Nekad ērglis nezaudē tik daudz laika, kā mācīdams lidot vārnu. /V. Bleiks/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Briesmīgi sapampusi seja


ssolvita (on-line)
Publicēts: 19.04.2011 09:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2011 09:17:00 - Rakstīja :
Vakar bija mana pirmā diena , vadījos pēc smeķīgās ēdienkartes vienai nedēļai 1 dienas plāna, vienīgi jogurtu aizvietoju ar paniņām. Dzēru daudz ūdens.Aktivitātes 2 pastaigas apmēram 40 minūšu garumā.
Šodien piecēlos biju nenormāli sapampusi. Zem vienas acs tāds maisiņš tāds, kā tulzna un pārējā seja kā balons, visi plakstiņi, uzacis. Kas tas varētu būt?

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 19.04.2011 10:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2011 10:07:47 - ssolvita Rakstīja :
Vakar bija mana pirmā diena , vadījos pēc smeķīgās ēdienkartes vienai nedēļai 1 dienas plāna, vienīgi jogurtu aizvietoju ar paniņām. Dzēru daudz ūdens.Aktivitātes 2 pastaigas apmēram 40 minūšu garumā. ...

Sveiki,

Tas varētu būt no ūdens aiztures organismā. Sākumā nieres vēl negrib tā riktīgi vadīt ārā šķidrumu, jo ir varbūt kūtrākas, ja līdz šim esat maz dzērusi. Un vēl, ja organisma bioloģiskā vide pH ir nobīdīta uz skābo pusi, tad tas ir iemesls, kāpēc audi aiztur šķidrumu, jo tādā veidā mēģina sevi līdzsvarot, tāpēc iesaku dzert vēl vairāk, neskatoties uz to, ka šķidrums aizturās. Acīmredzot tam vēl ir par maz, tāpēc arī tur, bet, kad "spainis būs pilns", tas līs ārā un tūskas pazudīs!


ssolvita (on-line)
Publicēts: 19.04.2011 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2011 11:06:38 - Rakstīja :
Paldies , Jūs mani nomierinājāt.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās