Cilvēks, kurš nekad nav kļūdījies, nekad nav centies paveikt kaut ko jaunu! /Alberts Einšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Noraušanās


ssolvita (on-line)
Publicēts: 22.04.2011 14:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 14:27:31 - Rakstīja :
Esmu pavisam jauniņā, sāku pirmdien, bet vakar tā norāvos... tā , ēdu visu , kas nekustās, tā vienmēr notiek , kad atbraucu uz laukiem , ne jau kāds mani spiež, ne uzmācas ne ko, vienkārši stāv gardumi un es turos, apēdu kaut ko atļautu un tad vienā apēdu jau drusku pāri atļautajiem punktiem, bet nu it kā ne tik kaitīgus produktus, visu , t.s., veselīgo rīktīgi pārēdos, pārsvarā labības porduktus, augļus un tad viss paverās un riju visu, visu visu visu un sāp vēders, bet jāstum, gulēt nevar aiziet , jo visu spiež, un tik ik pēc brīž atkal meklēju, ko iebāzt mutē, tā man vakar gāja, to, kā jūtos šodien nemaz nemāku izstāstīt, vārdsakot, nožēlojami ..
Gribēju pačīkstēt, vakari ir mani kritiskie, visu dienu vienmēr labi turos, bet vakaros ir tā , kā ir , tā ir bijjis vienmēr, kā ar to tikt galā , es nezinu , jo tādos rīšanas brīžos prāts vispār atslēdzas

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 22.04.2011 14:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 14:51:15 - Rakstīja :
Vienigais, ko varu ieteikt, ir - sodien tureties pie vienibam, varbut apest vairak darzenus neka tos 600g, varbut parskatit to, cikos ir pedejaa edienreize, jo tas var radit nenormalu izsalkumu, ja ed kaut kados sesos, bet gulet iet pusnaktii vai pec taas.
Visiem taa gadaas.
Malinaa zem online kluba arii ir bukletins - tavaam emocijaam vai kaut kaa taa. Palasies to, varbut kas noderigs. :)
Galvenais - turies sodien!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.04.2011 14:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 14:53:19 - ssolvita Rakstīja :
Esmu pavisam jauniņā, sāku pirmdien, bet vakar tā norāvos... tā , ēdu visu , kas nekustās, tā vienmēr notiek , kad atbraucu uz laukiem , ne jau kāds mani spiež, ne uzmācas ne ko, vienkārši stāv gardum ...
Man palīdzēja regulāras ēdienreizes. Tiklīdz to nav, tā vakars ir grūts. Pagāja apmēram mēnesis līdz iegāju ritmā ar regulārajām ēdienreizēm.
Online arī ir spēks, ja ir laiks tajā vakarā pasēdēt un palasīt vai paskatīties video vai veiksmes stāstus.
Loti svarīgi, bet man visgrūtāk ir otrā dienā precīzi ievērot V.

ssolvita (on-line)
Publicēts: 22.04.2011 14:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 14:57:05 - Rakstīja :
Paldies meitenes , šodien cenšos dzert daudz ūdens un pieturēies pie programmas, bet nu jā, no sākuma domāju neēst vispār, bet sapratu, ka tādā gadījumā šovakar nekas labāks nespīd:/

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.04.2011 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 15:08:20 - Rakstīja :

Es ari teiktu to pasu ko meitenes jau teikusas-centies sodien tureties un tomer neapest vairak par nolikto vienibu skaitu. Varbut galva pamegini izkalt planu ka rikosies nakamajas reizes (dienas) tadas pasas situacijas,iztelojies,ka un cik viegli atsakies no kardinajumiem.Domas to visu var izspelet.Jo nekas tacu negarso tik labi ka slaidums!  Turies!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 22.04.2011 18:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 18:18:42 - Rakstīja :

Turamies kopā! :) Es šodien, piemēram, ēdu čipsus, ko nu nekad neesmu īsti ēdusi. Tomēr laikam arī šādām dienām jābūt!  Turamies, nelamājam sevi un cenšamies dzīvot cik labi vien varam! Nesanāk šodien, nekas - pamostamies rīt un sākam jauno dienu ar jaunu sparu, jaunām domām un lielisku ēdienkarti!  Turamies,meitenes! 

P.S. ssolvita - Tu esi malacis, ka nāc šeit un prasi padomus, jo tas nozīmē, ka Tu tiešām gribi atrast risinājumus un iegūt skaistu,slaidu augumu! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 22.04.2011 19:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 19:07:51 - baibinjsh1 Rakstīja :
Turamies kopā! :) Es šodien, piemēram, ēdu čipsus, ko nu nekad neesmu īsti ēdusi. Tomēr laikam arī šādām dienām jābūt!  Turamies, nelamājam sevi un cenšamies dzīvot cik labi vien varam! Nesanāk šodien ...
Tikko pamanīju, ka 3x ieteicu visām turēties! 

ssolvita (on-line)
Publicēts: 22.04.2011 19:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/04/2011 19:30:30 - Rakstīja :
Paldies, daudz nozīmeē šis atbalsts, bet jāatzīstas, ka šodien tāpat nenoturējos, kaut kāda tāda depresīva sevis želošana, bet es saņemos šodien nav tik traki kā vakar, rīt viss būs pēc programmas, jo tiešām jāsagatavo dzelžains plāns un pēc tā jāvadās, jo man pēc pusdienām vairs nav tik ļoti strikti saplānots , tad viss pajūk

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.04.2011 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/04/2011 10:28:57 - ssolvita Rakstīja :
Paldies, daudz nozīmeē šis atbalsts, bet jāatzīstas, ka šodien tāpat nenoturējos, kaut kāda tāda depresīva sevis želošana, bet es saņemos šodien nav tik traki kā vakar, rīt viss būs pēc programmas, jo ...
Varbūt pamēģini sevi kā motivēt? ;) Dažām te palīdz bilžu skatīšanās, citām - 15 iemeslu, kāpēc gribu notievēt uzrakstīšana, vēl citām - drēbju mērīšana, kā arī foruma rakstu/nodarbību pārlasīšana, informācijas smelšanās... BŪS LABI! 

seema
					Poste: 1
seema (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.05.2011 20:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2011 20:55:20 - Rakstīja :
Sveikiņi! Man jau arī sanāca  nenoturēties. Trīs jubilejas vienā nedēļā, un ne grams nokritis, tagad sevi šaustu, bet gan jau atkal būs labi....

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.05.2011 22:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2011 22:28:26 - seema Rakstīja :
Sveikiņi! Man jau arī sanāca  nenoturēties. Trīs jubilejas vienā nedēļā, un ne grams nokritis, tagad sevi šaustu, bet gan jau atkal būs labi....
Man visgrūtāk ir tajās reizēs, kad ir 3 dienas pasākumi pēc kārtas. Pirmo izturu godam, otro jau švakāk, bet trešā aiziet... Ko lai saka, ja iespējams palutini sevi mājās, pagatavo sev mājās kautko ļoti ļoti garšīgu, bet FD draudzīgu. Tad ciemos būs vieglāk. (vismaz man tā ir). Vē ņemu līdzi ciemos, sev kautko ko es drīkstu, un kas man ļoti ļoti garšo. Vēl atstāju ciemiem, kur būs siltās pusdienas 2 LV un 2V un 1 TV un tad sanāk paēst un V ievērot...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.05.2011 22:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2011 22:31:30 - Rakstīja :
P.S. Ja zinu, ka būs tortes, tad paņemu l'dizi sev biezpiena saldo. Kad visi ēd kūku, ieeju virtuvē un krūzē ielieku savu saldo. Neviens pat nemana ko ēdu..

Ina. (vada grupu)
Publicēts: 24.05.2011 08:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/05/2011 08:52:34 - melllene Rakstīja :
P.S. Ja zinu, ka būs tortes, tad paņemu l'dizi sev biezpiena saldo. Kad visi ēd kūku, ieeju virtuvē un krūzē ielieku savu saldo. Neviens pat nemana ko ēdu..
Kāds ir tavs biezpiena saldais?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.05.2011 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/05/2011 14:59:00 - Ina. Rakstīja :
Kāds ir tavs biezpiena saldais?
Fotogalerijās "mani gardumi" jābūt, kā taisu mājās ar saldējumu.

Līdz ņemšanai: biezpiens, nedaudz piens, lai pataisītu biezpienu mīkstāku, cukurs vai saldinātājs, rozīnes, ābols vai banāns. Man šķiet, ka šī ir pozīcija ar kuru var variēt bezgalīgi. Ideāli, ja pirms liek klāt augļus, biezpienu ar pienu sablenderē.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās