Ja ir taisnība, ka cilvēce mācās no savām kļūdām, tad mūs sagaida spoža nākotne. /Lorenss Pīters/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

jo - jo


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.02.2011 15:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2011 15:41:01 - Rakstīja :
redz kur atradu rakstu, kur Inga Puce izteikusies par jo-jo
http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/228884/0?show_inbox=1

Mani visu laiku nomoka doma par to jo-jo... Jo baidos apstaties un stabilizeties, jo tad skiet, ka svars bus tulit atpakal...
Man pagaidam skiet, ka nav iebildumu dzivot lielako dalu muza rekinat, bet seit esmu tikai pusotru gadu...
Mans lielakais jo-jo bija, kad parvacos no LV uz Daniju un saku stradat kafejnicas virtuve, kur par brivu vareja est visadus labumus. :) Tad uzedu 4kg isa laika, bet sapratu, ka pati sev nepatiiku un nometu tos un vel dazus. Ik pa laikam jau gadas, kad ir plusi, es neesmu perfekta, bet tad pacikstu, sanemos un tieku ar sevi galaa.

Vai ir kaada meitene, kas pec stabilizesanas nav uzedusies?? Uniit, tu man biji pirmaa iedvesma un oamudinajums te vispar atnaakt. Kaa ir ar tevi? :)

Man vienkarsi bail no jo-jo...
Jo jau tad, kad viens kg plusos, jutos slikti pati sava kermenii..

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 07.02.2011 20:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2011 20:18:56 - Rakstīja :

Izlasīju rakstu un taisni nopriecājos, ka neesmu daudz aizrāvusies ar tām trakajām diētām, jo tās taču tomēr atstāj pēdas organismā...

Jā, par to jo-jo ir tā kā ir - es pati vakar pieķēru sevi pie domas, ka tad, kad būšu mērķa svarā, varēšu atļauties kādu retu reizi kopā ar draugu ēst frī kartupeļus. Un tad man šodien tāds kā āmurs pa galvu trāpīja - BAIBA! Ko TU TE TAGAD DOMĀ?! Arī pēc mērķa sasniegšanas Tev jārūpējas par savu ķermeni un nedrīkst viņu barot ar visādiem s***em! Jo tā tās "retās reizītes" savāktos - retu reizi kārtīgi eļļas katlā taisīti frī, vienu reizīti kāda kūciņa, vienu reizīti saldējums ar ievārījuma/balzāma kārtu, vienu reizīti vīniņš pie vakariņu galda, vienu reizīti šokolādīte pa ceļam, vienu reizīti..... Un tā, ņemot vērā, ka no katras produktu šķiras būtu tikai VIENA REIZĪTE, kopā tas nekad nebeigtos, jo produktu ir DAUDZ! Tāpēc tiešām jāradina sevi pie domas darīt labu sev, savam ķermenim - ja 2 gadi ir kārtīgs kontroles un mācīšanās periods, tad lai iet! Grūti mācībās, viegli kaujā (lasīt - grūti skaitīt un svērt, viegli vēlāk dzīvot slaidi un veselīgi, turpinot kritiski nopētīt to, vai tas, ko grasāmies ēst, ir tik tiešām nepieciešams!) !

 Un, Ilze_, apsveicu ar pusotru gadu šeit! Tas nozīmē, ka pavisam drīz jau būsi izturējusi pirmo pierašanas LIELO periodu! 


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.02.2011 20:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2011 20:45:50 - Rakstīja :
Paldies, Baibinj.
Es pat tagad citreiz noedu to sokoladi ari, ja loti gribas, bet paris gabalinus un leeni, izbaudot, nevis taa kaa agrak.
Mans merka svars (iedomatais) ir 70kg... NEzinu kapec taa esmu iedomajusies, kapec tiesi 70... kad saku, nemaz jau neticeju, ka vispar ko nometisu, kur nu vel lidz 70... tagad kulos tiem 70 pa otru galu, zemak par 77 neesmu bijusi ne reizes.
Un si ari ir mana pirma un vieniga tievesanas reize pagaidam, jo vienmer esmu bijusi apala, mamma vienmer man ir borejusi, ka 'dzivojam taks vienreiz' un tad ari esmu vienmer edusi taa, it kaa riit jau jamirst..
Es nezinu ko es darisu, kad sasniegsu tos savus 70... vai macesu apstaties... man bail. :)

p.s. par fri - pamegini sagriezt kartupelus, uzbert uz cepamapapira, kadu tejkaroti ellas parlaisti pari un cepeskrasni ieksa - bus fri, kaadus tu vel nebusi edusi un tad visadus atros fri nemaz nevaresi ieest.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 07.02.2011 21:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2011 21:50:30 - ilze_ Rakstīja :
p.s. par fri - pamegini sagriezt kartupelus, uzbert uz cepamapapira, kadu tejkaroti ellas parlaisti pari un cepeskrasni ieksa - bus fri, kaadus tu vel nebusi edusi un tad visadus atros fri nemaz nevar ...

o, būs jāpamēģina! Neesmu vēl mēģinājusi strēmelītes cept! Kubiciņos sagrieztus un uz cepampapīra esmu mēģinājusi, jo man ir jauna plīts (ekonomisko iemeslu dēļ - visa gāzes), tāpēc viņā bez cepamā papīra cepeškrāsnī labāk NEKO nelikt - es tagad cepampapīru lieku visur - gaļai, kūkām, cepumiem, kartupeļiem, sacepumiem... :) 

Man ir tas pats ar manu 57-59kg mērķi (esmu 167cm) - nezinu, kas būs, kad sasniegšu.. Tāpēc jau tagad cīnos ar domām par tiem "dažreiz" un "bišķiņ", lai jau laicīgi būtu nobriedusi ilgai un veselīgai dzīvei, nevis lieliskam sasniegumam un tad - nobraucienam dubļos....


 Turamies!


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 07.02.2011 23:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2011 23:03:13 - baibinjsh1 Rakstīja :
Man ir tas pats ar manu 57-59kg mērķi (esmu 167cm) - nezinu, kas būs, kad sasniegšu.. Tāpēc jau tagad cīnos ar domām par tiem "dažreiz" un "bišķiņ", lai jau laicīgi būtu nobriedusi ilgai un veselīgai ...

Vai, Jāāāā!   Kadrija arī reizēm domā, ka tad, kad  būs tas ideālais svars, tad gan  šad tad kārtīgu piciņu atļaušos, bet uzreiz prāts kliedz - O! o! o! Gribi piciņu? Ej apēd! Izbaudi šķēlīti!  (bet atzīšos, ka lielākoties tās ir kaut kādas  fantāzijas paliekas no seniem laikiem, jo kad reāli pasaku - nu ej un ņem! ai, kā vairs nemaz tik ļoti negribās un rociņa nolaižas :)) Slaidā pasaule jau nesāksies ar ideālo svaru! Tā ir dzīvē - dzīvot, ēst veselīgi, taču man ir svarīgi zināt, ka drīkstu absolūti visu, jo tiklīdz kaut kas ir aizliegtā zona, tā sāku domāt: mm, tad kad man būs.. tad es gan.., ne? :) Tas nav tā - pacieties, pacieties un tad jau varēsi atļauties. Na, na, na! Manuprāt, saprātīgās devās varam visu atļauties jau tagad un tieši tikpat cik to varēsim, kad būs ideālais. Un šāda pieeja mani absolūti nomierina un paladzīt, varbūt kaut kas no tā der arī jums :) !


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 06:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 06:50:38 - Kadrija Rakstīja :
Vai, Jāāāā!   Kadrija arī reizēm domā, ka tad, kad  būs tas ideālais svars, tad gan  šad tad kārtīgu piciņu atļaušos, bet uzreiz prāts kliedz - O! o! o! Gribi piciņu? Ej apēd! Izbaudi šķēlīti!  (bet a ...

Jā, tā jau laikam ir - var ēst visu, tikai normas robežās. Tomēr, zinot, cik "nepieciešami" ir manam organismam eļlā vārītie frī kartupeļi.... Galīgi negribas viņu mocīt! Jā, zinu, ka dažreiz, kad draugs sev taisa frī, man arī kādas 5 frī strēmelītes tiek puncī, bet nedomāju, ka tas ir tik traki kā apēst veselu porciju!

Mmm, pica.... 


septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 08:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 08:50:28 - Rakstīja :

Sveikas meitenes! Pievienojos jūsu bariņam. Ļoti ceru uz rezultātiem. Ar lielu prieku dalīšos savās gaitās, cik nu tas būs iespējams, jo esmu jaunā māmiņa, un mazais prasa visu uzmanību... :) Savu pirmsgrūtniecības svaru jau esu atguvusi, nepilnos 5 mēnešos, bet jāatzīst , ka vēl kādus 8 kg  vajadzētu, lai justos ļoti labi  

Vēl vēlējos jautāt kā ir ar tām šodienas atskaitēm - man arī jāsūta savs sākuma svars vai tik nākamnedēļ jau ar rezultātiem?

Jauku dienu visām vēlot!


guguce2 (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 09:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 09:04:46 - Rakstīja :
Septembrite2010.sodienas atskaitei sūti šodienas svaru...nākamnedēļ ,kad sūtīsi  nākošo svaru, tad jau redzams būs arī mīnusiņš  

septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 09:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 09:23:44 - Rakstīja :
Paldies!  :)

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 09:27:52 - septembrite2010 Rakstīja :
Sveikas meitenes! Pievienojos jūsu bariņam. Ļoti ceru uz rezultātiem. Ar lielu prieku dalīšos savās gaitās, cik nu tas būs iespējams, jo esmu jaunā māmiņa, un mazais prasa visu uzmanību... :) Savu pir ...
Sveika prieks ka pievienojies!;)
Lai izdodās sasniegt iecerēto!
Par datiem, ja uzsāki programmu jau iepriekš piem 3 dienas atpakaļ tad sūti sākuma svaru un šodienas svaru, zaudētais jau parādīsies rītdienas atskaitē!
Dati jāsūta uz superfigura@inbox.lv noradot arī savu niku!
Lai izdodās 

Natuzzi
					Poste: 115
Natuzzi (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 09:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 09:40:45 - Rakstīja :
Labrīt meitenes :) Хочу сказать, что ненадо боятся своего идеального веса... Это очень удивительное и одновременно странное чувство "МНЕ НЕ НАДО БОЛЬШЕ ХУДЕТЬ!" - и верится в это с трудом... Кажется пройден этап и что дальше?! А дальше основные принципы здорового питания остаются на всю жизнь, вода - 2 литра в день и тогда с весом будет всё ок! :) Мой вес после программы был в норме 10 лет :) И никакого эффекта йо-йо :) Только за последний год я почусвтвовала, что поправилась на несколько кг и сначала появилась паника... Но наверно, это тот этап, когда стоит подкорректировать своё питание и вспомнить некоторые забытые вещи :) поэтому я с вами :) Желаю всем успеха и достич желаемого веса! Очень интересно как дела у девушек, которые прошли программу равновесия? Какие ощущения?

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 13:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 13:17:53 - ilze_ Rakstīja :
redz kur atradu rakstu, kur Inga Puce izteikusies par jo-johttp://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/228884/0?show_inbox=1Mani visu laiku nomoka doma par to jo-jo... Jo baidos apstaties un stabili ...
Ilzīt, ar mani viss kārtībā vēl joprojām tai pašā svarā. FD tas ir dzīvesveids mūža garumā, svētkos var atļauties visu ko, bet ikdienā jādomā līdzi! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 13:34:46 - Una Rakstīja :
Ilzīt, ar mani viss kārtībā vēl joprojām tai pašā svarā. FD tas ir dzīvesveids mūža garumā, svētkos var atļauties visu ko, bet ikdienā jādomā līdzi! 
Tatad ar mani tomer ir viss kartiba, ja es domaju, ka kops saaku, taa ari turpinasu skaitit vienibas. :)


septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 14:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 14:16:35 - Rakstīja :

Tā kā es tikai sāku un kamēr piešaušos man ir jautājums - pie kā jūs skaitāt garšvielas un našķus? (no kuras sadaļas jūs ņemat nost punktus?)

 


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 15:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 15:21:42 - septembrite2010 Rakstīja :
Tā kā es tikai sāku un kamēr piešaušos man ir jautājums - pie kā jūs skaitāt garšvielas un našķus? (no kuras sadaļas jūs ņemat nost punktus?)  
Dienaa var izteret maksimums vienu vienibu naskos, ko nem nost no labibam.

septembrite2010 (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 16:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 16:05:49 - Rakstīja :
Paldies!

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 16:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 16:11:55 - ilze_ Rakstīja :
Dienaa var izteret maksimums vienu vienibu naskos, ko nem nost no labibam.

Šodien pa dienu uznāca kaut kāds mendelis un nošķinu 3 končas un vienu šķēli siera pīrāga. (un nemaz nenožēloju! ) Teorētiski, iekļāvos savās labības vienības, bet kā tagad būtu pareizi - vairs no labības neko neēst, jeb, tomēr, lai būtu pilnvērtīgais balanss, čamstināt kaut ko no pilngraudiem?


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 16:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 16:17:55 - ilze_ Rakstīja :
Tatad ar mani tomer ir viss kartiba, ja es domaju, ka kops saaku, taa ari turpinasu skaitit vienibas. :)
Tieši tā, es vēl joprojām skaitu..........

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 16:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 16:19:12 - Kadrija Rakstīja :
Šodien pa dienu uznāca kaut kāds mendelis un nošķinu 3 končas un vienu šķēli siera pīrāga. (un nemaz nenožēloju! ) Teorētiski, iekļāvos savās labības vienības, bet kā tagad būtu pareizi - vairs no lab ...
Pareizāk būtu tērēt vienības no pārējām neiztērētajām, kas iztērēts, iztērēts...

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 16:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 16:50:51 - Una Rakstīja :
Pareizāk būtu tērēt vienības no pārējām neiztērētajām, kas iztērēts, iztērēts...
Paldies! Tas atvieglo uzdevumu!  

Kaivuks
					Poste: 66
Kaivuks (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 08.02.2011 17:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 17:54:07 - baibinjsh1 Rakstīja :
o, būs jāpamēģina! Neesmu vēl mēģinājusi strēmelītes cept! Kubiciņos sagrieztus un uz cepampapīra esmu mēģinājusi, jo man ir jauna plīts (ekonomisko iemeslu dēļ - visa gāzes), tāpēc viņā bez cepamā pa ...
O, Baibiņ, izrādās mums tāds līdzīgs mērķis.Arī es esmu 167 cm gara un vēlos sasniegt 57-59kg.Tievēt sāku no 72,4 kg, tagad pēc trim nedēļām ir 69,5.Viss notiek.Tik daudz esmu lasījusi skaitļus forumā, ka neatceros, kāds bija tavs sākuma svars un cik jau šobrīd?Vēl saprotu, ka tavi vecāki ir no Valmieras, ja?Es arī dzīvoju Valmieras pusē un trešo nedēļu jau vadu FD nodarbības Valmierā. Sajutu Tevi, ka savu dvēseles (varbūt figūras?)radinieci...

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 18:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 18:03:20 - septembrite2010 Rakstīja :
Tā kā es tikai sāku un kamēr piešaušos man ir jautājums - pie kā jūs skaitāt garšvielas un našķus? (no kuras sadaļas jūs ņemat nost punktus?)  
Kā Ilze mineja našķiem ir atlauts lietot vienu labības vienību, bet ne vairak dienā!
Par garšvielām- jāskatās garšvielu kaloritāte!Tā kā es lietoju ļoti minimāli garsvielas tās nemaz neskaitu!Bet ja lieto kādas extra garšvielas piem kokosriekstu pienu vai sojas pienu ēdienu pagatavošanā jāseko līdzi caloritatei un daudzumam ko lieto!Izmantojot vīnu ēdienu pagatavošanā tur vienības neskaitam jo vīns izgaro gatavošanas procesā paliek garša bet ne kaloritate....

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 18:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 18:05:46 - Natuzzi Rakstīja :
Labrīt meitenes:) Es teiktu, ka nepareizi baidās to ideālo svaru ... Tas ir ļoti pārsteidzoši un vienlaikus dīvaina sajūta, "Man vairs nav nepieciešams zaudēt svaru!" - Un tic grūti ... Šķiet, nāk pos ...
O cik forši!Super tev noteikti izdosies!
Turklāt tu laicīgi esi pamanījusi ka vajag nedaudz piestrādat!Supertas vien ir tā vērts!

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 18:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 18:30:41 - baibinjsh1 Rakstīja :
Jā, tā jau laikam ir - var ēst visu, tikai normas robežās. Tomēr, zinot, cik "nepieciešami" ir manam organismam eļlā vārītie frī kartupeļi.... Galīgi negribas viņu mocīt! Jā, zinu, ka dažreiz, kad dra ...
 Zini Baibiņ... es pirms vairāk kā diviem gadiem arī biju šī ēdiena dievinātāja, mājās bieži bija frī kartupeļi!Vakar kā reizes taisīju draugam vakariņas un tieši frī izdomāju pagatavot...sataisīju....pat negribot nācās garšot jo jāpārbauda bija garša vai būs ēdami....un zini man nu nemaz negribējās viņus ēst!Tā kā ar laiku ēdot sabalansēti būs daudzas lietas kas agrāk šķita dievīgas pēc laika paliks vienaldzīgas un pat ne visai garšīgas, savukārt kas agrāk negaršoja tas tagad tā tik ies iekšā!
Esmu ar programmu kopā jau vairāk kā 2,5 gadus, un daudzas lietas ir mainījušās, protams ir arī svētki un nelielas atkāpes bet tas tomēr netraucē iet uz priekšu!
Un jā Ilze ar tevi viss kārtība un nav jābaidās sasniegsi tu savu mērķi pēc tam liksies ka gribēsi vēl un tad vēl mazlietiņ tā kā paies vēl kādi 3-4 gadi kad teiksi viss pietiek un tad jau ar pateisībā nemaz nebūs jāstabilizējas jo uzņemsi tik daudz cik ikdienā nepieciešams!Un protams tā kā mums ir nosliece uz emociju noēšanu, vai sevis lutināšanu vai vienkārši fiziologiski nosliece uz palielinātu svaru tad mums ir IR  jāpeivērš uzmanība kaloriju bilancei, nepārtraukti, jo pretējā gadījumā nāks klāt, protams citam ātrāk citam vēlāk un beigās jo-jo būs klāt!:)Tā kā lēnām un mierīgi un viss izdosies!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 20:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 20:13:21 - joliite Rakstīja :
Izmantojot vīnu ēdienu pagatavošanā tur vienības neskaitam jo vīns izgaro gatavošanas procesā paliek garša bet ne kaloritate....
Hmm,skatos,ka te valda nevienpratiba.Kaa tad isti ir ar vina pielietosanu ediena pagatavosanas procesaa???

http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=839&wa_site_id=6&wa_post_id=34250#post34250
un
http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=839&wa_site_id=6&wa_post_id=34250#post34250
 




Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 08.02.2011 22:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 22:36:33 - Kaivuks Rakstīja :
Vēl saprotu, ka tavi vecāki ir no Valmieras, ja?Es arī dzīvoju Valmieras pusē un trešo nedēļu jau vadu FD nodarbības Valmierā. Sajutu Tevi, ka savu dvēseles (varbūt figūras?)radinieci...
Ding! Ding! Ding! Es arī esmu no Valmieras! Lab-dien! :), tiesa, labu laiku jau lielpilsētā vadu savas dieniņas, toties, ik pa brīdim sirsnīgi iemetu aci, vai Valmierā nav grupiņas, jo kādreiz atpakaļ, man šķiet bija, tad izbeidzās, un man prieks, ka, izrādās, jau trešo nedēļu atkal ir! Tas nozīmē, ka Valmiera arī top slaidāka!!   

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2011 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2011 23:44:48 - Rakstīja :
Es no Jo Jo nebaidos, jo man plānā ir uzturēt virtuālu kontaktu ar Unu pie līdzsvarošanās :)
Un vēl es no Jo Jo nebaidos, jo paies vēl ilgs laiks, kamēr to mērķa svaru sasniegšu, ja vispār sasniegšu:)

Vistrakākais Jo Jo man bija no adatu terapijas. Jau pēc laika uz to no malas paskatoties, tur maz kas bija dēļ adatām vairāk, no dzīvošanas pusbadā.
Diētas man nerullē, jau pirmās dienas vakarā parasti secināju, ka tas man neder :)

Par picām un free - es gatavoju sev visu, ko vēlos, bet tā, lai ir pēc FD principiem. Pašas gatavotā Pica man vispār šķiet viens no veselīgākajiem edieniem

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 09.02.2011 13:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2011 13:21:24 - Rakstīja :
Kaivuk un Kadrija:
Čau, valmierietes! Man būs jūs nedaudz jāapbēdina, bet īsti neesmu no Valmieras - esmu tur 2 gadus mācījusies un daudz bijusi vienkārši tāpat, arī mana mīļotā ģimene dzīvo Valmierā, tāpēc esmu tur šad tad ciemos. Mani pašas vecāki dzīvo kādus 23km no Valkas-Valgas - Vijciemā, laukos. :)
Par to figūras līdzību - he! Tiešām - mērķi sakrīt, auguma garums, svars līdzīgi... Jauki! Jo šiet ir visdažādākās dāmas ar visdažādākajiem augumiem/garumiem/mērķiem, ka prieks redzēt kādu sev līdzīgo!
Par grupiņu Valmierā - nebiju pamanījusi, ka notikušas tādas pārmaiņas, jo pirms 2 gadiem tur bija Sanita Zolmane (kura arī mani iepazīstināja ar FD), taču tagad - Kaiva Pēča. Lai veicas visiem, kas tievē Valmierā, kā arī citur LV vai ārpus LV!


Par maniem "datiem" - esmu 169cm, sākuma svars 76,5kg, šodienas svars 68,2 (bija jau nokrities līdz 67,6, bet tad kaut kas notika un 2 dienu laikā bija kg klāt... bet tas jau cits stāsts!), vēlamais, kā jau rakstīju, 57-59 kg! Gribu šo mērķi sasniegt līdz 1.jūnijam! Palikušas vien 16 nedēļas tiem apmēram 10kg, tātad - jācenšas notievēt par 625g nedēļā! Pagaidām gan mans svars ir sācis lēkāt - vienā nedēļā man kg plusā, nākamajā - gandrīz 2 mīnusā, tad atkal kg plusā...... nezinu, ar ko tas saistīts, bet es tagad, esot Rīgā, esmu sev izveidojusi režīmu un noteikumus saistībā ar FD, kurus izpildot, ceru sasniegt savu mērķi!




Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās