Lieli solījumi mazina uzticību. /Horācijs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Padomiņu/viedoklīti, lūdzu!


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 03.02.2011 18:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 18:26:46 - Rakstīja :

Sveikas, meitenes!

Šodien izdarīju labu darbiņu - nodevu asinis VADC.  Tā kā asintiņa nolieta un viss pēc procedūras - saņēmu arī katram donoram domāto pārtikas (enerģijas?) paciņu, ar ko atjaunot spēkus. Taču saturs mani nedaudz samulsināja - divas vafeļu paciņas (šokolādes, vaniļas), kliju cepumi, mazā suliņa, hematogēns, sausais kapučīno pulverītis, cukurs, sāļo cepumu paciņa.

Nodoms jau ļoti jauks un viss ir kārtībā, tikai prātā ienāca doma, ka nākamreiz, taču, pati šādu paciņu varētu sagatavot, lai nenoskrietu ar šādiem "enerdžaizeriem" :)  no programmas  un aizdomājos, ko gan tur liktu iekšā FD? 

Vai lietderīgāk, veselīgāk un efektīvāk tajā neiederētos laba rūgtā šokolāde, saldi augļi vai kas tāds? Jo man tik ļoti negribējās čamstināt tās vafelītes, taču, kad pēc atpūtas brīža sareiba galva (kas ir normāli pēc šīs procedūras),  nekas neatlika kā šo to nošmaukstināt, kā rezultāta kādas 4 labības vienības negribot aizgāja pa našķu celiņu, taču iegūtā enerģija bija vienam mirklim.


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 03.02.2011 20:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 20:34:40 - Kadrija Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Šodien izdarīju labu darbiņu - nodevu asinis VADC.  Tā kā asintiņa nolieta un viss pēc procedūras - saņēmu arī katram donoram domāto pārtikas (enerģijas?) paciņu, ar ko atjaunot spē ...
Zini es kad gaaju nodot asinis gaaju ar meerkji paliidzeet citiem un sanjemot shaadu pacinu to izdaliiju saviem radinjiem kuriem nebija liekaa svara robleemu...bet nu jaa protams es buutu laimiigaaka sakjemt tur konkreeti ko noderiigaaku un veseliigaaku prieksh uztura pashai, bet nu shkjiet ka vinji izmaksas ir minimizeejushi maximaali un shaada pacinja noteikti deriiga krietni ilgaak kaa tad ja tur buutu kas veseliigaaks!savukaart ja tur buutu zhaaveetie auglji tas noteikti shaadas pacinjas veertiibu krietni paceltu kas savukaart vinjiem nav izdeviigi....jociigi, bet nu realitaate....es gan ar nododot asinis juutos gandariita bet kopsh mani vairs nepienjem(pagaajusho ziem mana gjimenes aarste konstateeja man astmu bija saasinaajums) man vairs nav shaadu pacinjo par kuraam lauziit galvu kur likt!
\bet nu jaa jociigi sanaak dari labu citiem bet sev nodari paari.....

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 03.02.2011 20:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 20:52:29 - joliite Rakstīja :
Zini es kad gaaju nodot asinis gaaju ar meerkji paliidzeet citiem un sanjemot shaadu pacinu to izdaliiju saviem radinjiem kuriem nebija liekaa svara robleemu...bet nu jaa protams es buutu laimiigaaka ...

Protams, par paciņām kā tādām vispār nav runa,jo kā jau minēju, pats labās gribas žests  ir jauks, lielisks un sirsnīgs ! Problēmu nav!  Vinekārši zinot, ka man pēc nodošanas prasīsies atjaunot resursus (nodevu pirmo reizi un īsti nebiju iepazinusies ar visu info kā būs pēcāk, tagad zinu!), prātoju, kas būtu ekvivalents šim saturam no veselības un punktu viedokļa, ko pašai paķert nākamreiz līdzi, jo ja viss būs ok, šo procedūru atkārtošu noteikti! :)

 


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 03.02.2011 20:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 20:58:01 - Kadrija Rakstīja :
Protams, par paciņām kā tādām vispār nav runa,jo kā jau minēju, pats labās gribas žests  ir jauks, lielisks un sirsnīgs ! Problēmu nav!  Vinekārši zinot, ka man pēc nodošanas prasīsies atjaunot resurs ...
Man piem neko peec tam negribeejaas svariigi ir paaeest kaadu laiku pirms nodoshanas bet tagad gan neaceros bija 30 vai 1h pirms nodoshanas jaabuut paaeedusham veseliigi netrekni!Bet n domaaju ka tas ir individuaali katram, jo man slikti nebija peec nodoshanas nemaz!

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 03.02.2011 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 21:09:19 - joliite Rakstīja :
Man piem neko peec tam negribeejaas svariigi ir paaeest kaadu laiku pirms nodoshanas bet tagad gan neaceros bija 30 vai 1h pirms nodoshanas jaabuut paaeedusham veseliigi netrekni!Bet n domaaju ka tas ...
Jap, tieši tā! Man arī it kā sākumā neko negribējās, bet pasēdējām 10 min un jutu, ka lēnām sāku peldēt no realitātes  galva sāk reibt  - tātad vajag enerģiju! Tad nu domāju, vai rūgtā šokolāde, vīnogas vai banāns (tiem tie lieli cukuri) būtu tikpat efektīvs kā piemēram salds cepumiņš, kurš to cukuru  veikli uzsit un ir ātrā enerģija, kas tajā brīdī nepieciešama. Neticu, ka tā rakstu, bet varbūt šī ir tā reize, kad baltais cukurs ir lietderīgāks kā jebkas cits un nav man ko iespringt?

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 03.02.2011 21:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 21:17:42 - Kadrija Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Šodien izdarīju labu darbiņu - nodevu asinis VADC.  Tā kā asintiņa nolieta un viss pēc procedūras - saņēmu arī katram donoram domāto pārtikas (enerģijas?) paciņu, ar ko atjaunot spē ...
Domāju te derētu tas pats banāns, jogurts, iespējams klāt kāds muslis un augļu sula, domāju enerģijas atjaunošanai pietiktu, bet tas jau laikam katram individuāli, man pēc šīs procedūras nebija nekādu izmaiņu pašsajūtā, vienīgi tā roka, no kuras ņēma asinis, bija tāda kā nevarīgāka, notirpusi.

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 03.02.2011 21:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2011 21:26:10 - Elīna. Rakstīja :
Domāju te derētu tas pats banāns, jogurts, iespējams klāt kāds muslis un augļu sula, domāju enerģijas atjaunošanai pietiktu, bet tas jau laikam katram individuāli, man pēc šīs procedūras nebija nekādu ...
O! Paldies! Tas nozīmē, ka jogurtiņš ar musli tikpat labi iedarbosies, paldies!  

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 04.02.2011 09:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 09:16:56 - Kadrija Rakstīja :
Jap, tieši tā! Man arī it kā sākumā neko negribējās, bet pasēdējām 10 min un jutu, ka lēnām sāku peldēt no realitātes  galva sāk reibt  - tātad vajag enerģiju! Tad nu domāju, vai rūgtā šokolāde, vīnog ...
Jocīgi.....bet es vēl līdz šim neesmu sajutusi tādas sajūtas kā galvas reibšana!Jocīgi, šķiet ka esmu dīvaina, jo man apkārtējie visi ir bijuši tādā situācijā ka melns gar acīm un krīt no kājām!Nez kā tas ir!???Bet nu jā ja tev tā ir tad nu gan jānodrošinās ar FD variantu pēc šādām reizēm, domāju ka augļi vai jogurts būs ātrakas iedarbības par musli, bet nu varbūt kļūdos!?

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 12:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 12:22:09 - joliite Rakstīja :
Jocīgi.....bet es vēl līdz šim neesmu sajutusi tādas sajūtas kā galvas reibšana!Jocīgi, šķiet ka esmu dīvaina, jo man apkārtējie visi ir bijuši tādā situācijā ka melns gar acīm un krīt no kājām!Nez kā ...
mm, paldies!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 13:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 13:58:39 - Rakstīja :
Visur jau tie pacinu saturi daudzmaz vienadi,ari seit. Viena mana draudzene nodeva asinis un sanema ari lidzigu pacinu,kur parsvaraa bija tikai saldumi,skiet,ari  zaveti augli bija ieksaa. Papildus pakai vel puki pokpodaa dod lidzi. Es tik vienreiz esmu nodevusi asinis.Tas gan bija loti sen atpakal. Tad vispar neko nedeva lidzi,uz vietas vareja padzert kaut kadu loti saldu padzerienu ar "Selgas" cepumuiem. Pec tam mums ieteica,ka asinis atrak palidz atjaunot sarkanais "Kagors". Tacu pietika ar vienu glazi,lai ragi butu dunaas.

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 14:33:37 - denia Rakstīja :
Pec tam mums ieteica,ka asinis atrak palidz atjaunot sarkanais "Kagors". Tacu pietika ar vienu glazi,lai ragi butu dunaas.

Bet kopumā bija tik jauki! Darbiniekiem attieksme brīnišķa, visi smaidīgi,  pat dežurante garderobē! Man ļoti patika un šodien jūtas lieliski! Noteikti atkārtošu, un tad jau pati parūpēšos par labajiem gardumiem enerģijai  mkhihi, par ragiem dūnās gardi  nosmēju! :D

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 16:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 16:02:37 - Rakstīja :
Es nekad neesmu nodevusi asinis, jo reiz meginaju un man pateica, ka venas par mazam.
Bet man ienaca prata - varbut kada super salda sula liidz?? Ananasu vai persiku?? Un gabalins tumsas sokolades..

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 17:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 17:57:41 - denia Rakstīja :
Visur jau tie pacinu saturi daudzmaz vienadi,ari seit. Viena mana draudzene nodeva asinis un sanema ari lidzigu pacinu,kur parsvaraa bija tikai saldumi,skiet,ari  zaveti augli bija ieksaa. Papildus pa ...
Aizmirsu uzrakstit,ka bez visa taa dod ari kokteili (piens+augli)

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 04.02.2011 19:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/02/2011 19:15:39 - Rakstīja :
Paldies! man arī šķiet, ka te derēs  augļi un laba, kārtīga rūgtā šokolāde - pašā laikā! Un paldies par piena-banānu kokteiļa ideju, tā taču arī ir baigā ņammma!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās