Nicīga atturība un lepna klusēšana dažreiz atstāj daudz dziļāku iespaidu nekā ālēšanās un pretapvainojumi. /Anšlavs Eglītis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sākums


Rupuchnieks
					Poste: 9
Rupuchnieks (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 10:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 10:23:46 - Rakstīja :
Sveiki un sveikas, es gribēju jautāt, va arī jums tā ir bijis?
šī ir pirmā nedēļa, kad sekoju līdzi un ievēroju UGS 1 grāmatiņas ēdienkarti, un bez tam vel atsāku iet uz sporta nodarbībām 2 reiz nedēļā, bet jocīgākais ir tas ka svars ir par 1,1kg vairāk....
Vēlējos zināt vai tas ir normāli, un vai vēl kādai tā ir gadījies, vnk tagad sēžu un domāju vai vispār ir jēga turpināt šo programmu , ja svars pieaug, nevis samazinās :(

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 10:28:40 - Rakstīja :
ir ir gadījies - nenolaid snīpi :)! Pie tam, ja sāki iet uz sporta zāli! Manā skatījumā neiespringsti uz kg kādas divas pirmās nedēļas, jo Tavs ķermenītis jau ar kamēr pierod. Ja intensīvi sportosi, arī musīšu masa pieaug, tāpēc te ir laba fīča, ka piedāvā mērīt apkārtmērus ar :). Varbūt kg strauji neripos, bet cm gan :)

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 10:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 10:29:42 - Rupuchnieks Rakstīja :
Sveiki un sveikas, es gribēju jautāt, va arī jums tā ir bijis?šī ir pirmā nedēļa, kad sekoju līdzi un ievēroju UGS 1 grāmatiņas ēdienkarti, un bez tam vel atsāku iet uz sporta nodarbībām 2 reiz nedēļā ...
Man taa nebija, bet esmu pietiekami daudz dzirdejusi par meiteneem, kuram svars pirmajaas nedelaas mazliet pakaapaas, bet tad kaa saaka iet nost. :)
Es nemacesu to izskaidrot, to tev noteikti pastastis citas meitenes, kuram taa ari ir bijis,
bet galvenais - padoties nevajag!
turpini est pec FD un redzesi - tevis pasas organisms tevi parsteigs! :)

iev@ (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 10:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 10:41:09 - Rupuchnieks Rakstīja :
bez tam vel atsāku iet uz sporta nodarbībām 2 reiz nedēļā,
Pēc sporta aktivitāšu uzsākšanas/ atsākšanas, man šķiet, tas ir normāli. Man pa pirmajām 2 nedēļām nokrita 2.4 kg, tad otrdien vakarā aizgāju uz ļoooti intensīvu treniņu (muskuļi vēl šodien sāp ), un pašlaik svars ir atkal pieaudzis.
Dod savam ķermenim vēl 1-2 nedēļas laika saprast, ka tu viņam nedarīsi pāri un ka tam nav jātaupa savas enerģijas rezerves (tauki), un tad svaram vajadzētu smuki kristies.  

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 11:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 11:45:54 - Rakstīja :
man vairāk jautājums profēm - sanāca man vakar sagrēkot - smagi :(... Ko Jūs darāt - naķamā dienā tās vienības ietaupāt, vai vienkārši aimirstat un sākat visu pa jaunam?

iev@ (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 11:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 11:56:41 - kodmanja Rakstīja :
man vairāk jautājums profēm - sanāca man vakar sagrēkot - smagi :(... Ko Jūs darāt - naķamā dienā tās vienības ietaupāt, vai vienkārši aimirstat un sākat visu pa jaunam?
Nākamajā dienā ir AVI (agresīvā vienību ievērošana), nekādas ietaupīšanas, bet precīzi ievēro programmu ;)
Aizmirst gan nevajag, drīzāk paanalizēt, kāpēc tu tā sagrēkoji un paturēt prātā, lai nākamreiz, kad roka stiepjas pēc kaut kā virs vienībām, varētu sev atgādināt par šīm lamatām un pateikt sev vai citiem NĒ!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 12:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 12:35:31 - Rupuchnieks Rakstīja :
Sveiki un sveikas, es gribēju jautāt, va arī jums tā ir bijis? šī ir pirmā nedēļa, kad sekoju līdzi un ievēroju UGS 1 grāmatiņas ēdienkarti, un bez tam vel atsāku iet uz sporta nodarbībām 2 reiz nedē ...

Ja,sakot tievet pec FD,man sakuma svars pat par 2 kg pieauga.Atceros,cik vilusies es biju un forsi,ka Tu jauta,jo es nevienam neko nejautaju un uz neilgu laicinu atmetu visam ar roku. Pec tam uzzinaju,ka tas ir normali,ka ta var ari but,jo organismam ir parmainas,pie tam japierod un ar laiku tas saks liekos kg atdot. Ar sportosanu gan uzmanigi,jaskatas,lai nav parak liela fiziska slodze seviski,ja svars ir liels. Kad uzsaku tievet,pasa sakuma es ari sportoju,bet svars nekrita.Ka sportiskas aktivitates nomainiju uz pastaigam,ta svars iekustejas un saka smuki kustet uz leju.

Bet Tu esi malacite,ka jauta.Ta ka turpini drosi iesakto,viss bus kartiba,ja vien ievero programmu.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 12:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 12:38:34 - kodmanja Rakstīja :
man vairāk jautājums profēm - sanāca man vakar sagrēkot - smagi :(... Ko Jūs darāt - naķamā dienā tās vienības ietaupāt, vai vienkārši aimirstat un sākat visu pa jaunam?

Man tad dienas pirmaja puse vispar negribas est,bet lai nenotiktu atkartoti sada "norausanas",labak jau tomer est sabalanseti,stingri pec FD ar noliktajam vienibam. Bet ja nu galigi ieksa nelien,tad es ar varu sevi nespiezu apest tas paris palikusas vienibas


Rupuchnieks
					Poste: 9
Rupuchnieks (on-line)
Publicēts: 15.06.2011 07:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2011 07:46:00 - Rakstīja :
Man te radās vēl tāds jautājums, skatījos un tīri priekš sevis salīdzināju šo Uzmanību!gatavību!starts! piedāvāto ēdienkarti ar Saules un mēness ēdienkarti, un otrajā ir krietni mazāk graudaugu produktu un krietni mazāk gaļas, zinu arī ka visi mājinieki šausminās, ka es itkā gribot tievēt bet ēdu kartupeļus, maizi un makaronus, kas UGS piedāvātajā ēdienkartē ir diezgan daudz.Jautājums- kuru tad labāk izmantot?un vai nav tā ka šie graudaugu produkti dod masu klāt nevis palīdz no tās tikt vaļā?

iev@ (on-line)
Publicēts: 15.06.2011 10:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2011 10:26:25 - Rupuchnieks Rakstīja :
Man te radās vēl tāds jautājums, skatījos un tīri priekš sevis salīdzināju šo Uzmanību!gatavību!starts! piedāvāto ēdienkarti ar Saules un mēness ēdienkarti, un otrajā ir krietni mazāk graudaugu produk ...
Saules un mēness ēdienkartē labības vienību ir tik pat, cik UGS, vienīgi tās ir saplānotas dienas pirmajā pusē. Palasi pašu aprakstu par Saules un mēness spēka pamatprincipiem, un sapratīsi, kādēļ tā. Gaļas šajā ēdienkartē ir maz - tas gan. Bet šīs ēdienkartes jau ir tikai kā paraugs un palīgs sākumā (un, protams, arī iedvesmai un jaunām idejām vēlāk).
Graudaugu produkti noteikto vienību robežās dod sāta sajūtu, un, ja godīgi ievērosi programmu - nekādu masu tie tev nedos klāt. 

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 15.06.2011 10:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2011 10:42:55 - Rupuchnieks Rakstīja :
Man te radās vēl tāds jautājums, skatījos un tīri priekš sevis salīdzināju šo Uzmanību!gatavību!starts! piedāvāto ēdienkarti ar Saules un mēness ēdienkarti, un otrajā ir krietni mazāk graudaugu produk ...
Ieva Tev visu paskaidroja Bet es gribu piebilst,ka Tavi mājinieki tādā veidā Tevi var izšaubīt no šīs vēlmes dzivot veselīgi,pastāvi par sevi,gatavo sev un Tev nevienam nav jāatskaitās ko Tu liec uz šķīvja.Galvenais,lai viss ir pēc FD principiem.Vienīgais ko Tu viņiem vari atrādīt ik pēc nedēļas-savu svara kritumu,un paskaidrot,ka veselīgi ēst nenozīmē dzert tikai ūdeni un grauzt burkānus Palasi manu dienasgrāmatu"Trīs reiz astoņpadsmit",es tur jau divas dienas publicēju visu savu dienas ēdienkarti(pagāšnedēļ tā bija līdzīga) un šodien Tu varēsi aplūkot  manus pagāšās nedēļas rezultātus tabulā

Tava apņemšanās kļūt slaidai ir APSVEICAM!!! Varbūt sākumā neiegrimsti jaunā dzīvesveida iztirzāšānā ar apkārtējiem,kad būs rezultāts,Tev neviens nevarēs neko iebilst NEPADODIES,NEŠAUBIES,NEPAZŪDI NO ŠEIENES,JO TIEŠI MĒS PATREIZ ESAM TAVAS POZITĪVĀS DOMUBIEDRES

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 15.06.2011 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2011 11:04:32 - Rupuchnieks Rakstīja :
zinu arī ka visi mājinieki šausminās, ka es itkā gribot tievēt bet ēdu kartupeļus, maizi un makaronus, kas UGS piedāvātajā ēdienkartē ir diezgan daudz.Jautājums- kuru tad labāk izmantot?un vai nav tā ...
Piekrītu Jolanta77, nevajag visiem stāstīt par saviem plāniem un atskaitīties katram par to, ko tu liec uz šķīvja! Dari to priekš sevis un ja mājiniekiem tik vien palūdz lai nekritizē, ja nespēj atbalstīt, tad labāk lai nesaka it neko... Un tici man, tev viss izdosies!!! Es arī brīnijos par šo labības produktu daudzumu, bet rezultāti runā paši par sevi... Turi buras un būs labi!!!

Rupuchnieks
					Poste: 9
Rupuchnieks (on-line)
Publicēts: 15.06.2011 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2011 12:21:35 - Rakstīja :
Paldies jums liels visām 

Rupuchnieks
					Poste: 9
Rupuchnieks (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 15:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:27:54 - Rakstīja :
Šodien uzkāpu uz svariem un jēeeeeee, pirmie  mīnus 1,2kg
Tiešām ir milzīgs prieks, ka ir izdevies, par spīti tam, ka pagajušajā nedēļā svars bija nācis klāt, nevis zudis.
tad nu varu uzsist  sev uz pleca, un tiešām esmu ļoti sapriecājusies 


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:31:42 - Rupuchnieks Rakstīja :
Šodien uzkāpu uz svariem un jēeeeeee, pirmie  mīnus 1,2kgTiešām ir milzīgs prieks, ka ir izdevies, par spīti tam, ka pagajušajā nedēļā svars bija nācis klāt, nevis zudis.tad nu varu uzsist  sev uz ple ...
Malacis! Tā tikai turēt

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 17.06.2011 15:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2011 15:51:54 - Rupuchnieks Rakstīja :
Šodien uzkāpu uz svariem un jēeeeeee, pirmie mīnus 1,2kg Tiešām ir milzīgs prieks, ka ir izdevies, par spīti tam, ka pagajušajā nedēļā svars bija nācis klāt, nevis zudis. tad nu varu uzsist sev uz ...
Un tas jau ir tikai sākums!  ar katru nedēļu svari rādīs aiz vien labāku ciparu!  Malacis!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās