Mēs nevaram mīlēt ne to, no kā bīstamies, ne to, kas no mums bīstas. /Cicerons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jamie Oliver food revolution


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.04.2011 13:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 13:43:46 - Rakstīja :
Vai jus zinat, kas ir Jamie Oliver? Lidz sim es zinaju, ka vins ir pavars. Biju redzejusi jaunu, smaidigu puisi uz pavargramatu vakiem, bet parasti nodomaju, ka tas ir kads kartejais amerikanu b-sh un pat neiedzilinajos.
Vakar draugs slegajot online tv programmas, meklejot ko paskatities atrada so te.
http://www.dr.dk/NU/player/#/jamie-i-det-fede-usa/6715/00:09
Izradas, ka J.O. ir pavars, kas ir pilniba izmainijis esanas sistemu skolaas anglijaa. vins ari pats ir anglis un tagad dodas 'misijaa' uz Ameriku, uz pasu resnako pilsetu ASV (pec statistikas datiem), lai meginatu viniem iebarot normalu partiku...
ir sesas epizodes, pagaidam iznakusas ir pirmas piecas, bet ari tas ir tik aizraujosas, ka vakar gandriz visas ari noskatijamies.
Tiesam, iesaku veltit laiku un paskatities. Jus jutisities tik lepnas par savu esanas un dzives stilu un nekad vairs muza nepirksiet parstradatu partiku. Programma ir angliski.

Pati jau vairak ka menesi cepu savu maizi, skatos bildes no Latvijas, tur ari uznemigas lauku sievietes cep lielus kukulus pasas savu maiziti un kardina draugus un kaiminus.

Man tik loti patik, ka pasaule sak nakt modee but veseligam, varbut ne tievam, bet veseligam un domat lidzi ko edam.

Un ar te, Danijaa izdevas mazliet pastradat bernudarza virtuvee - lai ari tas ir dargak, viss tiek taisits no 'scratch' - neperk gatavu aknu pasteti, bet taisa pasi savu. cep pasi savu maizi, mal pasi savu galu, taisa pasi savu desu, utt, utt, utt.

Ta ari skatos savaa ledusskapi - pirms kadiem paris menesiem pirktie kecupi un salatu merces ar deriguma terminu uz miljons gadiem taa ari stav plauktinaa. Jogurts, darzeni, pasas taisitie salati - visi tiek apesti, parpalikumi nemaz nenonak lidz ledusskapim.
Pirms paris nedelam pirktas salatu karbinas, kas izskatijas vel tiri ok ielidinaju atkritumos tikai sorit.

Jaa, laba, veseliga partika maksa dargak. Ja nav iemanu, tad taas pagatavosana ari panem vairak laika, bet man tiesam nav iebildumu sevis un savas gimenes labaa pabut 20minutes ilgak virtuvee, vai ieperkoties samaksat mazliet vairak par svagiem roduktiem, izejvielam, no kuram majas taps kaut kas lielisks!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.04.2011 13:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 13:59:10 - ilze_ Rakstīja :
Vai jus zinat, kas ir Jamie Oliver? Lidz sim es zinaju, ka vins ir pavars. Biju redzejusi jaunu, smaidigu puisi uz pavargramatu vakiem, bet parasti nodomaju, ka tas ir kads kartejais amerikanu b-sh un ...
Jā, šo kādu laiku atpakaļ jau skatījos.

Šoks - mazie pirmskolas vecuma bērni ASV nemaz neatpazīst dārzeņus ( gan jau, ka kāds no to vidus atpazīst, bet lielākoties - nē ), atceros epizodi, kur Džeimijs tiem rāda bieti, cukīni, tomātu, gurķi utt., bet bērni min un sauc tos pilnīgi citādāk, jo viņi vienkārši neatpazīst tos, neatceros, bet, man liekas, ka augļus arī tie ne visus atpazina... skumji...

Ilze, paldies, ka atgādināji - būs jāskatās, jo liekas, ne visu esmu noskatījusies

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.04.2011 14:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 14:02:18 - Rakstīja :
Skumīgi atzīt, bet mūsu bērnudārzā piena zupām un putrām izmanto tikai no pulvera gatavoto pienu - nesaprotu - kāpēc? Vai tas vispār ir labi? Pavāre taisnojās, ka tas esot pēc kaut kādām ES prasībām, nu nezinu gan... laukos bērnus baro ar pienu no piena pulvera, kur piens pie zemniekiem uz katra stūra... augļi kā tādi bērniem tika laikam tikai 1x nedēļā, dārzeņi pāris reizes vairāk...

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.04.2011 14:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 14:12:24 - Rakstīja :
Ilze - tās ir tās ~10 min garās epizodes, kuras tu skatījies vai domā citas? Es skatījos youtube.com
Tagad domāju - vai tās ir tās pašas, par kurām tu stāsti

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.04.2011 15:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 15:05:37 - Elīna. Rakstīja :
Ilze - tās ir tās ~10 min garās epizodes, kuras tu skatījies vai domā citas? Es skatījos youtube.comTagad domāju - vai tās ir tās pašas, par kurām tu stāsti
Sitaas ir 40 minutes garas apmeram.
Es ceru, ka jums raada, jo tas ir daanu online televizijas links. Sis links ir uz pirmo epizodi, kuru 'nopauzejot' paradas parejas 4, kuras tad secigi pec datumiem var izveleties.
Zemak, zem burta 'J' var atrast vina pasa vaditos raidijumus, kur vins vienkarsi gatavo, maca, rada.

Gan jau, ka ir arii youtubee, vakar tikai sito atradu.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.04.2011 15:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 15:16:14 - ilze_ Rakstīja :
Es ceru, ka jums raada, jo tas ir daanu online televizijas links.
Linku atver, bet epizodes neļauj skatīt.
Youtubē ir tas pats, kā pašu sākumu atver tā visas epizodes pēc kārtas kā vienu veselu filmu var noskatīties. Ilze - runa ir par ASV Rietumvirdžīnijas pilsētu, ja? Vienkārši gribu saprast vai tas ir tas pats, jo youtubē arī 6 epizodes ir ( dažas sadalītas 2 daļās)

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.04.2011 15:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 15:18:20 - Rakstīja :
Es skatījos šo:
http://www.youtube.com/watch?v=oLgmk323H6k&playnext=1&list=PLF85F8C186F63C297

Kā viena daļa beidzas, tā automātiski turpinās nākamā

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.04.2011 15:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 15:20:16 - Elīna. Rakstīja :
Es skatījos šo:http://www.youtube.com/watch?v=oLgmk323H6k&playnext=1&list=PLF85F8C186F63C297Kā viena daļa beidzas, tā automātiski turpinās nākamā
jaa, tiesi tas pats!!

Paldies, Elina.

man jau bija aizdoma, ka varetu neradit, bet tomer meginaju.

katra zinaa riktigi verts noskatities.

taapat kaa filmu Food Inc.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 06.04.2011 16:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2011 16:19:21 - Rakstīja :
Es dēļ mazā alerģijas esmu nonākusi pie tā, ka nelietoju vairs pusfabrikātus. Ceru, ka 8 mēnešu laikā būšu tik ļoti pieradusi, lai pie vecajiem ieradumiem neatgriestos, vēl jau tas, ka dēlam tāpat būs jātaisa savādāk un tad cerams arī paši sev tā gatavosim. Fisfingeri, krabju nūjiņas, krabju spīlītes, pelmeņi saldētavā stāv un neviens tos neēd Meita manāmi ietekmējas no manas ēšanas...
Aknu pastēti gan pērku un apbrīnoju savu māsu, ka viņa pati gatavo. Meitai cenšos iemācīt, ka desas nevajag ēst, bet tā kā tētis ēd, tad tās tāpat kā aknu pastēte tiek lietotas...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās