Ja baidies - nedari; ja dari - nebaidies. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Pārdomas no malas un pirmie jautājumi


santa212santa (on-line)
Publicēts: 05.01.2015 20:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/01/2015 20:20:58 - Rakstīja :
Sveiciens visām, kas jau tievē, kas vvienkārši atbalsta vai ir šeit jauniņās kā es. ♡♥♡
Atzīšos, ka jau mēnesi ar jums visām kopā pārdzīvoju un smejos par visu, kas izdevies labāk un ne tik labi. Šitādu pozitīvismu citus neatrodu!!!
Lai arī pieņemu, ka daudzas diskusijas jau ir vairākus gadus vecas, šinī brīdī tam nav nozīmes. Galvenais ir vispār būt šeit, pozitīvi domāt un ticēt, ka viss izdosies! Protams, ka isvairāk šī visa nepieciešams man pašai, jo pēcsvētku bilance jau tā nav ieprieconoša... Sports un aktivitātes: pārvietošanās no viena dīvāna un otru un labas veselības vēlējumi tiem, kas izdomājuši tv pulti, veļas automātu un trauku mašīnu. Ja būtu vēl I-robots, būtu pavisam labi....
Tātad, pārdomas pēc šī pavadītā mēneša:
-Ja sākotnēji šķiet, ka FD sākas ar plānošanu un iepirkšanos, tad tagad man liekas, ka šeit viss sākas ar sapratni, ka, iesaistototies FD tas ir LĪDZ MŪŽA GALAM, pretējā gadījumā jādomā, vai vispār ir jēga.. Lai ari pati sevi sākumā mierināju, ka iespējams man tas nebūs līdz mūža galam, bet nometīšu savus 20 liekos un kaut vai vienu vasaru būšu tieva un ar sevi apmierināta!!! Tagad arvien vairāk rodas apskaidrība, ka tik traki nbav, ka jāgrauqz tikai gurķi un jāpiedzer ūdens....
- Tas, kas man nav "iedūries" acīs no forumu lasīšanas, bet ļoti pietrūkst, ir sarunas par savu skaistumu, ādas kopšanu (tā samērīgi, bez reklāmām un aģitācijām). Vai tiešām visām, kas ir tik smukas un slaidas, pieticis tikai ar ūdens dzeršanu? Varbūt kādai kāda viltība labākam celulīta krēmam, foršākai šarko dušai vai ideja,, ko mājās "samaisīt", lai sevis lutināšana izdodas... Saprotu jau, ka pilni žurnāli, bet šeit ir tik "dzīvas" pārdomas, ka gribas dzidrēt ari ko sievišķīgu un bez ieinterēsētības "pārdot vairāk" un "iesaņot spožāk"...
- Lieta, kas man palīdz izturēt vieglāk vājuma brīžos, ir konfektes! Iespējams, jau, ka dzirdēšu iebildumus, bet paskaidrošu. Līdz šim biju ļoti liela saldummīle, varēju apēstvtagad skatoties vienībās, pat ļoooti daudz. Šeit skaidrs, ka saldumus labāk neaizrauties ēst, bet kad pa dienu galīgi "uznāk vājums, sevis žēlums" un doma, ka gribu kūku ( bet svētki katru dienu taču nav), tad turu somā trīs sūkājamās konfektes. Pietiek lielākam laikam, mutē sajūtās cukurs un beigās no trijām konfektēm, pavisam labi pietiek ar vienu. Saprotu jā, ka našķis, bet uzturu sevī domu, ka tomēr ne kūkas gabals, ne putu krējums un citi tikpat "jaudīgi" figūras veidotāji:))
Nobeigumā man jautājums: atrodu tabulu FD materiālos par zupām, bet neuzķēru, pie kā lai zupas skaita? Izdalīt tās  šķīvja vienības tā relatīvi,? jo zupā taču kartupeļi, gaļa, dārzeņi.... utt.
Paldies jau iepriekš, ka padalīsieties!!!

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 10.01.2015 17:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/01/2015 17:06:58 - Rakstīja :
par tām zupām
var jau zupu vārīt ar''i bez kartupeļiem, tikai dārzeņi
bet vispār - ja pati vāri zupu, tad nosver visu ko liec katlā, zināsi kopējo vienību skaitu, pēc tam nosver cik ielej sev šķivī un pieraksti tik cik sanāk vienības no katras grupas :)

Gunitto
					Poste: 5
Gunitto (on-line)
Publicēts: 14.01.2015 17:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/01/2015 17:44:07 - Rakstīja :
Sveiki, kā man saprast, kur norakstīt koksriekstu pienu? Rakstīts uz 100 gr 203 kcl, ja izlietoju 100 gr, kur vienības noņemt? Sanāk laikam kādas 2.5 bet no kurienes ņemt nost vienības? 

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 14.01.2015 19:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/01/2015 19:53:54 - Rakstīja :
Manuprāt tas būs našķis .Un visi  našķi jāņem nost no labības vienībām.

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 14.01.2015 20:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/01/2015 20:40:17 - Rakstīja :
Programa iesaka apēst ne vairāk kā 1 našķu vienību,norakstot  no labības vienībām.

Gunitto
					Poste: 5
Gunitto (on-line)
Publicēts: 15.01.2015 16:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/01/2015 16:48:30 - Rakstīja :
Kokosriekstu piens našķis? Viņš tak ir dabīgs un tur nav nekā sintētiska. Es zupās leju. Varbūt vel kād var izteikt savas domas par šo produktu vai tiešām našķis? 

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 15.01.2015 16:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/01/2015 16:56:09 - Rakstīja :
Un ja tā parēķina sīkāk tad viena vienība sanāk 40 grami.vai vērts?

Gunitto
					Poste: 5
Gunitto (on-line)
Publicēts: 15.01.2015 23:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/01/2015 23:14:35 - Rakstīja :
Es paskatoties uzturvertibu, sanaca, ka daudz piesatinatas tauki, oglhidrati un tad es nonnemu no galas produktiem vienibas. Nu, ja tas bus naskis, tad bedigi. Jo taisu zupu - vistas fileja, nudeles, darzeni- brokols, paprika, burkans un beigas kokosriekstu pienu. Man lloti garso. Un tad man sanak, ka dalu divas dienas un pa vienibam skaitot ir normali.

dinitis (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 28.01.2015 15:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/01/2015 15:49:53 - Rakstīja :
Par zaļajiem lapu salātiem. Cik daudz tos drīkst ēst, un vai tie pieskaitās pie dārzeņu grupas????

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 28.01.2015 16:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/01/2015 16:26:57 - dinitis Rakstīja :
Par zaļajiem lapu salātiem. Cik daudz tos drīkst ēst, un vai tie pieskaitās pie dārzeņu grupas????
Jā, pie dārzeņu grupas. 300 grami būs 1 vienība.

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 02.03.2015 21:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/03/2015 21:34:41 - Milimetriņš Rakstīja :
Jā, pie dārzeņu grupas. 300 grami būs 1 vienība.
Sveikas! Es shodien uzsaaku ciinju ar liekajiem kg! :) Tad man ar daudz jautaajumu. 
Tieshi shodien taisiju pupu zupu... vajadzeeja bik izurbties cauri lai saprastu, cik vienaa procijaa vieniibas un vel cik no kurienes tad jaanjem nost... :)) 
Un par salaatiem- cik sapratu ka daarzenjus, ieskaitot salaatus, tad var eest arii vairaak nekaa  noteikts? Sanaak ka daarzenju vieniibas ir kaa noteikums cik jaaapeed noteikti (kaa minimums) , bet var eest arii vairaak...?

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 03.03.2015 12:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/03/2015 12:33:52 - Rakstīja :
Urbos vakar cauri forumiem veciem, un esmu sapratusi pareizi. 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās