Klātbūtne - tas nozīmē vairāk nekā būt klāt. /Malkolms Forbs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

tievētāji ārzemēs


gaspacho
					Poste: 27
gaspacho (on-line)
Publicēts: 25.03.2012 16:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2012 16:17:31 - Rakstīja :
Interesanti, ir tievētāji no Latvijas arī ārzemēs. Es strādāju Šveicē, nopirku online , nu tagad tievēju, jau kuro reizi. Mana problēma, kā pareizi aprēķināt punktus . Saprotu, ka nevar izveidot sarakstu, ka aptvertu to pasaules daļu, kur latvieši tagad strādā, bet.....
Vai vispār daudz ir tādu Latvijas iedzīvotāju, kuri strādā ārzemēs un tievē 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 25.03.2012 22:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2012 22:37:28 - Rakstīja :
Es. :)
Un vispar te ir diezgan daudz meitenu, kas tieve online vismaz visaas Eiropas malaas noteikti. Vai kur talak, to gan nezinu. :)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 08:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 08:54:00 - Rakstīja :

Man liekas, ka nav nekāda atšķirība starp tievēšanu Latvijā un ārzemēs, jo on-line nav attālumu. Latvijā vienīgi lielākas iespējas satikties, bet tas nenotiek tik bieži un ne jau visi arī nāk uz tikšanās reizēm.

Vienības, ko tērēt katru dienu aprēķini vienību testā, ievadi visus datus un uzreiz redzēsi, cik vienības Tev pienākas -easy. Ja Tu par konkrēta produkta svaru runā, tad vislabāk visu svērt uz pārtikas svariem. Produktu grupas lasi porciju reģistrā. Vismaz es tā daru, un viss notiek.


zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 10:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 10:11:11 - Rakstīja :
es ari nedzivoju Latvija! :)


elisija2 (on-line)
Publicēts: 17.04.2012 22:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/04/2012 22:06:52 - Rakstīja :
Es ari esmu arzemes un esmu nolemusi tievet neta....Gaspacho???Tad esam kaiminienes!!!! :)

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 17.04.2012 22:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/04/2012 22:11:38 - gaspacho Rakstīja :
Interesanti, ir tievētāji no Latvijas arī ārzemēs. Es strādāju Šveicē, nopirku online , nu tagad tievēju, jau kuro reizi. Mana problēma, kā pareizi aprēķināt punktus . Saprotu, ka nevar izveidot sarak ...

Sveiki!

Es arī pārvakusies uz dzīvi uz citu valsti, tomēr FD man ir kā Alma mater, kur vienmēr var smēlties palīdzību un iedvesmu :)


elisija2 (on-line)
Publicēts: 17.04.2012 22:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/04/2012 22:45:07 - Rakstīja :
Freja, tas tiesa!!!! Nezinu kapec, bet ka aiziet greizi,ta vienmer mekleju FD(meginajusi es esmu vis kaut ko,bet beigu beigas, vienmer esmu nonakusi atpakal pie saviem milajiem FD) :)


Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 18.04.2012 01:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2012 01:08:14 - Rakstīja :
Es arī pašlaik neatrodos Latvijā. Man šķiet, ka mums, ārzemēs dzīvojošajām, ir pat priekšrocības diētisku produktu izvēles ziņā! Es gan vienību testam ne vienmēr uzticos, jo viņam patīk visu noapaļot. Lielākoties rēķinu uz kalkulatora -80kcal = 1 vienība!

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 18.04.2012 08:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2012 08:44:49 - Manon Rakstīja :
Es arī pašlaik neatrodos Latvijā. Man šķiet, ka mums, ārzemēs dzīvojošajām, ir pat priekšrocības diētisku produktu izvēles ziņā! Es gan vienību testam ne vienmēr uzticos, jo viņam patīk visu noapaļot. ...

piekritu tev. Man seit Somija ir daudz lielaka izvele maztauku un dietisko produktu zina. Vienmer veikala atrodu kaut ko jaunu un gardy, galvenais pameklet. Man liekas ka arzemes vienkarsi vairak piedoma par veseligu uzturu, tapec ari produktu izvele ir plasaka un necies garsiguma zina


florida (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 19.04.2012 01:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 01:14:24 - Rakstīja :
sveikas,vai kada meitene no tievetajam ir Amerika? Tureju savu sasniegto svaru,bet te gan tik gruti palikt tievam! Liekas,ka sheit cilveki resne no svaiga gaisa vien.....

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 19.04.2012 09:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 09:29:06 - florida Rakstīja :
sveikas,vai kada meitene no tievetajam ir Amerika? Tureju savu sasniegto svaru,bet te gan tik gruti palikt tievam! Liekas,ka sheit cilveki resne no svaiga gaisa vien.....

Sveika! Mes bijam celojusi pa Ameriku menesi, un mani likas ka ta ir brinumzeme! Godigi! Jo visur edinasanas vietas vienmer ir loti laba izvele prieks FD sekotajiem. Ka ari tir jebkura veikala var nopirkt SV (Weight Watchers) produktus un tas tik atvieglo dzivi  Pie tam visur kur bijam, pat Chicago, kaut kada visparastakaja kafejnica, kad es mineju ka labak pasutitu kaut ko veseligu, man uztaisija omleti ar darzeniem bez ellas un tikai no olu baltumiem! protams izvele ir atkariga no pilsetas. bet Nju Jorka un Los Andzelosa cilveki loti rupejas par savu veselibu un dod prieksroku veseligajiem produktiem un dzives veidam!

Es isteniba  loti gribetu parcelties uz turieni! kak tu tur tiki?


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.04.2012 14:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 14:26:04 - gaspacho Rakstīja :
Interesanti, ir tievētāji no Latvijas arī ārzemēs. Es strādāju Šveicē, nopirku online , nu tagad tievēju, jau kuro reizi. Mana problēma, kā pareizi aprēķināt punktus . Saprotu, ka nevar izveidot sarak ...
Es arí esmu meitene-tievétája árzemés, dzívoju saulainajá Spánijá . Gaspacho, ká Tev sokas ar tievésanu?

mellene (on-line)
Publicēts: 19.04.2012 14:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 14:39:38 - Freja Rakstīja :
Sveika! Mes bijam celojusi pa Ameriku menesi, un mani likas ka ta ir brinumzeme! Godigi! Jo visur edinasanas vietas vienmer ir loti laba izvele prieks FD sekotajiem. Ka ari tir jebkura veikala var nop ...

Dala karjeras cilveeku ruupeejas par savu eedienkarti un veseliigu dziivesveidu. Paareejiem ir fast food. Un tur ir aarkaartiigi daudz nabadziigu cilveeku (Amerika), kuriem nav ne saprasnas ne naudas veseligam uzturam. Tacu veseligu uzturu var dabut visur, ja tik ir interese. Starp citu, Weight watchers, vai tas nenaaca tiesi no Amerikaaniem? Man skiet, ka jaa. Taa ka tieveesanai Amerikaa nebuutu jaabuut probleemai ;) Freja, vai tev garso SV produkcija? Man kaut kaa neiiet pie duusas.... Ko tu tiesi peerc no SV sortimenta?Varbuut smelsos iedvesmu no Tevis. Man kaut kaa pasgatavoti eedieni FD vai SV gaumee skiet daudz garsiigaaki....


mellene (on-line)
Publicēts: 19.04.2012 14:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 14:40:12 - Rakstīja :
Aizmirstu piebilst. Tieveeju Belgijaa :)

florida (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 19.04.2012 17:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 17:21:33 - Freja Rakstīja :
Sveika! Mes bijam celojusi pa Ameriku menesi, un mani likas ka ta ir brinumzeme! Godigi! Jo visur edinasanas vietas vienmer ir loti laba izvele prieks FD sekotajiem. Ka ari tir jebkura veikala var nop ...

Amerika man patik,sheit tiesham viss atkarigs no dzives limenja.Pat shtati tik loti atshkiras.Censhos est pec FD principiem.Un tomer man liekas,ka sheit produkti ir loti kimiski.Es domaju pameklet kadus fermerus,kur varetu pirkt galju,kas audzeta bez visiem tiem hormoniem utt.Jo es edu tikai liesu galju,bet vinja ir tik kimiska,ka pat garsho un smarzo pilnigi savadi.vel ar maizi bija traki! Vienkarshi nespeju saprast,kapec maizi nevar izcept bez visiem tiem konservantiem.SV produkcija man tiesham negarsho un punktu zinja nemaz tik izdeviga nav.Gribu aizbraukt pie amishiem,viniem laikam visa produkcija ir dabigi audzeta.


florida (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 19.04.2012 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 17:24:51 - Rakstīja :
Un ka ir ar to modificeto partiku? Lasiju,ka kukuruza jau vispar visa ir modificeta.un kaa ar darzenjiem un augliem?Kaut kur dzirdeju,ka pat seklas ir modificetas!No ta jau ari laikam cilveki pienemas svara....

florida (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 19.04.2012 17:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2012 17:32:44 - Freja Rakstīja :
Sveiki! Es arī pārvakusies uz dzīvi uz citu valsti, tomēr FD man ir kā Alma mater, kur vienmēr var smēlties palīdzību un iedvesmu :)
Es ari esmu pateiciga FD! Tas man ir vienmer efektigi  palidzejis atgut svaru,gan pec katram dzemdibam,gan kad ir paslidejusi kaja...! Loti efektiga un veseliga programma,visiem,visiem iesaku

zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 20.04.2012 19:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2012 19:57:31 - mellene Rakstīja :
vai tev garso SV produkcija? Man kaut kaa neiiet pie duusas.... Ko tu tiesi peerc no SV sortimenta?
Es varetu piekrist, ka WW produkcijai tomer ir kaut kada piegarsa... Bet man tomer ir paris WW lietinas, kas krizes brizos noder!
1) kad galigi apnikusi salati ar manu standarta maisijumu (ella, balsamiko, etikis, jogurts), tad es kadreiz perku sinepju merci, ja nemaldos, tad nosaukums bija French dressing (iepakojums lidzigs ka mazs apals jogurta traucins, bet ne tas lielas pudeles, ko var nopirkt, tam ir sliktaka garsa. Ari parejas salatu merces sajos mazajos traucinos nav pelamas. Bet protams, ja salidzina ar to lielo burku, tad sanak dargak, bet tomer garsikak un ir verts samaksat!)
2) Kartupelu salati (man liekas ar jogurta merci) - galigi nav ne vainas, nav piegarsas - ja zinu, ka diena bus skrejosa, tad iegadajos sos salatinus. Maz vietu aiznem soma un var paest labi un sats ari ir :)
3) Zinu jau zinu, ka kimija, bet sie riktigi noder, kad ir baigais bads sanacis un nav bijis laika paest. Un lai, atskrienot majas, netiek grabs un kerts viss pa labi un pa kreisi, tad, lai ''nosistu'' apetiti, dzeru atri varamo tomatu zupinu, nu tadu lidzigi ka var nopirkt ari Knorr un citas. Pacinas, kur uzlej udeni un pec 3 min gatavs!!
sada mana pieredze...

mellene (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 10:10:18 - zaika Rakstīja :
Es varetu piekrist, ka WW produkcijai tomer ir kaut kada piegarsa... Bet man tomer ir paris WW lietinas, kas krizes brizos noder! 1) kad galigi apnikusi salati ar manu standarta maisijumu (ella, bal ...

Buus jaapameegina. Man jau vispaar patiik eest veseliigi.... :D UN norausanaas vairaaku dienu garumaa sanaak, ja kaadu vienu reizi nav nekaa piemeerota bijis, lai remdeetu pamatiigu izsalkumu. Buus jaapapeeta gatavaa SV produkcija labaak.  Bet vinu zurnaali ir pilni ar kolosaalaam, aatri pagatavojamaa, garsiigaam maltiiteem. Luuk te ir viens aatru salaatu variants, ko biezi lietoju varieejot peec patikas:

100 g kuskus uzlej apmeeram 100 ml karsta buljona un atstaaj zem vaacina uz briitinu (es to daru stikla blodaa, taa tas atdziest kameer griezu daarzenus).

Tad sagriezu pusi paprikas (var vairaak, vai komlbineet sarkano un zalo papriku utt), locinus, peetersiilus (citreiz pievienoju arii rediisus, var veel kaut ko, un cieti vaariitu olu, ja gribas olbaltumvielas)

Kuskusu ar daksinu labi samaisa, tad pievieno daarzenus, atkal samaisa

Sataisa meerciiti: 1 - 3 tk oliivellas + 1tk baltviina etikis + 1/2 teejkarote koriandra pulveris

Visu labi sajauc un ja vajag, pievieno saali un svaigi maltus melnos piparus. Loti aatri gatavs, var pievienot arii fetas sier, leecas un veel vis kaut ko kas ienaak praataa un garso


mellene (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 10:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 10:13:27 - Rakstīja :
P.S. Noteikti izmeeginaasu tomaatu zupu un kartupelu salaatinus. Biju nopîrkusi reiz SV piccu, bet taa bija baigi negarsiiga un tad es noleemu, ja jau piccu eest - tad taa vai taa veseliigi nav, tad jau labaak uz visu banku - un ja kaarojas picca, tad vienkaarsi apeedu kaloriozo :)

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 11:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 11:35:06 - mellene Rakstīja :
Dala karjeras cilveeku ruupeejas par savu eedienkarti un veseliigu dziivesveidu. Paareejiem ir fast food. Un tur ir aarkaartiigi daudz nabadziigu cilveeku (Amerika), kuriem nav ne saprasnas ne naudas ...

Seit Somija, kur tagad dzivojam SV produkcijas diemzel nav. Bet kad celojam pa Ameriku, es parsavara pirku kaut kadus naskus - SV saldejumu, desertus, kaut ko tadu, jo tochno zini ka nebus tik kaitigs figurai  ka viss parejais un kaloriju maz. No parastiem edieniem pirku chizburderus, mazas picinas un vel lasanju. garsoja tiri ok, it ipasi kad nebija speku vakara kaut ko pasai gatavot. Bet protams tikko svaigi pagatavots ediens ta ir cita lieta. Bet forsi ka tur tada iespeja ir! Un zini, ka nenorasies, ka vienmer tev ir jau gatavsa variants, ja esi nogurusi un neko nrgribas gatavot.


Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 11:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 11:46:09 - mellene Rakstīja :
UN norausanaas vairaaku dienu garumaa sanaak, ja kaadu vienu reizi nav nekaa piemeerota bijis, lai remdeetu pamatiigu izsalkumu.
Man tiesi ta pati lieta! Un tad sak bazt mute kas pa rokai pagadijas!!! tas ir vistrakakis un tad nakamaja diena taads rezultats uz svariem  Un pats sausmigais ir tas, ka kad ed to neveseligo, kas pa rokai pagadijas, tad sajuta ko edis, ko needis, nevar saprast, tapec baz mute nakamo gabalu... 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 13:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 13:12:47 - zaika Rakstīja :
Es varetu piekrist, ka WW produkcijai tomer ir kaut kada piegarsa... Bet man tomer ir paris WW lietinas, kas krizes brizos noder! 1) kad galigi apnikusi salati ar manu standarta maisijumu (ella, bal ...

Par Spániju.Tos WW produktus,kurus esmu édusi, nekádas piegarsas nejutu. Kapéc Tu domá,ka WW ir vieníga kímija?  Man debeskígi gardi skiet vinu jogurti.Tos gan pa retam nopérku.Mums WW produkciju tirgo anglu veikalos,piem.,Iceland ir diezgan bagátígs klásts, ja salidzina ar citiem anglu veikaliem. Bet viniem produkcija padárga,pa to pasu naudinu citos (vietéjos) veikalos var atrast to pasu, tikai citas firmas un biezi vien pat vél liesáku un,protams,létáku. Vél man loti patík WW Tikka Masala, kur 100 g ir tikai 72 kcal. Bet vispár WW ir baigi uzskrúvéjusi savas cenas, tás, manuprát, ir neatdekvátas un sanák maksát tikai par várdu. Anglu veikalos var pirkt arí márcinás, iespéjams,ka tad atmaksájas.

 

 

 


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 13:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 13:19:18 - Freja Rakstīja :
Man tiesi ta pati lieta! Un tad sak bazt mute kas pa rokai pagadijas!!! tas ir vistrakakis un tad nakamaja diena taads rezultats uz svariem Un pats sausmigais ir tas, ka kad ed to neveseligo, kas pa ...
Freja, es piefikséju,ka tad,kad neesmu ielogojusies, Tavas FD receptes fotogalerijá neredzu(visas citas ir,tikai iznemot Tavas). Kad ielogojos- tad redzu gan. Tu kaut ko speciáli izdaríji,lai tás bútu redzamas tikai tiem,kas ielogojusies jebsu tas nez kadél ir automátiski noticies, jeb nu man tikai vienai tá rádás???

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 16:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 16:55:07 - denia Rakstīja :
Freja, es piefikséju,ka tad,kad neesmu ielogojusies, Tavas FD receptes fotogalerijá neredzu(visas citas ir,tikai iznemot Tavas). Kad ielogojos- tad redzu gan. Tu kaut ko speciáli izdaríji,lai tás bútu ...
Tikko pamēģināju es arī, man tāpat, laikam jau Frejai savs knifiņš

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 17:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 17:38:55 - Jana Rakstīja :
Tikko pamēģināju es arī, man tāpat, laikam jau Frejai savs knifiņš

Hmm, savadi, es neko tur speciali neliku, nekekseju

Paskatisos vel

paldies, ka painformejat


Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 17:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 17:45:00 - Rakstīja :
paskataties vai tagad ir ko mainies

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 18:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 18:30:16 - Rakstīja :
Ne, Freja, tas pats. Ja ta padoma, tad tur jau  nemaz neko nevar nokeset. Man vel dazreiz(tiesa gan reti) ir ta,ka atveru onlaina kadu foruma sadalu un tur ir palicis tikai virsraksts. Nu taisni vai zili brinumi )) Noteikti,ka sistema sad-tad  kaut kas ne ta.

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 22.04.2012 20:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2012 20:16:38 - Rakstīja :

es jau labrat dalos ar visam meitenem ar receptem, nekas tur noslepumainais nav. man tikai prieks, ja kadai receptite bus noderiga


zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 23.04.2012 10:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/04/2012 10:33:17 - denia Rakstīja :
Par Spániju.Tos WW produktus,kurus esmu édusi, nekádas piegarsas nejutu. Kapéc Tu domá,ka WW ir vieníga kímija?  
Ne, ne es nesaku, ka kimija Man vienkarsi mele ir jutiga uz visadiem saldinatajiem un citam garsu uzlabojosam vielam, lidz ar to man daudziem produktiem liekas,ka ir piegarsa, pat parastiem jogurtiem es to jutu tapec ar teicu, ka es jutu piegarsu kaut kadu

SVOKA (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.04.2012 14:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/04/2012 14:43:23 - Rakstīja :
kad dzīvoju Londonā 3 mēnešus, man likās, ka tur ir svara vērotāju paradīze..... visos lielveikalos bija pieejami speciāli produkti.... maize, čipši, , cepumi, šokolāde,pat vīns ar WW zīmīti....arī sasaldētie produkti.... visur klāt vienības, lai var saprast... ērti un viegli...:)

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 23.04.2012 17:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/04/2012 17:06:09 - Rakstīja :
Vienmēr liksies, ka zāle otrpus žoga ir zaļāka un debesis zilākas. 
Man šķiet, ka svara vērotāju paradīze ir piemājas dārziņš, plaša virtuve, liels ledusskapis, saldētava un pagrabs - iespēja pašam gatavot/ iepirkt izdevīgi vairumā/ uzglabāt paša gatavotus kārumus. 
Man šķiet, ka Latvijā ir lielisks un plašs produktu klāsts veikalos. Man šeit, Zviedrijā tādos vidēji lielos veikalos, piemēram, neatrast tādu lietu kā krabju nūjiņas.

Vala2903
					Poste: 7
Vala2903 (on-line)
Publicēts: 12.05.2012 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/05/2012 12:41:37 - Rakstīja :
Es kad dzīvoju Somijā 3 mēnešu laikā pazaudēju -20 kg svara. Bet, man bija arī fizisks darbs un ēdām mēs veselīgi. (Un es vēl katru vakaru apēdu pa šokolādes tāfelītei, bet tik un tā notievēju) Somijā lielākā daļā produkcijas nav ķīmiska, vajag mācāt atrast tikai. :)
Un, man ļoti garšoja somu ēdieni. Ja būtu iespēja, es labprāt atgrieztos sājā valstī.



Vala2903
					Poste: 7
Vala2903 (on-line)
Publicēts: 12.05.2012 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/05/2012 12:44:05 - ieva_ Rakstīja :
Man šeit, Zviedrijā tādos vidēji lielos veikalos, piemēram, neatrast tādu lietu kā krabju nūjiņas.
Tad nelieto krabju nūjiņas (tās tāpat nav gatavotas no krabjiem, bet ir zivju izstrādājums). Visu var aizvietot. Piemēram ar tām pašām garnelēm (normas robežās protams). Kaut kur lasīju, kāpēc Japāņi nepaliek resni, tas bija saistīts ar jūras produktu lietošanu. Vispār jāpameklē tas raksts! :)

Freja
					Poste: 1197
Freja (on-line)
Publicēts: 13.05.2012 10:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/05/2012 10:49:56 - ieva_ Rakstīja :
Man šeit, Zviedrijā tādos vidēji lielos veikalos, piemēram, neatrast tādu lietu kā krabju nūjiņas.

Es Somija ari krabju nujinas atrast nevaru, bet man tas sausmigi garso, un ir viegli un atri pagatavot kadus salatinus no tam. Seit es tradu krabju nujinas tikai byrcinas kaut kada salitaja udentina un man nevisai patik piegrsa. Un vel pie tam salidzinot ar latviju diezgan padargi sanak


Vala2903
					Poste: 7
Vala2903 (on-line)
Publicēts: 15.05.2012 19:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/05/2012 19:56:58 - Rakstīja :
A varbūt  ir kāda meitene no Īrijas?

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 23.05.2012 17:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2012 17:41:43 - Vala2903 Rakstīja :
Tad nelieto krabju nūjiņas (tās tāpat nav gatavotas no krabjiem, bet ir zivju izstrādājums). Visu var aizvietot. Piemēram ar tām pašām garnelēm (normas robežās protams). Kaut kur lasīju, kāpēc Japāņi ...
Paldies par ieteikumu, bet es krabju nūjiņas uzturā jau tā pat lietoju ļoti reti.
Krabju nūjiņas bija kā piemērs tam, ka ir produkti, kas  Latvijā atrodami ikvienā veikalā, bet ārzemēs tos ir grūti atrast, un otrādi. Piemērs tam, ka mūsdienās jebkurā valstī veikalos ir lielisks produktu klāsts, no kā izvēlēties figūrai draudzīgus un garšīgus produktus. 

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 23.05.2012 17:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2012 17:43:35 - Vala2903 Rakstīja :
Somijā lielākā daļā produkcijas nav ķīmiska, vajag mācāt atrast tikai. :)
Ja lielākā daļa produkcijas nav ķīmiska, tad kāpēc vispār būtu kaut kur jāmeklē.. un vēl jāmāk atrast? 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās