Netiesā, pirms neesi uzklausījis. /Reinis Kaudzīte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

piedodiet...


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 14:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 14:09:45 - Rakstīja :
Meitenes,gribu jums izluugties piedoshanu,ka atshkjiriibaa no citaam meiteneem,esmu palikusi tik klusa un nepļāpīga forumos,ka briizhiem,kad speeju par to donmaat,juutos ljoti vainiiga.....Vnk manā dzīvē ir notikusi liela ,priekš manis globāla apjoma ,katastrofa,kuras deelj es nespeeju gandriiz neko - ne domāt ,nē rakstīt,ne gatavot(visu graužu tāpat kā iegādātu-arī vīrs silto ēdinu jau pāris mēnešus nav dabūjis......šodien gan,drusku patiirijushaas taas smadzenes no stresa,i te paaris rindinjas varu uzrakstiit,i vīram kaut koēst gtavoju-protams,vienalga tādu,kur ti ņem un saviž visu pēc kārtas un,lai gatavojas.....nu tā lūk-tā,ka nedomājiet-nekad neaizmirstu par jums,palasu,kas rakstiits forumos noteikti,vienīgi pašai ko piebilst parasti nepietiek spēka.....Gan jau atkal atttapšos un būšu atkal vairākkopā ar jums;)

fortunina (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 20:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 20:24:43 - gitiene Rakstīja :
Meitenes,gribu jums izluugties piedoshanu,ka atshkjiriibaa no citaam meiteneem,esmu palikusi tik klusa un nepļāpīga forumos,ka briizhiem,kad speeju par to donmaat,juutos ljoti vainiiga.....Vnk manā
Viss pāriet Tiešām pietrūkst Tavu forso komentāru. Es pēc dabas esmu vairāk klusētāja, bet man loti patiik lasiit aktiivaakaas meitenes Gaid;am Tevi atpakalj...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2009 20:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 20:28:01 - gitiene Rakstīja :
Meitenes,gribu jums izluugties piedoshanu,ka atshkjiriibaa no citaam meiteneem,esmu palikusi tik klusa un nepļāpīga forumos,ka briizhiem,kad speeju par to donmaat,juutos ljoti vainiiga.....Vnk manā dz ...
Tiešām trūkst Tavu komentāru!

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 20:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 20:46:13 - Rakstīja :
Es jau vakar gribēju jautāt, kur tu esi pazudusi! Lai, kas tev būtu noticis, viss pāries un būs labi!

vija (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 20:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 20:54:30 - Rakstīja :
Gita-turies! Mēs varam tevi uzmundrināt un līdzi just, bet reāli palīdzēt, diemžēl esam bezspēcīgas. Tu var tikai ik brīdi iedomāties, ka draugu stiprie pleci( virtuālie) vienmēr ir kopā ar tevi. Pēc šīs melnās strīpas noteikti nāks baltā. Mans dēls vienmēr saka, tad kad es uztraucos par viņa neveiksmēm tā : "Tas ,kurš mani nenogalina, padara vēl stiprāku". Es ticu, ka tu pēc savas katastrofas pacelsi galvu augstāk un kļūsi daudzreiz stiprāka. Lai ātrāk tavam melnajam mākonim pienāk gals un virs tavas galvas parādās mākonītis ar zelta maliņu. Gitiņ, nelaime ir tikai tuva cilvēka slimība vai nāve. Pārējās ir ķibeles.Turies, sirsniņ!

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 26.09.2009 21:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2009 21:36:11 - vija Rakstīja :
Gitiņ, nelaime ir tikai tuva cilvēka slimība vai nāve. Pārējās ir ķibeles.Turies, sirsniņ!
šis gadījums priekš manis ir trakāks kā jebkura vistuvākā cilvēka nāve......bet paldies,meitenes,par atbalstu,gan jau es saņemšos,jo pašlaik būtībā pati esmu principā kā mirusi.....tāpēc arī tāds klusums...

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 27.09.2009 06:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2009 06:47:45 - Rakstīja :
Varbūt par stipru vakar pateicu,jo pie savas situācijas,laimkāda tā tagad nebūtu uz gadiem diviem vai cik,esmu vainīga tikai un vienīgi es pati un,jo ātrāk es sākšu rīkoties lietas labā,jo ātrāk,kaut cik ilgs tas laiks man tagad nešķistu,situācija arī būs izlabojama........tā,ka-jādzīvo vien ir...jātievē taču-mīņājos uz vietas,kā tāda


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās