Bezdarbība - ģēnija ideāls. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Svara pieaugums, uzsākot FD programmu


Lory (on-line)
Publicēts: 30.09.2013 20:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2013 20:17:53 - Rakstīja :
Sveikas!
Iespējams, ka kādai ir līdzīga pieredze kā man un labprāt ar to padalītos...
Esmu sākusi ievērot FD programmu. Skaitu punktus, no katras uztura grupas apēdu savus punktus. Ievēroju visu, kā vajag, bet, kad sveros - ir nepatīkams pārsteigums, jo svars ir pieaudzis. nepilnas nedēļas laikā par 0,8 kg. Zūd motivācija kaut ko ievērot un bail, ka svars nenāk tik klāt. Galu galā - ievēroju programmu, lai svars kristu nevis otrādi... Nezinu, iepsējams, ka kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu. Kāpēc citām svars tik skaisti krīt, bet man tas  tieši otrādi - pieaug? Neteikšu, ka pirms FD programmas uzsākšanas būtu badojusies,ka tagad būtu iemesls organismam ņemt atpakaļ to, ko tas neb';utu saņēmis...


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 01.10.2013 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2013 17:24:43 - Lory Rakstīja :
Sveikas!Iespējams, ka kādai ir līdzīga pieredze kā man un labprāt ar to padalītos...Esmu sākusi ievērot FD programmu. Skaitu punktus, no katras uztura grupas apēdu savus punktus. Ievēroju visu, kā vaj ...
Sveika, Lory!
Nesatraucies, sākumā tā var būt un dienas laikā svars var mainīties pat par +/- 1 - 1.5 kg, tur ir daudzi faktori, piem., organisms darbojas uzkrāšanas režīmā, daudz sāls, vai pirms sieviešu dienām, utt., varbūt vēders nav izgājis kā parasti, utt. Nedēļa nav rādītājs, turpini visu iesākto un tu redzēsi, ka rezultāts noteikti būs, to varu 100% garantēt!

Lory (on-line)
Publicēts: 01.10.2013 20:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2013 20:48:14 - Rakstīja :
Debora,paldies par atbildi!

Es patiešām cenšos  un ievēroju visus principus.Varbūt dārzeņus ieēdu vairāk ikdienas, bet to jau, cik saprotu, var vairāk kā ieteiktos 600g dienā.
Esmu FD programmu uzsākusi jau vairākkārt, tā vairāku gadu garumā, ik pēc kāda laika uzsāku programmu, bet vienmēr tā ir, ka svars krīt vai nu minimāli vai arī nekrīt un pat pieaug. Un tā maz pamazām palaižu visu, jo zūd jebkāda motivācija... Bet paldies par atbalstu un padomu. Ļoti gaidīšu, kad mani kg beidzot sāks ripot nost un svari rādīs arvien mazāk un mazāk...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās