Melanholisks cilvēks kļūst, domājot par dzīvi, cinisks - kad redz, kā citi ar to tiek galā. /Ē. M. Remarks/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kā ēst,kad nav laika???


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 22:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 22:43:04 - Rakstīja :
   Sveikas,meitenes!! Gribu paraudāt,kādam uz pleca un lūgt jūsu padomu un palīdzību tādā jautājumā- KĀ DZĪVOT AR FD PROGRAMMU,JA KĀRTĪGI UN REGULĀRI PAĒST NESANĀK LAIKA???

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.06.2011 22:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 22:56:56 - sandruks Rakstīja :
Sveikas,meitenes!! Gribu paraudāt,kādam uz pleca un lūgt jūsu padomu un palīdzību tādā jautājumā- KĀ DZĪVOT AR FD PROGRAMMU,JA KĀRTĪGI UN REGULĀRI PAĒST NESANĀK LAIKA???

Sāksim ar to, ka Tu mums pastāstīsi, kas Tev ir tik briesmīgs, ka nevari paēst!  Tad arī mācēsim stāstīt, ko līdzīgās situācijās darīt!

Te Ilze_ un Melllene ir lietpratējas ātro ēšanu jautājumos!


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:04:22 - Rakstīja :
 Šī man ir ļoti nopietna problēma,kuru nespēju atrisināt jau daudzus gadus un,kura mani ir atvedusi līdz tam svaram,kāds man ir!!!
     Strādāju daudz-divās darba vietās,bet darbs ir pārsvarā sēdošs,tā kā fiziskās aktivitātes ir visai maz.
     Daraba diena ir ļoti intensīva,visu laiku darbs ar cilvēkiem,pašai reizēm neatliek laika pat līdz tualetei aiziet,par ēšanu nemaz nerunājot. Kopš strādāju tagad arī otrā darbā,pusdienas pārtraukums paiet,lai pārceltos no vienas darba vietas uz otru un atkal iesēstos savā kabineta krēslā. Tik vien sanāk,kā nolikt sev blakus ūdens krūzi un dienas laikā dzert!! Patiesību sakot,dienas laikā man pat ēšana nav prātā,izsalkumu dienas laikā nekad neizjūtu,bet........
     ......kad atnāku mājās no darba vakarā un aparasti tas ir ap 20:00,tad nu gan iet vaļā!!!  Nevaru rimties un pieēsties!!!
     Kādreiz mana galvenā ēšan protams bija viss,ko var ātri apēst-sviestmaizes ar desu,frī kartupeļi,visam galā tēja ar končām. Nebija jau arī spēka tik vēlā vakarā neko gatavot!!
    Tagd pēdējo 2 ned.laikā,kopš esmu pievienojusies jums,protams atnākot mājās gatavoju normālu ēdienu,un nu konstatāju,ka nav nemaz tik grūti nomizot pāris kartupeļus un sagriezt salātus un uzcept kādu vistas filejas gabaliņu,lai varētu paēst gan pati,gan pabarot arī draugu
    Bet tas,kas man visā šajā tāpat nepatīk ir tas,ka visu dienu tāpat dzīvoju neēdusi un vakariņas,kaut arī stingri pēc FD programmas,sanāk ap 21iem vakarā!!

       Meitenes,kā jūs tiekat galā ar šo problēmu??
      Tagad vasarā man darba pat ir mazāk,varētu kādas 5 min izbrīvēt līdz paņemtām pusdinām,bet ko lai ņemu?? Kabinetā man nav ne ledusskapja,ne mikroviļu krāsns,vienīgais,kas man ir-kafijas kanna.
     Ko jūs ņema līdz?? Ko tagad karstumā bez ledusskapja var paņemt?? Vienīgais,ko iemetu somā uz darbu līdz ir banāns,kuru pa dienu arī apēdu!!!!

   

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:05:25 - baibinjsh1 Rakstīja :
Sāksim ar to, ka Tu mums pastāstīsi, kas Tev ir tik briesmīgs, ka nevari paēst!  Tad arī mācēsim stāstīt, ko līdzīgās situācijās darīt!Te Ilze_ un Melllene ir lietpratējas ātro ēšanu jautājumos!
  Kā lai tiek pie Ilzes un Mellenes padomiem????

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:14:24 - Rakstīja :
Sveika, Sandruk.
Nekada dizaa eksperte jau es ari neesmu, bet tapat kaa tu stradaju divos darbos. Kas ir svarigakais, ja zinu, ka diena bus pilnigi cau, tad japaed brokastis! Kartigas! Man gan ir pusdienu patraukums, bet ari tad tikai 5 minutes. man ir lidzi sagriezti jau tomati traucinaa un sasmereta maizite. tos tad atri apedu. ja zinu, ka nebus laika est nemaz, nemaz, tad esmu ari darijusi taa, ka kaut to pasu bananu somaa un tad, kamer 'es aizskriesu lidz tualetei', aizskrienu un sastukeju bananu vederaa. :) vismaz kaut kas. :)

turi atvilknee mazus, jau kumosa lielumaa sagrieztus darzenus un kaa nav klients, taa iemet mutee.
labi, ka dzer udeni. :)

vel jau variants - eed transportaa (ja pati, protams, nesturee). :)

nu apmeram taa. :)

izdomat var visu ko. :)

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:18:10 - ilze_ Rakstīja :
Sveika, Sandruk.Nekada dizaa eksperte jau es ari neesmu, bet tapat kaa tu stradaju divos darbos. Kas ir svarigakais, ja zinu, ka diena bus pilnigi cau, tad japaed brokastis! Kartigas! Man gan ir pusdi ...
  Paldies,Ilze!!!  Tā jau ir,ka tagad kustinu smadzenes un mēģinu kaut kā to dienu sakārtot,tapēc man ļoti noder katrs jūsu padoms!!  Tagad vasarā salātus man bail uz darbu ņemt līdzi,bet par tiem dārzeņiem padies,sagrieztab burkānam un puķkāpostam nekas pa dienu nenotiks!!!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:20:46 - sandruks Rakstīja :
  Paldies,Ilze!!!  Tā jau ir,ka tagad kustinu smadzenes un mēģinu kaut kā to dienu sakārtot,tapēc man ļoti noder katrs jūsu padoms!!  Tagad vasarā salātus man bail uz darbu ņemt līdzi,bet par tiem dār ...
redisu var sagriezt, gurkis ari paris stundaas nesabojaasies. visu, kas tev karojas. un par krejumigos salatus var nemt un lidz 3 stundam turet arpus ledusskapja. un triks . uzliec krejumu/jogurtu/majonezi/vienalga pa virsu mazaa picinaa un samaisi isi pirms esanas. :)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.06.2011 23:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:31:56 - Rakstīja :

Manai mammai arī ir tāds pats darba grafiks - no rīta vienā darbā, pusdienlaikā jāpaspēj vairāki desmiti kilometru pārbraukt uz citu vietu un strādāt tālāk. Abos darbos tiešs kontakts ar klientiem un/vai darba biedriem.

Cik es zinu, viņa labi paēd brokastis un tomēr atrod laiku paēst kafejnīcā pie darba vietas. Tad, kad ir dienas, kad nevar uz kafejnīcu, tad šis tas ir līdzi paņemts.

Kad man bija lekciju laiks un arī, protams, ne mikrenes, ne ledusskapja, nekā pieejama nebija, bet kafejnīcā ne pārāk FD gaumē un dārgi, es ņēmu sev līdzi sagrieztus dārzeņus bez majonēzēm, krējumiem un vēl sazin kā, lai nekas nevar iztecēt vai sabojāties, tad taisīju lavaša rullīšus (iesmērē Dzintars Light, saliec krabīšus, gurķi, sieru, šampinjonus, gaļu... ko vien vēlies!), tad smērēju garšīgas maizītes līdzi, citreiz arī esmu karsto ēdienu ņēmusi līdzi aukstu, ja tas labi garšo arī auksts, piemēram, man tie ir vārīti kartupeļi - nav ne vainas aukstiem! Parasti kaut kur apsēdos, nospļāvos par to, cik "smuki" vai "nesmuki" tas izskatās un ēdu tik nost savus sagatavotos produktus!

Apkures sezonā labi strādā radiatoru sistēma, kuru te daža bija izmantojusi. No rīta uztaisi piena putru, karstu ielej burkā, satin dvielī vai kādā lupatā, aizved līdz darbam un liec uz radiatoriem - pusdienās esot vēl siltena!

Lai izdodas sakārtot dienu!


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:47:31 - sandruks Rakstīja :
  Paldies,Ilze!!!  Tā jau ir,ka tagad kustinu smadzenes un mēģinu kaut kā to dienu sakārtot,tapēc man ļoti noder katrs jūsu padoms!!  Tagad vasarā salātus man bail uz darbu ņemt līdzi,bet par tiem dār ...
Sandruk, ja Tev ietu pie sirds, droši var taisīt līdzi uz darbu couscous salātus ar dārzeņiem - i labības vienības, i dārzeņi. Klāt karotīte eļļas, kas nu nekādi neskādēs ārpus ledusskapja esot. Vēl vari sacept mazas kotletītes cepeškrāsnī, Denias fotogalerijā ir foršum foršas receptes, manā arī kāda varbūt patiks. Arī šim ēdamajam nekas nenotiks, ja pusi dienas pavadīs ārpus ledusskapja! Baibiņas minētajam lavašam arī nemaz tā nevajag ledusskapi. Variantu ir daudz, vienīgais - visu sagatavot un izplānot tā, lai tomēr sanāk pa dienu paēšt, jo citādi... nu nav tomēr labi visu atstāt uz vakaru, organisms var nesaprast un iespītēties

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:52:36 - baibinjsh1 Rakstīja :
Manai mammai arī ir tāds pats darba grafiks - no rīta vienā darbā, pusdienlaikā jāpaspēj vairāki desmiti kilometru pārbraukt uz citu vietu un strādāt tālāk. Abos darbos tiešs kontakts ar klientiem un/ ...
  Paldies,Baibinjsh!!!!!  Labas idejas,būs kaut kas arī jāizmanto!!
  
     Patiesību sakot,ne jau iekš tās ēšanas ir tā vaina!! Pa dienu man tiešām galīgi negribās un neprasās ēst,varētu vispār neko neēst un nekādu lielo diskomfortu neizjustu,bet lasot visus šeit esošos materiālus,saprotu,ka tievēšanas procesam šim režīmam ir liela nozīme,nepietiek,ja visu vienību skaitu sadala uz pusēm rītam un vakaram!!
   Bet es gribu,lai man viss izdodas!!!!!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:55:54 - champagne Rakstīja :
Sandruk, ja Tev ietu pie sirds, droši var taisīt līdzi uz darbu couscous salātus ar dārzeņiem - i labības vienības, i dārzeņi. Klāt karotīte eļļas, kas nu nekādi neskādēs ārpus ledusskapja esot. Vēl v ...
 Champagne,tā ir!! Par to jau es arī raizējos!!!  Noteikti iemetīšu acis Tavās receptēs,tās mani iedvesmos. Vakaros mājās esmu ļoti vēlu un tik vien pietiek laika,kā vakariņas sagatavot,bet gan kāda ideja radīsies!!!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 23:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 23:57:09 - Rakstīja :
  Meitenes,kādas ir jūsu domas par ātri pagatavojamām putrām un zupām?? Tām,kuras var apliet ar karstu ūdeni!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 08:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 08:17:36 - sandruks Rakstīja :
Meitenes,kādas ir jūsu domas par ātri pagatavojamām putrām un zupām?? Tām,kuras var apliet ar karstu ūdeni!!

Retai reizei der, bet ikdienā, manuprāt, tas nav pārāk labi. Es nevaru no tām paēst, jo, piemēram, viens Rollton, kur ir 50g nūdeļu, ir 2LV - tikpat, cik ņemt 50g sausus makaronus un uzvārīt vai ēst 200g vārītus kartupeļus. Ar diviem pēdējiem es paēdu daudz labāk, bet, ja ir baigais izsalkums un tieši to ātro variantu kārojas, tad kāpēc ne?

Noteikti mēģini atrast iespējas, jo tad, kad ieiesi jaunā ēšanas ritmā, ne tikai kg kusīs ātrāk, bet arī organisms būs priecīgs, ka tagad baro viņu REGULĀRI un VESELIĢI, nepārpūlot vēderu, kā tas notiek, ja sadali visas savas dienas vienības uz pusēm.

Prieks, ka jau domā par variantiem!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 09:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 09:12:15 - Rakstīja :
Mani ieteikumi:
Uz regulārajām ēdienreizēm aizņemtās darba dienās es lieku telefonā modinātāju. Tad ir jāapēd kaut banāns, ja nekam citam neatliek laika.
Izskati savu ēdienkarti, kas Tev vislabāk garšo. Apskati fotogalerijas gan jaunas, gan vecas receptes un izdomā, kas Tev no tā garšotu un kas nesabojātos ņemo līdzi uz darbu.
Kad man ir daudz darba man arī negribas ēst, bet es ēdu, jo pati sev esmu vissvarīgākā. + jo tu labāk jutīsies, jo savu darbu veiksi kvalitatīvāk, tāpēc darbs būs tikai ieguvējs
Ilzes pieminētās brokastis arī ir svarīgas, tas nekas ja sākumā negribas. Pieradīsi, it sevišķi, ka vakaros neēdīsi.
Man patīk ņemt līdzi:
Visa veida salātus, BET tas nenozīmē TIKAI dārzeņus, jo 3 galvenajās ēdienreizēs cenšos ēst arī labību 2V un OV vai KV. Tāpēc mani salāti ir ar kartupeļiem vai makaroniem un ar gaļu vai cieto sieru. Es lietoju Heinz ķiploku mērci(man tā šķiet, kā majonēze 33 gr1V), uzspiežu virsū un kā Ilze ieteica, neapmaisu. Līdz šim nekas nav sabojājies.
Arī aukstas pusdienas: rīsi&kartupeļi ar gaļu un salātiem ir garšīgi :)
Maizītes, tikai 1 vai 2 šķ rupmaize ar sieru, Tev nodrošinās vienas ēdienreizes LV un KV.
Uzkodu reizēm augļi ir ideāli.
Mans jaunatklājums ir TOMATS, nomazgāju un apēdu.
Ja man ir bijusi stresaina diena, kad esmu ēdusi "negribot" un sev piekodinot: "izbaudi, paskat cik garšīgi", tad vakarā man noteiki vajag atstāt V, ko mājās mierīgos apstākļos lēnām izbaudīt. Kaut pa visam nedaudz, bet vajag.
Tu sev esi pati svarīgākā, tikai tu pati sev nosaki, kam tērē savu laiku. Ja nevari sēžot darba krēslā paēst - atrodi kādu citu klusu vietiņu, smēķētāji taču atrod laiku aiziet uzsmēķēt...
Kad brauc  no viena darba uz otru, tad var ēst vai nu mašīnā, vai ar sab transp, kādā parciņā uz soliņa. Es esmu ēdusi visur kur - sazin kur, bet mana labā pašsajūta ir tā vērta.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2011 09:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 09:17:40 - sandruks Rakstīja :
  Meitenes,kādas ir jūsu domas par ātri pagatavojamām putrām un zupām?? Tām,kuras var apliet ar karstu ūdeni!!
Visnegatīvākās, bet tas laikam tāpēc, ka pirmo reizi pieņēmos sākot strādāt birojā, kur no tām pārtiku. Vēl mēs vbieži ēdām kartupeļu biezutru, kuraitikai ūdens jāpielej. Taču no FD viedokļa - izrēķini V un ēd tik nost.
P.S. Kuskusu gatavo arī tikai aplejot ar ūdeni. Nosver sev līdzi 50 gr(2LV), un aplej ar ūdeni. Kāda garšviela, kāds sagriezts dārzenis, vai gaļiņa lieliski to papildinās.
P.S.2. Man šķiet, ka ir arī tādas auzu pārslas, kurām pietiek ar apliešanu un paturēšanu. Uztaisi sev pati mājās komlpektiņu ar nosvērtu porciju, nosvērtiem žāvētiem augļiem(piem,rozīnēm) un aiziet!

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 10:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 10:36:58 - sandruks Rakstīja :
   Sveikas,meitenes!! Gribu paraudāt,kādam uz pleca un lūgt jūsu padomu un palīdzību tādā jautājumā- KĀ DZĪVOT AR FD PROGRAMMU,JA KĀRTĪGI UN REGULĀRI PAĒST NESANĀK LAIKA???
Sveika!
esi sveicināta klubiņā ! Es arī esmu no tām, kas laicīgi un regulāri neēd! tas mani novedis pie pamatīga svara 100+. Jāēd kaut negribas un pēc pulksteņa! Kā jau te teica - smēķētāji tak laiku atrod! tad arī atradīsies produkti ko ņemt līdz uz darbu!
Man jau 7 jābūt darbā, tāpēc vakarā jau uzleju sev rīta putru, ko negribot apēdu. Bet nu nekas, ies laiks un radīsies ieradums ēst brokastis. Pusdienas arī ņemu līdz no mājām utt.
Galvenais ir regulāras un pareizas ēdienreizes, tad arī roka nestiepsies pēc našķiem un tas pasargās no pārēšanās! Turamies!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 19:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 19:14:21 - melllene Rakstīja :
Ilzes pieminētās brokastis arī ir svarīgas, tas nekas ja sākumā negribas. Pieradīsi, it sevišķi, ka vakaros neēdīsi.Man patīk ņemt līdzi:Visa veida salātus, BET tas nenozīmē TIKAI dārzeņus, jo 3 galve ...
  Jā,brokastis vienmēr esmu ēdusi,tā vienmēr ir bijusi mana galvenā ēdienreize!!  Agrāk mans draugs neēda brokastis,bet tagad arī viņš iesācis ēst brokastis!!!!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 19:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 19:28:16 - melllene Rakstīja :
Es esmu ēdusi visur kur - sazin kur, bet mana labā pašsajūta ir tā vērta.
  Mellene,paldies!! Tu esi fantastiska un Tavs rezultāts ir vienreizējs!!! Tu izskaties vienkārši kolosāli!!!
   Tā jau ir,mēs pašas nosakam to,cik laiku veltīt sev un attieksmi,kuru veltīt sev. Man gan vienmēr ir kritis uz nerviem,ja aizejot uz kādu iestādi un vēl jo vairāk,ja esmu iepriekš pierakstījusies,mana deguna priekšā aizverās durvis ar frāzi-" mums kafijas pauze" ,tapēc vienmēr esmu centusies nekad nevienu cilvēku  " šādu sīkumu " dēļ neaizkavēt!!  Un te nu es esmu!!!!
    Steiga nekad ne pie kā laba nenoved!!!!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 19:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 19:28:50 - Rakstīja :
  MEITENES PALDIES!!!!!!!   JŪS ESAT FANTASTISKAS!!!!!

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 19:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 19:44:44 - ingaes Rakstīja :
Sveika!esi sveicināta klubiņā ! Es arī esmu no tām, kas laicīgi un regulāri neēd! tas mani novedis pie pamatīga svara 100+. Jāēd kaut negribas un pēc pulksteņa! Kā jau te teica - smēķētāji tak laiku a ...
   Ingaes,turamies!!!   Jo vairāk dienas iet ar šo programmu,jo vairāk es saprotu,ka te tiešām nekas tā vienkārši nenotiek!! Burtiski viss ir svarīgi. Pirmās nedēļas sajūta aiz muguras,kad pirmie 5kg noskrēja burtiski nemanot un uzreiz ir sajūta,ka elpot palicis vieglāk!!! VIENKĀRŠI FANTASTISKA SAJŪTA!!!
    Bet uz priekšu tās lietas vairs tik vienkārši neiet un nākās apdomāt katru soli!!
   Bet patreiz mani tas ļoti aizrauj!!  Man patīk visam atrast savu izskaidrojumu un cēloniskās sakarības. Tagad man ir iespēja pievērsties tai savas dzīves sfērai,kura nu bija atstāta pilnīgā pašplūsmā.  Lasu meiteņu pieredzes,ieteikumus,receptes un domāju,cik gan ļoti sievietes ir attapīgas,izglītotas un dzīvesgudras. Beidzot sāku iepazīt produktus,kurus lieku mutē,pētu sastāvu,skaitu vienības un tagad man jau sāk veidoties sva attieksme pret ēšanu un produktiem. Ir tā,ka dažas lietas,kuras man ļoti garšoja,man roka vairs neceļās ielikt mutē!!
   ....nu tas režīms pagaidām ir klupšanas akmens,tapēc tagad ļoti strādāju lai to sakārtotu....
    BET VISPĀR ES JUMS TEIKŠU-PROCESS IR ĻOTI INTERESANTS UN IZKLAIDĒJOŠS.

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 18:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 18:48:56 - Rakstīja :
  Meitenes,jūs lietojat FD grilu??? Tiešām tik labs???

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 18:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 18:56:08 - sandruks Rakstīja :
  Meitenes,jūs lietojat FD grilu??? Tiešām tik labs???
Es neesmu lietojusi, bet pošos iepirkt! Tā kā Latvijā nedzīvošu privātmājā, bet dzīvoklī, elektriskais grils būs varen feina lieta ēdienkartes dažādošanai

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 19:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 19:16:35 - champagne Rakstīja :
Es neesmu lietojusi, bet pošos iepirkt! Tā kā Latvijā nedzīvošu privātmājā, bet dzīvoklī, elektriskais grils būs varen feina lieta ēdienkartes dažādošanai
  Champagne,cik sen jau esi ar FD?? Kādi panākumi,kādas sajūtas???

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 21:09:31 - Rakstīja :
Es pavisam vēl jauniņā, mēnesis tik apkārt Panākumi ideāli, ēdu pilnu punci visvisādus gardumus un svars tik ripo nost rūkdams Es no tām lielajām meitenēm esmu... Šodien paskatījos savas pirms bildes - mīlīt, nu tiešām var redzēt riktīgu progresu

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:07:27 - champagne Rakstīja :
Es pavisam vēl jauniņā, mēnesis tik apkārt Panākumi ideāli, ēdu pilnu punci visvisādus gardumus un svars tik ripo nost rūkdams Es no tām lielajām meitenēm esmu... Šodien paskatījos savas pirms bildes ...
  Tas ir tik superīgi,ka pēc mēneša jau redzams progress!!!  Kad būs galerija???

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:17:46 - sandruks Rakstīja :
  Tas ir tik superīgi,ka pēc mēneša jau redzams progress!!!  Kad būs galerija???
Nu nez... laikam tomēr es negribu publiskoties (vismaz pagaidām ne). Ja bildes būtu redzamas tikai on-line meitenēm, tad gan

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:26:16 - champagne Rakstīja :
Nu nez... laikam tomēr es negribu publiskoties (vismaz pagaidām ne). Ja bildes būtu redzamas tikai on-line meitenēm, tad gan
 Tā jau ir!! Man ir nojucis dators,tapēc nevaru nevienu bildi ielikt,kaut gan tā īsti nezinu,vai būtu gatava to bildi likt,ja tāda iespēja rastos
   Bet jāatzīst,ka fotogalerijas ir patiešām iedvesmojušas!!
   Mellene,Baibinjsh,Ilze-superīgas meitenes!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:45:19 - champagne Rakstīja :
Es pavisam vēl jauniņā, mēnesis tik apkārt Panākumi ideāli, ēdu pilnu punci visvisādus gardumus un svars tik ripo nost rūkdams Es no tām lielajām meitenēm esmu... Šodien paskatījos savas pirms bildes ...
Nu super,man prieks par Tevi! Nespesi ne attapties,kad busi jau slaida!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:49:33 - champagne Rakstīja :
Nu nez... laikam tomēr es negribu publiskoties (vismaz pagaidām ne). Ja bildes būtu redzamas tikai on-line meitenēm, tad gan

Cerams,ka driz sis jautajums tiks nokartots un tad fotogalerijas bildes tiks papildinatas ar jaunam,tikpat motivejosam meitenu bildem. Starp citu,ja sis bildes izliekam mes pasas,tad tas motive ari nmus,jo gribas jau pec iespejas atrak blakus ielikt nakoso slaido bildi un tad vel nakoso


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:51:40 - sandruks Rakstīja :
Tā jau ir!! Man ir nojucis dators,tapēc nevaru nevienu bildi ielikt,kaut gan tā īsti nezinu,vai būtu gatava to bildi likt,ja tāda iespēja rastos Bet jāatzīst,ka fotogalerijas ir patiešām iedvesmo ...
Es domaju,ka visas meitenes ir superigas, kuras publicejusas savas bildes fotogalerija

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 22:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 22:55:24 - denia Rakstīja :
Cerams,ka driz sis jautajums tiks nokartots un tad fotogalerijas bildes tiks papildinatas ar jaunam,tikpat motivejosam meitenu bildem. Starp citu,ja sis bildes izliekam mes pasas,tad tas motive ari nm ...

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 23:38:04 - denia Rakstīja :
Nu super,man prieks par Tevi! Nespesi ne attapties,kad busi jau slaida!
Paldies, jaukā, par uzmundrinošajiem vārdiem! Es esmu ļoti, ļoti apņēmusies sakārtot sevi Un šādā burvīgā kompānijā kā šeit, tas ir tiešām viegli un ļoti patīkami!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 23:44:39 - denia Rakstīja :
Cerams,ka driz sis jautajums tiks nokartots un tad fotogalerijas bildes tiks papildinatas ar jaunam,tikpat motivejosam meitenu bildem. Starp citu,ja sis bildes izliekam mes pasas,tad tas motive ari nm ...
Es šodien saliku kopā savas bildes - pagājšgad fotografētās un vakardienas. Zini, mute palika vaļā! Es pēc drēbēm jūtu, ka esmu daudz mazāka, bet nu bilde parāda konkrēti! Tas patiešām ir riktīgs motivators Man jau tikai 13kg zaudēti kopsummā (ar FD mēneša laikā 7kg), bet nu kad paskatos uz meiteņu bildēm galerijās, vispār jumtu rauj nost!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 19.06.2011 23:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2011 23:50:24 - champagne Rakstīja :
Es šodien saliku kopā savas bildes - pagājšgad fotografētās un vakardienas. Zini, mute palika vaļā! Es pēc drēbēm jūtu, ka esmu daudz mazāka, bet nu bilde parāda konkrēti! Tas patiešām ir riktīgs moti ...

Klau,bet Tu jau ari esi riktigs zvers! Esi jau tikusi vala no 13 cukura pacinam  Nu malacite kas malacite!!!!!

Tapec jau ir svarigas bildes,jo tas acim redzami parada rezultatus.


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 20.06.2011 00:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2011 00:12:37 - denia Rakstīja :
Klau,bet Tu jau ari esi riktigs zvers! Esi jau tikusi vala no 13 cukura pacinam  Nu malacite kas malacite!!!!! Tapec jau ir svarigas bildes,jo tas acim redzami parada rezultatus.
Paldies, Denia! Man gan ceļš vēl dikti garš ejams, bet vienalga... tomēr 13 ir nost nevis klāt
Šodien meitai teicu, ka esmu atbrīvojusies no 65 sviesta paciņām 

iev@ (on-line)
Publicēts: 20.06.2011 11:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2011 11:48:01 - sandruks Rakstīja :
Tagad vasarā salātus man bail uz darbu ņemt līdzi,bet par tiem dārzeņiem padies,sagrieztab burkānam un puķkāpostam nekas pa dienu nenotiks!!!
Es lielajā karstumā priekš piknika uztaisīju sev tunča salātus (ledus salāti, tomāts ,gurķis, kukurūza, ola, tuncis, olīvas, majonēze, un vēl pat iepriekšējās dienas bulgurs). Majonēzi uzspiedu tikai pa virsu - nemaisot.
Zini, pēc 4 stundām mugursomā tajā karstumā tiem salātiem nemaz nebija nekādas vainas. 

Es agrāk strādāju darba vietā, kur nebija ne ledusskapja, ne mikroviļņu krāsns - tad ņēmu līdzi rudzu riku ar mozarellu, ar olu, ar sieru, ar avokado.


sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 20.06.2011 19:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2011 19:30:55 - champagne Rakstīja :
Es šodien saliku kopā savas bildes - pagājšgad fotografētās un vakardienas. Zini, mute palika vaļā! Es pēc drēbēm jūtu, ka esmu daudz mazāka, bet nu bilde parāda konkrēti! Tas patiešām ir riktīgs moti ...
  13kg tas tacu ir tik daudz!!!!!  apsveicu!!!!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās