
Meitenes man jauna pasaule. Vēl pirmdien uzzināšu asins rezultātus un tad sākšu sevis izglītošanu. tā, kā nedrīkst ēst to pašu ko celiakijas slimnieki, tad šodien izpratināju māsas draudzeni un ieguvu daudz info.

Sodien iepirkos Eco veikalā - cenas ir , bet Rimitī bija tikai milti. Labi ka bija kam zvanīt pēc padoma un tad jau nākamnedēļ pēc galējā rezultāta došos putināt savu maciņu pa taisno uz izplatītāju veikaliņu.

Ceru, ka tas tikai uz pusgadu kamēr baroju un puikam alerģija nebūs ilgstoša.

Sodien man svētki vēdera svētki un dārgākie makaroni ko esmu ēdusi pa Ls 3.20/250gr. paciņa. Labi, ka parasti ēdu kā FD pa 50 gr, sanāks 5 reizēm

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 04.11.2010 15:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/11/2010 15:06:11 - melllene Rakstīja :
Meitenes man jauna pasaule. Vēl pirmdien uzzināšu asins rezultātus un tad sākšu sevis izglītošanu. tā, kā nedrīkst ēst to pašu ko celiakijas slimnieki, tad šodien izpratināju māsas draudzeni un ieguvu ...
Jāa... varētu domāt, ka celiakijas slimnieks kāds biezais, vai ne???

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 04.11.2010 16:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/11/2010 16:56:52 - melllene Rakstīja :
Meitenes man jauna pasaule. Vēl pirmdien uzzināšu asins rezultātus un tad sākšu sevis izglītošanu. tā, kā nedrīkst ēst to pašu ko celiakijas slimnieki, tad šodien izpratināju māsas draudzeni un ieguvu ...

Tad jau sanak,ka edienkarti gan sanaak Tev ne pa jokam mainit! Vai tiesam bez gluteena makaroni maksaa TIK dargi?


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 04.11.2010 17:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/11/2010 17:38:05 - mumins1980 Rakstīja :
Jāa... varētu domāt, ka celiakijas slimnieks kāds biezais, vai ne???
Jebkura slimība tā ir  naudas izkāšana!!Tāpēc vienēr pēc labi pagājušas un veselīgas dienas pasakos augstākstāvošajiem, lai gan mana veselība nav no tām labākajām, bet nu mans uzdevums ir to savest atpakaļ uz pekām!!!Ļoti ļoti ceru ka man tas ar laiku izdosies!!Un zinu ka tas ko daru šobrīd ir viens no pareizajiem ceļiem uz labu veselību un labu skatu ar pēc lērums gadiem!:)


page: 1   [2]   3   4   5   6   7   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās