Lai attaisnotos savās acīs, mēs nereti cenšamies pārliecināt sevi, ka nav mūsu spēkos sasniegt iecerēto mērķi; patiesībā mums pietrūkst nevis spēka, bet gribas. /F. Larašfuko/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sojas produkti


Juta55 (on-line)
Publicēts: 12.06.2009 17:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/06/2009 17:29:35 - Rakstīja :
Sveikas!
Pasakiet priekšā man kā on-line iesācējai, kā ir ar sojas produtiem - kurai grupai poeskaitīt, cik vienību? Pārāk rūpīgi gan neizpētīju, bet produktu sarakstos nemanīju.

amo
					Poste: 334
amo (on-line)
Publicēts: 12.06.2009 17:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/06/2009 17:55:54 - Rakstīja :
Porciju reģistrā redzēju - sojas pupiņas, pienu, biezpienu, sieru pie dzīvnieku valsts produktiem, tātad jāskaita pie olbaltumvielām!

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 08:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 08:42:51 - Rakstīja :
Tagad,braukājot pa foruma sadaļām ,ieraudzīju šo.....Cik esmu lasījusi,tad tagad Latvijā esot pieejama TIKAI UN VIENĪGI ģenētisk imodificēta soja,ja tas arī neesot rakstīts....Tā kā dzelteno presi nelasu,bet vienīgie žurnāli,ko lasu ir Veselība,SHAPE un 36,6,tad vienā no šiem acīmrezot esmu izlasījusi šo info-un tai jau vajadzētu būt ticamai

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 09:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 09:56:39 - Rakstīja :
Interesanti, uz sojas gabaliņiem, ko es pērku, virsū tieši rakstīts, ka produkts nav ģenētiski modificēts. Vai tā varētu būt nekaunīga maldināšana?

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 01.10.2009 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2009 12:41:22 - bitene Rakstīja :
Interesanti, uz sojas gabaliņiem, ko es pērku, virsū tieši rakstīts, ka produkts nav ģenētiski modificēts. Vai tā varētu būt nekaunīga maldināšana?
Vot to nu es arī nesaprotu,jo tajā veselības žurnālā,ko lasīju,tieši bija teikts-neskatoties uz tirgotāju apgalvojumiem par pretējo,Latvijā pašlaik nopērkama tikai ģenētiski modificēta soja......Kopš tā laika nemaz neskatos uz sojas izstrādājumiem un nepētu,kas tur rakstīts......Protams,arī desās,eļļās,esmu pamanījusi piebildi-ģenētiski modificēta soja,bet tā saucamajos tīrajos produktos,droši vien,ka šo piebildi neieraudzīt

mellene (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 10:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 10:14:24 - Rakstīja :

Plasi lietoju sojas produktus, jo man ir alergija pret pieniem un arii galu es needu. Varbuut sekas reiz maniis, tacu juutos daudz labaak nekaa kad lietoju man tik alergisko pienu. Galaa un taas produktos, kuru paardod veikalos, tacu arii ieksaa ir visaadi s...: antibiotikas, hormoni utt., auglus arii saka: 'nelietojiet!', seviski ziemas periodaa un ne muusu zemee augusos. Lai gan iisteniibaa: kas un kaa lai zina kaa ir labaak. Es lietoju alpro soya produktus: pienu ar Ca, sojas jogurtus, arii taa deeveeto 'malto galu' un tofu. Ja ieveeroju balansu - juutos briiniskiigi. Starp citu, bitene, vai esi vegetaariete? Varbuut te ir veel kaads vegetaarietis? Mekleeju domubiedrus!!!


bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 02.10.2009 21:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2009 21:56:12 - mellene Rakstīja :
Starp citu, bitene, vai esi vegetaariete?
Vegjetārietre neesmu gan. Taču ar gaļu īpaši neaizraujos - principā manā ēdienkartē ir tikai vista.
No sojas pērku tos gabaliņus, ko var cept - vienkārši pagatavojami, garšīgi, lēti un kaut nedaudz samazinu gaļas tirgus pieprasījumu :)

mellene (on-line)
Publicēts: 04.10.2009 00:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2009 00:25:39 - Rakstīja :

Vai tu peerc sausos gabalinus? Kaa tu soju cep? Ar garsvielaam un ar kaadaam?


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 04.10.2009 08:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2009 08:25:35 - mellene Rakstīja :
Vai tu peerc sausos gabalinus? Kaa tu soju cep? Ar garsvielaam un ar kaadaam?
Es,kad kādu laiku biju aizrāvusies,cepu ar riktīgām gaļas garšvielām,lai būtu tieši kā gaļa-es pat plovu ar sojui gatavoju-vīrs pat nepateica,ka nav ar gaļu

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 04.10.2009 11:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2009 11:53:33 - mellene Rakstīja :
Vai tu peerc sausos gabalinus? Kaa tu soju cep? Ar garsvielaam un ar kaadaam?
Jā, pērku tos sausos - lielos vai puslielos. Cepu kā kuru reizi. Dažreiz izmērcēju ūdenī, kur jau iemests kubiņš vai kādas citas garšvielas (šitā man garšo vislabāk), citreiz pievienoju sāli vai garšvielas cepot. Agrāk cepu kā īstu karbonādi - apviļājot olā un miltos, tagad izvēlos bez panējuma :)
Jā, var arī plovus taisīt no tiem pavisam maziem gabaliņiem. Gan jau arī to kādreiz uztaisīšu :)

mellene (on-line)
Publicēts: 05.10.2009 10:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/10/2009 10:15:29 - Rakstīja :

Pastaastiet man luudzu: kaa juus gatavojat plovu? Es savukaart varu pastaastiit ko daru ar sojas 'malto galu'. Apcepu siiki sagrieztu siipolinu un kiploka zobinu 2 tk ellas. Tad pievienoju siiki sagrieztu koloraabi (kabaci vai kirbi, vai visus kopaa), taadu pat siiki sagrieztu papiriku, piemetu mazliet saals, malto 'sojas galu' (es gan lietoju jau gatavo alpro soja, bet var arii ar sauso, juus labaak zinaat kaa pagatavojama), pieleju mazliet uudens, vaaku uz pannas virsuu un sauteeju. Tajaa pasaa laikaa sablendereeju paaris nelielus vai vienu lielu tomaatu ar mazliet vegetas un uzleju virsuu, un turpinu sauteet. Kad tas ir gatavs, eedu ar pilngraudu makaroniem. Pastaastiet man luudzu, kaajuus taisaat plovu????


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 05.10.2009 12:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/10/2009 12:07:48 - Rakstīja :
Plovu precīzi kā parasto plovu!!!!!!!Visu taisīju tieši tādā pat secībā,kā kad ar gaļu


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās