Intelektuālis ir cilvēks, kurš ir atradis kaut ko interesantāku par seksu. /Edgrs Volless/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vārdi, kas uzrunā...


page: [1]   2   (page size 50)
Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 03.12.2010 12:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 12:34:34 - Rakstīja :
Sveikas meitenes! Decembris ir tāds pārdomu laiks, tad bieži vien pārlasu, kāda gudra cilvēka teikto... Ir brīži, kad viena un tā pati doma paiet garām, bet ir reizes, kad tik ļoti uzrunā... Noteikti arī Jūs uzrunā kāda cita teiktais, ierakstiet...

Lielākās briesmas mums visiem gandrīz rada ne tas, ka mūsu mērķis atrodas pārāk augstu, bet tas, ka mērķis atrodas pārāk zemu un mēs to sasniedzam!
Mikeandželo

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 03.12.2010 13:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 13:55:18 - Rakstīja :
Mani draugiem.lv ļoti uzrunāja šie vārdi - Ja tev šķiet, ka kaut ko nevari, tad pajautā sev, cik ļoti tu to vēlies.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 03.12.2010 15:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 15:53:58 - Rakstīja :
Ta ka man sobrid notiek liela macibu stunda dzive par meginasanu 'palaist vala', laut lai apkartejie dzivo pasi pec saviem ieskatiem, ne manejiem. Beigt citus macit un domat, ka es zinu labak, tad man loti sobrid aktuals Ievas Kerevicas teiktais kada intervija:
"Visi grib, lai tas otrs cilvēks
viņiem ir ērts.
Skolotāji grib ērtus skolēnus,
vecāki grib ērtus bērnus,
vīri – ērtas sievas.
Bet es neesmu īpaši ērta.
Es neatbilstu citu sapņiem par mani,
man par sevi ir savējie."
Gribas iemacities but tiesi tik neatkarigai, lai nebutu prom no citiem, bet lautu citiem elpot...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 03.12.2010 16:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 16:38:45 - Rakstīja :
Man jau padsmit gadus skan galvā: "pirmajā reizē sieviete mīl vīrieti, pārējās mīlestību".
Nu tad es sev cenšos notvert pie tā, lai arī pārējās reizēs ieskatītos cilvēkā, nevis mīlētu pašas attiecības.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 03.12.2010 16:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 16:48:40 - melllene Rakstīja :
Man jau padsmit gadus skan galvā: "pirmajā reizē sieviete mīl vīrieti, pārējās mīlestību". Nu tad es sev cenšos notvert pie tā, lai arī pārējās reizēs ieskatītos cilvēkā, nevis mīlētu pašas attiecības ...
interesants teiciens. :)
liek riktigi aizdomaties. :)
reiz lasiju kaut ko lidzigu, ka sieviete mil nevis virieti, bet to, ka vins liek vinai justies... apmeram taa..

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 03.12.2010 17:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/12/2010 17:24:45 - Rakstīja :

Mani uzrunaja Ineses nodarbibaa vinas izskanejusais teiciens:Laime atrodas tieši tur, kur esat jūs. Kur esat jūs, tur ir laime. Tā jūs ieskauj.
Tā ir dabiska parādība. Tā ir kā gaiss, kā debess. Laime nav jāmeklē. Tā
ir tā pati viela, no kuras sastāv Visums. (OSHO atziņa)

Butibaa tas ir tas pats,ko teica Omars Haihams:"Esi laimigs.Nenozelo itin neko.Un negaidi itin nekaa. " So vina teicienu izlasiju avizee,kad macijos vel vidusskolaa un tas visu laiku man nak lidzi.

 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.12.2010 02:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 02:55:45 - ilze_ Rakstīja :
reiz lasiju kaut ko lidzigu, ka sieviete mil nevis virieti, bet to, ka vins liek vinai justies... apmeram taa..
nu tas jau laikam ir viss, kas seko pēc pirmās reizes :)
Es zinu, ka mans vīrs piedomā pie tā, jo kad mēs šķīrāmies(nebijām vēl precēti, bet uz laiku šķīrāmies), tad uz manu nesapratni, kāpēc tā, ja viss ir tik labi, viņš atbildēja, ka: "Tev ir labi, jo es daru visu tā, lai tev būtu labi", ar domu, ka viņš piepilda manu ilzūziju par attiecībām.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 04.12.2010 02:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 02:58:13 - Rakstīja :
To ērtumu man šķiet tikai psihologs var izdzīt ārā, tas ir liels darbs ar sevi, tiem, kam tā ir problēma.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 04.12.2010 10:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 10:50:33 - Rakstīja :
Cik vien labi spēj, dari to, kas Tev vislabāk padodas, un savā dvēselē apjautīsi, ka Tev pieder pasaules dižākie sasniegumi.
Ogs Mandino

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 04.12.2010 16:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 16:18:10 - ilze_ Rakstīja :
Ta ka man sobrid notiek liela macibu stunda dzive par meginasanu 'palaist vala', laut lai apkartejie dzivo pasi pec saviem ieskatiem, ne manejiem. Beigt citus macit un domat, ka es zinu labak, tad man ...
Dikti labi pateikts - jā, es arī, atzīšos, esmu daudziem neērta...bet būtu tas vēl drusku jāpamācās attiecībā uz daudz un dažādiem "tā visi dara", kas ir patiešām apnicīgi un patērē milzum daudz laika!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 04.12.2010 16:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 16:29:04 - Rakstīja :
Bet, bet, bet - tas varbūt ir pretrunā ar manis iepriekš teikto, taču iepriekšējo es domāju tā, ka - man patīk patiesība, esmu patiesa pret sevi un cenšos būt patiesa pret citiem, bet rindas no tautasdziesmas man tomēr liekas būtiskākas "Visi man labi bija, ka es pati laba biju...", taču ne jau ar to domu - es darīšu visu, lai es citiem būtu laba, bet ar to domu - mīli savu tuvāko kā sevi pašu, tas nozīmē - arī viss viņu vājības uztver ar mīlestību... Bet man vēl daudz, daudz jāmācās!!!

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 04.12.2010 23:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 23:34:01 - Rakstīja :

Reiz,nu jau padsmit gadus atpakaļ,es lasīju I.Grebzdes grāmatu "Māsas".Īsti pat vairs neatceros tās saturu,bet šis viens teikums ir palicis atmiņā uz ilgu laiku:"Bērnu vēlēšanās ir skaistas un lielas,un tajās nav vārdiņa nevar vai nespēju."Tagad pašai ir divi bērni,un es redzu,ka tā patiešām ir.Ko tikai bērns neizdomās,lai sasniegtu savu mērķi,dabūtu to,ko vēlas,turklāt ne brīdi nešauboties,ka viss izdosies!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 04.12.2010 23:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/12/2010 23:42:27 - eileitija Rakstīja :
Bērnu vēlēšanās ir skaistas un lielas,un tajās nav vārdiņa nevar vai nespēju."

Taisiba! Skatos uz savu ziperi un redzu,cik neatlaidigs vins ir,lai kaut ko atveru valaa vai ieliktu ieksaa, vai uzraptos kaut kur..


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 05.12.2010 00:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2010 00:25:17 - eileitija Rakstīja :
Ko tikai bērns neizdomās,lai sasniegtu savu mērķi,dabūtu to,ko vēlas,turklāt ne brīdi nešauboties,ka viss izdosies!
tas ir neciešami skaisti. Ar vīru dusmojamies un smejamies reizē

alina_t
					Poste: 60
alina_t (on-line)
Publicēts: 05.12.2010 02:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/12/2010 02:12:58 - Rakstīja :
Seneka: " Turi ķermeni stingrībā, lai tas nepārstātu klausīt tavu dvēseli"

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.12.2010 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2010 15:08:57 - Rakstīja :
Man vel pedeja laika ik pa bridim nakas sev atkartot, ka ´es varu sasnegt visu, ko vien velos´ (I can achieve everything that I set my mind to)...
T.sk. tievesanu, t.sk. danu valodu, etc, etc, etc.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 06.12.2010 15:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2010 15:52:19 - ilze_ Rakstīja :
Man vel pedeja laika ik pa bridim nakas sev atkartot, ka ´es varu sasnegt visu, ko vien velos´ (I can achieve everything that I set my mind to)...T.sk. tievesanu, t.sk. danu valodu, etc, etc, etc.
Man nepatīk, ka es sev to nevaru teikt, jo mani profesionālie sapņi nav savienojami ar ģimenes dzīvi, ko esmu izlēmusi sev par prioritāti. Labi, ka vēl tievums ir savienojams ar visu ko :)

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.12.2010 09:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 09:59:32 - eileitija Rakstīja :
Ko tikai bērns neizdomās,lai sasniegtu savu mērķi,dabūtu to,ko vēlas,turklāt ne brīdi nešauboties,ka viss izdosies!
Ar šo šobrīd sastopos ik minūti, tāpēc aizdomājos, bet mēs taču visi reiz bijām bērni, kur mūsos pazudusi šī mērķtiecība??????????????????????

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.12.2010 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 10:00:56 - melllene Rakstīja :
tas ir neciešami skaisti. Ar vīru dusmojamies un smejamies reizē
Mellene, redzi, dusmojamies un smejamies! Un kā Tu domā, ko apkārtējie dara, kad mēs kļūstam neērtas...........

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.12.2010 10:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 10:02:36 - Rakstīja :
Es tik ļoti mīlu bērnus, viņi ir tik dabiski, tik mīļi, tik forši, tik neatkārtojami - mūsu visvislabākie skolotāji! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.12.2010 10:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 10:03:44 - eileitija Rakstīja :
"Bērnu vēlēšanās ir skaistas un lielas,un tajās nav vārdiņa nevar vai nespēju."
Tik precīzi!!! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.12.2010 10:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 10:12:06 - eileitija Rakstīja :
Reiz,nu jau padsmit gadus atpakaļ,es lasīju I.Grebzdes grāmatu "Māsas".Īsti pat vairs neatceros tās saturu,bet šis viens teikums ir palicis atmiņā uz ilgu laiku:"Bērnu vēlēšanās ir skaistas un lielas, ...
Atkal par bērniem... atcerējos Kates stāstus, kad viņas mazā Ieviņa bija bēbis. šobrīd man iet līdzīgi  Pie gultas stāv nakts lampiņa, protams ar elektrības vadu, Jančuks kā tiek gultā iekšā, tā rauj vadu cik spēka, nu nevaru izdomāt, ko izdomājis... Beigās sapratu, pie vņa plauktiņa piesiets balons, vienu dienu raustīja, balons atsējās, bija forša manta............a ja nu naktslampiņa arī atsienas, būtu forša manta ar ko spēlēties...........rezultātā, apsējām to vadu cik tika aukstu var, lai nevar aizsniegt, kādu laiku jādzīvo bez naktslampiņas......... DVD ir tik daudz podziņas, un ja vienu nospiež, ja atrod to īso, tur iznāk ārā tāds spīdīgs apaļs disks, ar ko var paspēlēties... Man protams smiekli tai brīdī nemaz nenāk, nu bet kā Tu viņam iestāstīsi, ka tas ir lai varētu filmu skatīties, lai mūziku klausīties... neko liekam atpakaļ, atrodam citu nodarbošanos, un še kur rekur pie DVD atkal klāt............un mammmas neatņemama uzmanība ar to garantēta......... Nu, ko lai dara, ka visi plaukti tik zemu salikti...paši vainīgi, tomēr tās kustības, kas līdz ar to garantētas! 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 13:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 13:05:46 - Una Rakstīja :
Es tik ļoti mīlu bērnus, viņi ir tik dabiski, tik mīļi, tik forši, tik neatkārtojami - mūsu visvislabākie skolotāji!

Tiesi taa,dabiskums!!!Lai ari kaa pieaugusie necenstos,tacu dabiskaki par berniem mes nekad nespetu pat gribot but.


eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 13:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 13:14:35 - Una Rakstīja :
Atkal par bērniem... atcerējos Kates stāstus, kad viņas mazā Ieviņa bija bēbis. šobrīd man iet līdzīgi  Pie gultas stāv nakts lampiņa, protams ar elektrības vadu, Jančuks kā tiek gultā iekšā, tā rauj ...
 Mums katrs dēls ir "maksājis"kādu tehnikas vienību.Nu par traukiem jau vispār nerunāsim.Toties mazais cilvēks atklāj,ka ir veidota pasaule un kas ir kas.Vēl lasīju kādas psiholoģes komentāru,ka jo vairāk bērns izpēta,kas lācītim vēderā,un jo vairāk kaut ko izārda,jo lielāka vrbūtība,ka pieaugušā vecumā būs labs labotājs un izgatavotājs.

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 13:28:31 - Una Rakstīja :
Ar šo šobrīd sastopos ik minūti, tāpēc aizdomājos, bet mēs taču visi reiz bijām bērni, kur mūsos pazudusi šī mērķtiecība??????????????????????
Nu es arī gribētu zināt,kur tā mērķtiecība ir pazudusi.Reizēm es iedomājos,ka mūsu vēlēšanās,varbūt,nemaz nav tik lielas un skaistas,kā mums gribās to pasniegt.Varbūt to,ko vēlamies sasniegt,nemaz tā īsti līdz sirds dziļumiem nevēlamies.Nu kaut vai tās pašas tievēšanas kontekstā.Tu,Una,esi spilgts piemērs,ka var visu,ja patiesi grib.Es pati vairākkārt esmu sākusi un pametusi tievēšanas procesu.Arī šajā pulciņā pēdējo reizi laikam biju pirms gada.Pa šo laiku es ļoti daudz ko esmu piedzīvojusi,pārdomājusi un sapratusi,tajā skaitā arī sava resnuma iemeslus.Tagad jūtos pietiekami stipra,lai savā tievēšanas procesā neielaistu nevienu nevar,negribu,nespēj.Tāpēc arī atkal esmu kopā ar jums.Bariņā vieglāk.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 13:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 13:39:32 - Una Rakstīja :
Ar šo šobrīd sastopos ik minūti, tāpēc aizdomājos, bet mēs taču visi reiz bijām bērni, kur mūsos pazudusi šī mērķtiecība??????????????????????
Man tomer kaut kaa skiet, ka vecaki/vecvecaki/skolotaji/kas nu kuram to merktiecibu apslape... ´Taa nevar, to nedriikst, site nekaap, tu nokritisi, utt, utt, utt..´
Redzu atskiribu starp sevi un savu danu draudzeni, kurai abi vecaki no pasas bernibas ir galva ieviesusi, ka vina ir pats lieliskakais, smukakais, veiksmigakais cilveks kads vien redzets... Man taa nebija...

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 13:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 13:42:33 - Rakstīja :
To pasu mana mamma teica, kad es pirms pusotra gada biju sanemusies aiziet uz pirmo FD nodarbibu - zinot tevi, tev nekas nesanaks...
Bet sanaca, sanaca, sanaca!!!
Kapec nevar teikt - jaa, protams, ej, pamegini, paskaties kaa tev sanaks...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 14:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 14:55:48 - ilze_ Rakstīja :
To pasu mana mamma teica, kad es pirms pusotra gada biju sanemusies aiziet uz pirmo FD nodarbibu - zinot tevi, tev nekas nesanaks... Bet sanaca, sanaca, sanaca!!! Kapec nevar teikt - jaa, protams, ...

Sie vardi TEV NEKAS NESANAKS ieprogramme zemapzinu uz to,ka tiesam nekas nesanaks. Es,savukart,lasiju,ka velejuma izteiksmee labak nelietot darbibas vardus ar noliegumu,t.i., "ne". Neteikt berniem,piemeram,nesasities, nepakriti nu.t.t. Labak esot teikt to pasu, bet bez nolieguma,piem., dari drosi,bet esi uzmanigs..  Man bija kaut kur lidzigi. Pamatsskolaa biju iedomajusies,ka esmu neveiksminiece fizkluturaa,jo neko nevareju izdarit-ne krosu noskriet,ne pa virvi uzrapties,kur nu vel piepumpeties..Un par tadu nunnu  mani ari uzskatija,skolotaju ieskaitot,un ari es pati par sevi taa domaju. Bet nakosajaa skolaa viss mainijaas,peksni saku ieklauties normativos sev par lielu brinumu. Nezinu,kas mani notika, bet tad ari pati sev uzstadiju merki,ka esmu fiziski stipra un varu visu. Krosos vienmer biju pirmajaa trijniekaa,un peksni kluvu fiziski specigaka par meiteneem,kuram ieprieksejaa skolaa pat lidzi netureju. Gribeju klut par fizkulturas skolotaju, bet pedejaa bridi profesijas izveli tomer pamainiju. Ta kaa sitie vardi-tev nekas nesanaks,spej riktigi nozombet.


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2010 16:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2010 16:27:14 - denia Rakstīja :
Sie vardi TEV NEKAS NESANAKS ieprogramme zemapzinu uz to,ka tiesam nekas nesanaks. Es,savukart,lasiju,ka velejuma izteiksmee labak nelietot darbibas vardus ar noliegumu,t.i., "ne". Neteikt berniem,pie ...
-jaa, to noskatiju filmaa The Secret.
Kur macija, ka labak teikt - gribu but tieva, nevis - negribu but resna. :)

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 09.12.2010 15:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 15:34:45 - Rakstīja :
Shaja Adventes laika esmu atsakusi lasit Bibeli un jo ipashi uzrunaja 139. Psalms - taa doma iisuma ir, ka Dievs jau mus ir pazinis pirms mus ir ielicis mates miesas un ,ka lai ari kas notiktu, Vinja roka vienmer ir paar mums, ja mes Vinjam uzticamies.

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 09.12.2010 15:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 15:35:55 - Rakstīja :
jau paris dienas ieksheji megjinu izdzivot , izprast un pienjemt sho psalmu - rezultata ir tada miera sajuta...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.12.2010 16:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 16:15:22 - Gabora Rakstīja :
Shaja Adventes laika esmu atsakusi lasit Bibeli un jo ipashi uzrunaja 139. Psalms - taa doma iisuma ir, ka Dievs jau mus ir pazinis pirms mus ir ielicis mates miesas un ,ka lai ari kas notiktu, Vinja ...
Jo Gabora - Viņš - tie esam mēs...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.12.2010 18:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 18:29:05 - Una Rakstīja :
... še kur rekur pie DVD atkal klāt.......
Man meita vēl nestaigāja, kad jau mācēja sev maģītī CD uzlikt ar mūziku. tā, kā maģītis nebija extra dārgs, tas bez stresa. Tagad tā maģīša vairs nav(atdevu atpakaļ, jo bija papusei atdots&aizdots), domājām pirkt, bet dabūjām vienu vecu, jo zinu, ka tūlīt atkal viens mācīsies...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.12.2010 18:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 18:31:22 - eileitija Rakstīja :
...Tagad jūtos pietiekami stipra,lai savā tievēšanas procesā neielaistu nevienu nevar,negribu,nespēj.Tāpēc arī atkal esmu kopā ar jums.Bariņā vieglāk.
izdosies galvenais to nevaru neielais tālāk par 1-2dienām, jo man aizdomas, ka bez tā pavisam nevar iztikt, ja nu vienīgi Una, kā ir Una?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.12.2010 18:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 18:34:12 - denia Rakstīja :
... Pamatsskolaa biju iedomajusies,ka esmu neveiksminiece fizkluturaa,jo neko nevareju izdarit-ne krosu noskriet,ne pa virvi uzrapties,kur nu vel piepumpeties..Un par tadu nunnu  mani ari uzskatija,sk ...
Man tā bija ar literatūru. 12 gadus mācījos vienā skolā, beidzu ar 4 vai 5 12.kalsi, bet iestājeksāmenā pa visu akadēmiju bija 3 gab 10 atzīmes, un viena no tām mana. Tagad mans darbs ietver rakstīšanu. Ir profesijas, kur liela vara citu cilvēku veidošanā.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.12.2010 18:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 18:35:48 - denia Rakstīja :
Sie vardi TEV NEKAS NESANAKS ieprogramme zemapzinu uz to,ka tiesam nekas nesanaks. Es,savukart,lasiju,ka velejuma izteiksmee labak nelietot darbibas vardus ar noliegumu,t.i., "ne". Neteikt berniem,pie ...
šo es apguvu SV nodarbībās, sen senā pagātnē

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 09.12.2010 20:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 20:36:06 - Rakstīja :
Man ļoti patīk dienasgrāmata, ko man reiz uzdāvināja draudzene - Bredlijs Trevors Grīns "Dienasgrāmata draņķīgām un labām dienām". Tajā ir daudz labu atziņu, kas reizēm liek "apstāties" un padomāt - kaut mirkli. Ierakstīšu arī jums manus mīļākos citātus no šīs dienasgrāmatas :

 - Tu esi vienīgais cilvēks, kam uzticēta visa atbildība par tavu veselību, laimi un dzīvību.

 - Neaizmirsti samīļot to, ko tu mīli. To, ko spēj šodien, kādudien vari ari vairs nespēt.

 - Bēdu jūra nereti beidzas pie paradīzes krastiem. Turpini peldēt, un tu tos sasniegsi!

 - Ikviena sekunde ir neaizstājama tava mūža daļa. Tavs pienākums pašam pret sevi ir, ja vien iespējams, pildīt ar prieku katru savas dzīves mirkli.

 



Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 09.12.2010 20:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 20:49:14 - Rakstīja :
Un vēl šis :

Bieži vien labākais veids kā dabūt sevi atpakaļ uz ceļa, ir palīdzēt citiem. Noteikti ir kāds, kuram klājas daudz grūtāk nekā tev un kuram daudz vairāk jāpiepūlas, lai cik necik turētos uz strīpas. Palīdzēšana citam, ja vien tu to spēj, sniedz gandarījumu un noteikti palīdz saskatīt lietas to īstajos samēros. Piedāvāju desmit padomus, kā tu varētu palīdzēt kādam grūtā situācijā. Neviena no piedāvātajām darbībām gandrīz neko nemaksā, un tās veikšana neprasa daudz laika.

1. Ziemassvētkos uzraksti apsveikumu kartītes tādiem seniem paziņām, skolotājiem vai radiem, kam līdz šim neesi rakstījis.
2. Piemērotā situācijā saki "Labdien" arī tiem cilvēkiem, kurus personiski nemaz nepazīsti: pārdevējai nelielā veikaliņā, pasta kantora darbiniekam, konduktoram patukšā autobusā utt.
3. Sarunājoties ar cilvēkiem, arī svešiem, neaizmirsti uzturēt acu kontaktu un uzsmaidīt viņiem.
4. Ja zini, ka kaimiņos dzīvo kāds vientuļš un vecs cilvēks, šad tad iegriezies parunāties ar viņu.
5. Piesakies kādiem radiniekiem vai paziņām pieskatīt viņu bērnus, lai vecāki varētu aiziet uz teātri vai koncertu.
6. Vienas dienas pusdienu naudu ziedo kādai labdarības akcijai.
7. Pārskati savu garderobi un nederīgos apģērbus un segas atdod kādam, kas tās itin labi varētu lietot.
8. Piezvani kādam pazīstamam cilvēkam un apvaicājies, kā viņam klājas. Nepretendējot uz iespēju "visu nokārtot", piedāvā šim cilvēkam jelkādu palīdzību, ja viņam tāda nepieciešama.
9. Kādam vecam draugam, kuru sen neesi redzējis, aizsūti vēstuli un saki, ka bieži vien par viņu iedomājies.
10. Ziemā baro putniņus. Arī tiem ir vajadzīgi draugi!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 09.12.2010 21:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2010 21:05:51 - Rakstīja :
Humoram - no A Helen Exley Giftbook "Mūsu mīļie kaķi" :
KAĶA VĀRDNĪCA
Bezmiegs - nespēja gulēt ilgāk par divdesmit stundām dienā.
Uzticība - spēja palikt pie viena saimnieka ilgāk par sešām nedēļām.
Stress - stāvoklis, kas novērojams tikai citām radībām.
Putns - kaķu konservi ar spārniem, bet bez kārbas.
Blusa - mazs, asinskārs pūķis.
Suns - liela, spalvaina, pāraugusi blusa.
Apziņa - tas kaitinošais laiks starp snaudieniem.
Barība - tas, kas jāuzņem regulāri, ar 30 minūšu intervālu.
Mīlestība - jūtas, kas patiesi var izpausties tikai pret sevi.
Kaste - iespējamais portāls uz citu pasauli, kas jāizpēta un jāsargā.
Darbs - aktivitāte, ko veic cilvēku suga, lai uzturētu kaķu sugas komfortu.
Pazemība - definīcija nav zināma.



denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 16:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 16:59:50 - Rakstīja :
Es seit gribeju pateikt kaut ko par smaidu. Bija tads teiciens, ka smaids spej pacelt un smaids spej ari nogalinat. Kaut ka taa. Nesen mes pastaigajamies un preti mums naaca  2 sievietes,skiet mate un meita. Sasveicinajamies, saskatijamies un sasmaidijamies, nu viss kaa pienakas. Tad pagajaam vieni otram garam. Pec tam man mamma teica,cik tai vecajai sievietei bija patiess un patikams smaids. Es biju sajutusi to pasu un tiesi no tas pasas vecaas sievietes,kaut smaidija abas. Tas smaids bija TIK bezgala labestigs,tik apgarots,ka burtiskaa nozimee speja sildit ar savu labestibu citus cilvekus.. Es ari censos biezak smaidit. Pat tas nekas, ja tas ir pieklajibas smaids. Jo uzsmaidot kadam, tas otrs atsmaida preti..Esmu noverojusi,ka seit loti biezi cilveki sasmaidas. Nu es ari taa daru un man tas loti patik!!!

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 10.12.2010 17:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:01:36 - denia Rakstīja :
Es seit gribeju pateikt kaut ko par smaidu. Bija tads teiciens, ka smaids spej pacelt un smaids spej ari nogalinat. Kaut ka taa. Nesen mes pastaigajamies un preti mums naaca  2 sievietes,skiet mate un ...
...Un smaids neko nemaksā un to izdarīt taču ir tik vienkārši, kaut biežāk cilvēki smaidītu !

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 17:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:07:20 - Elīna. Rakstīja :
...Un smaids neko nemaksā un to izdarīt taču ir tik vienkārši, kaut biežāk cilvēki smaidītu !
Jaa, tiesi taa, smaids un laipniba mums vispar neko nemaksaa.. Ir tik jauki sasmaidities un but vienkarsi laipniem..

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.12.2010 17:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:12:23 - Rakstīja :
Mans dzīves sauklis ilgāku laiku bija "Uzsmaidi pasaulei un tā uzsmaidīs tev". Un tad vēl agrāk bija "negarastāvoklis", bet uz skatuves vajadzēja iziet smaidot, smaidīju sev spogulī. No tā, man ar kolēģi radās šāds likums: uzsmaidi sev 8 reizies spogulī, ja vēl nenāk smiekli, tad uzsmaidi vēl 8 reizes. Parasti abas bijā apsmējušās un "negarastāvoklis" pazudis.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 10.12.2010 17:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:14:11 - melllene Rakstīja :
Mans dzīves sauklis ilgāku laiku bija "Uzsmaidi pasaulei un tā uzsmaidīs tev". Un tad vēl agrāk bija "negarastāvoklis", bet uz skatuves vajadzēja iziet smaidot, smaidīju sev spogulī. No tā, man ar kol ...
Kaut kāda vesela mācība bija par šito smaidīšanu sev spogulī, bet neatceros, kas un kā bija jādara :)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 01:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 01:21:00 - melllene Rakstīja :
Mans dzīves sauklis ilgāku laiku bija "Uzsmaidi pasaulei un tā uzsmaidīs tev". Un tad vēl agrāk bija "negarastāvoklis", bet uz skatuves vajadzēja iziet smaidot, smaidīju sev spogulī. No tā, man ar kol ...

Piedevam smaids ir lipigs!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 11.12.2010 08:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 08:31:48 - Rakstīja :
Tas, ka ģimene pievēršas FD ir labi līdz tam brīdim, kamēr kāds grib, lai es dalos ar saviem salātiem - šis teiciens mani šorīt uzrunāja un riktīgi sasmīdināja. Paldies Melllenei!!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.12.2010 16:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 16:01:09 - Rakstīja :
Nu vienmēr jau nav tik traki, bet kad visu saskaiti, sev sataisi un vēl divas mutes cierē uz to manu šķīvi, tad... sataisu viņiem pašiem savu salātbļodu.
Vēl man reizēm dusma, kad manu ūdeni dzer, jo man tā vieglaks skaitīt - ja redzu, ka pudele izdzerta. Bet nu par to es klusēju, jo lai tik dzer... Bija laiks kad savu pudeli liku kautkur atsevišķi, bet tas īsti nestrādā.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 16:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 16:22:00 - Rakstīja :

Vispar,ja taa padomaa, tad mana gimene ed praktiski gandriz to pasu ko es. Ari virs sad-tad ir lukojies uz mana skivja pusi, tikai vins, nez kapec, edot manus salatus, riktigi pielej sev klat olivellu un vina etiki. Es atkal praktiski nekad klat nelieku sev ellu, tikai ar vina etiki vai kremveidigo balsamico pielieku klat!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 11.12.2010 22:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 22:57:51 - Rakstīja :
Man mazais gan neēd visādus tur manis gatavotos tutti-frutti, viņam labāk patīk viss, kas ir skaidri redzams, t.i., ka kāpostu salāti, tad bez jelkādām tur majonēzēm un krējumiem, labāk ar eļļu un etiķi, ja gaļa - tad liesa un "skaidri redzama", ka tā ir gaļa (nevis kaut kādas tur rolādes..), njā, desa gan viņam garšo un nevis tā labākā... bet vispār - tas man liekas normāla bērna filozofija, vīrs arī bez salātiem neko neēd, lai gan ne arī visus salātus gluži mīl - nepatīk viņam ne puravi, ne selerija, ne svaigs ķirbiis

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.12.2010 09:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 09:37:47 - Rakstīja :
Tici sev. Ja apkārtējie saka, ka Tu nevari, tad tie nav Tavi īstie draugi. Tas ir no draugiem.lv Adventes kalendāra - ieraksts šodienai... Tik labi pateikts... manuprāt, ir ļoti, ļoti rūpīgi jāpārdomā atteikšanās no savām vēlmēm, ja apkārtējie saka, ka nevarēsi to vai to izdarīt... un tiešām - jāpārvērtē apkārtējo cilvēku patiesā attieksme...


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās