Mēs nevaram iepazīt citu cilvēku dižumu, ja mūsos pašos nav kaut kā dižena. /V. Čenings/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

plānotājs - gribas uzlabojumus!


Ivonna*
					Poste: 76
Ivonna* (on-line)
Publicēts: 21.03.2011 11:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 11:57:30 - Rakstīja :
Rakstu sakarā ar 'Plānotāju'. Protams, baigi forši, ka tāds vispār ir, bet, manuprāt, tas nav ērts viena vienīga iemesla dēļ - rakstam apēsto visu kopā nevis pa kategorijām un tam automātiski nenoskaitās nost vienības no atlikušajām!

Būtu tik forši, ja ailīte, kur rakstam, ko ēdam, piem, "Sērenes rupjmaize", 31 gr = 1 vienība, mēs varētu 'atķeksēt', ka tā ir labības V un tad tā 1 V no labības automātiski noskaitītos nost apakšā, kur ir sadaļa 'Vēl jāizlieto' un pašām ar peles klikšķi jāņem nost.
Un vēl - bieži izlietotās vienības taču nav 'apaļas' - 0,5, 1, 1,5 vai tml., un tad, kad esmu izrēķinājusi & sarakstījusi savas 0,8 vai 1,4 u.tml., saskaitu kopā un ierakstu, cik man ir atlikušas, piem, 4,3. Ierakstu tās pie 'vēl jāizlieto', spiežu 'saglabāt' un tās automātiski tiek noapaļotas - uz 4,5 u.tml.! Nu tas gan nav forši.. :(

Protams, varu pati sataisīt sev smuku Exceli, kurā tas viss notiek, bet... gribējās tā kā pie Jums.. :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.03.2011 14:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 14:57:37 - Rakstīja :
Es savus mazos ciparusskaitu galvā, vai pierakstu un pēcpusdienā, kad čeros pie atlikušajām V, pārskaitu, lai visi 0.1-0.5V tiktu uzskaitītas.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.03.2011 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 15:01:53 - Rakstīja :
P.S. Es pilnīgi noteikti esmu atkarīga no online plānotāja un man tas patīk. Ja pienāks brīdis, kad nevarēšu vairs  ikdienā lietot datoru, tad būšu spiesta modernizēties un ieviest blacberry. (man aizodmas, ka Bite Ls5 menesi, ta, ka nemaz tik dargi nebutu...).
Kopš 22.augusta maz ir bijušas tādas dienas, kad mans plānotājs nav aizpildīts.

Ivonna*
					Poste: 76
Ivonna* (on-line)
Publicēts: 21.03.2011 15:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 15:30:40 - melllene Rakstīja :
P.S. Es pilnīgi noteikti esmu atkarīga no online plānotāja
Man jau arī gribas to on-line plānotāju, tikai gribas to labāku! :) Tu jau esi riktīgi pieradusi pie tā, bet es esmu šeit 'jauniņā' :) un tiešām redzu tam būtisku nepilnību, kas nekādā veidā neatvieglo visu saskaitīšanu kopā pa kategorijām. Tu jau zini - man patīk visu sistematizēt un es dievinu Exceli! ;)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 21.03.2011 18:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 18:53:20 - Rakstīja :

Lasot šo dialogu, pavisam sajutos nemoderna ! Es kādas 3 dienas esmu rakstījusi tajā plānotājā, pārējās - pa vecam uz manām jaukajām, mīļajām līmlapiņām. Man arī nepatika tas, ka šajā plānotājā pārāk noapaļojas, jo man ĻOTI bieži ir 0,25v. Pati ar 0,3 un 0,4 neaizraujos, bet viegli ir paņemt pusi no pusītes - 0,25! Tas man sanāk, kad, piemēram, ņemu 50g o,5% biezpiena - 0,25OV un 0,25CaV.



denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.03.2011 21:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 21:45:10 - Rakstīja :
Es on lain planotaja rakstiju labi ja nedelu. Nu nepatik man vins!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 21.03.2011 22:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 22:13:48 - Rakstīja :
Es rakstu savaa smukajaa, melnajaa, vienmer klat esosajaa planotajaa.
Man liekas baigaa klapata katru reizi naakt ieksaa online un rakstit.
Man patik taustamas lietas. :)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 21.03.2011 22:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/03/2011 22:19:04 - ilze_ Rakstīja :
Es rakstu savaa smukajaa, melnajaa, vienmer klat esosajaa planotajaa. Man liekas baigaa klapata katru reizi naakt ieksaa online un rakstit. Man patik taustamas lietas. :)
Tieši manas domas! 

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.03.2011 17:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2011 17:14:47 - melllene Rakstīja :
P.S. Es pilnīgi noteikti esmu atkarīga no online plānotāja un man tas patīk. Ja pienāks brīdis, kad nevarēšu vairs  ikdienā lietot datoru, tad būšu spiesta modernizēties un ieviest blacberry. (man aiz ...
Drīz būs 2 mēneši kopš lietoju tikai on-line plānotāju, man patīk
Pirms tam izmantoju kladītes, lapiņas, kurās pierakstīju un atzīmēju visu apēsto, bija labi, bet jo dienas, jo vairāk man apnika rakstīt un rakstīt visu vēlreiz ar roku, on-line, manuprāt, ir priekšrocība tajā, ka rakstītais saglabājas automātiski un nākošajā reizē to visu nevajag pārrakstīt , rakstu katram produktam jau klāt vienības un produktu grupu iekavās, līdz ar to man katru reizi nav jādomā, cik vienības bija tam vai šitam produktam noteiktiem gramiem, man tiešām dotajā brīdī on-line plānotājs šķiet ērts , par tām vienībām, kas noapaļojas - daru tieši tāpat kā Melllene

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 22.03.2011 17:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2011 17:18:39 - Rakstīja :
Vienīgais, grūtāk iet ar tām dienām, kad neesmu pie datora - tad gan izlīdzos ar lapiņām vai visu pierakstu plānotājā/kladē. Zinu arī to, ka sāksies pavasaris un būs vairāk laika jāpavada ārā ( kā jau laukos ), tad būs vien jāievieš arī klade - pierakstiem, zīmēšu atkal savus "kvadrātiņus" un likšu ķeksīšus, kas ir apēsts un izdzerts

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.03.2011 17:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2011 17:48:52 - Elīna. Rakstīja :
on-line, manuprāt, ir priekšrocība tajā, ka rakstītais saglabājas automātiski un nākošajā reizē to visu nevajag pārrakstīt , rakstu katram produktam jau klāt vienības un produktu grupu iekavās, līdz a ...

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 25.03.2011 12:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2011 12:06:10 - melllene Rakstīja :
Es savus mazos ciparusskaitu galvā, vai pierakstu un pēcpusdienā, kad čeros pie atlikušajām V, pārskaitu, lai visi 0.1-0.5V tiktu uzskaitītas.
Ā - zini kā es ar šito daru, lai nav jāpatur galvā - man mēdz aizmirsties, piemēram, ja ēdu 75 g  vārītas rīvētas bietes - 0,25 DV, tad tā arī rakstu plānotājā, bet tikai aiz ieraksta iekavās, tur, kur jāliek vienības lodziņā - ierakstu nulli, tad, ja dienas laikā ēdu vēl piemēram 75 g ķirbi ( putrā), tas atkal iekavās ierakstu 0,25 DV, bet lodziņā jau ierakstu, ka ir 0,5 DV ( kas ir summa no 0,25 V bietēm + 0,25 V ķirbis). Tā man vismaz neaizmirstas nekas

Ivonna*
					Poste: 76
Ivonna* (on-line)
Publicēts: 25.03.2011 13:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2011 13:01:38 - Elīna. Rakstīja :
aiz ieraksta iekavās, tur, kur jāliek vienības lodziņā - ierakstu nulli, tad, ja dienas laikā ēdu vēl piemēram 75 g ķirbi ( putrā), tas atkal iekavās ierakstu 0,25 DV, bet lodziņā jau ierakstu, ka ir ...
Skaidrs, ka katrs sev atrod ērtāko variantu, kā to darīt, bet tā ir tikai tāda izlīdzēšanās!!!
Ja plānotājs 'ņemtu pretī' arī mazākas vienības (nenoapaļojot) + ļautu 'ieķeksēt' kategorijas (Labība, dārzeņi utt.) un tad automātiski noskaitītu tās nost no 'vēl jāizlieto', tad būtu riktīgi super! Esmu PAR optimizāciju un vienkāršošanu! :)

thestar (on-line)
Publicēts: 09.02.2012 13:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2012 13:36:54 - Ivonna* Rakstīja :
Skaidrs, ka katrs sev atrod ērtāko variantu, kā to darīt, bet tā ir tikai tāda izlīdzēšanās!!! Ja plānotājs 'ņemtu pretī' arī mazākas vienības (nenoapaļojot) + ļautu 'ieķeksēt' kategorijas (Labība, d ...

pilnībā piekrītu, būtu labi,ja automātiski noņem.


Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 09.02.2012 14:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2012 14:13:39 - Rakstīja :
Atļaušos izteikt arī savas domas...

Atbalstu domu par automātisku vienību atskaitīšanu no konkrētām produktu grupām. Tieši tā kā Ivonna teica - veicam ierakstu, blakus ierakstam izvēlamies lauciņu, kurā atzīmēt attiecīgo produktu grupu. Man personīgi ir bija tā, ka aizmirsās, kuras produktu grupas vienību atskaitīju, kuru nē, tā nu nācās,ka dienas beigās visus ierakstus vajadzēja pārskatīt un skaitīt atkal un atkal, kamēr atrodu kļūdu, kuru vienību neesmu vai vai esmu pieskaitījusi.

Par Elīnas pieminēto, ka ieraksti nav otrreiz jāraksta...
Varbūt esmu nepareizi pielietojusi to on-line plānotāju, bet katru dienu rakstīju jaunu ierakstu ar apēsto, bet ja atkārtojas no iepriekšējām dienām, tad, man personīgi, ir ļoti neērti šķirt pa dienai atpakaļ un meklēt to ierakstu, cik tad tur bija to vienību utt. Šajā ziņā man ir priekšlikums - būtu nepieciešama atsevišķa plānotāja sadaļa, kur varētu veikt vispārējus ierakstus ar produktiem, to svaru, atbilstošās vienības utt. Un vēl labāk, ja tas būtu sadaļās pēc alfabēta - piens pie burta P, siers pie burta S utt. Tāpēc šo visu pašlaik rakstu t.s. kontaktu blociņā, kur ir tas alfabēts un tur arī rakstu savus produktus. Ja neatceros no galvas, ieskatos pierakstos, cik attiecīgā produkta svars satur V.

Tas, kas plānotājs ciparus noapaļo līdz 0,5V, man netraucē, jo tāpat neniekojos ar 0,1; 0,2... vienību uzskaiti. Vienīgi man ir nesaprašana, kāpēc vienību testā ir norādītais vienību skaits nesakrīt ar plānotājā norādīto - par 0,5V vairāk?

Un beidzamais, kas man liekas pavisam neērti - veiktos ierakstus nevar palabot. Ja esmu kaut ko nepareizi ierakstījusi un vēlos, lai tas būtu secīgi kā tam ir jābūt, tad ir jādzēš ārā ieraksts un jaunais labotais ieraksts parādās saraksta beigās. Būtu ļoti jauki, ja labojumus varētu veikt, nedzēšot ārā ierakstu, tikai spiežot ikonu, piem., "Labot", izlabojam un ieraksts paliek savā vietā. Nu kaut kā tā...

Nu lūk! Šo vairāku iemeslu dēļ on-line plānotāju man nav ērti lietot, lai kā gribētos!... 

MMarina (on-line)
Publicēts: 10.02.2012 12:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/02/2012 12:24:16 - Rakstīja :
Lady _MomPiekrītu!Es arī no sākuma mēģināju lietot on-line plānotāju, bet tas nav ērti un aizņēm daudz laika visu saskaitī un izlabotRakstu savā blociņā, jo FD drukātā plānotājā viss ir tik smalks un pārpildīts ar reklāmu un krāsām, kas man arī nepatīk

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.02.2012 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/02/2012 12:32:25 - Rakstīja :
Katram savs, man online plānotājs ir ikdiena jau pusotru gadu un ir ēri. Jo īpaši patīk, ka saglabājas jau vienreiz rakstītās receptes, tāpēc, ka pamatā visu taisu vienmēr vienādi. Ja kas savādāk, atliek tikai nedaudz pielabot. Vienīgi, kopš brīvdienās izvairos no datora lietošanas, sāku domāt par pierakstīšanu drukātajā plānotājā.

osa-a-a
					Poste: 14
osa-a-a (on-line)
Publicēts: 17.03.2012 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/03/2012 14:18:41 - Rakstīja :
Labdien.

Uzreiz atvajnojos par savu latviesu valodu, bet krievu foruma nav tadas sadalas.
Visi lietotaji raksta seit par kludam un neertibam planotajaa, bet neviens nesaka kad sis problems bus risinatas, tikai piedava dazadus workaroundus. Tas nav laba atbilde, jo tacu cilveki maksa par so pakalpojumu un gribetos lietot to pilniba.

Tad, kad bus risinatas problemas ar planotaju???

Ar cienu,
Olga

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 16:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 16:50:34 - osa-a-a Rakstīja :
Labdien. Uzreiz atvajnojos par savu latviesu valodu, bet krievu foruma nav tadas sadalas. Visi lietotaji raksta seit par kludam un neertibam planotajaa, bet neviens nesaka kad sis problems bus ri ...
Mēs plānojam veikt izmaiņas, bet tas paņems kādu laiku, varbūt uz vasaru var cerēt, jo pagaidām veidojam jaunu dizainu!

irut
					Poste: 97
irut (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 18:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 18:51:41 - Rakstīja :


osa-a-a
					Poste: 14
osa-a-a (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 21:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 21:44:03 - debora Rakstīja :
Mēs plānojam veikt izmaiņas, bet tas paņems kādu laiku, varbūt uz vasaru var cerēt, jo pagaidām veidojam jaunu dizainu!
Paldies par atbildi :)

Entropija
					Poste: 1
Entropija (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 15:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 15:51:27 - Rakstīja :

Gaidu jauno plānotāja versiju, jo pašreizējā patiešām ir ļoti, ļoti neparocīga.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 25.03.2012 11:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2012 11:29:34 - Rakstīja :
Heiii, jaunās meitenes vēl ienāks šajā sadaļā un domās, ka nevajag to online plānotāju pildīt, jo ...

ikdienu kopā ar šo online plānotāju 29kg izkausēju... tagad mazāk esmu pie datora, kā rezultātā esmu pargājusi uz nodarbību laikā doto plānotāju.
Daudzām taču ir pavisam citi ērti pierakstīšanas veidu: mazie paštaisīto plānotāji, orģinālie plānotāji, klades, ikdienas darbu plānotāji, vnk A4 lapas utt. Nav taču iespējams visas vēlmes iekļaut vienā online plāntājā, jo katram tās ir atšķirīgas.
Ja vien mana draudzene, kura jau ir kopā ar FD atguvusi slaidumu nebūtu te ierakstījusi lūgumu pēc uzlabojumiem, domātu, ka tās ir atrunas, lai netievētu...

iieva
					Poste: 92
iieva (on-line)
Publicēts: 25.03.2012 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2012 12:41:40 - melllene Rakstīja :
Heiii, jaunās meitenes vēl ienāks šajā sadaļā un domās, ka nevajag to online plānotāju pildīt, jo ... ikdienu kopā ar šo online plānotāju 29kg izkausēju... tagad mazāk esmu pie datora, kā rezultātā ...
Piekrītu Tev Mellene:)


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās