Cilvēks var apstāties, kāpjot uz augšu, bet nekad - krītot. /Napoleons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

cik reižu?


neta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 03.06.2013 07:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2013 07:36:48 - Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju dzīvesvietu, Dobelē  šādas grupas nebija- apstājos. Lēni, bet viss atnāca atpakaļ. Rīgā - reizes 4 - nometu līdz 100 kg un tad iestājas kaut kāds lūzums- svars nāk atpakaļ- kauns par sevi un atkal pārtraucu. Kā būs šoreiz? Tagad jau esmu apņēmības pilna - bet vai šoreiz ko izdarīšu līdz uzvarai? Līdz saviem 75 kg? Vai pietiks gribasspēka? Tādas manas pārdomas šorīt. Man ir lieki vairāk kā 30 kg. Tas tak ir šausmīgi daudz. Bet tā gribas mainīties. Tagad vasara, laika daudz vairāk- nu mēģināšu atkal... Varbūt šoreiz... izdosies? Vai Jums ir līdziīgi? Cik reižu Jūs esiet sākuši un metuši mieru? Vai tiešām ēšanas kāre ir stiprāka par mums? Tātad atkarīgie???

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 03.06.2013 09:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2013 09:06:52 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...
Sveika!
Neuztraucies par saviem lielajiem liekajiem kg, arī man tādi ir un vairāk kā tev. Man patreiz ir 111.4kg. Kad uzsāku Figūras draugu programmu bij 119.7kg.
Varbūt nedomā par iepriekšējām neveiksmēm, sāc visu no jauna, neskatoties atpakaļ. Mēģini atrast motivāciju sevi, noskaņoties uz to ka ļoti gribi būt slaida. Man sākums arī bij grūts, likās ka nē, viss pietiek, bet dzirdot komplimentus no saviem radiniekiem tas atkal dot motivāciju cīnīties tālāk.
Noskaņojies, ka šādas ēšanas programmas būs jāpieturās uz visiem laikiem, galvenais sevi noskaņot uz to labo, un ja ir klupšanas brīži nepakrist, celties augšā un turpināt tālāk. Saņemies tu to vari. Ja jau man sanāk, tad noteikti arī tev sanāks.
Lai izdodas!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 03.06.2013 09:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2013 09:54:54 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...
Sveika! Ja vien vēlēsies, Tev noteikti izdosies, tikai jāmeklē atbildes, cik ļoti Tu to vēlies... Vari sākt ar to, ka uzraksti 15 atbildes uz jautājumu - KĀPĒC TU TIEVĒ? Pati priekš sevis...

Neza1987
					Poste: 861
Neza1987 (on-line)
Publicēts: 03.06.2013 10:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2013 10:40:08 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...
man tā arī ir... bet es atgriežos pie Figuras draugi

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 03.06.2013 12:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2013 12:31:17 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...

Es te tā parēķināju, paskaitīju, sanāk ka pa 15 gadiem esmu 3 reizes bijusi SvV klātienē, pirmo reizi man svars bija 63 kg ( augums 165cm ), izdomāju ka vajag - tievēt, meita sāka iet skolā, es arī J ja pareizi atceros, kādus 5 kg arī nometu, bet neizgāju stabilizāciju un viss aizgāja pašplūsmā...

Otrā reizē svēru ap 70, bet tur cik atceros, tad man nekas nesanāca, bija tāds mežonīgi sasprings darba grafiks, nu un visādi bē bē bē. .. iemesli.

Trešā reize, pēc pāris gadiem, nomainīju darbu, bet svars jau bija 73, atradu laiku aiziet uz nodarbībām, atradu laiku paēst, bet bija sākušās veselības problēmas...

Tad pēc operācijas mēģināju pati saviem spēkiem vēl pa SvV modei, mazliet kaut ko nometu, iepazinos ar savu tagadējo draugu, ak mī un žē, viņš ļļļoti labi gatavo!, aizbraucām uz Damasku mēnesi ciemos, mans kuņģis vienkārši ‘’nokārās’’ no gardajiem un garšvielām bagātajiem ēdieniem, kuru pagatavošanā taukvielas netiek žēlotas, sākās problēmas ar gremošanas sistēmu, svars auga burtiski pa dienām, jo slikti man nebija tikai no saldumiem!!!

Saņēmos, nolēmu tam pielikt treknu punktu, apnika non stopā staigāt pa ārstiem un maksāt, entos desmitus, katru mēnesi par zālēm. Sāku atkal viena - rezultāts minimāls!

Tagad esmu šiet J jūtos lieliski ( -12),domubiedru atbalsts ir ļoti būtisks!

Bet galvenais iemesls kāpēc es to daru – tikai un vienīgi sevis pašas dēļ! Manas pašsajūtas, manas veselības, manam izskatam J Tikai sev mīļajai jaukajai J

Lai mums tauciņi kūst, kā sviests saulītē


kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 04.06.2013 00:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2013 00:38:48 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...
Lasu - tiiiik paziistams viss.... Nu nezinu - varbuut tulinj mani noknabaas, bet - zin kaamosh viena no motivaacijam lai Tev ir skats uz mani - man jau ir 70 liekie kg... Tu tak taa negribi! :) Tad nu sanjemies un macies prieks sevis mainiities! Un jaa ediena atkariigie te ir daudzi, bet kas ir forshi fguras draugos - eed, bet eed daudz pareizi! Man pedeeja laikaa ir taa - gribas eest procesa peec - sagriezu kaudzi kaapostu un lieku sevii iekshaa - gribot negribot ilgo vajadzees sagremot un atkariiba tiks apmierinaata :). Turies! Mums vienai otru te visaam ir jaaatbalsta un viss buss ok! Es vismaz taa ceru :)

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 04.06.2013 00:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2013 00:44:11 - neta Rakstīja :
Šorīt esmu nobriedusi atkal uzsākt cīņu ar saviem liekajiem daudzajiem kilogramiem. Iešu atkal un klātienes nodarbībām. Tikai - man pašai kauns skaitīt- kuru reizi??? 1. reize - mīnus 20 kg, mainīju d ...
Un jaaa - pats galvenais - nevajag kauneties! Es ar briizhiem sevi shaustu! Iedomajies manaa gadiijuma - es ne tikai ntas reizes esmu meginajusi vajet! Un es pat esmu to dariijusi gadu publiski - cik daudzas man nesekoja vien no mana ciema! Tagad vien ja veikalaa eju - pardeveeja, kas man sekoja ciitiigi muuzhiigi pargrieztaam aciim peeta kas mana iepirkumu grozinjaa! Un ir arii draugi kas uzvedas briizhiem taa itkaa nepaziitu! Un ko man padariit - karties taapec iet? Ne tak! Galvu augshaa! Un uz priekshu! Lai visiem kam ir kas runajams runaa, un kauneties nav par ko - mees sanjemamies - kaut vai 100 to reizi, bet daraam un vienu reizi sanaaks! :)

strike
					Poste: 23
strike (on-line)
Publicēts: 27.06.2013 10:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2013 10:37:15 - Rakstīja :
Vakar izlasīju labu domu - vārds "mēģināt" jau iekodē uz neveiksmi vai padošanos. Tāpēc nevajag "mēģināt" (tas attiecināms uz visām dzīves jomām ne tikai uz FD), jādzīvo šeit un tagad, mīlot un domājot par sevi! Turies! Tev izdosies!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās