Noslēpums ir kā jauns vīns, kas draud izsist mucai spundi. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vienību skaits


Lullīte
					Poste: 4
Lullīte (on-line)
Publicēts: 03.06.2011 15:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 15:58:15 - Rakstīja :

Labdien, meitenes! Esmu šeit jauniņā. Nupat saņēmu neklātienes kursu 12 nedēļām, un nu studēju. Un man ir jautājumi - tātad tagad man dienā jāizlieto 16 vienības? Agrāk, cik zinu, vienību skaits bija atkarīgs no ķermeņa masas, dzīvesveida.....  Un vienību sadalījums: 1V augu tauki, 2V  piena prod., 3V olb.v., 6V labības produkti, 2V augļi, 2V dārzeņi?

Jua iepriekš paldies par atbildēm! Lai mums visām veicas!!!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 03.06.2011 16:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 16:18:30 - Lullīte Rakstīja :
Labdien, meitenes! Esmu šeit jauniņā. Nupat saņēmu neklātienes kursu 12 nedēļām, un nu studēju. Un man ir jautājumi - tātad tagad man dienā jāizlieto 16 vienības? Agrāk, cik zinu, vienību skaits bija ...

Sveika, Lullīte! 

Pirmajā nedēļā jādzīvo pēc 16 vienību programmas. Tad, kad šī pirmā nedēļa būs veiksmīgi pārdzīvota, jānosverās un jāievada savi dati (augums, vecums, svars, dzimums), lai noteikti turpmākās vienības. 
Visticamāk, Tev tas būs jāpalūdz FD e-pastā.

Tomēr, ja Tavs liekais svars nav liels, iespējams, ka arī pēc pirmās nedēļas Tev būs tās pašas 16 vienības. Tomēr parasti šis skaitlis ir lielāks, zināmu iemeslu dēļ.... 

Man sākumā bija 16,5 vienības, tagad 16. Un tā nu dzīvošos līdz pat stabilizācijas brīdim. Tievēju jau 7 mēnešus no vietas . MAN TE PATĪK!!! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 03.06.2011 16:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 16:19:24 - Lullīte Rakstīja :
Labdien, meitenes! Esmu šeit jauniņā. Nupat saņēmu neklātienes kursu 12 nedēļām, un nu studēju. Un man ir jautājumi - tātad tagad man dienā jāizlieto 16 vienības? Agrāk, cik zinu, vienību skaits bija ...
Par sadalījumu - precīzi! 6 labības, 3 olbaltumi, 2 kalciji, 2 augļu v., 2 dārzeņu v. un 1 augu tauku v.! ;)

Lullīte
					Poste: 4
Lullīte (on-line)
Publicēts: 03.06.2011 18:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 18:48:38 - Rakstīja :
Paldies par atbildi! Tikai kur būs jāievada savi dati? Un jā - noteikti, vienības būs vairāk, jo sākuma svars tāds solīds...... .... Pašlaik vēl netieku on-line klubiņā, tā kā nevaru izlasīt vairāk info....

iev@ (on-line)
Publicēts: 03.06.2011 19:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 19:24:00 - Lullīte Rakstīja :
Paldies par atbildi! Tikai kur būs jāievada savi dati? Un jā - noteikti, vienības būs vairāk, jo sākuma svars tāds solīds...... .... Pašlaik vēl netieku on-line klubiņā, tā kā nevaru izlasīt vairāk in ...
Ja iegādājies lielo neklātienes kursu, tad 1 mēnesis on line nāk dāvanā (man šķiet, ka informācijai par to jābūt pavadvēstulē). 
Vienību tests ir pieejams tikai on-line. Bet es domāju, ka nosūtot FD epastu ar savu vecumu, augumu, svaru, un atsauci, kad iegādājies kursu, FD atbildēs. 
Vēl ir variants, ka ieraksti to visu te, un kāda on-line izpildīs testu tavā vietā un ierakstīs šeit tev piemēroto vienību daudzumu un sadalījumu - tas ir ja tev nav aizspriedumu atklāt savus parametrus, BET man ir šaubas,vai tā drīkst (?) Jo.. foruma noteikumos teikts, ka Aizliegts publiskajās sadaļās publicēt  programmas materiālu saturu (vienību sadalījumu, receptes ar vienībām utt.)

Lullīte
					Poste: 4
Lullīte (on-line)
Publicēts: 03.06.2011 22:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2011 22:18:24 - Rakstīja :

Jā, man ir lielais kurss - 12 nedēļas, tikai pagaidām vēl nav aktivizēta tā iespēja tikt man on-line klubiņā.... Un tā saprotu, ka man būs jāgaida vismaz līdz pirmdienai, lai uzzinātu ko vairāk un lai izlasītu mani tik interesējošo info... - nu neko darīt....

Bet vienalga liels paldiesiņš par atbalstu un atbildēm!!!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 04.06.2011 10:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2011 10:09:13 - Lullīte Rakstīja :
Jā, man ir lielais kurss - 12 nedēļas, tikai pagaidām vēl nav aktivizēta tā iespēja tikt man on-line klubiņā.... Un tā saprotu, ka man būs jāgaida vismaz līdz pirmdienai, lai uzzinātu ko vairāk un lai ...

Pagaidām kārtīgi izstudē saņemtos bukletus - tajos ir labas un noderīgas informācijas! TIEŠĀM! 

Tāpēc neskumsti, pirmdiena pienāks ātri! Līdz tam tiec galā ar 16 vienībām un porciju reģistra apgūšanu. 


Lullīte
					Poste: 4
Lullīte (on-line)
Publicēts: 06.06.2011 12:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/06/2011 12:50:18 - Rakstīja :

Labdien jaunajā nedēļā!

Paldies baibinjsh1 par atbalstu!

Esmu tikusi on-line klubiņā un nu tik studēju materiālus - cik nu ir laika, jo daudz laika prasa mana mazā meitiņa, kurai nu jau ir 3,5 mēnesīši. Gribās, lai smukai meitiņai ir arī smuka māmiņa...

Ceru, ka visiem kopā mums izdosies mērķi, ko esam nosprauduši!!!! Lai mums izdodas!!!!



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās