Viss ģeniālais ir vienkāršs. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par Agni un Došām


Maariite
					Poste: 6
Maariite (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 10.04.2013 11:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2013 11:17:20 - Rakstīja :
Sveikas. Šeit FD lasot informāciju, ieinteresēja uzzināt ko vairāk par Agni un Došām. Šodien izpildīju diezgan izvērstu testu un noskaidroju savu valdošo Došu - Vata.  Nu man jau likās, ka ļoti atbilstoši manam raksturojumam   Ļoti forši tur bija aprakstīts neieteicamais un pretstatā harmoniskais dzīvesstilā un smalki uzturā

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 10.04.2013 11:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2013 11:53:46 - Maariite Rakstīja :
Sveikas. Šeit FD lasot informāciju, ieinteresēja uzzināt ko vairāk par Agni un Došām. Šodien izpildīju diezgan izvērstu testu un noskaidroju savu valdošo Došu - Vata.  Nu man jau likās, ka ļoti atbils ...
Sveika!
Materiālos ir diezgan daudz informācijas, taču vari pameklēt vairāk google.lv, tur būs daudz informācijas. Mēs te neesam tā baigi apspriedušas šo tēmu, laikam lielajam vairumam nav aktuāli...
Vai apmeklē FD grupu?

Maariite
					Poste: 6
Maariite (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 10.04.2013 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2013 13:28:57 - baibinjsh1 Rakstīja :
Sveika! Materiālos ir diezgan daudz informācijas, taču vari pameklēt vairāk google.lv, tur būs daudz informācijas. Mēs te neesam tā baigi apspriedušas šo tēmu, laikam lielajam vairumam nav aktuāli... ...

Man ļoti patika, ka varu uzzināt par produktiem, kuri der tieši man un lietām kas harmonizētu manu dzīvesstilu.

Jā, esmu FD grupā, rīt apmeklēšu 3. nodarbību


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.04.2013 11:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/04/2013 11:46:48 - Maariite Rakstīja :
Man ļoti patika, ka varu uzzināt par produktiem, kuri der tieši man un lietām kas harmonizētu manu dzīvesstilu. Jā, esmu FD grupā, rīt apmeklēšu 3. nodarbību
Forši, tad jau novēlu Tev labus panākumus un patīkamas grupu nodarbības! 
Man bija interesanti uzzināt par sīpoliem, jo man tie (palielā daudzumā) rada diskomfortu, bet tur skaidri parādīts, ka man ar savu pittas uguni vispār tādus asos nevajadzētu īsti ēst. Kad ir drusciņ, akcentiņam pielikts pie ēdiena, tad ir OK, bet, ja daudz, tad tik saturies! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās