Ja jūs gribat zināta, ko Dievs domā par naudu, paskatieties uz cilvēkiem, kam viņš to ir iedevis. /Dorotija Pārkere/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par attieksmi pret tieviem un apaļiem cilvēkiem.


page: 1   [2]   (page size 50)
melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:34:04 - Rakstīja :
Nākamais uz ko mani varētu ievainot tuvie cilvēki ir svara saglabāšana. Kāds man ir kautko teicis, bet man tam ir atbilde, ka Figūras Draugiem ir paredzēta svara saglabāšanas programma un viss būs OK. Arī tas būs jāiemācās.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 13:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:38:40 - Rakstīja :
Izlasīju te diskusiju, kas bijusi pirms tam. Kad man bija +-18 gadi un nebija liekā svara, ko gan panācu ar sportošanu un neveselīgu mazēšanu, ļoti nosodīju tās meitenes&sievietes, kurām bija liekais svars un viņas bija ģerbušās tā it kā tā nebūtu. Piem, kas saglabājies spilgtā atmiņā - gaiši zili džinsi, vēder kas karājas pāri un īss krekliņš. Pret tām, kas savus apaļumus apgērba man bija  tikai neizpratne, kāpēc viņas neko nedara lietas labā.  Esmu ar draudzenēm jokojoties runājusi, ka liekais svars man nāca kā mācība, lai saprastu tās sievietes, kam tāds ir, jo pirms tam man tā bija mīkla.

andiine
					Poste: 18
andiine (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 13:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:49:32 - Rakstīja :
Protams ka besī visas aizskarošās piezīmes, bet tāpēc jau neviens nav labāks vai sliktāks, man vīrs vispār ir caurbira, kad uznāk kāre tad deviņos vakarā cep cīsiņus ar olām un ēd desmaizes. Bet tagad kad esmu pievērsusies savam slaidumam un izvāru zupiņu kur tejkarotē eļļas apcepti dārzeņi ēd un saka ka laba. Jo dažkārt sevi pieķeru pie domas, ka visu laiku par kādu rūpējies, par bērniem, par vīru, un beigās sev laika neatliek, tāpēc mīlēsim sevi vairāk un tad būs OK

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 14:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 14:06:11 - Rakstīja :
Te bija arī par vīriem. Iepazinos slaida, pusgada laikā pieņēmos par 21kg un visu apaļo laiku vīrs apgalvjoja, ka patīku kāda esmu un vai tad vispār esmu mainījusies? Bija arī jautri brīži priekš manis, kad viņš kārtojot tīro veļu prasīja, kam pieder tā milzīgā apakšveļa (viņš tādu izmēru ar mani nesaistīja). Vīram tik rozā tās brilles bija, ka priekš viņa biju SKAISTA arī ar 35 liekajiem kg. Pieļauju, ka tas bija arī tāpēc, ka pati nepārdzīvoju par savu svaru un pa mājām tāpat ģērbos sieviešķīgi un kopā ar vīru nekompleksoju par to kāda izskatos (jo jutu, ka viņam patīk kāda esmu).
Toties pirms laika apskatīja manas vecās fotogrāfijas un tagad saka, ka biju SKAISTa bet LIELA, tāda, kāda esot tagad patīku labāk. Un te nu man nav kur apvainoties :) Brīžiem gan nevaru saprast, ka tas, ka viņs ik pa brīdim atkārto, ka man tagad nav dibena, ir labi vai slikti
Runājot par to, ka vīram jāmīl "tas kas iekšā", nevis izskats. Jāatzīst, ka to pirms manis pamanīja mans vīrs: es ļoti mainījos, kad kļuvu slaidāka. Pirmās izmaiņas, ko vīrs pamanīja bija nevis mans izskats (to tikai dēļ bildēm, pirms tam teica, ka dzīvojot kopā nevar redzēt atšķirību), bet gan uzvedība un garastāvoklis.
Nekādi nesanāk, izteikt savu domu, bet tā ir tāda, ka mūsu izskats ietekmē būs arī kā personības, mūsu uzvedību, garastāvokli, enerģiskumu, vēlmi doties kopīgās pastaigās utt.

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 14:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 14:09:44 - Rakstīja :
Kadrija. Kad pirmos mēnešus tievēju, tad dalījos tikai onlainā, bet tagad man nav variantu, gandrīz katrs, kas nav mani laiciņu redzējis, grib ar mani aprunāties, par "ekstrēmajām pārvērtībām" (arī tā ...

Pilnīgi piekrītu!  Visticamāk neko ļaunu un negatīvu nedomā neviens, jautājums, kā mēs tievētāji to uztveram.. Ja man paska, OMG! Tu tik labi izskaties! esi nometusi kādus 20kg, ne? (kaut gan patiesībā tie ir nieka 6kg), tad gribot negribot nākas aizdomāties par objektīvo realiāti,kā Tevi redz citi un kā Tu pats sevi. Taču pats par sevi šāds komentārs, visticamāk, domāts vienīgi kā apbrīna par rezultātu. :)


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 14:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 14:19:47 - melllene Rakstīja :
Es reizēm aizdomājos, ka man arī ir sāpīgi mana tēta attieksme par manu lieko svaru, Zinu, ka tas nav ļauni domāts un sanāk netīšam, tomēr vienmēr bijis sāpīgi.
Papiņiem patīk šitādi jociņi, nja! Esmu gan savu izaudzinājusi un šajā ziņā dzirdu tikai labus vārdus, kad pelnīts, piemēram, par lapsenes viduklīti, taču neapzinātā līmenī esmu ievērojusi, ka tiek izvēlēti miļvārdiņi attiecīgi apmēriem. tad ir kāmīts, klimpiņa, tad atkal slaidumiņš un lapsenīte un es par visiem 100 zinu, ka tur nav nekas ļauns domāts un netiek doti nekādi mājieni, vienkārši, kā maziem bērniem - ko redz, to saka :D

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 14:33:24 - mumins1980 Rakstīja :
šeku, reku, to gan negaidīju - mans tētis pirms sniedza puķi, iebakstīja vēderā un izmeta - eu, izsaktās, ka nemaz neesi dzemdējusi...

Oj, Mumiņ, es pirmajā brīdī lasot sapratu, ka ar šo žestu viņš gribēja pateikt, ka esi jau tik slaida, it kā vispār nebūtu ne dzemdējusi ne stāvoklī bijusi, tā nevar būt?

Es reiz tā biju sadomājusies par savu apaļumu, lai gan biju samērā slaida, ka sanāca šāds gadījums: Biju atgriezusies no silimošana ar rota, vēderiņš vēl tāds auklējams. Ejam ar kolēģi pa gaiteni, es saku -mm, gribās kādu kūciņu! Viņa, neko ļaunu nedomādama saka: uzmanīgi, ar savu vēderiņu! es kā apcirtos, tā izmetu - varbūt uztraucies pati par savu vēderu, ar savējo tikšu pati galā (jo, protams, pirmā doma bija, ka viņa norāda uz maniem tauciņiem, kaut gan domāts bija, lai pēc rota vēderiņam nav grūti). protams, viņa uz pauzes, pārpratums atrisinājies un gardi smejamies vēl šodien par šo. Bet tā ,lūk, arī gadās, kad emocijas sakāpinātas unprāts dzird, un liek kopā visu pavisam šķērsām! :)


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 15:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 15:35:50 - Rakstīja :
hA, mana vecaa diskusija. :D
hm, zimigi, ka ar to puisi vairs neesmu kopaa... nebiju tomer ar mieru, ka pie nomestiem 15kg vins man saka - tu tacu to riepinu vel nometisi, ko?? driz pec si ieraksta ari paskiramies...
esmu audialis, man patik, ka pamana un saka, jo tiesi tas mani motive neapstaties.
un man patik, ka pamana ari sikas lietas - kaa man kleita labi piegul, vai ka jostai vajadzetu jaunu caurumu.
un pukes man tagad draugs nedavina. citreiz parnes apaksvelu, kad lielveikalaa pamanijis.
bet tikai vienu reizi vins ir trapijis pareizi. :D
vela vienmer bijusi par mazu. :) biksites saprotu, ka gruti, nezinot isti izmeru, bet krusturi jau vins ta ka zin, bet reiz atzinaas, ka nav ticejis, ka vina sievietei ir D izmers... :D:D:D nacas noticet, kad liku nest atpakal C un mainit uz D. :)


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 15:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 15:36:10 - Kadrija Rakstīja :
Oj, Mumiņ, es pirmajā brīdī lasot sapratu, ka ar šo žestu viņš gribēja pateikt, ka esi jau tik slaida, it kā vispār nebūtu ne dzemdējusi ne stāvoklī bijusi, tā nevar būt?
Es ari pirmaja bridi ta sapratu.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 15:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 15:39:31 - ilze_ Rakstīja :
hA, mana vecaa diskusija. :Dhm, zimigi, ka ar to puisi vairs neesmu kopaa... nebiju tomer ar mieru, ka pie nomestiem 15kg vins man saka - tu tacu to riepinu vel nometisi, ko?? driz pec si ieraksta ari ...
nesaprotu, kā var uzdāvināt apakšveļu. Jau draudzenes reti, kad uztrāpa biksītes. Krūšturis man šķiet veselībai tik svarīgs, ka obligāti jāmera, lai būtu ērts.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 16:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 16:28:33 - melllene Rakstīja :
nesaprotu, kā var uzdāvināt apakšveļu. Jau draudzenes reti, kad uztrāpa biksītes. Krūšturis man šķiet veselībai tik svarīgs, ka obligāti jāmera, lai būtu ērts.
labak tomer apaksvela neka sokolades kaste. :D

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 16:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 16:36:03 - melllene Rakstīja :
nesaprotu, kā var uzdāvināt apakšveļu. Jau draudzenes reti, kad uztrāpa biksītes. Krūšturis man šķiet veselībai tik svarīgs, ka obligāti jāmera, lai būtu ērts.

Kas tur ko nesaprast,viriesi,kas davina apaksvelu,grib sievieti parsteigt! Tas tads satraucoss notikums-virietim nopirkt,bet sievietei pec tam to uzvilkt!Tas ir taads solis no viriesa puses,super!

Runajot par apaksvelu,gribeju jautat,vai jums, meitenes, pec mazgasanas ari nak araa no krusturiem dzelzisi?(tie apalie,kas ir iesuti blodinaa). Kad pedejo reizi biju Rigaa, iepirku "Laumas" apaksvelu,un pilnigi no visiem krusturiem nak araa dzelzisi. No citas firmas krusturiem nez kapec gan nenak. Es meginu dzelzisus stuket atpakal un aizsut to vietu, bet velti,tapat nak araa ;(


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 16:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 16:39:36 - ilze_ Rakstīja :
hA, mana vecaa diskusija. :D
Kā vienu vakaru kļuva aktuāla šī tēma, tā meklēju, lasīju, lasīju un sapratu, laiks celt gaismā no jauna!  

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 16:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 16:47:48 - Kadrija Rakstīja :
Kā vienu vakaru kļuva aktuāla šī tēma, tā meklēju, lasīju, lasīju un sapratu, laiks celt gaismā no jauna!  
ir, ir aktuala. man pasai jau ari. :)

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 16:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 16:48:53 - denia Rakstīja :
Kas tur ko nesaprast,viriesi,kas davina apaksvelu,grib sievieti parsteigt! Tas tads satraucoss notikums-virietim nopirkt,bet sievietei pec tam to uzvilkt!Tas ir taads solis no viriesa puses,super! Run ...
Jaa, man no LV pirktajiem visiem kaa viens naak aaraa vini. Likas, ka varbut nejedzu mazgat, bet kad vairs LV velu neperku, tad sapratu, ka ar mani viss kartiba. :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 17:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:31:31 - ilze_ Rakstīja :
labak tomer apaksvela neka sokolades kaste. :D
Man šokolāde "nespīd", jo vīrs neļauj ēst neko, no kā meitu barojot viņai sāpēja vēders, tas nekas, ka puikam no tā nesāp vēders :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 17:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:32:51 - denia Rakstīja :
Kas tur ko nesaprast,viriesi,kas davina apaksvelu,grib sievieti parsteigt!
Nesaprotu, kā var zināt izmēru

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 17:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:34:20 - melllene Rakstīja :
Nesaprotu, kā var zināt izmēru
Ar acim un sesto pratu ;)

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 17:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:35:03 - melllene Rakstīja :
Man šokolāde "nespīd", jo vīrs neļauj ēst neko, no kā meitu barojot viņai sāpēja vēders, tas nekas, ka puikam no tā nesāp vēders :)
man tikko bija lielisks parsteigums. :)
draugam ir saasinajusies slimiba, tapec vinam uz laicinu nav velams sturet masinu, tapec vinu visur vadaju es.
sodien gaidu, kad man zvanis, lai braucu pakal uz darbu, bet nezvana un nezvana.. mazums, kada neplanota tiksanas vai kas.
te peksni, ievelas man pa durvim ar puku puski un 10kg kasti ar mandariniem. :D:D:D visu to gaisa gabalu no sava darba naacis kaajaam un nesis 10kg mandarinus. :D:D
negaju protams skaidrot, ka man pa dienu 4-5 mandarini pienakas, labi, ka neatnesa sokoladi. :D

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 17:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:36:29 - melllene Rakstīja :
Nesaprotu, kā var zināt izmēru
Man paprasija uz aci. :)


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 17:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 17:38:53 - ilze_ Rakstīja :
man tikko bija lielisks parsteigums. :)draugam ir saasinajusies slimiba, tapec vinam uz laicinu nav velams sturet masinu, tapec vinu visur vadaju es.sodien gaidu, kad man zvanis, lai braucu pakal uz d ...
Forss parsteigums! Protams,labak 10 kg mandarini nekaa 10 kg sokolades : D

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 18:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 18:07:13 - ilze_ Rakstīja :
10kg kasti ar mandariniem.
WOW! Man aizdomas, ka ar tādu mīlestību dāvināti mandarīni svaru neietekmē :)

Varbūt ir kāds veids, kā ilgāk uzglabāt, ledusskapī?

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 18:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 18:18:59 - melllene Rakstīja :
WOW! Man aizdomas, ka ar tādu mīlestību dāvināti mandarīni svaru neietekmē :)Varbūt ir kāds veids, kā ilgāk uzglabāt, ledusskapī?
nezinu, javara bus ievarijums vai kas tads. :)
parsteigums bija pamatigs. :)
un galvenais, ka veseligs ari. :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 18:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 18:25:28 - Rakstīja :
Jāiet mandarinu sulas vannā kopā ar mīļoto

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 18:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 18:50:09 - Rakstīja :
Bet nu re, te ari par to attieksmi, ka pienem, ka tieve un noverte un nenes sokoladi majas un nelauj est to, ko nedrikst. :)
UN - ed to, ko gatavo. pat ja tur nav puspacina sviesta un speka ieksaa.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 18:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 18:51:03 - Rakstīja :
Bet par komentariem - taa kaa esmu audialis, mani stimule pozitivie komentari, tad forsi bija ciemoties majas, kur mani pusgadu neviens nebija redzejis un tad brinijaas, cik esmu tieva palikusi :)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 20:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 20:50:15 - denia Rakstīja :
Kas tur ko nesaprast,viriesi,kas davina apaksvelu,grib sievieti parsteigt! Tas tads satraucoss notikums-virietim nopirkt,bet sievietei pec tam to uzvilkt!Tas ir taads solis no viriesa puses,super! Ru ...

Tu, Denia, vari pat nepūlēties ar šūšanu, tāpat dzelzīši nāks ārā. Man nekad nav izdevies neko labot, tāpēc, ja negribās iekļūt neveiklā situācijā, kad no dekoltē izslīd dzelzs gabals, es tādus vairs nevelku. Starp citu, tiešām Laumai ļoti ātri nāk ārā, es domāju, ka tā ir tikai sagadīšanās.


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 20:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 20:52:44 - ilze_ Rakstīja :
man tikko bija lielisks parsteigums. :) draugam ir saasinajusies slimiba, tapec vinam uz laicinu nav velams sturet masinu, tapec vinu visur vadaju es. sodien gaidu, kad man zvanis, lai braucu pakal ...
Vai , cik skaisti un romantiski!

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 21:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 21:01:11 - Rakstīja :
Es pati varu teikt par šo tēmu runājot, ka man nomestais svars noteikti vairo pašapziņu. Es arī esmu pamanījusi, ka tad, kad es visu smuki ievēroju un tievēju, tad arī vairāk gribas izteikties šeit forumā, bet, ja viss ir aizgājis šķērsām, tad es labāk klusēju, jo man liekas, ko nu tu te ,speķucīt,  tagad ar savu viedokli visiem ilgtermiņa tievētājiem pa vidu maisīsies.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 21:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 21:31:02 - Rakstīja :

Ohoho! Paldies, Kadrij, par tēmas atsvaidzināšanu!

Izlasīju visus domu lidojumus un dažubrīd palika sāpīgi ap sirdi, iedomājoties, kā es justos tādās situācijās. Ja godīgi, tad man arī prātā pazibēja doma:"Jēziņ, kas notiek tajās darba vietās?! Sievietes laikam viena otrai gatavas verbāli rīkli pārraut!" 

Par resno un tievo iedalījumu - man tādas asākas izjūtas pret dažādām ķermeņa formām mēdz būt, bet tās mainās. Kad neievēroju FD, tad es pamanīju daudz "mīkstu" sieviešu, kuras ir ar skaistu frizūru, labām drēbēm, smaidu (apmēram ar domu - lūk! īsta sieviete!), bet tad, kad esmu ar FD un gribu būt slaida, vairāk uzmanības pievēršu slaidajām (ar domu - lūk! dāma! tik labi izskatās!). Tas laikam tāpēc, ka vairāk redzu to, kam gribu pati ticēt. Arī tagad man ir tādi divi nē-nē-nē poli - supertievās (tās, kuras ir garas, bet šausmiiiiigi kaulainas, ka liekas, ka tiešām kaut kas vairs nav labi) un superapaļās (tās, kuras iet un tusnī, kurām var redzēt, ka ir grūti staigāt, ka vairs nekādi negribas sevi uzpucēt, jo liekas, ka nav vērts). Tad gribas pieiet pie abiem poliem un pateikt - eu, klausies, varbūt uzzini kaut ko vairāk par veselīgu un Tev piemērotu uzturu un pacenties to ievērot? Jo anomālijas nav labi!

Par komentāriem no apkārtējiem... Pirmo reizi, kad tievēju, daudz dzirdēju no saviem tuvākajiem, arī draudzenes ar interesi prasīja, kāpēc pusdienās esmu izvēlējusies tieši to un to, cik tam esot vienību utt. - likās, ka neesmu viena šajā procesā (jo nebiju ne grupā, ne on-line). Tad vasarā skrēju katru vakaru pa saviem laukiem, vienmēr sanāca skriet garām vecmammas mājai, pie reizes arī ieskrēju apsveicināties, tomēr dažreiz saņēmu tādu nepatīkamu repliku:"Domā, ka Tu no šitā paliksi tievāka?" Un tad gan uzsita gruzīti, nākamās dienas vairs neienācu apsveicināties, jo kremta tie vārdi, kuri noteikti jau nebija nemaz tik asi un ļauni domāti, kā man tas izklausījās. Šoreiz, kad tievēju, man ir draugs, kas zina visu, ko un kāpēc ēdu, kas man palīdz motivēties (lai arī pats jau saka, ka pietiek, ka vairāk es vairs nedrīkstot), savākties, kad ir grūti utt. Arī mamma tomēr ir saņēmusies un jau mēnesi tievē, pati man zvana un saka, ko labu veikalā atradusi... Tomēr šoreiz, kad 100% atbalsts no tuvākajiem, citi apkārtējie liek nedaudz saskumt - kursabiedrenes, liekas, nemaz nav pamanījušas tos 8,... kilogramus vai kaut vai dubultzoda neesamību, tikai, kad es dzeru savu ūdeni un ēdu līdzpaņemtās veselīgās pusdienas, pajautā - nu, kā tad iet ar to Tavu programmu?  Arī drauga mamma, kura pie pirmajiem 4 kg nošausminājās, cik es esot tieviņa, vai tad badojoties un vispār sevi mokot...., tagad vispār neliekas ne zinis, tikai esot izteikusi nožēlu, ka nabaga Baibiņa sevi mokot ar aerobikas nodarbībām un to neēšanu (viņai laikam īsti nav skaidrs). Un tagad es nezinu, ko man vajag?! Pati piefiksēju, ka vairs nestāvu pie skapja no rītiem 15 minūtes pārvelkot drēbes, bet uzvelku un zinu, ka izskatos labi (jo der un pat dažas drēbes jau ir stipri par lielu), ka uzsmaidu sev, tīrot zobus un ķemmējot matus, ka jūtos pārliecinātāka kaila, nebaidos no peldkostīmiem.... Viss taču ir tik labi! Bet tagad sāk gribēties, lai apkārtējie pamana un tomēr kaut ko pasaka! Tomēr, ja pateiks, vai tikšu galā ar to, kas būs ticis pateikts??????

Jauku Valentīndienas vakaru, dāmas! Es dodos pie miera - šodien piedzīvoju suši un pikantās mīdijas, tagad tik siltais pieniņš ar medu un čučumuiža, lai rīt var ar prieku pamosties 6:00 un sākt vieglo 2dienu!!! 


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 22:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 22:05:40 - baibinjsh1 Rakstīja :
Tomēr šoreiz, kad 100% atbalsts no tuvākajiem, citi apkārtējie liek nedaudz saskumt - kursabiedrenes, liekas, nemaz nav pamanījušas tos 8,... kilogramus vai kaut vai dubultzoda neesamību, tikai, kad ...

Priecājies, ka vēl tev nepajautā, vai neesi gadījumā saslimusi. Es jau nu domāju, ka neko nesaka kursabiedrenes tikai tāpēc, ka skauž, bet , ja tu sāktu resnēt, tad visi acīs iebāztu.

Es vēl pie sevis esmu ievērojusi, ka nedrīkstu kādu kritizēt par lieko svau un nekā nedarīšanu,  jo tad nu noteikti pēc brīža pati sākšu grēkot šajā jomā.


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 22:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 22:06:18 - Rakstīja :
Baibinj - tavam kursa biedrenem ka nu kurai - citai skauz, cita varbut gribetu kaa tu, bet kauns paprasit.
Sieviete ja reti kad citai sievietei pateiks komplimentu, bet tad vismaz var redzet, ka vina tiesaam taa domaa.
Es ari sodien domaju, kapec ir taa, ka cilvekiem ir vieglak saprast, kad pasaka - nee es neiesu peldeties, jo man nepatik, vai nekaapsu kaut kur augsaa, jo man bail, utt, bet nesaprot, kad saka - es to needu, jo man tas nav vajadzigs....

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 15.02.2011 00:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 00:13:49 - legi Rakstīja :
Es jau nu domāju, ka neko nesaka kursabiedrenes tikai tāpēc, ka skauž, bet , ja tu sāktu resnēt, tad visi acīs iebāztu.

Teiksim mans "lieliskais piedzīvojums/pārdzīvojums" šajā ziņā bija, kad jau tiku ievērota un pamanīta kā slaida kļuvusi un par apaļu īsti nenosauksi, netīši aizklīstot runās par stresu, izmetu, ka nu gan, kā satraucos, tā gribēs ēst, un viena dāma it kā caur joku un tomēr absolūti nevietā, kā arī ar izteikti fantastisku intonāciju uzdeva retorisku jaut. "tāpēc tu esi tik resna?''  Biju vienkārši - ??? ! !!!! ? , vēl jo vairāk tamdēļ, ka pašu teicēju "rotā"  skaists 4. grūtniecības mēneša paskata punčuks, kurš maldinājis un aicinājis vairākus nezinātājus tā arī pajautāt - kad tad mazulis gaidāms. Protams, nekāda mazuļa nav un vienīgā atbilde, kas atskan- es neesmu stāvoklī, esmu vienkārši resna.. 

Ar to gribēju teikt, ka cilvēki (sievietes) ir tik dažādas - cita pateiks, cita paklusēs un nodomās, bet kāda īpaši izmeklēta, neļaus lidināties 2cm virs zemes tāpēc vien, ka ir manāms slaidums. Interesanti, jo  kad tiešām biju apaļa, neko tādu nenācās dzirdēt..


Dinčiks
					Poste: 193
Dinčiks (on-line)
Publicēts: 15.02.2011 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 11:07:28 - Rakstīja :
Sveikas, meitenes. Nevarēju pagājušo reizi nepateikt neko, nevaru arī tagad.
Man tomēr liekas, ka cilvēkam ir tāda īpatnība (apzināta vai nē), bet katrs no mums atsaucas uz kaut kādu ārēju kairinātāju, kas mums ir aktuāls. Nu teiksim - ja man ir svara problēma, tad es diezgan jūtīgi reāģēju uz visu, kas šajā sakarā tiek teikts. Tā man tiešām ir. Un lielākajā daļā gadījumu tur nebija īsti nekā uz ko reaģēt. Bet man likās un man nepatika. Tāpat arī tie, kas runā ar nicinājuma piegaršu parasti paši ir jūtīgi tieši uz šo tēmu. Un super cilvēciska īpatnība ir neredzēt pašam sevi! Reizēm tas izraisa smieklus, reizēm tracina. Man ir draudzene, kurai viennozīmīgi ir pie 110-120 kg, bet viņa vienmēr par mums abām saka - mēs, apaļas. Lai gan man ir tikai 80kg...(uz tā fona, protams). Un mani goda vārds tas tracina! Jo es neesmu tik apaļa! Lai gan es pilnīgi saprotu viņu, jo tā ir un būs viņas lielā sāpe un viņa pat neapzināti meklē sev atbalstu un mierinājumu tājā, ka nav viena tāda. Tajā pašā laikā - ne reizi pa šiem gadiem man nav izdevies viņu pievērst veselīgam uzturam! Viņai patīkot super diētas, pēc kurām zaudē 10kg bet atgūst 15. Tā tas ir.
Un uz vīriem nav ko dusmoties. Viņiem nabagiem vispār grūti.... Te tā sieva ik pa laikam prasa- nu kā, esmu tievāka? Te atkal labu gribēdams pasaka, ka tagad tiešām tu izskaties daudz labāk nekā pirms tam un dabū pa galvu par to, ka pirms tam es izsaktījos slikti... Viņiem tā ir bīstamā zona, skaties kā gribi!

andiine
					Poste: 18
andiine (on-line)
Publicēts: 15.02.2011 11:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 11:40:59 - Rakstīja :
Jāāā laba tāda tēma. Man reiz bij piedzīvojums veļas veikalā. Iegāju skatos krūšturus un visi tādi mazi, jo parasti lielos sakar aizmugurē stendam, tā nu šķirstu un jūtu pārdevēja elš pakausī un tad nu vaicāju vai konkrētais modelis nav arī uz c bļodiņu un 75 apkārtmēru (pašai jau baigi likās neesmu tik milzīga ) uz ko pārdevēja atbildēja ka tik lieli neesot un priekš maniem apkārtmēriem vispār nav nekāda piedāvājuma. Protams tai brīdī godīgi sakot biju šokā. Vakar ar vīru gājām gar to pašu veikaliņu un vīrs saka : drīz jau te varēsi iepirkties un tevi ārā nedzīs .

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 15.02.2011 13:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 13:01:46 - andiine Rakstīja :
Jāāā laba tāda tēma. Man reiz bij piedzīvojums veļas veikalā. Iegāju skatos krūšturus un visi tādi mazi, jo parasti lielos sakar aizmugurē stendam, tā nu šķirstu un jūtu pārdevēja elš pakausī un tad n ...
kas ta tie par veikaliem. ak jel.
man pat tagad, ir 85 D
un padomaa - ja modelu standarts ir 90-60-90, tad jau ari vinam vajadzigs liels apkartmers..

es gan vienmer esmu bijusi liela meitene (ari lieli pleci), bet sitaadas velas veikala cirkas taa tikai man norautos... tagad... jo tolaik, kad sveru ap 100 vispar drebju veikalos ieksaa negaaju...
tagad es zinu, ka esmu normals cilveks ar normaliem apkartmeriem un neviens man degunu gaisa necels...

ai, par veikaliem vispar saape...
atceros, kad padsmit gados gaju pirkt drebes, mani dzina no veikala ara, jo tadam, kam nav nauda, nav ko nagus gad drebem grabstit...
kad gaju ar mammu, tai pasa diena, tai pasa veikala, tad mus mili ka saulites sanema...

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 15.02.2011 13:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 13:46:36 - Rakstīja :
Tik daudz sāpīgu tematu uzrodas, padomājot par šo tēmu, vai ne?
Sodien, kad gājām ar kursabiedreni pusdienu meklējumos, bijām Rimi un es sev izvelējos 6graudu jogurtu un banānus, jo zinu, ka tiesi tas man tagad pēc vienībām būtu nepieciesams. Viņa neizturēja un sāka stāstīt par to, ka viņā gan neko veselīgu negribot, jo tas neesot garsīgi utt. Es paklusēju - tā ir viņas izvēle (viņa ir diezgan smalka un ar mazu miesasbūvi, bet biezas šokolādes un kūkas katru nedeļās nogali ar ģimeni parādās viņas dubultzodiņa).

Par to "mēs jau abas-apaļās" iedomājos - kad esmu kaut kur ar savu mammu, kā arī pretī nāk viņas paziņas, nākas dzirdēt, kāda gan es izspļauta mātes meita esot (citiem gan šķietu tētim līdzīga, tapēc uzskatu - esmu ES un kāda starpība, kuram līdzīga?). Un tad man tāda dusma uzsitās - viņai 115kg, man (tad bija) - 75! Vai tad mani arī'pie tik resno maisa jāliek??? Bet tagad, kad tievēju un arī'mamma tievē, man ir miers sirdī, jo zinu, ka es eju prom no resnuma, tāpēc, ja kāds mūs salīdzina, cenšos resnumu neievietot kopējo iezīmju kategorijā :).

Par veikaliem - ohoho, man ir bijis tā, ka  (kad nebiju vēl ne reizi mūžā tievejusi) es skatījos kleitiņas vienā palielā veikalā un pāŗdeveja pienāca klāt un teica:"Šiem modelīšiem lielo izmēriņu nav!" Man bija TĀDS SOKS!!!!!!!!!

Labi, laiks iet un gatavoties lekcijai - bibliotekā pieskrēju palasīties :). Atvainojos arī par dīvainajām garumzīmēm - es nesaprotu, kā šīs programmas stradā..... Kaut kādas izmēģinājuma versijas uzlikuši :(.

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 15.02.2011 14:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/02/2011 14:14:57 - Dinčiks Rakstīja :
Man tomēr liekas, ka cilvēkam ir tāda īpatnība (apzināta vai nē), bet katrs no mums atsaucas uz kaut kādu ārēju kairinātāju, kas mums ir aktuāls.

Tā tas ir, bija un būs vienmētr -  psiholoģiski pētīts un apstiprināts, jap!   No  sērijas, ka uzmetusies pumpa uz sejas, ejam pa ielu, un visi, bez šaubām, mēs redzanm ka  uz mums skatās un visi kā viens nodomā - ak dies, kas par pumpu uz sejas!



page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās