Laiks ir ne tikai labākais ārsts, bet arī labākais mākslinieks. Cik pelēku notikumu tas nav apzeltījis mūsu atmiņās! /Irina Vilde/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vai Jums arī tā ir?


Baltalilija (on-line)
Publicēts: 08.06.2012 22:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2012 22:31:34 - Rakstīja :

Sveikas, jau otro nedēļu cītīgi cenšos uzsākt FD programmu, ēst pēc gatavajām receptēm, kas šeit pieejamas. Viss jau būtu labi, visu varu ievērto līdz kādiem 4 pēcpusdienā, kā pienak vakars tā uznāk mega rīšanas kāre un šausmīgi prasās saldumus, līdz ar to saēdos visādas sliktas lietas un pēc tam pārdzīvoju.

Kā lai tiek vaļā no šīs rīšanas mānijas vakarosUun Vai vēl kādai ir līdzīgas problēmas?


inguuna_k
					Poste: 115
inguuna_k (on-line)
Publicēts: 09.06.2012 10:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2012 10:47:29 - Baltalilija Rakstīja :
Sveikas, jau otro nedēļu cītīgi cenšos uzsākt FD programmu, ēst pēc gatavajām receptēm, kas šeit pieejamas. Viss jau būtu labi, visu varu ievērto līdz kādiem 4 pēcpusdienā, kā pienak vakars tā uznāk m ...
Baltalilija, ne viena meitene vien, mani ieskaitot, saprot Tavu vēlmi pēc saldumiem, taču jautājums ir: Ko Tu īsti gribi - būt tieva, slaida, pašpārliecināta, dzīvespriecīga un ar sevi gandarīta vai mocīties sirdsapziņas pārmetumos? Izvērtē savas prioritātes. Tas, ka esi mums pievienojusies, jau ir pirmais solis ceļā uz slaidumu, taču ar vecajiem paradumiem nekur tālu netiksi. Neviens neteica, ka būs viegli, jo, lai gūtu panākumus, ir ar sevi jāstrādā un vēlme pēc saldumiem ir jāpārvar. Tas, ka Tevi pēc saldumu ēšanas moka vainas apziņa, jau nozīmē, ka tie saldumi Tev nebija vajadzīgi, ka tā bija emocionālā ēšana. Kad uznāk kāre pēc saldumiem, mēģini analizēt, kāpēc Tev tos gribas? Vai ir garlaicīgi? Varbūt negribas darīt, kas jādara, piemēram, mācīties? Vai kāds aizvainoja vai aizkaitināja? Izveido sarakstu, ko Tev patīk darīt. Ko Tu varētu darīt vakaros saldumu ēšanas vietā? Es cenšos paņemt adīkli rokā, ienākt šeit un palasīt forumu, smelties iedvesmu. Bet vakar, kā jau forumā rakstīju, pasnaudu. Citu reizi eju pastaigā, iedzeru kafiju vai tēju. Dari jebko, kas novērstu domas no saldumiem. Raksti forumā. Izliec domas uz papīra. Dienu pie dienas, apņemšanos pie apņemšanās un rezultāti neizpaliks. Lai izdodas!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 09.06.2012 10:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2012 10:57:22 - Rakstīja :
Man arii taa ir.
Esmu kopa ar FD jau tris gadus, bet joprojam ik pa laikam uznak vakaru esanas....
Ari tiesi sobrit man ir kartejaa vakaru esanas reize. Ja godigi, man nav receptes, kaa no taas tikt valaa... Bet kopumaa nav TIK pesimistiski, kaut kaa jau sanemties var, bet tas mums noteikti katrai savs veids kaa sanemties.
Man reizem palidz popkorns, reizem darzeni, reizem kas cits.
Gruti ir neest vispar. Ja man galvaa ir tas demons, un es meginu vinam piesolit tejas kruzi, reizem izdodas, bet reizem izedu ledusskapi ari pec tas tejas kruzes.

Zinu, ka nepalidzeju ar konkretu padomu, bet vismaz tu zini, ka jaa, lielakaijai dalai no mums ir tiesi tadas pat problemas.

Lai izdodas uzveikt vakara esanas monstru un izdodas iedraudzeties ar FD!

Baltalilija (on-line)
Publicēts: 09.06.2012 11:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2012 11:49:00 - Rakstīja :
Paldies Jums meitenes, vismaz zinu,ka neesmu tāda viena, un paldies Inguunai, tiešām laikam man tā ir emocionāla ēšana ar kuru mēģinu aizmukt no problēmām...

Meks (on-line)
Publicēts: 09.06.2012 11:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2012 11:57:21 - Baltalilija Rakstīja :
Sveikas, jau otro nedēļu cītīgi cenšos uzsākt FD programmu, ēst pēc gatavajām receptēm, kas šeit pieejamas. Viss jau būtu labi, visu varu ievērto līdz kādiem 4 pēcpusdienā, kā pienak vakars tā uznāk m ...
Man arī tā ir! Es cenšos ēst to, kas man garšo un padarīt ēdienu piemērotu sev, lai būtu garšīgi un vienlaicīgi arī piemērots tievēšanai. Izvēlies to, kas ir mazkalorīgāks - vakaros var sataisīt lielu šķīvi ar salātiem un garnelēm, vai grauzdēta maizes šķēlīte ar mazkaloriju ievārījumu, vai vēl kas cits! Ēd to, kas Tev garšo un pamēģi savus gardos ēdienus piemērot programmai. Es jau vairākkārt esmu to rakstījusi, ka tieši speciāli atstāju vakaram atkāpšanās ceļu, jo vēl pa šiem gadiem neesmu uzveikusi vakaru ēšanas monstru  (kā Ilze_ to nosauca). 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.06.2012 16:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2012 16:18:21 - Rakstīja :
Man jau 3 vakarus ir izdevies (vakardiena bija ciemos) un plānoju, ka izdosies arī citus. No mēnešiem ilgās reizēm izturu un reizēm neizturu vakara ēšanas pagaidām esmu tikusi ar Unas citēto: Ja gribi atmest smēķēšanu, neliec cigareti pie mutes (vai kautkā tml.)

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 11:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 11:58:58 - melllene Rakstīja :
Man jau 3 vakarus ir izdevies (vakardiena bija ciemos) un plānoju, ka izdosies arī citus. No mēnešiem ilgās reizēm izturu un reizēm neizturu vakara ēšanas pagaidām esmu tikusi ar Unas citēto: Ja gribi ...
man ar vakar bija 3ais vakars pēc kārtas bez ēdiena!
bet gribēju pajautāt tādu lietu...man līdz nedēļas beigām jākļūst smukai!kas notiktu,ja es proporcionāli šonedeļ samazinatu ēdienu?piemēram 4labības,2ov,1,5augļi,dārzeņi tie paši 2 vai pat vairāk...nu sapratāt manu domu!

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 12:21:58 - Rakstīja :
labi,ierakstīju kā jaunu tēmu!

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 13:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 13:16:30 - Ingreta Rakstīja :
man ar vakar bija 3ais vakars pēc kārtas bez ēdiena!bet gribēju pajautāt tādu lietu...man līdz nedēļas beigām jākļūst smukai!kas notiktu,ja es proporcionāli šonedeļ samazinatu ēdienu?piemēram 4labības ...
Un pēc tām nedēļas beigām varēsi būt nesmuka? 
Es ieteiktu pieturēties pie minimālās uztura programmas un palielināt fiziskās aktivitātes. Ar pusbadošanos var tikai neveselīga paskata ādu un zilus rinķus zem acīm iegūt. Nu, tas mans personiskais viedoklis ;)

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 13:32:32 - ieva_ Rakstīja :
Un pēc tām nedēļas beigām varēsi būt nesmuka? Es ieteiktu pieturēties pie minimālās uztura programmas un palielināt fiziskās aktivitātes. Ar pusbadošanos var tikai neveselīga paskata ādu un zilus rinķ ...
bet man jebkurā gadījumā ēdiena pietiek pa dienu,pat ja samazinu visu proporcionāli!brokastīs apēdu putru ar pienu- 2labības,1 piens!tagad 1ola,1paprika,pusābols un banāns!ap 4iem atkal ēdīšu- 1paprika,1ola,pāris sausmaizītes! un ap 7iem akal kādu dārzeni...visticamāk gurķi!

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 13:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 13:53:25 - Ingreta Rakstīja :
bet man jebkurā gadījumā ēdiena pietiek pa dienu,pat ja samazinu visu proporcionāli!brokastīs apēdu putru ar pienu- 2labības,1 piens!tagad 1ola,1paprika,pusābols un banāns!ap 4iem atkal ēdīšu- 1paprik ...
Protams, dari kā gribi . Man arī citās dienās (it sevišķi, ja brīvdiena, un esmu vēlu pamodusies, un pa dienu vēl treniņš, pirms kura kādu laiku labāk neēst un arī pēc tam labāk nogaidīt) ir tā, ka nevar paspēt apēst visas vienības. Bet tad man paliek bail, ka organisms pārpratīs, un sāks taupīt lieko enerģiju - t.i. - neatdos uzkrātos tauciņus.
Es pat brīnos citreiz - kā tas ir, ka es tagad jūtos loti labi paēdusi ar tik mazām porcijām.. Noteikti, ka var vēl mazākas, bet 16V ir minimums, kas IR JĀAPĒD, lai vielmaiņa un organisms spētu normāli funkcionēt. 

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 14:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 14:10:48 - Ingreta Rakstīja :
bet man jebkurā gadījumā ēdiena pietiek pa dienu,pat ja samazinu visu proporcionāli!brokastīs apēdu putru ar pienu- 2labības,1 piens!tagad 1ola,1paprika,pusābols un banāns!ap 4iem atkal ēdīšu- 1paprik ...

sveika! sorry ka ta jautaju bet var but ir iespejams samainit 2.olu pret vistas fileju, vai zivim vai galinu, un no tiem jau pagatavit sviestmaizes vai salatus. vienkarsi programma visu laiku uzsver daudzveidibu ediena  un kaut kur lasiju ka 2 olas ir nedelas norma, ka nav ieteicams to parsniegt.

tas ir tikai viedoklis


Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 14:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 14:13:59 - Freja Rakstīja :
sveika! sorry ka ta jautaju bet var but ir iespejams samainit 2.olu pret vistas fileju, vai zivim vai galinu, un no tiem jau pagatavit sviestmaizes vai salatus. vienkarsi programma visu laiku uzsver d ...
nu es jau katru dienu k-ko citu ēdu un mainu!:D olas man tik tā- tāpēc,ka šodien sagribējās!man jau vēl laiks līdz 4iem ir domāt :D varu samainīt pret krabju nūjiņām!

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 14:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 14:24:29 - Freja Rakstīja :
sveika! sorry ka ta jautaju bet var but ir iespejams samainit 2.olu pret vistas fileju, vai zivim vai galinu, un no tiem jau pagatavit sviestmaizes vai salatus. vienkarsi programma visu laiku uzsver d ...
iz arhīva - online nodarbība - citāts no Unas "1 ola ir viena vienība, tā precīzi nav noteikts cik tieši vari apēst, tas ir olbaltumvielu produkts, dienā vari apēst 3 olbaltumvielu vienības, svarīgi ir ēst dažādi, bet kopumā vari ēst olas, cik gribi - tikai iekļaujoties olbaltuma vienībās"...

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 14:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 14:26:38 - Freja Rakstīja :
sveika! sorry ka ta jautaju bet var but ir iespejams samainit 2.olu pret vistas fileju, vai zivim vai galinu, un no tiem jau pagatavit sviestmaizes vai salatus. vienkarsi programma visu laiku uzsver d ...
es arī te mazliet par daudz mož iejaucos, bet man personīgi uznāk gaļas negribēšanas periodi, un tad pat nedēļām olbaltumus aizpildu ar biezpienu un olām...

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 20:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 20:32:12 - Agatii Rakstīja :
iz arhīva - online nodarbība - citāts no Unas "1 ola ir viena vienība, tā precīzi nav noteikts cik tieši vari apēst, tas ir olbaltumvielu produkts, dienā vari apēst 3 olbaltumvielu vienības, svarīgi i ...

Paldies par citejumu, dzive ir dazadas situacijas, tikai jagrib tam pielagoties. dazreiz labak 3 varitas olas pa dienu apest neka trekno cepeti pa tam pasam vienibam. Jabut fleksibliem ta teikt.

 


Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 21:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 21:50:10 - Freja Rakstīja :
Paldies par citejumu, dzive ir dazadas situacijas, tikai jagrib tam pielagoties. dazreiz labak 3 varitas olas pa dienu apest neka trekno cepeti pa tam pasam vienibam. Jabut fleksibliem ta teikt.  
man dazreiz sanak loti minimala daudzveidiba:D tas atkarigs,kas ledusskapi!es edienu nemu lidzi uz darbu!no rita reti,kad produktus vel nosveru- ta teikt ''uz aci''!ja man nav tas galas ledusskapi,tad atri no rita novaru olas!nu vismaz zinu,ka tas olbaltumvielas apedisu!darzeni man ledusskapi ir vienmer!no labibas ar ka kuru reizi-visbiezak man darba stav sausmaizites un tas noziezu ar miksto sieru...nu ok,gandriz katru dienu:D!sanak,ka edienu salieku tadu,kadu man vieglak ir apest vai glabat darba!es biezi vien brivdienas edienu vadaju lidzi:D zinu,ka braucu pie omes un vina mani cienas ar desmaizem utt!es vnk paenemu to,kas man jaed lidzi,lai nekarojas pierities ar maizitem!nu apmeram ta!bet lielakoties edienreizu  salikumu veidoju diezgan vienveidigu...nu vismaz piena,labibas un darzenu vienibas!nu pagaidam ta sanak...!

Ingreta
					Poste: 42
Ingreta (on-line)
Publicēts: 11.06.2012 21:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2012 21:59:18 - Rakstīja :
aa,nu biezpienu es ar edu!es tagad lasu,ko pati sarakstiju:D tagad tik sapratu lasot,ka es tac edu tadus produktus,kurus vieglak saskaitit:D lai nav jaed ar bailu sajutu-cik vienibas bija tas rosols vai zupa,ko apedu?nu apmeram ta:D drizuma pieversisos gatavosanai iepriekseja vakara;)

Dubultmamma
					Poste: 285
Dubultmamma (on-line)
Publicēts: 04.07.2012 16:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/07/2012 16:47:22 - Rakstīja :

Kaut kā galīgi novirzījās no temata

Ja uznāk nepārvarama tieksme uz saldumiem, tad iesaku

1. padzerties ūdeni

2. apēst kaut ko veselīgu (dāzreņi, augļi, maize)

3. atrodi sev nodarbošanos - izej pastaigā, ieej vannā, jebko kas patīk, uzliec sejas masku utt.

Un ja nekas no tā visa nepalīdz , tad ņem to saldumu un apēd, bet bez pārmetumiem ar prieku un izbaudi to!!!


lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 10:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 10:52:23 - Rakstīja :
Es jau ievēroju diētu (grūti to nosaukt par diētu, bet tā īsāk) nedēļu. Svaru man nav, arī mērīju uz aci un lasu fg izdevumos cik kur vienību. Man liekas viss ir ļoti viegli. runājot par izsalkuma sajūtu - 16 vienības tieši tas kas vajadzīgs lai nejustos izsalkušai. Man šī programma liels atklājums, jo laikam es tāds cilvēks, kas ļoti viegli var uzkrāt 2-3 kg un nomest. Es nevaru teikt, ka man ir liekais svars, bet gribu apstāties pie tāda svara,ar ko beidzu skolu, un uzvilkt bikses,jo pēdejos divos gados pieņemos svarā par 3 kg un vidukļa apkārtmērs kļuva lielaks. Mani pat vairāk interesē kā noņemt taukus no saniem un kājām (augstilbiem). Āgrāk dienā varēju apēst divus sieriņus, lalvu, pāris konfekšu, kūku, divas porcijas kortupeļu un man tas likās normāli, jo parādumu ēst palika kā jau no skolas, kad varēju sevi neierobežot, vielmaiņa bija ļoti ātra. Mani r jautājums cik Jūs nometat pirmajā menesī?Man viena paziņa pirmajā mēnesī nometa 7 kilogramus!

lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 10:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 10:55:18 - Rakstīja :
man piemēram nesanak dienā apēst 600 g dārzeņu.jo biezi mājās es jau pēc deviņiem un tad parasti apēdu jogurtu un iedzēru kakao ar pienu un viss.Kafejnīcā arī ļoti augstas cenas uz salātiem un tie ir ar majonēzi, tāpēc laikam no 2 vienību skaita dārzeņiem man paliek tikai 1.Bet es centīsos laboties!

lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:00:34 - Rakstīja :
es arī zinu tādu informāciju kā nedēlā vairāk par 2-3 olām labāk neēst.un vistu arī. tas laikam no ajūrvedas, jo šie produkti laikam būs nekorekti pateikts, bet tomēr "piesārņo enerģiju" vai kaut kā tā.un mūsu veikalos pārdod to cūkgaļu un vistu, kura ir izaudzēta laikam uz hormoniem, nevajag aizrauties ar tādu pārtiku.

lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:04:24 - Rakstīja :
pēdējā laikā priekš sevis pamanīju kā piens markas degoles ir kvalitatīvaks, nekā rimi vai analogs (kuri ir no pulvera vismaz uz pusi).arī krējums degoles patīk. jūtāms ka patiesi piens. un kakao nopirku gustava šokolādē, ļoti patīkāms aromats, ceru ka arī bez piemaisījumiem

anja
					Poste: 183
anja (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:06:28 - lenix3 Rakstīja :
man piemēram nesanak dienā apēst 600 g dārzeņu.jo biezi mājās es jau pēc deviņiem un tad parasti apēdu jogurtu un iedzēru kakao ar pienu un viss.Kafejnīcā arī ļoti augstas cenas uz salātiem un tie ir ...

mans risinājums par dārzeņu vienībām - no rīta nomizoju 150-200g. burkāna, sagriežu stienīšos un maisiņā paņemu'līdzi uz darbu, lai grauztu tos kā uzkodas šad un tad darba laikā, kad uznāk vēlme "kaut ko apēst" :) palīdz gan izvairīties no citu kolēģu sanestiem našķiem - cepumiem un končām -, gan arī "papildināt" savas apēstās dārzeņu vienības.

mums gan, paldies dievam, darbā ir foršu foršie zaļie salāti bez visādām majonēzēm - kā piedeva pusdienu ēdieniem, kurus var nopirkt atseviški par nu ļoti labu cenu. Tā nu man arī pusdienas sanāk = rīsi/griķi/kartupeļi + palielia kaudzīte burkānu/biešu/zaļo salātu.

 


lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:09:56 - Rakstīja :
es arī domāju ņemt uz darbu burkanus...un tagad arī smukas latvijas kapostus pārdod (tādas mazas), tā kā var apēst un ilgi nevajag glabāt.

lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:10:43 - Rakstīja :
man tomēr žēl naudas salātiem ar mejonēzi par 50 santīmiem, es labāk kotleti paņemšu)

lenix3 (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:15:41 - Rakstīja :
ko es vēl atklāju priekš sevis, tas ir biotēkas produkts orgānisma attīrīšanai - ampulas depuratif. (redzēju reklāmu shape žurnālā, pavasarī, kad vēl neievēroju diētu nolemu izmēģināt. brīnumaini nometu 2 kilogramus tagad izgāju otro kursu. tur vēl ir vitamīni, bišu mašu pieniņs, žeņšeņs, ja nolemat stiprināt organismu ar vitamīnu palīdzību vērts pamēģinat šitās vācijas kompanijas produkciju

anja
					Poste: 183
anja (on-line)
Publicēts: 05.07.2012 11:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/07/2012 11:18:15 - lenix3 Rakstīja :
man tomēr žēl naudas salātiem ar mejonēzi par 50 santīmiem, es labāk kotleti paņemšu)

man savukārt pēdējā laika apņemšanās/ sava veida politika ir neēst publiskās ēstuvēs pagatavoto gaļu vispār. jo mums vismaz darbā un lielā daļā ēstuvju gaļu "iecepj" kaut kādās "pankūkās", vai iemaisa nezināma satura mērcēs. Ūn tā kā neesmu baigais "gaļas mīllis" man pietiek ar gaļas ēšanu +/- vienreiz/divreiz nedēļā weekendā.

Mums darbā pie tam tā kotlete arī maksā vismaz 1.50+ , bet salātu kaudze ir 0.30 :) izvēle nenoliedzami gan materiālā, gan veselības labā saliek daudz, daudz vairāk "+" salātiem


Dubultmamma
					Poste: 285
Dubultmamma (on-line)
Publicēts: 08.07.2012 21:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/07/2012 21:55:44 - Rakstīja :
Ja ir iespējams, iesaku vispār izvairīties no ēšanas kafejnīcās, bistro. Protams, svētku reizēs labs restorāns ir o.k. Labāk gatavot pašai un ņemt līdzi uz darbu, sanāks lētāk un zināsi , kas lācītim vēderā Gatavojot vakariņas uztaisi nedaudz vairāk, lai var paņemt līdzi, klāt gurķis , tomāts, būs arī dārzeņu vienības.

lenix3 (on-line)
Publicēts: 12.07.2012 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/07/2012 15:13:19 - Rakstīja :
pagājušā darbā es gatavoju pati,jo strādāju tur kur nav ne veikalu ne kafejnīcu, tagad strādāju vietā kur blakus ir kafejnīca un darbā ņemt pusdienas nesanāk tāpēc kā šeit nav kur uzsildīt un blakus ir taču kafejnīca!tas kā mājās būtu gatavot lētāk neesmu drošs,jo kafejnīcā par 0,80 es varu paņemtu tvaicētus dārzeņus (papriku, kāpostus 200g),par 0,45 aknu stroganovu (75g),rīsus (pusporcija 0,18). Mans draugs arī ēd kafejnīcā.pie tam āgrāk to laiku, kuru es mājās pavadīju gatavojot  ēdienu tagad es varu veltīt sporta klubam, un vienalga mājās gribas ko citu salīdzinot ar to ko ēdi kafejnīcā!tāpēc domāju pie jebkuras situācijas dzīvē jāpielāgojās un jāatrod savi plusi.protams ir arī mīnusi,higiēnas ziņā mājās es redzu kā es visu gatavoju un utt.bet tomēr es domāju nav tā kā no mājām ēdienu ņemt ir izdevīgāk, bieži bija tā kā noguruma dēļ man vispār āgrāk nebija laika pagatavot ēdienu nākamajai darba dienai un tad nākas pirk narvesen kādas pulciņas, vafeles, kapučino, lai tikai būtu ko apēst darbā.tagad es varu teikt kā mana ēdienkārte ir daudzveidīgāka.pie tam man nepatīk kad produkti ilgi glābajās, tas nozīmē ja pirkt veikalā tad vajag uzreiz uz visu nedēļu,lai būtu no kā gatavot darbam un mājās,bet man patīk katru dienu pirkt to ko gribas šodien,jo zinu ja nopirkšu produktus visai nedēļai vienalga rīt sagribēsies ko tādu,ka ledusskapjā nav un aiziešu uz veikalu.

lenix3 (on-line)
Publicēts: 12.07.2012 15:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/07/2012 15:15:43 - Rakstīja :
...atvainojos par kļūdām...neesmu droša ka uzrakstīju pareizi visu

Dubultmamma
					Poste: 285
Dubultmamma (on-line)
Publicēts: 12.07.2012 17:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/07/2012 17:15:12 - Rakstīja :
es kaut kā atceros tos laikus, kad abi ar vīru ļoti daudz ēdām pusfabrikātus (pelmeņi, pankūkas utt.), pusdienas un vakariņas kafejnīcā, vēl našķi uz māju vakaram. Tas viss beidzās ar to, ka viņam bija 110 man ap 80kg tapēc laikam tāda skepse


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās