Ir simtiem slimību, bet veselība tikai viena. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Bitene dejo :)


bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 15.09.2009 11:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2009 11:39:08 - Rakstīja :
Sveiciens!
Vakar pārsteidzoši ātrā kārtā tiku pie savas izmēģinājuma grīdas. Teikšu uzreiz: baigi labā manta, ierauj sevī kā tādu maziņo :)) Kā par spīti gan mājās ieradāmies pavēlu, bet tas nekādā gadījumā netraucēja iemēģināt šo brīnumu. Uzinstalēšana un pieslēgšana bija ļoti vienkārša, tur nekādu problēmu nebija. Tad nu mēģināju saprast, kas tur vispār notiek, kādas ir iespējas.
Sākumā izgāju cauri tutoriālim un tad jau sāku ar Novice līmeni. Laikam pirmās dziesmas noveicās paņemt tādas vienkāršākas, jo bija daudz vieglāk nekā biju domājusi (forumā lasītais jau bija sabiedējis, ka grūti), kājas gan drusku mežģījās, bet drīz vien sanāca nepalaist garām nevienu bultiņu.
Nu ko, jutos jau baigais profiņš - laiks uz nākamo līmeni doties - beginners. Jā jā, noteikti, sacerējos :)) Ārpāts, pilnīga izgāšanās, manas smadzenes nespēja tik ātri strādāt, kā mainījās bultiņas. Tā kā pie pirmās dejas uzreiz izgāzos - Failed, tad nu pieticīgi atgriezos uz savu novice :) Bet kā izrādījās te vēl daudz bija ko darīt un tikai maza daļa dziesmu izmēģinātas. Ļoti patīkams pārsteigums ir tas, ka ik pēc kāda laika atklājas jaunas dziesmas un tieši šīs dziesmas liekas visforšākās :)
Tad uzradās vēl viens jautājums. Nekādi nesapratām, kāpēc tik maz % izdevās iegūt, ja reiz gandrīz neviena bultiņa netika izlaista. Sākumā puisis pakomentēja, ka vieglajos līmeņos laikam tas nemaz nav iespējams, jo % ņem vērā no sarežģītības pakāpes. Bet nekā - viss ir atkarīgs no tā, cik precīzi laikā tiek uz tās bultīņas. Tad nu sākās jaunais azarts, trāpīt aizvien precīzāk un iegūt aizvien vairāk punktus. Mans personīgais rekords 81%.
Tā nu aizdejojos 2 stundas. Laiks paskrien nemanot. Puisim gan izdevās mani pierunāt palaist viņu uz dažām dejām, bet neļāvu viņam aizrauties, mans paklājs :) Un ziniet, dejošanas laikā vienīgais par ko domāju, tās ir bultiņas uz ekrāna un ik pa laikam  padzerties ūdeni (pat man kā lielai ūdens nedzērājai). Viss pārājais aizmirstas, pat gulēt tiku ar varu aizvilkta :)
Un kā jūs domājat, ko es sapnī darīju? Jāāāā, dejoju :)) Visu nakti man tās bultiņas rādījās :)
No rīta pirms darba nenocietos un dažas dejas izdejoju, nu vispār baigi patīk tā lieta. Tagad jāgaida vakars, kad tikšu pie deju paklāja :) Uhh, forši :)

AnitaL
					Poste: 645
AnitaL (on-line)
Publicēts: 15.09.2009 13:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/09/2009 13:24:21 - Rakstīja :
Izklausās tik jauki, ka man sāk kāroties pēc tādas deju grīdas. Kad vēl biju jauna un sprauna nebija nedēļas, kad neaizskrietu uz kādiem dančiem, nu ļoti patika tā lieta - dejošana.

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 16.09.2009 11:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2009 11:48:31 - Rakstīja :
Otrajā dienā jau gandrīz visas novice dziesmas varēju izdejot, neizlaižot nevienu bultiņu. Liekas jau gluži vienkārši :) Tad nu tomēr sadūšojos un pārslēdzos uz nākamo līmeni. Vakar tas vairs nelikās tik biedējošs. Daži gabali gan bija tādi pagrūti izdejojami, bet dažas reizes sanāca pat bez nevienas kļūdas :) Vispār easy līmenis ir feināks, jo ir aktīvāks un jau daudz vairāk izskatās pēc dejošanas un vairāk jākoncentrējas.
Bet nu laiks tiešām paskrien nemanot. Es pat nezinu, cik ilgi pavadīju uz deju paklāja - nu stundas 3 varbūt :)) Vakara pozitīvisma deva garantēta, aizmirsti visus dienas stresus, vienkārši trāpi uz bultiņām :) Vienīgais mīnuss, ka darbā tādas lietas nav. Varētu ik pēc 2 stundām izkustēties, kā īstam biroja darbiniekam pienākas :)
Vispār pietrūkst otra paklājiņu, lai lēkātu divatā :)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 16.09.2009 18:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2009 18:59:57 - Rakstīja :
Man ir tieši tādas pašas izjūtas. Pagājušajā nedēļā nopirku paklājiņu un tagad esmu pilnīgi atkarīga. Es, ja nebūtu jāiet uz darbu, man liekas pusi nakts dejotu. Svētdien iegāju gulēt pēc vieniem, jo dejoju un priecājos kā deg kalorijas, kā arī gribas arvien labāk izpildīt. Laiks pagāja vienkārši nemanot. Vakar jau ap 22 00 es sev teicu, ka jāirt gulēt, datoru neslēgšu, taču nenocietos un rezultātā līdz pusnaktij nodejoju. Es arī vairākas dienas dejoju Novice līmenī, bet tagad jau 3. un 4. līmenī. Man ļoti, ļoti patīk. Varu teikt lielu paldies Inesei, jo viņa man ļoti palīdzēja, visu pastāstīja un uzinstalēja.

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 17.09.2009 10:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/09/2009 10:42:34 - Rakstīja :
Es iesildoties vēl dejoju novice līmenī, bet pēc tam praktiski tikai 2. līmenī. Sanāk aizvien labāk. Vakar gan nesanāca īpaši daudz padejot, jo darba diena mani bija tā nokausējusi, ka miegs ņēma virsroku. Bet kas ir pats labākais - šodien svari mani pilnīgi pārsteidza!!! 3 dienās esmu zaudējusi 1.5kg :)) Es nespēju tam noticēt, jo nemaz tik viegli man tas svars parasti nesamazinās un ēšanas ziņā arī neesmu neko mainījusi - vēl tikai gaidu ierodamies savu neklātienes kursu :) Tā, ka tas ir patīkamākais bonuss šai lieliskajai laika pavadīšanai :)

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 22.09.2009 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2009 12:44:54 - Rakstīja :
Tā nu mana eksperimenta nedēļa ir beigusies. Iespaidi vislabākie. Izmēģināju gandrīz visas iespējas, ko šī spēle piedāvā - gan fitnesa modi ar dažādākajām iespējām, gan maratonu, gan vienkārši mēģinot kādai dziesmai uzstādīt rekordu. Tagad tik jāgaida alga un jāiegādājas pašai savs komplekts :)
Tālāk par easy līmeni nedēļas laikā gan nesanāca tikt, bet ar šajā pašā līmenī nolēkājot vairākus maratonus pēc kārtas, nākamajā dienā kājas ļoti var just. Par kaimiņiem - neviens nav nācis sūdzēties, lai arī esmu grēkojusi un pēc 23-iem esmu dejojusi. Bet man pašai liekas, ka nekas tur traks nav, ja nelēkā kā lācis, bet gan to dara mīkstām pēdiņām.
Katrā ziņā šī ir lieliska iespēja izkustēties pat tādiem sliņķiem kā es, kurai nepieciešams vesels rituāls, lai dotos kaut kur :)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 06.10.2009 23:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/10/2009 23:40:02 - Rakstīja :
Kā tev, Bitene , iet ar dejošanu? Vai vēl tik pat aizrautīgi dejo. Man ciemos bija atbraukusi brāļa meita. Viņai paliks novembrī 6 gadi un, iedomājies, viņa tagad runā tikai par to, ka man viņai jādāvina mašīndejas.

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 07.10.2009 16:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/10/2009 16:25:10 - Rakstīja :
legi, es nu jau divas nedēļas slimoju :( Tā, ka nekāda dejošana man nesanāk - jāievēro samērīgs miera stāvoklis. Bet tiklīdz tikšu uz pekām, tā atkal uzreiz ķeršos klāt dejošanai :)
Kad brāļa meitai ir dzimšanas diena? Tā būtu lieliska dāvana viņai :)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 08.10.2009 22:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/10/2009 22:20:17 - Rakstīja :
Tad nu veseļojies! Es šonedēļ arī pārāk daudz neesmu dejojusi, jo kā sāku vakarā, tā nevaru beigt, jo ļoti patīk un vēl azartā iedzen, kad skatos, kā deg kalorijas. Es taču pat gulēt nevaru aiziet savlaicīgi, skatos pulkstens jau nāk uz vieniem naktī, jāiet gulēt, tāpēc sāku just, ka dienā nāk miegs. Bet brīvdienās atkal dejošu. Tiec tik ātrāk uz strīpas!

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 08.10.2009 23:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/10/2009 23:13:09 - Rakstīja :
Jā, tā lieta tiešām aizrauj :) Labi, ka tagad man nav to mašīndeju, savādāk bail, ka ik pa laikam sagrēkotu un padejotu. Un zinot, ka apstāties grūti, tad tas vairs nebūtu uz labu :))
Bet gan jau kāda nedēļa, un tad varēs atkal laist ;) Es jau esmu pasūtījusi, lai man nopērk to komplektu.

Vinetapa
					Poste: 42
Vinetapa (on-line)
Publicēts: 09.10.2009 17:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/10/2009 17:09:27 - Rakstīja :
Prieks par Jums. Jāvelk arī man ārā deju grīda, kuru irms dažiem gadiem iegādājos ārvalstīs. Tad padejojām ar bērniem, bet tākā spēles valoda svešā mēlē, bija grūti izprast un nolikām plauktā.

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 11.10.2009 10:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/10/2009 10:47:21 - Vinetapa Rakstīja :
Prieks par Jums. Jāvelk arī man ārā deju grīda, kuru irms dažiem gadiem iegādājos ārvalstīs. Tad padejojām ar bērniem, bet tākā spēles valoda svešā mēlē, bija grūti izprast un nolikām plauktā.
Ja tu kaut ko nesaproti , tad prasi, es jau nu esmu "iebraukusi"


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās