Dzīve ir grāmata, ko lasa vienu reizi. /Stradiņš/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Esmu jauniņā!


Minchux (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 14:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 14:53:15 - Rakstīja :

Sveikas, veselīga dzīvesveida piekritējas!

Te nu es esmu - jauniņā. Ceru, ka pieņemsiet mani savā draudzīgajā pulciņā

Nedaudz pastāstīšu par sevi.  Esmu divu burvīgu bērnu māmiņa, jaunākajam ir 8 mēneši. Baroju mazo ar krūti un tiklīdz mēģinu kaut kādas diētas, pieniņš arī strauji samazinās. Tad nu FD, šķiet, priekš manis ir ideāls risinājums, jo tas ir dzīvesveids, nevis diēta. Paskatījos savas vecās bildes, kur es tiešām izskatījos labi un ar nožēlu skatos uz tagadējām ķermeņa aprisēm. Es gribu mainīt savu dzīvesveidu, sākt veselīgi ēst, vingrot, uzlabot savu pašnovērtējumu, justies seksīga savam vīram un forša mamma saviem bērniem, kura nesūkstās par sāpošu kuņģi, nespēku vai apgrūtinātām kustībām. Nolēmu, ka tagad vairāk laika veltīšu sev. Pašlaik sveru 96 kg (168cm) un tik daudz nekad neesmu svērusi! No šī gada janvāra jau sāku piedomāt pie savas ēdienkartes, tomēr visu laiku jutos izsalkusi. Ļoti bieži sanāk "norauties". Ja vienu dienu noturos, tad nākamajā jau neskatos, ko ēdu Tāpat arī man ir liela kāre pēc saldumiem. Tā kā ar abiem bērniem esmu mājās, ļoti viegli pieiet pie ledusskapja un ēst, ēst, ēst. Un tad kad gribas ēst, grūti noturēties un nerīt negausīgi Man ļoti patīk gatavot, taču es nezinu, ar ko sākt, lai ēdiens būtu ne tikai garšīgs, bet arī veselīgs! Tāpat es gribu mācīt saviem bērniem ēst veselīgi un sabalansēti, jo veselā miesā vesels gars!

Pavasaris un vasara jau tuvojas un tagad jau būtu īstais laiks kaut ko sākt darīt un sākt sevi mīlēt!

Varbūt biju pārāk atklāta, bet varbūt šī publiskā atzīšanās man arī būs stimuls kaut ko mainīt. Es ļoti ceru, ka jūs mani sapratīsiet, atbalstīsiet un uzmundrināsiet

Pagaidām es daudz ko te nesaprotu un šajā sakarā man ir jautājumi:

1)Ar ko man vispār sākt? Pagaidām uz klātienes nodarbībām man nav iespēju tikt.

2)Kāda atšķirība no Tievēt On-line un Tievē mājās (neklātienes kurss)? Vai On-line ir tas pats kas neklātienes kurss, bet viss notiek internetā?

Esmu ceļa pašā sākumposmā, nezinu, kā man ies, bet gribasspēks mainīties man ir! Ticu un ceru, ka izdosies!

Paldies, ka uzklausījāt!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 15:55:04 - Rakstīja :
Sveika,
Kad sāku tievēt arī visvairāk satraucos vai būs piens. Mans mazulis ir liels augumā un svarā(lai gan es pati isa), tad nu uz jautājumu ar ko tad bērnu baroju (pat dakteres māsiņa vienmēr sverot mazo apjautājas) jokojot atbildu, ka ar dārzeņu pienu Ar to vēlējos teikt, ka ēdot&dzerot pēc FD piens ir pietiekoši un viss ir OK

Sovakar 20:30 ir onlain grupa, kā katru trešdienu (ir reizes, kad 20:00)

septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 16:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 16:06:07 - Rakstīja :

Sveika! Es ar esmu barojoša mamma, man tik mazajam ir nepilni 5 mēneši un šo programmu uzsāku pāris dienas atpakaļ! Priecājos, ka pievienojies.  

Es skatījos pēc porciju reģistra un pēc tā kaut ko meistaroju ēst. Palēnām jau sāku piešauties, tādēļ nešaubos, ka tev ar izdosies! Labs palīgs ir šeit ievietotās receptes 

 


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 16:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 16:26:35 - Minchux Rakstīja :
Sveikas, veselīga dzīvesveida piekritējas! Te nu es esmu - jauniņā. Ceru, ka pieņemsiet mani savā draudzīgajā pulciņā Nedaudz pastāstīšu par sevi.  Esmu divu burvīgu bērnu māmiņa, jaunākajam ir 8 mēne ...
Sveika,laipni lugta barina!
Es ari esmu divu bernu mamina un saku tievet,kad mazajam palika 6 menesi un saku piebarot. Sakotnejais svars, uzsakot tievet,man bija 94 kg, tagad ir 75 kg. Martaa bus gads kaa tieveju.
Vispar jau neklatienes kursu pasutiju vel grutniece budama,tacu oficiali tievet grutnieces ari pec FD programmas nedrikst. Meginaju tievet ari uzreizi pec bebja piedzimsanas pec FD materialiem, bet tada mullsanas vien sanaca. Piemeram, nedelu godigi nodzivoju pec programmas, tacu man bija nevis svara kritums, bet pieaugums,par ko biju sokaa un domaju,ka programma nedarbojas(tagad gan zinu,ka tas ir  pavisam normali un taa medz but tiesi uzsakot tievet).Tad keros uz savu galvu pie internetaa izlasitam dietam, tacu samazinajaas piens un velreiz izmeginat tievet pec FD izmeginaju, kad saku piebarot mazo. Man ari radas daudz jautajumu un tapec papildus neklatienes kursam nolemu iegadaties onlain abonimentu. Tur sanemu atbildes uz man interesejosiem jautajumiem. On lainaa katru 3 dienu notiek nodarbibas,kur katrreiz var uzzinat ko jaunu. On lainaa var sutit atskaiti par savu svaru,kas disciplinee un dodpapildus  motivaciju.Tapat ari onlainaa var sanemt meitenu atbalstu,kas ir tik nepieciesams tievesanas procesaa u.t.t. Taa ari ir galvenaa atskiriba starp onlain un neklatienes materialiem.
Galvenais ir nepadoties un noticet sev!!! Ticu,ka Tev izdosies!


Minchux (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 19:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 19:24:19 - melllene Rakstīja :
Sveika, Kad sāku tievēt arī visvairāk satraucos vai būs piens. Mans mazulis ir liels augumā un svarā(lai gan es pati isa), tad nu uz jautājumu ar ko tad bērnu baroju (pat dakteres māsiņa vienmēr sver ...

Sveika, melllene! Paldies par atbildi, nu jūtos mierīgāka! Mans mazulis arī ir liels un ražens padevies, daktere, viņu ieraugot, tikai noteica - es skatos, jums ar barošanu problēmu nav

Starp citu, skatoties Tavu bildi, Tu liecies kaut kur redzēta, bet es nekādi nevaru atcerēties, kur...


Minchux (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 19:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 19:27:24 - septembrite2010 Rakstīja :
Sveika! Es ar esmu barojoša mamma, man tik mazajam ir nepilni 5 mēneši un šo programmu uzsāku pāris dienas atpakaļ! Priecājos, ka pievienojies. Es skatījos pēc porciju reģistra un pēc tā kaut ko ...

Paldies, ieskatīšos receptēs! Es tik vakar piereģistrējos un nu mēģinu te visu saprast Tad jau mēs, var teikt, sākam kopā


Minchux (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 19:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 19:31:40 - Rakstīja :

Paldies ka padalījies ar savu stāstu un pastāstīji par atšķirībām starp On-line un neklātieni, nu man radās skaidrība!


Minchux (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 19:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 19:34:07 - Rakstīja :
Denia - pēdējais komentārs Tev

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 20:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 20:00:00 - Rakstīja :

Sveika!

Skatos, ka tiešām pēdējā laikā tieši barojošās māmiņas sarosījušās! :) Jums te tāds jauks bariņš sanāk! 

Es arī iesaku ņemt on-line abonamentu - es paņēmu LIELO uz 3 mēnešiem un te viss ir! Man ļoti patīk tieši forums un iespēja saņemt/dot atbalstu!!! 

Novēlu visu labāko! LAI IZDODAS!!!!!!!!! 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 20:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 20:16:29 - baibinjsh1 Rakstīja :
Skatos, ka tiešām pēdējā laikā tieši barojošās māmiņas sarosījušās! :)
MAFIJA
patiesībā laiks kad ir zīdainis tomēr ir pamatā saistīts ar mājasdzīvi un ir vieglāk uzsākt regulārās ēšanas.
Man ir arī svarīgi, lai mazais uzņem "labu" pienu.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 20:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 20:21:03 - melllene Rakstīja :
MAFIJA patiesībā laiks kad ir zīdainis tomēr ir pamatā saistīts ar mājasdzīvi un ir vieglāk uzsākt regulārās ēšanas.Man ir arī svarīgi, lai mazais uzņem "labu" pienu.

Hehe, drīz sāksiet pašas savas nodarbības organizēt!  

Atceros, kad mana mamma baroja mazo māsu (bez jebkādām diētām), viņai sāka pietrūkt piens un tad nu viņa ņēma vērā visus ieteikumus, kas sola vairāk piena. Piemēram, viens no ieteikumiem - ēst halvu. Un tā nu viņa ņēma un stūķēja to saldo našķi iekšā! Rezultātā - piena vairāk nepalika, bet svara un pārmetumu gan...

Es uzskatu, ka tieši māmiņām ir ļoti jārūpējas par to, ko liek puncī iekšā, ne tikai tajā ziņā par alkoholu vai kafiju (vai vēl ko citu publiski neatzīto). FD ir ceļš uz veselīgu bērniņu, kurš caur pieniņu dabūjis visas vajadzīgās vielas! 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 20:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 20:23:59 - baibinjsh1 Rakstīja :
Hehe, drīz sāksiet pašas savas nodarbības organizēt!  
Agrāk FD bija un domāju, ka tagad arī ir un uz tām nodarbībām var iet ar mazajiem kopā... Es gan uz parastajām nodarbībām arī mazo agrāk ņēmu līdzi.

septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 21:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 21:50:59 - Rakstīja :
Man jau arī liekas , ka tas ir ļoti būtiski mazjam nodrošināt visu nepieciešamo un jau no pašas mazotnes rādīt kā pareizi jāēd... FD ir ieguvums ne tikai mums pašām , bet visai ģimenei!  

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 09.02.2011 22:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 22:18:49 - melllene Rakstīja :
Agrāk FD bija un domāju, ka tagad arī ir un uz tām nodarbībām var iet ar mazajiem kopā... Es gan uz parastajām nodarbībām arī mazo agrāk ņēmu līdzi.
Es agrāk uz SV gāju bieži kopā ar puiku, viņam ļoti patika, it sevišķi, ja nopirka SV šokolādītes

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 22:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 22:20:05 - legi Rakstīja :
Es agrāk uz SV gāju bieži kopā ar puiku, viņam ļoti patika, it sevišķi, ja nopirka SV šokolādītes
Jaaa, šokolādītes biju piemirsusi :)


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās