Atcerieties, ka ilgstošu attiecību pamatā ir patiesa draudzība. /Džeina Velsa/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Maizes krāsniņa


Meks (on-line)
Publicēts: 31.03.2009 12:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2009 12:00:19 - Rakstīja :
Tā!  Vīrs man uzdāvināja maizes krāsniņu. Nopirka eko veikalā miltus un vakar izcepa maizīti. Vienības nesarēķināju, jo neredzēju, ko un cik daudz viņš tur pielika, bet taukvielas esot bijušas ēdamkarote eļļa uz visu daudzumu. Nākamreiz, kad taisīsim, pierakstīšu visu, man liekas, ka nekā daudz tur nevajadzētu būt no taukiem, tikai miltu kalorijas. Nu atkal jauna spēļmantiņa mājās, kur vīram darboties!  Man netālu no darba ir viens eko veikaliņš - Barona un Stabu ielas stūrī. Terīne, tas mūsu galā!

pegija
					Poste: 243
pegija (on-line)
Publicēts: 31.03.2009 12:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2009 12:26:01 - Rakstīja :
Super, apsveicu!! Man tēvs arī regulāri piegādā pašceptu maizīti, kas nāk no šādas maizes krāsniņas!! garda - un viņš jau iemācījies to "ko man vajag" - un var griezt plānas, plānas šķēlītes!!

Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 19.05.2009 19:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2009 19:37:35 - Meks Rakstīja :
Tā! Vīrs man uzdāvināja maizes krāsniņu. Nopirka eko veikalā miltus un vakar izcepa maizīti. Vienības nesarēķināju, jo neredzēju, ko un cik daudz viņš tur pielika, bet taukvielas esot bijušas ēdamkar ...

Manī nu ar ir dzimusi doma par maizes krāsniņu.

Meks, padalies lūdzu pieredzē, kā sokas ar maizes cepšanu? vai rupjmaize ar izdodas izcept? un kā ar kalorijām?

Varbūt vēl kādai ir pieredze ar maizes krāsniņu?

Ceru uz atbildi. Paldies.



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās