Māte ir nevis cilvēks, uz kuru var paļauties, bet gan cilvēks, uz kuru nepieciešams paļauties. /Dorotija Kenfilda Fišere/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Multivārāmie katli


GunA
					Poste: 146
GunA (on-line)
Publicēts: 18.12.2013 13:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/12/2013 13:11:36 - Rakstīja :
Sveikas veselīgā ēdiena piekritējas!
Gribēju uzsākt diskusiju par tādu iekārtu, kā multivārāmie katli. Esmu noskatījusi no firmas Redmond. 
Varbūt kādai no Jums ir pieredz ar šādu ierīci?

chuks
					Poste: 282
chuks (on-line)
Publicēts: 28.12.2013 14:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/12/2013 14:35:53 - Rakstīja :
Sveika, 
man nav pieredzes ar ko dalīties, bet arī labprāt uzklausītu citu viedokli... Mazliet, gan palasījos jau internetā, nekādas superlabās atsauksmes, kas mani pārliecinātu viņu iegādāties, gan neatradu... Man vairāk domas raisās ap tvaika katlu...Nevaru izlemt vai vajadzīgs šāds ieguldījums, it kā veselīgi, bet ar garšu tā esot kā esot... (nu, tas arī tikai no tā ko netā salasījos)

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 29.12.2013 22:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/12/2013 22:44:13 - Rakstīja :
Sveika,chuks!Man jau labu laiciņu ir tvaika katls.Tajā tiešām var pagatavot ļoti veselīgu un liesu ēdienu.Bet...Dārzeņi,manā uztverē,garšo ūdeņaini.Zivīm gaļām nav ne vainas.Vēl joprojām neesmu mēģinājusi izvārīt tajā olas un rīsus.Kopumā nenožēloju,ka nopirku šo katlu.Jārēķinās ar detaļu apkaļķošanos(nu tāpat kā ar tējkannām).Gatavošanas laikā jāpieskata,lai pietiek ūdens,bet tas nav sarežģīti.

vianna (on-line)
Publicēts: 27.01.2014 22:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2014 22:47:33 - Rakstīja :
Vispār dārzeņus var gatavot Berghof vai līdzīga tipa katlā un bez ūdens. Saliek notīrītus , nomazgātus un gabaliņos sagrieztus dārzeņus -slapjus tikko noskalotus. Lik uz plīts un vidēja karstumā ''vāra'' ar vāku apm. 20 min atkarīgs no dārzeņu daudzuma. Viss paliek dārzeņos, ļoti garšīgas ir sarkanās bietītes, un ja viņas liek vienā malā tās pat nesakrāso citus dārzeņus. Visam ir cita garša jo neizvārās visas uzturvērtības ūdenī, pamēģiniet.

anitam (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 31.01.2014 07:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2014 07:16:10 - Rakstīja :
Sveika Guna. Ja ir runa par multifuncionaliem katliem, tad varu padalities pieredze, jo tads no sigada 2.janvara ir. Japiebilst ka dargais Redmond ko reklame top-shops nav, bet gan labs analogs un uz pusi letaks Lumme /superaction veikalos noperkams/. Man loti patik, jo nav jastav pie plits un jagaida kad ko likt katla un regulet karstuma padevi, bet gan visas velamas sastavdalas ielikt vienlaicigi katla ieslegt vajadzigo funkciju/taimeri un ej dari citas lietas. Mums loti iecienits ir darzenu sautejums ar vistu /dazadus darzenus pec izveles esmu pat meginajusi saldetos' ari loti labi un vistas fileju vai skinkiti bez adas, kas jaumajas nu katram ir/ . Vel kas man loti patik,ka sis katls ,loti ilgi notura edienu siltu. Jo gadas kad berni paed, bet pec stundam 2 atkal kaut ko grib iekost, tad es zinu ja no rita gatavots ediens tad lidz velai pecpusdienai ediens bus silts, tik atver katlu un ielej vajadzigo daudzumu. Man loti patik, neesmu gan vel apguvusi visas funkcijas /kopuma tas ir11/ bet gan jau laika gaita izdosies. Es vairak so katlu pirku laika ekonomijas del, un uzskatu ka tas rezultats ir sasniegts.

danuks (on-line)
Publicēts: 31.01.2014 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2014 15:31:31 - chuks Rakstīja :
Sveika, man nav pieredzes ar ko dalīties, bet arī labprāt uzklausītu citu viedokli... Mazliet, gan palasījos jau internetā, nekādas superlabās atsauksmes, kas mani pārliecinātu viņu iegādāties, gan ne ...
Es izmantoju tvaicēšanai parasto divdaļīgo katlu! tvaicēju gan dārzeņus gan gaļu!rezultāts mani apmierina un nav nepieciešams pirkt atsevišķas iekārtas! Pat bērni ēda!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās