Katram cilvēkam, kurš intelektuāli un tikumiski pārspēj citus, gribot negribot ir jāatbild par pārējiem. /Ž. Verns/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Nagu, matu veselības stāvoklis


Xiacinte (on-line)
Publicēts: 25.05.2012 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2012 15:13:17 - Rakstīja :

Sveiki!

Vēlos parunāt par šo tēmu, jo man tā pēdējā laikā kļuvusi ļoti aktuāla. Kopš marta sākuma esmu pievienojusies FD un samērā cītīgi pildu gandrīz visus noteikumus un cenšos ievērot FD principus. Ar rezultātiem attiecībā uz svara samazināšanos esmu ļoti apmierināta. Pat ja likās, ka man jau nav diezko daudz "nomest" un diezvai man kas sanāks, tad šobrīd varu teikt, ka 3/4 no iecerētā mērķa jau esmu sasniegusi. FD programma patiešām strādā!!! Bet....

Šo 2,5 mēnešu laikā man ir stipri pabojājies matu un nagu veselības stāvoklis. Mati palikuši plānāki, nagi ļoti, ļoti šķeļās, plaisā, lūzt. Visas ieteicamās produktu grupas izlietoju, paretam paliek pāri kāda labības vienība. Dārzeņu vienības ar nelieliem izņēmumiem gandrīz visas izlietoju svaigā veidā. Ca vienības parasti aiziet pienā, kefīrā, paniņās, sierā, biezpienā. Mans jautājums: vai es kaut ko daru nepareizi? Ko man uzlabot savā ikdienas režīmā? Diemžēl (vai - par laimi) neesmu sintētisko tablešu ripiņu piekritēja, līdz ar to nekādus aptieku vitamīnus dzert negribētos. Kāds varētu būt problēmas cēlonis un kāds risinājums?

Varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu un šo problēmu veiksmīgi atrisinājusi......


Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 25.05.2012 15:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2012 15:29:24 - Rakstīja :
Vai tauku vienības arī vienmēr patērē? Jo tauku vienības ir tās, kas rūpējas par matiem un nagiem...

Xiacinte (on-line)
Publicēts: 25.05.2012 22:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2012 22:32:16 - Rakstīja :
Jā, vienmēr! Parasti tie ir rieksti, jo tos visvairāk kārojas. Majonēze, eļla - tā ne visai.

irut
					Poste: 97
irut (on-line)
Publicēts: 25.05.2012 23:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2012 23:27:59 - Xiacinte Rakstīja :
Jā, vienmēr! Parasti tie ir rieksti, jo tos visvairāk kārojas. Majonēze, eļla - tā ne visai.
Sveika. nagiem, adai un matiem savrigs ir A un E vit.,varbut vajadzetu palietot vairak burkanus, tagad gan vinos mazak vitaminu, bet nu tomer.

irut
					Poste: 97
irut (on-line)
Publicēts: 25.05.2012 23:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2012 23:30:24 - Rakstīja :
Piem, burkanu sulai butu labi pielikt kirbju, vai kadu citu ellu, lai uzsuktos taukos skistosie vitamini.

GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 26.05.2012 09:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2012 09:01:35 - irut Rakstīja :
Sveika. nagiem, adai un matiem savrigs ir A un E vit.,varbut vajadzetu palietot vairak burkanus, tagad gan vinos mazak vitaminu, bet nu tomer.

Man ļoti garšo sarīvēti burkāni ar rozīnēm un valriekstiem. Uzrakstīju kā es lietoju burkānus, bet vai tas iespaidos tālāk nagu un matu stāvokli , jo grūti komentēt.

Cik vien sevi atceros man mati bijuši plāni un ļoti taukojās un nagi vienmēr ir šķēlušies, lūzuši - tā es nekad neesmu varējusi uzaudzēt skaistus garus nagus.

Būdama klubiņā FD un ēdu ievērojot vienību skaitu, sadalījumu mati, nagi ir tādi paši kā iepriekš.

Es ceru kā būs daudz ieteikumi, jo mēs esam tik daudz un atradīsi sev vispiemērotāko.


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 27.05.2012 12:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2012 12:37:36 - Rakstīja :

Sveika, Xiacinte!

Man mati&nagi nekad nav bijuši SUPER spēcīgi, bet periodiem ir stingri, periodiem - ne. Tas pats bija arī FD laikā. Ir periods, kad šķeļas nagi, krīt ārā mati (parasti ar ziemas sezonu, kaut gan vajadzētu būt otrādāk (manuprāt), jo tuvojas taču ziema un dabā visi audzē kažokus un tauciņu kārtas). Un ir arī periodi, kad mati un nagi ir stipri, spīdīgi. Tas parasti vasarā, pavasarī.

Varu ieteikt uz nagiem lakot caurspīdīgo nagu laku (ja citas nelieto) vai arī mēdz būt nopērkami nagus stiprinošie līdzekļi, ko uzklāj tāpat kā nagu laku. Nagi uzreiz ir stiprāki. Vienreiz uzklāju to līdzekli un gribēju vienu naga maliņu nedaudz nogriezt - nekas nesanāca. Nomuļļājos, notīriju nagu stiprinošo līdzekli un tad griezu pa īstam :D.

Bet tauku vienībām tiešām ir nozīme. Es pat teiktu - labāk nedaudz pārtērēt to vienu vienību (bet NEDAUDZ, nevis visu riekstu paku izēst un tad vēl kaut ko eļļā uzcept!), nekā neiztērēt pa visam.


Xiacinte (on-line)
Publicēts: 28.05.2012 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/05/2012 13:28:52 - baibinjsh1 Rakstīja :

Paldies par ieteikumiem!

 

 

 

 


Xiacinte (on-line)
Publicēts: 28.05.2012 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/05/2012 13:32:38 - baibinjsh1 Rakstīja :
Sveika, Xiacinte! Man mati&nagi nekad nav bijuši SUPER spēcīgi, bet periodiem ir stingri, periodiem - ne. Tas pats bija arī FD laikā. Ir periods, kad šķeļas nagi, krīt ārā mati (parasti ar ziemas se ...

Varbūt vari ieteikt kādu līdzekli lietot, jo līdz šim lietotie nepalīdzēja vispār. Vienmēr pirms nagu lakas uzklāšanas lieku nagu stiprinātāju, bet tas nav izmainījis manu nagu stāvokli.

Burkānus arī lietoju samērā bieži - tie ir vieni no maniem mīļākajiem dārzeņiem. Taču tagad uz pavasari jau laikam vairs nekādu īpašo vitamīnu tur vairs nav, tāpēc arī nepalīdz. Bet mēģināšu rast kādu risinājumu! Paldies Jums!



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās