Kur lielāka drošība, tur lielākas ambīcijas. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Testa versija recepšu sadaļai


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 25.05.2009 13:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2009 13:08:42 - Rakstīja :

Kad lielākās problēmas un kļūdas lapas darbībā novērstas (vai vismaz ir skairds, ka kāds pie tā strādā), varam pievērsties arī citām lietām. Šobrīd testa versijā sāk darboties on-line recepšu sadaļa. Pagaidām - 26 kartupeļu ēdienu receptes. Atrodamas tās ir sadaļā "Receptes" =>Kartupeļu ēdieni, ķā arī sadaļā "Tievē on-line" = sadaļā "Receptes".

Kāpēc testa versija? Pirmkārt, pagaidām vēl nevaru saprast formātu, kas būtu vienlīdz ērts, saprotams, bet (piedodiet, komercija ;) ) ne pārāk vienkārši izkopējams no lapas. Otrkārt, tā kā receptes ir pārveidotas no SV receptēm, iespējamas novirzes un kļūdiņas saistībā ar vienību skaitu. Tāpēc lūgums tām, kas izmantos šo sadaļu - ja jūs redzat kādu rupju kļūdu, neatbilstošu linku utt., lūdzu, atzīmējiet šeit, es labošu.

Ja ir vēlēšanās komentēt kādu recepti (esat gatavojušas, pievienojušas kādu "lieku" sastāvdaļu, zin't, kā padarīt recepti vēl liesāku) - veidojiet foruma recepšu sadaļā jaunu tēmu, kurā lieciet linku (vai kopējiet pašu recepti) - recepšu sadaļā komentēšana iespējama nebūs.

Jauku un tievēšanai labvēlīgu jums visām dienu!


Ita
					Poste: 399
Ita (on-line)
Publicēts: 25.05.2009 13:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2009 13:14:11 - Rakstīja :
Manuprāt ļoti labi, ka pie pašām receptēm komentāru nebūs. Bet noteikti jābūt vietai, kur varam pateikt lielo paldies autoram par gardām receptēm!

pegija
					Poste: 243
pegija (on-line)
Publicēts: 25.05.2009 13:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2009 13:36:38 - Rakstīja :
man ļoti patīk pašreizējais formāts! kompliments 

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 25.05.2009 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2009 14:15:44 - Rakstīja :
Paldies par gardajām un viegli saprotamajām receptēm.Patiesi kompliments.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās