Mēs katrs esam eņģelis tikai ar vienu spārnu. Un lidot varam, kad cieši apkampjam un apmīļojam mums līdzīgu būtni. /Lučiano de Kreščenco/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Flokša motivācija!


Floksis
					Poste: 22
Floksis (on-line)
Publicēts: 12.01.2011 18:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2011 18:08:21 - Rakstīja :
Man šodien bija vienreizēja motivācijas deva!!
Divas brīvdienas pēc kārtas ir paredzētas ziemas aktivitātes ar kolēģiem. Ir vajadzīgas sniega bikses....un tad tikai sākās. Šīs mantas man mājās nebija, jo neesmu sniega fane. Rezultātā ar puņķiem, psihiem un asarām tika izvandīti visi iespējamie sporta veikali, pat lietotie apģērbi...uz manu pakaļu nekas nelien iekšā! 
Beigās jau,protams, atradu, bet , kad tusnījos tajās iekšā, pie sevis bubināju...to te nevar rakstīt:)
Protams, oma tika pabojāta, bet kāāāādu devu motivācijas saņēmu!
Piebildīšu, man pirmā nedēļa un svars tiešām iespaidīgs!
Ceru, ka nākamziem varēšu tās bikses uzsist gaisā kādai, kurai tās derēs, jo man tādas vairs nebūs vajadzīgas Riktīgs TONTONS!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 12.01.2011 21:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2011 21:32:16 - Rakstīja :
Vai negribi ari pievienoties atskaitei? Lai varam ari mes citas no tevis motiveties, redzot cik tev labi iet.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.01.2011 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/01/2011 09:27:20 - Floksis Rakstīja :
Man šodien bija vienreizēja motivācijas deva!!Divas brīvdienas pēc kārtas ir paredzētas ziemas aktivitātes ar kolēģiem. Ir vajadzīgas sniega bikses....un tad tikai sākās. Šīs mantas man mājās nebija, ...
Tev tiešām ir bijusi vakar tāda traka diena - neticami, bet arī esot svarā, kas nav nemaz tik liels pastāv šāda problēma - īpaši, ja gribas uz kādu atstāt iespaidu... Nešausti sevi tik ļoti un necenties skriet savām kājām pa priekšu - jā, nevari ielīst tajā un tajā apģērbā, bet Tu jau esi uz pareizā ceļa un TAS ir jau ļoti, ļoti daudz, jo ir cilvēki, kas visu mūžu kurn, ka ir apaļi, bet uzskata, ka vainīgi gēni, smagie kauli utml. Novēlu, lai nākamziem Tu varētu ielīst tādā kombinezonā, kas izskatīsies satriecoši!!!

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 16.01.2011 21:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/01/2011 21:41:29 - Rakstīja :
Jā, šādi notikumi dod lielu motivāciju...
Es piem. labu laiku atpakaļ pat it kā nemanīju svara pieaugumu, bet sāku saprast tikai tad, kad pērkot jaunas drēbes, izvēloties uz aci, vienmēr viss bija ļoti pa mazu...Biju kļuvusi lielāka...hmm...jā, slikti kad ir daudz elastīga materiāla drēbju skapī, jo tad nevar tik ātri pamanīt kg...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās