Vislielākais, kas vīrietim šai saulē var piederēt, ir sievietes sirds. /Džosaja Holands/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vai kaut kas var izdoties ar FD, ja nepatīk gatavot?


Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.06.2011 23:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2011 23:39:57 - Rakstīja :
Labdien, meitenes! Ilgi briestu šim "pasākumam". Jātiek vaļā no "nieka" 6 kg, bet pēc mazajiem tas nekādi neizdodas. Redzot tik daudzus pozitīvos piemērus šeit, saprotu, ka ar FD tas ir pa spēkam. Bet... man ir kāds trekns "bet". Man ļoti, ļoti, ļoti nepatīk gatavot ēst. Vai vispār ir jēga ķerties klāt? Jo, cik saprotu - viss balstās tieši uz to, ka pašam jāgatavo? 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 00:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 00:01:07 - Amari Rakstīja :
Labdien, meitenes! Ilgi briestu šim "pasākumam". Jātiek vaļā no "nieka" 6 kg, bet pēc mazajiem tas nekādi neizdodas. Redzot tik daudzus pozitīvos piemērus šeit, saprotu, ka ar FD tas ir pa spēkam. Bet ...
Un ko tad tu tagad ed? Arpus majas vai kads cits tev gatavo?
PAdalies, lai zinam ko ieteikt. :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.06.2011 00:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 00:19:39 - Rakstīja :
Esmu tievējusi ar SV pati negatavojot, man toreiz bija grūtāk kā tagad, jo tagad man garšo tas ko ēdu, tad ēdu to, kas bija ēdnīcās vai kafejnīcās atbilstoši V skaitam. Vai arī ir starpība ēdiena daudzumā, vai ēd Fišfingerus vai liesu paštaisītu gaļu.
Man agrāk ar nepatika gatavot, bet tagad esmu savas virtuves pavēlniece
Apbrīnoju meitenes, kas ar tik mazu lieko svaru spēj mainīt savu dzīvesveidu, lai Tev izdodas!

mellene (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 00:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 00:34:38 - Rakstīja :
Cau! Es esmu cita mellene (ar diviem l ). Arii es domaaju, ka man nepatiik gatavot eest, tacu izraadiijaas, ka man nepatiik gatavot eest to kas man negarso un ko es needu. Es needu galu, un taapeec, neprasiet, lai es marineetu saslikus. Nu nepatiik man! Bet man loti patiik eksperimenteet ar eksotiskajiem eedieniem - dazaadiem karijiem, itaalu virtuvi, paaksaugu eedieniem (leecas, pupas, turku zirni uc) un citaam lietaam, bet lai arii smuki paskatiities, man ne iisit iet pie sirds francu virtuve, piemeeram, jo tur ir taa salikti visi sviesti buljoni un putukreejumi, ka bez tiem, manupraat eediens zaudee savu iipatneejo francu raksturu, taapeec es labpraataak paskatos kaa uz maakslu, bet negatavoju. Un tie ir arii loti laikietilpiigi eedieni, ja tos gatavo peec iistaam recepteem, vismaz mans viirs kaadu laiku gaaja pavaaru kursos un tad, lai pagatavotu saadu 1 francu eedienu vai uzkodu, staav veselu pusdienu virtuvee. Es nemuuzam negribeetu sitaa gatavot - visu dziivi veltiit veederam. Tacu ja atrod savu iisto virtuvi, tad gatavosana kluust interesanta. Tu paeksperimentee, varbuut pat iepatiksies. Es arii necietu gatavosanu, bet tagad tas ir maniijies!

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 00:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 00:52:23 - Amari Rakstīja :
Labdien, meitenes! Ilgi briestu šim "pasākumam". Jātiek vaļā no "nieka" 6 kg, bet pēc mazajiem tas nekādi neizdodas. Redzot tik daudzus pozitīvos piemērus šeit, saprotu, ka ar FD tas ir pa spēkam. Bet ...

Amari, es saku, ka tas ir iespējams! Jautājums tikai, kas Tavā izpratnē ir gatavošana - vai par ēdiena gatavošanu Tu sauc arī sviestmaizes smērēšanu,  salātu griešanu, vai, piem., aukstās zupas gatavošanu (kur, principā, tik jāsamet viss katlā)? Ja tas Tev ir pieņemami, tad pavisam noteikti, jāķeras klāt!  Arī es sākot dzīvot ar FD gatavoju minimāli, vairāk ēdu tieši svaigus dārzeņus, pienu, biezpienu, visu, kur tikai nav plīts jāiesaista, taču pavisam nemanot, tas lēnām ievelk un Tu pat nemanīsi, kā vienā vakarā jau vārīsi rīsus, paralēli sautēsi dārzeņus, cepsi zivi un griezīsis salātus!

Noteikti pamēģini! Kaut nedēļu!

 un padalies, kā veicās!


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 07:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 07:59:52 - Rakstīja :
  Es,piemēram,kādreiz savu nevīžīgo attieksmi pret ēšanu attaisnoju ar to,ka man nevis nepatīk gatavot ēst,bet man nav laika un spēka vakarā atnākot no darba!! Ātri sametu desu uz sviestmaizes,uzmetu kādu Lango pankūku uz pannas un tad apmierināta ar kārtīgu majonēzes vai krējuma piedevu to notiesāju!!! Kādi salāti!!! To sagriešana tak aizņem tik daudz laika!!! un tad es brīnījos-nu kā tad tā -nemaz jau tik traki es neēdu,bet svars aug klāt,kā uz rauga!!!!
   BET TAS BIJA KĀDREIZ!!!!
   Kopš iepazinos ar FD,nu jau 3 ned garumā mana attieksme pret ēdienu un arī pret sevīm un savu laiku ir diezgan radikāli ir mainījusies!!
    Tagad es redzu,ka sagatavot vakariņas ir tik ātri,viegli un interesanti. Ielieku vārīties rīsiņus,kartupelīšus utt.,uzlieku kādu gaļiņu cepties,kamēr to visu gatavoju,nemanot sagriežu salātus un superīgākās vakariņas ir gatavas!!!  Viegli,ātri un garšīgi!!!
   Un svarīga jau ir tā apziņa,ka Tu esi nevis vienkārši steigā ātri un negausīgi aprijis savu izsalkumu,negūstot nekādu baudu ne acij,ne garšas kārpiņām,bet ei baudījis acij tīkamu un garšīgu ēdienu,kas pie tam ir veselīgs un piemērots tieši Tava mīļā ķermeņa veselībai!!!  Patiesībā ši apziņa spārno!!
    Tā kā es pilnīgi noteikti n ar pārliecību varu teikt- FD PROGRAMMU VAR IEVĒROT KATRS!!!  VAJAG TIKAI ĻOTI SEVI SĀKT MĪLĒT,TAD GAN LAIKS ATRODĀS,GAN PATIKŠANA!!!!!!
   

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 09:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 09:55:10 - ilze_ Rakstīja :
Un ko tad tu tagad ed? Arpus majas vai kads cits tev gatavo?PAdalies, lai zinam ko ieteikt. :)
Vienmēr ēdu vai nu ārpus mājas vai vnk pasūtām ēdienu no kādas ēstuves. 

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 09:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 09:55:59 - mellene Rakstīja :
Cau! Es esmu cita mellene (ar diviem l ). Arii es domaaju, ka man nepatiik gatavot eest, tacu izraadiijaas, ka man nepatiik gatavot eest to kas man negarso un ko es needu. Es needu galu, un taapeec, n ...
Nē, man tiešām nepatīk. Man ir divi bērni. Es ļoti labi zinu, ka man riebjas ēst gatavošana.

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 09:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 09:56:52 - Kadrija Rakstīja :
Amari, es saku, ka tas ir iespējams! Jautājums tikai, kas Tavā izpratnē ir gatavošana - vai par ēdiena gatavošanu Tu sauc arī sviestmaizes smērēšanu,  salātu griešanu, vai, piem., aukstās zupas gatavo ...
Nu labi, sviestmaizes smērēšanu gluži nē (bet maizi ēdu dikti reti). Bet viss pārējais - salāti/ aukstā zupa, nu tas tak viss ir ēst gatavošana! 

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 09:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 09:58:22 - Rakstīja :
Skaidrs... Lasu un saprotu, ka laikam tas tomēr nav man ... Jo tomēr viss darbojas, ja tu gatavosi ēst pats. Man tam gluži vienkārši nav ne laika, ne vēlēšanās (tieši gatavot). Darba grafiks tāds, ka pilnīgi neiespējami kaut ko saplānot regulāri. Manā darbā nekas nav regulāri. Tāpēc arī ēdu vienmēr ārpus mājas... 

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 10:00:01 - Rakstīja :
Man ēst gatavošana patīk, bet tā kā esmu iejūgta sapringtā darba grafikā un bieži vien dienā strādāju 10-12h, tad vienkārši nesanāk laika gatavot... Tad iztieku ar svaigiem dārzeņiem, piena produktiem u.c. lietām,kuru gatavošana neprasa daudz laika. Ēst gatavošana FD programmā ievieš dažādību, jo ar laiku vienkārši apnīk ēst tomātu un gurķu salātiņus Un tad iestājas pagurums... (nu vismaz man tā ir) Bet ja ēdienkarti dažādo, tad tā lieta iet

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 10:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 10:11:22 - Amari Rakstīja :
Skaidrs... Lasu un saprotu, ka laikam tas tomēr nav man ... Jo tomēr viss darbojas, ja tu gatavosi ēst pats. Man tam gluži vienkārši nav ne laika, ne vēlēšanās (tieši gatavot). Darba grafiks tāds, ka ...
Pasūti veselīgu ēdienu! Ēd ārpus mājas veselīgāk!!! Ievēro šķīvja principu - puse dārzeņi, 1/4 gaļa un 1/4 labība (kartupelis, rīsi, griķi, makaroni u.t.t..)

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 10:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 10:13:51 - trakums Rakstīja :
Pasūti veselīgu ēdienu! Ēd ārpus mājas veselīgāk!!! Ievēro šķīvja principu - puse dārzeņi, 1/4 gaļa un 1/4 labība (kartupelis, rīsi, griķi, makaroni u.t.t..)
Es tiešām neēdu neveselīgi ārpus mājas. Bet kā piedzima bērni, tā tie 6 kg stāv un viss! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 11:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 11:21:47 - Amari Rakstīja :
Es tiešām neēdu neveselīgi ārpus mājas. Bet kā piedzima bērni, tā tie 6 kg stāv un viss! 
arpus majas ed vairak salatus, majas dzer udeni.
iepazisties ar FD programmu un pielago to saviem esanas paradumiem.

Galvenais ir, pasai gribet. To mes tev nevaram iedot. Jagrib pasai. Un bez gribesanas nekas nesanaks.
Varbut vienkarsi tev vel nav laiks pienacis tievet.
Jo tam vajadziga pasa apnemsanas, prieks SEVIS.

Lai veicas izdomat ko tu isti gribetu - tievet un mazliet padomat, vai turpinat tada pasaa garaa.

Amari (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 11:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 11:28:21 - Rakstīja :
Nē, ar mērķtiecību un gribasspēku man viss ir kārtībā. Par to man "sūdzību" nav . Bet es tikai gribu saprast, vai vispār ir jēga sākt, ja zinu, ka ēdīšu ārpus mājas un mājās gandrīz tikpat kā negatavošu? 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 11:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 11:35:55 - Amari Rakstīja :
Nē, ar mērķtiecību un gribasspēku man viss ir kārtībā. Par to man "sūdzību" nav . Bet es tikai gribu saprast, vai vispār ir jēga sākt, ja zinu, ka ēdīšu ārpus mājas un mājās gandrīz tikpat kā negatavo ...
Protams.
Jo iepazistoties ar programmu, tu vismaz varesi spriest ko tev labak est un meginat vismaz aptuveni rekinat vienibas, kaut arpus majas.
Tomer labaak nekaa nekas, vai ne? :)
Kaut vai apjaust cik daudz tev darzenu jaed vai cik bananus pa dienu tu varetu apest.

Un ir jau ari daudzi darzeni, ko var est tapat, pat negriezot un nejaucot ar krejumu, kas tev tad saistitos ar salatu gatavosanu. :)

Kapec mes gatavojam majas - tapec, ka taa ir vieglak saprast cik daudz mes gatavojam. Ir vieglak pagatavot tiesi tik, cik drikst, lai neapestu vairak. Ir vieglak pieliet tejkaroti ellas, ne kaa ar saposu sirdi skaitties uz salatiem, kas peld ella un nezinat cik tur vienibas un kaa lai to izzvejo no taas ellas. :)
Un es zinu piemerus, ka meitenes gatavo pasas majas, lai iemacitu vismaz savaam meitaam pareizus esanas principus, lai vinam pec tam dzivee nebutu probllemas.

Lai veicas! :)

SVOKA (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.06.2011 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 11:37:04 - Rakstīja :
Pamēģini un tad tikai redzēsi vai ir vai nav vērts....

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 22.06.2011 12:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 12:14:45 - Amari Rakstīja :
Skaidrs... Lasu un saprotu, ka laikam tas tomēr nav man ... Jo tomēr viss darbojas, ja tu gatavosi ēst pats. Man tam gluži vienkārši nav ne laika, ne vēlēšanās (tieši gatavot). Darba grafiks tāds, ka ...
  Tici man,es tieši tāpat domāju par savu darba grafiku!!! Bet nu jau sāku kaut ko sakārtot,parunāju te ar meitenēm un ar viņu palīdzību sāku pielietot dažādus trikus,lai savu ēšanu dienas laikā sakārtotu,kaut gan jāatzīst,ka tur vēl tālu līdz ideālam!!!
    Viss ir iespējams un viss ir mūsu,ja mēs tiešām ko gribam un atrodam pareizo motivāciju!!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.06.2011 13:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2011 13:10:33 - Rakstīja :
Kad vēl biju kopā ar SV, tad bija laiks, kad KATRU dienu ēdu ēdnīcā pusdienas, svars man kritās un man arī bija tie paši 6 liekie kg. Nometu svaru!!!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās