Reizi dzīvē laime klaudzina pie ikviena cilvēka durvīm, taču bieži vien šajā laikā cilvēks sēž tuvējā krodziņā un nedzird tās klauvējienu. /Marks Tvens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Šopinga depresija...


trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 10:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 10:18:59 - Rakstīja :
Labrīt šajā saulainajā dienā meitenes!
Gribēju padalīties ar savu vakardienas pie(pār)dzīvojumu...
Vakar aizbraucu uz Spici, plāniņš bija noskatīt kādu jaunu drēbīti un ta piektdien doties visu nopirkt, kad nu paredzētas lielum lielās atlaides... Bet nu protams ka mans mērķis mani kārtējo reizi ieveda tādā dusmu un depresijas stāvoklī, ka bail! Izstaigāju tik daudz veikalus, un viss, ko mēģināju uzmērīt bija ne priekš manis, te es par resnu, te tas par lielu, tas par mazu, tas vispār nekādi neizskatās... Un tā man ir pēdējo gadu, kopš pieņēmos svarā... Iekāpu mašīnā un sāku raudāt! Vienīgais ieguvums bija suši un zupiņa Gan bei restorānā... Tā mana iecienītākā vieta, ja ēšana ir ārpus mājas!!!
Un jā, braucot mājās tā vien pa galvu izskrēja doma, ka varētu apēst aiz dusmām šokolādi! Bet forši ir tas, ka iepriekš biju izlasījusi pagājušās nedēļas nodarbību kur bija runa par to, vai ēšana kaut reizi ir likusi tev justies labāk un tā šokolādes doma bija prom no prāta!
Tad vēl atbraucot mājās pārlasīju putru diskusiju un sasmēlos drosmi un mērķi turpināt!
Es vienai draudzenei pastāstīju par šo pasākumu - viņa man atbildēja, ka veselīgu ēdienu receptes ir pilns nets un padomu, tā ka nez vai vajadzētu maksāt par šo... Bet nu varu teikt 100% ka tas, ko dod forums šeit un dalībnieču panākumi, par ko runā, un atbalsts, kas nāk no jums, tas ir tas, kas ir manuprāt viens no svarīgākajiem faktoriem lai veiksmīgi turētos pie mērķa un viņu arī sasniegt!!!


ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 10:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 10:23:38 - trakums Rakstīja :
Labrīt šajā saulainajā dienā meitenes! Gribēju padalīties ar savu vakardienas pie(pār)dzīvojumu...Vakar aizbraucu uz Spici, plāniņš bija noskatīt kādu jaunu drēbīti un ta piektdien doties visu nopirkt ...
Njā, mani arī sākt FD nodarbības apģērba izmērs . Kā es tevi saprotu! Esmu tik otrajā nedēļā,bet ceru, ka rudenī jau kaut ko sev piemērotu un kas man patiks varēšu atrast!

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 10:25:25 - Rakstīja :
mani arī sākt FD nodarbības motivēja  apģērba izmērs - bij domāts šādi, neesmu vēl piešāvusies šim forumam.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 10:28:43 - ingaes Rakstīja :
mani arī sākt FD nodarbības motivēja  apģērba izmērs - bij domāts šādi, neesmu vēl piešāvusies šim forumam.
Es jau arī esmu tikai otrajā nedēļā!!!
Mani motivēja ne tikai apģērba izmērs, bet arī spoguļa attēls, mūžīgie kompleksi, kad atrodies starp tieviem cilvēkiem, vienmēr liekas ka visi uz tevi skatās un vērtē - oj, kā šitā var nolaisties... fuj... u.t.t.. Protams ka lielākoties tās ir sajūtas, bet nu tur man neviens nespēs iegalvot ka tā nav! Motivē arī pašsajūtas uzlabošana, jo šis ir tas stāvoklis, kad negribas vasaru tādā ziņā, lai aizdotos uz pludmali, vienīgais, kādu slēptu, mazapdzīvotu pludmalīti...

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 10:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 10:34:43 - trakums Rakstīja :
Es jau arī esmu tikai otrajā nedēļā!!!Mani motivēja ne tikai apģērba izmērs, bet arī spoguļa attēls, mūžīgie kompleksi, kad atrodies starp tieviem cilvēkiem, vienmēr liekas ka visi uz tevi skatās un v ...
Nu jā, izmērs laikam vienkārši pielika punktu. Ir jau daudz citu arī - spogulis, veselības problēmas, kas uzradīsies, ja neko nemainīšu (rados daudzi cukurslimnieki) utt. Ar to peldēšanos vēl nu tā - no ūdens ārā nelienu , jo peldu daudz- pašlaik jau 4-to dienu 2x dienā + 30 min riteņbraukšana. Mācos iet kājām - mana mašīnīte uz mani šķībi skatās!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 09.06.2011 11:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 11:15:24 - Rakstīja :

Jā, ieprikšanās visām no mums ir bijis sāpīgs pasākums... Ko lai saka - prieks, ka skumju brīdī atcerējies vērtīgās domas, kas palīdzēja Tev pietuvoties vēl tuvāk savam mērķim! 

Protams, ka internets ir pilns ar visu ko, bet šeit neko "nez no kurienes izrautu" nedabūsi - šeit viss ir saskaņā ar programmu un te taču, kā jau teici, ir tik burvīga kompānija, kas spārno! 

Atceros, kā es raudāju, kad nevarēju sev nopirkt īstās bikses, jo tās man vienmēr ir bijušas liela problēma. Arī garie zābaki... Tos pirkšu rudenī, ticu, ka šoreiz varēšu iegādāties ātri un tos, kas man tiešām patīk, nevis vienīgos, kam lieli stulmi izražoti! Un vēl pagājušā gada pārdzīvojums bija peldkostīma meklējumi... Ak šausmas, kā es tad pārdzīvoju! Visi peldkostīmi griezās ādā, puncis un gurni karājās pāri, atbilstoša izmēra saturošu krūštura daļu arī bija grūti atrast... Bēdu ieleja! Tomēr tagad tas peldkostīms, ko nopirku, stāv nolikts citā skapī, ne manējā, jo zinu, ka tas man vairs nebūs jāvelk. Tagad esmu nopelnījusi vilkt mazos un seksīgos peldkostīmiņus, kuros jūtos tik labi! Ak, nopelnīšanas sajūta.....!

LAI IZDODAS! Otrā nedēļa jau ir daudz, tā tik turpināt! 


trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 11:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 11:20:30 - baibinjsh1 Rakstīja :
Jā, ieprikšanās visām no mums ir bijis sāpīgs pasākums... Ko lai saka - prieks, ka skumju brīdī atcerējies vērtīgās domas, kas palīdzēja Tev pietuvoties vēl tuvāk savam mērķim! Protams, ka internets i ...
Oj jā, es ticu ka šeit meitenes mani vislabāk saprats, jo pašas ir to piedzīvojušas!!! Tiešām prieks, ka nāk atmiņā vērtīgas lietas, kad liekas, ka varētu rokas nolaisties! Tad jau tiešām labāk paraudāt nevis skatīties uz pārtiku!
Un par visu tevis minēto problēmu sarakstiņu, to visu es domāju mēs katra uz sevi varam attiecināt!!! Tās ir šausmas! Un ļoti ceru ka nākamajā gadā arī mans peldkostīms atradīsies kādā dziļā kaktā un būs man kāds seksīgs, superīgs peldkostīmiņš!!! :)
Cik ilgi tu baibinjsh1 tievē jau? Tu izskaties fantastiski labi!!!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 11:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 11:46:17 - trakums Rakstīja :
Labrīt šajā saulainajā dienā meitenes! Gribēju padalīties ar savu vakardienas pie(pār)dzīvojumu...Vakar aizbraucu uz Spici, plāniņš bija noskatīt kādu jaunu drēbīti un ta piektdien doties visu nopirkt ...
Es Latvijaa vispar sev drebes nevareju nopirkt.
Tagad skatos uz tam, kas man vel no LV laikiem palikusas - pat mana mamma tadas muguraa nevilktu...
Es zinu, ka tas nav ataisnojums un tev vajag vien turpinat tievet, bet tici man - ari pec tam nedomaju, ka bus viegli nopirkt drebes. 'jo taas, ko vini suta uz LV ir kaut absoluti standartiem sutas drebes un veikalos nav iespejams izeleties dzinsas garam kajam, isam kajam vai platam kajam... viens modelis, viens izmers, viena krasa, bet dazadas pieejas.

Un tikko vel atcerejos, kaa LV pardevejas medza uz mani skatities un teikt - seit jums nekaa nebus.... Sitaa kleitina ir tikai L izmeraa... vajprats...

Lai veicas ar tievesanu!!
Un panem so pieredzi par iedvesmu!!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 11:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 11:48:45 - ilze_ Rakstīja :
Es Latvijaa vispar sev drebes nevareju nopirkt.Tagad skatos uz tam, kas man vel no LV laikiem palikusas - pat mana mamma tadas muguraa nevilktu...Es zinu, ka tas nav ataisnojums un tev vajag vien turp ...
Tam, ka ir grūti nopirkt jebkam drēbes, tas nu tiesa, bet pašlaik mani laikam vairāk traucē tas, ka visur izspiežas manas tauku krunkas!!!
Jā, šī pieredze man uzdzen vēlmi notievēt un tikai tad atgriezties veikalā!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 11:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 11:53:00 - Rakstīja :

Ja,sis ir loti pazistams moments. Es ari pirms pusotra gada raudaju,jo biju spiesta apgerbu pirkt "lielo apgerbu veikala",jo daudzos ·parastos" veikalos pat lielie izmeri nedereja un atseviskos veikalos knapi iespraucos XL. Bija japerk tas,kas der,nevis tas,kas patik. Bet soliti pa solitim un pamazam jau apgerbu izmeri saka iet uz leju (un vel joprojam iet).

Man jau ar palidzeja FD onlains. Seit mes visas esam ar vienu merki.Te var gur zinasanas,atbalstu,ari paraudat un smelt spekus,iedvesmoties u.t.t.Pat nezinu vai bez ta butu tur,kur tagad esmu. Galvenais ir nenolaist rokas pie pirmas neveiksmes un turpinat iesakto celu neskatoties uz ne uzko! Lai Tev un mums visam  izdodas!


trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:00:56 - denia Rakstīja :
Ja,sis ir loti pazistams moments. Es ari pirms pusotra gada raudaju,jo biju spiesta apgerbu pirkt "lielo apgerbu veikala",jo daudzos ·parastos" veikalos pat lielie izmeri nedereja un atseviskos veikal ...
Super, man visi jūsu labie vārdi un padalīšanās ar pieredzi ļoti daudz nozīmē!! JŪS VISAS MEIČAS ESAT VIENKĀRŠI SUPERRRR!!!!
Pirmo reizi man ir patiešām milzīga apņēmība, jo nejūtos ierobežota savā ikdienas ēdienkartē, jūtos lieliski! Ar visu jūsu atbalstu, FD sniegtajiem padomiem un programmai es noteikti rokas negrasos nolaist!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:05:20 - ilze_ Rakstīja :
Es Latvijaa vispar sev drebes nevareju nopirkt. Tagad skatos uz tam, kas man vel no LV laikiem palikusas - pat mana mamma tadas muguraa nevilktu... Es zinu, ka tas nav ataisnojums un tev vajag vien ...
Mana liela problema vel joprojam ir tada,ka daudzam drebem piedurknu garums beidzaslabakaja gadijuma  kadus 5 cm pirms vietas,kur tam pieklatos beigties. Zinu,ka daudzas garas meitenes mokas ar so te problemu. Briziem pat rodas sajuta,ka mums tadas nestandarta rokas :)

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:06:32 - denia Rakstīja :
Mana liela problema vel joprojam ir tada,ka daudzam drebem piedurknu garums beidzaslabakaja gadijuma  kadus 5 cm pirms vietas,kur tam pieklatos beigties. Zinu,ka daudzas garas meitenes mokas ar so te ...
man atkal ir garas kaajas. un bikses vienmer ir bijusas problema.
un kruutis ari lielas, bet nu jau daudz mazakas, bet tik un taa gruti...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:22:32 - ilze_ Rakstīja :
man atkal ir garas kaajas. un bikses vienmer ir bijusas problema. un kruutis ari lielas, bet nu jau daudz mazakas, bet tik un taa gruti...

Nu ja,but par garu meiteni nav nemaz tik viegli

Atceros,ka dazos veikalos bija tiesi uz biksem noradits,vai tas domatas garo augumu ipasniecem vai "isajam" meitenem. Ta uzreizi,neterejot laiku,var panemt "istas" bikses un iet merit. Zel,ka par piedurknu garumu nekas nav noradits.

 


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:32:10 - denia Rakstīja :
Galvenais ir nenolaist rokas pie pirmas neveiksmes un turpinat iesakto celu neskatoties uz ne uzko! Lai Tev un mums visam  izdodas!
Es jau pāris dienas staigāju ar devīzi: Dzīve nevienu nepasargā no neveiksmēm, galvenais, lai TĀS NEKĻŪST PAR IERADUMU!
LAI MUMS VISĀM IZDODAS!!!

iev@ (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:32:11 - Rakstīja :
Man ar lielākā daļa apģērbu ir par īsu. Garas bikses vismaz var atšūt, bet īsām piedurknēm klāt neko nepiestiķēsi.. Un ļoti grūti atrast blūzi vai džemperi, kuru uzvelkot nebūtu pliks vēders.. 
Šeit Zviedrijā atkal ir otra galējība - visi staigā tādos paltrakos, maisos un legingos.

iev@ (on-line)
Publicēts: 09.06.2011 12:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2011 12:36:22 - Rakstīja :
Es sev vispār aizliedzu tagad pirkt apģērbu - pirkšu tad, kad būšu tikusi līdz mērķa svaram.  



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās