Labāk šausmīgas beigas, nekā šausmas bez beigām. /Mērfija likums/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ghee sviests


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 19.06.2010 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2010 22:21:36 - Rakstīja :
Nu, apgaismojiet mani, jo laikam esmu tumsoņa. Kas Ghee vai Gī sviestā tāds super ekskluzīvi labs ir? Es kaut kā pagaidām neredzu tur to superveselīgumu...Sviests kā sviests...nu koncentrēts piena tauku produkts...

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 19.06.2010 23:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/06/2010 23:21:16 - Rakstīja :
Tā arī ir   Kāpēc Tu domā, ka tur ir jābūt kaut kam "super ekskluzīvi labam"?

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 08:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 08:29:08 - Aneteka Rakstīja :
Tā arī ir   Kāpēc Tu domā, ka tur ir jābūt kaut kam "super ekskluzīvi labam"?
Tāpēc, ka reklāma ir sasniegusi manas ausis un daži man te apkārt kā traki uz to Gī sviestu.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.06.2010 09:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 09:32:44 - breaching Rakstīja :
Tāpēc, ka reklāma ir sasniegusi manas ausis un daži man te apkārt kā traki uz to Gī sviestu.
Bet tā jau ir ar visādām lietām, kas pie mums nonāk kā "kaut kas jauns" un lai reklamētu šādu produktu, tad, protams, tiek uzsvērtas labās īpašības (kas, protams, piemīt ikkatrai lietai) un tiek noklusētas negatīvās īpašības (kas arī, protams, piederas jebkurai lietai)...

mazaroze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.06.2010 10:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 10:07:31 - Rakstīja :
Tas ir sviests,kas tiek gatavots,karsējot nesālītu sviestu(labas kvalitātes).lieto pie dārzeņu sautēšanas,var smērēt uz maizes,bet mazos daudzumos,ir antiseptiskas īpašibas.Kopā ar siltu pienu lieto vakarā.lai mazinātu aizcietējumus.Tas atjauno visu trīs došu(vatas,pītas un kaphas)līdzsvaru,var smērēt uz brūcēm...Var nopirkt pie krišnaītiem Kr.Barona 56,var no pirt arī Budas centrā,adresi nezinu,liekas ,ka Brīvības iela).Kā visas lietas ,nav jāpārforsē,lieto nelielos daudzumos,jo kalorijas daudz

mazaroze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.06.2010 10:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 10:15:54 - Rakstīja :
Vēdiskajā medicīnā šo produktu lieto jau izsenis,pie mums praktiski ienāca ar austrumu ticību buma laiku,jau padomju laikā...vispāri jau ,ja interesē,var pastudēt grāmatiņu<<Ajūrvēda.Vēdiskā medicīna>>.Vēl kādu laik atpakaļ bija nopērkama Viedas grāmatnīcā uz Čaka ielas...tāda zaļa ar lotosa ziedu virsū...ir tur labas lietas iekšā...šo to jau mēs rietumnieki arī varētu ņemt vērā,īpaši,ka vispirms jāārstē gars un miesa vienlaicīgi...nav jau tūlīt visiem jāsēž lotosa pozā un jāmeditē,bet varbūt šis tas noder
i

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 14:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 14:43:28 - Rakstīja :
Nu neiestāstīsiet jūs man, latviešu cilvēkam (ok, ok, patiesībā puskrievietei), ka mūsu platuma grādos šīs visas vēdiskās teorijas strādā.... Labs mārketings, nekas vairāk. Patiesībā mūsu pašu senču, baltu tautu gudrības ir milzīgs kapitāls - tajās ir tāds viedums, ka dažreiz tīri fiziski tirpas skrien... Tikai nelaime tāda, ka mēs tās esam pazaudējuši. Nu kaut vai tie paši Jāņi. Tīrākā komercija! Patiesībā īstie vasaras saulgrieži ir šonakt, kad, veicot no paaudzes paaudzē nodotus maģiskus uguns un ūdens rituālus, mēs varam attīrīties gan fiziski, gan garīgi, un izjust patiesu saplūšanu ar dabu....
Tukša vieta dabā ilgi nespastāv, tāpēc vietā mēs saņemam kaut ko pilnīgi svešu mūsu mentalitātei.
Un ar ko labs, svaigs lauku sviekstiņš (un ja vēl sajaukts ar tučtuč sālīti un zaļumiem - mmmmmm....) būtu sliktāks par ghee? Vienkārši Indijā ir tik karsts, ka parastais sviests tur saskābtu pāris stundās, tāpēc indieši izmanto šo paņēmienu piena olbaltumvielu atdalīšanai.

mazaroze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.06.2010 18:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 18:18:01 - Rakstīja :
ja palasītu uzmanīgāk,tad atrastu,ka tieši neko necenšos iestāstīt(skat pēdējo rindiņu manā komentā)...vnk.man patīk tas,ka tur ārstē gan garu ,gan miesu,bet rietumu kultūrā vairāk noņemas ar ķermeņa(miesas) vešanu kārtibā,bieži vien aizmirstot,ka arī gars jākopjbet katram taču ir brīva izvēle...man arī nav nekas pretī lietot sviestu,to daru praktiski vienā gadījumā,ja runa par lauku sviestiņu,triepju to uz kārtīgas lauku rupjmaizes...tā kā esmu uzaugusi laukos,tad esmu baudījusi visus lauku labumus... lai jums jūsu gars pats pasaka priekšā,ko jums vajag un ,ja viņš to dara jau,tad ar jums ir viss kārtībā

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 19:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 19:54:19 - Rakstīja :
Jā, ar dvēseles dziedināšanu jāsāk vispirms un tad tik miesu.... Jo kā saka " Veselā miesā, vesels gars!!!!"  Man vistuvākās ir kristīgās vērtības un Jēzus Kristus kā skolotājs.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.06.2010 21:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 21:40:35 - Aneteka Rakstīja :
Nu neiestāstīsiet jūs man, latviešu cilvēkam (ok, ok, patiesībā puskrievietei), ka mūsu platuma grādos šīs visas vēdiskās teorijas strādā.... Labs mārketings, nekas vairāk. Patiesībā mūsu pašu senču, ...
Jā, pilnīgi piekrītu, ka mums visos svētkos ir zudusi šī senču saikne ar dabu - protams, arī Ajurvēda un citu Austrumu zināšanas ir senču pamatu pamats, tikai austrumnieki tik ātri neaizmirst savas saknes kā to darām mēs - letiņi. Kā tik kaut kas citāds ienāk - uzreiz jāpieņem kā savējais un savējais jānolīdzina līdz ar zemi...
Es tik tā gribu laikam parunāties, bet man Līgo asociējas tieši ar dabu - kolīdz sākas jārēšanās, man šiem svētkiem pazūd vērtība... Mani Saulgrieži ir pļavā, mežā, iztīrot māju, līdz ar to dvēselē gūstot savādu mieru, sajūta ir kā uz robežšķirtnes - tūlīt beidzas nenopietnība (pavasara trakums) un sākas saulītes atpakaļceļš... Nez kāpēc tagad ir svarīgākas alus četrpakas un šašliku kalni... Jautrībai gan jau ir jābūt, citādi, kā tad sagaidīsi rīta saulīti... bet, kad paskatos pēcjāņu foto paziņu un draugu albumos - brrr....

mazaroze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.06.2010 22:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 22:02:51 - Rakstīja :
arī ticu Dievam,ticu,ka labais noteikti atmaksājas,ka cilvēkam jābūt savām saknēm,lai viņu neviens nespētu svaidīt kā  skaidu laiviņu lielajos viļņos,lai viņa laiviņa neapgāztos no mazākā pūtiena...
Līgo vakars  man ir ilgu laiku bijis īpaši nozīmīgs,tradicionāli svinējām laukos,kur satikās visi paziņas un draugi,kur bija pašsiets siers,zālļu vainagi tika pīti un apdziedāšanās savā sētā un pa kaimiņu sētām...tagad ir kaut kā tā,ka īpaši negribas nekur doties,gribas saplūkt jāņuzāles,pabradāt pa pļavu...vienīgais,kas man vēl arvien patīk-sagaidīt rītu,kad ir gadījies pat ieraudzīt tās trīs saulītes,kas rotājasvarbūt ,ka nav vairs svētku sirdī...bet ceru,ka vēl būs

vija (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 22:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 22:05:34 - Rakstīja :
Meitenes, šis "gī" latviski saucas kausētais sviests Un lauku saimnieces to pazina ļoti sen. Govs gatavojas iet atvaļinājumā, parasti ziemā. Kā saglabāt sviestu, biezpienu? Sviestu karsēja, atdalījās visi paniņu pārpalikumi, lēja podos un tas tapa lietojams visu ziemu. Nebojājās, sālīt nevajadzēja. Zināja senči, ka sāls lielā daudzumā neko labu nedara. No bērnības atcerējos šo garšu, kad pirmo reizi nopirku. Vienkārši aizmirsās, ka mamma tā darīja. Mums ir tās pašas gudrības kā tibetiešu mūkiem vai ķīniešiem, tikai latviski saucas savādāk. Mums ir dzīvesziņa, sirds gudrība, senču padoms u.t.t. Austrumniekiem citi vārdi, tātad tas ir kas pārāks? Mums ir visas šīs zinības , bet nav kas bērniem skolā māca latvisko garu. Bet kas lai māca, ja skolotāji ir no paaudzes, kurus arī viņu skolas laikā to nemācīja. Bet šī dižķibele iemācīs vairākas vienkāršas lietas, putas noplaks un īstie ļaudis atgriezīsies pie savas zemes vērtībām. Nekas nekur nepazūdīs, celsies augšā Gaismas pils.Lai priecīgs līgo, līgo

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 21.06.2010 06:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 06:45:43 - mumins1980 Rakstīja :
Jā, pilnīgi piekrītu, ka mums visos svētkos ir zudusi šī senču saikne ar dabu - protams, arī Ajurvēda un citu Austrumu zināšanas ir senču pamatu pamats, tikai austrumnieki tik ātri neaizmirst savas s ...
Jā, Līgo vakars un Jāņi ir kļuvuši par piulnīgi bezjēdzīgiem svētkiem...Alus un šašļiks, piedzeršānās un pierīšanās. Manā bērnībā gan  bija pavisam savādāk... Es gan šos svētkus nesvinu vispār...

mazaroze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.06.2010 09:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 09:11:26 - Rakstīja :
organisms ir ļoti gudrs mehānisms,pats pasaka priekšā,kas viņam vajadzīgs, piemēram,dzeru kafiju un jūtu,ka vairs neizjūtu  kafijas garšu,smaržu utt...nav nekāda <<kaifa>>,,,tātad organismam pietiek šis indes tādos daudzumos,izvēlos dzert 1.rezi dienā,bet ar baudu...ir bijis laiks,kad nedzēru vispēri,ticiet,kad dzēru kā svētku dzērienu,pavisam cits smeķis tai kafijaitāpat ar visa cita lietošanu.

Meitenes,šodien tak tie īstie SaulgriežiPriecīgus visiem svētkus gan šodien,gan tad ,kad sirds saka,ka šodien svētki.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.06.2010 10:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 10:01:06 - mazaroze Rakstīja :
organisms ir ļoti gudrs mehānisms,pats pasaka priekšā,kas viņam vajadzīgs, piemēram,dzeru kafiju un jūtu,ka vairs neizjūtu  kafijas garšu,smaržu utt...nav nekāda <>,,,tātad organismam pietiek š ...
Jā tiešām šodien 14:29 mainās Saulītes virzība!!! Šonakt īstā Jāņu nakts!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.06.2010 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 10:16:35 - vija Rakstīja :
Meitenes, šis "gī" latviski saucas kausētais sviests Un lauku saimnieces to pazina ļoti sen. Govs gatavojas iet atvaļinājumā, parasti ziemā. Kā saglabāt sviestu, biezpienu? Sviestu karsēja, atdalījās ...
Vija, Tu esi zelts! Paldies! Lūk, šo lietu gan es nezināju par kausēto sviestu, goda vārds - nekad nekur neesmu par šādu lietu lasījusi!!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.06.2010 10:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 10:18:44 - breaching Rakstīja :
Jā, Līgo vakars un Jāņi ir kļuvuši par piulnīgi bezjēdzīgiem svētkiem...Alus un šašļiks, piedzeršānās un pierīšanās. Manā bērnībā gan  bija pavisam savādāk... Es gan šos svētkus nesvinu vispār...
Kaut varētu nokļūt tādā sabiedrībā, kur domā tāpat kā es, tad visiem svētkiem būtu pilnīgi cita "garša"....

vija (on-line)
Publicēts: 21.06.2010 13:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 13:20:37 - Rakstīja :
Mumin, interesantākais tas, ka es taču bērnībā šo sviestu lietoju. Bet tā aizmirst! Tak laikam tas gī samusināja, tāds vārds. Es visu laiku savām paziņām  gī reklamēju, jo esmu salasījusies par tibetiešu mūkiem, apbrīnoju viņus. Un pavisam nesen man viena vecticībniece atvēra acis kā lietussargu. Kā zināms, kad Krievijā cars sarīkoja represijas pret šīs ticības ļaudīm, tie nonāca Latvijā un dzīvoja savrupu dzīvi un pārtika tikai no tā, ko saražoja savā sētā. Un visus produktus prata saglabāt cauru gadu. Viņiem produkti bija gan pārtika, gan zāles. Vēl viņa minēja tādu lietu kā "toplennoe moloko".Cik es sapratu, ka tas arī nav vienkārši vārīts piens, bet jau enerģētiski pārveidots.Un viņa man pateica, lai beidzu ar saviem tibetiešiem, ka Latvijas ļaudis visus tos tagad  saucamos brīnumus jau sen ir zinājuši un pratuši gan sagatavot, gan lietot. Un zini, cik dažreiz dabas bērna pateikta gudrība ir vērtīga un sen aizmirsts zināmais. Vai tad čipši nav vienkārši ļoti plānas kartupeļu šķēlītes izčurkstinātas taukvielās? Apbērsim ar savām dillītēm, timiānu un kas par gardumu! E s nesen dzirdēju teicienu, ka pavārmākslā galvenais ir gatavot tā, it kā šo ēdienu baudītu  tu pats. Ar mīlestību arī no cirvja kāta varot labu labo zupu izvārīt.

vija (on-line)
Publicēts: 21.06.2010 13:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 13:26:13 - mumins1980 Rakstīja :
Kaut varētu nokļūt tādā sabiedrībā, kur domā tāpat kā es, tad visiem svētkiem būtu pilnīgi cita "garša"....
Man arī visu dzīvi ir šis sapnis. Nepiepildīts. Bet ceru, ka kādreiz piepildīsies pa īstam.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.06.2010 20:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 20:05:08 - vija Rakstīja :
Mumin, interesantākais tas, ka es taču bērnībā šo sviestu lietoju. Bet tā aizmirst! Tak laikam tas gī samusināja, tāds vārds. Es visu laiku savām paziņām  gī reklamēju, jo esmu salasījusies par tibeti ...
Nu ja - arī senčiem bija savs popkorns - taukšķēti zirņi un kartupelis Latgalē vispār bija otrā maize - kādos tik veidos to pagatavo - pavisam vienkārši, bet sātīgi! Protams, FD gaumē jau nu maz kas ir, bet ir iespējams pielāgot. Galu galā - mēs jau nestrādājam kā mūsu senči!!!!
Es ar pašlaik, lai nebūtu nelabi - kā pamatsasta'vdaļu savā ikdienas ēdienkartē iekļauju salātus ar bezpiedevu jogurtu, vislabāk komplektā ar vārītiem vai vārītiem-ceptiem kartupeļiem nelielā eļļas daudzumā un biezpiens vai nedaudz gaļas. Šitā, var teikt, ēdu jau kādas 3 nedēļas. Citu ko, var teikt, par varītēm ēdu - zemenes, dzeru pienu, maizi ēdu, olas...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.06.2010 20:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 20:07:27 - vija Rakstīja :
Man arī visu dzīvi ir šis sapnis. Nepiepildīts. Bet ceru, ka kādreiz piepildīsies pa īstam.
Sapņi piepildās, Vija!!! Agri vai vēlu, ja tam ir pārliecinoša vieta Tavā dzīvē!!! Manā noteikti un es jau pilnīgi zinu, ka man tā būs... Pagājšgad jau bija tuvu tam - vide bija īstā, tad es baudīju šīs sajūtas vairāk viena, bet būtu brīnišķīgi, ja tas būtu ar domubiedriem!!!

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 22.06.2010 09:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2010 09:39:07 - mumins1980 Rakstīja :
Nu ja - arī senčiem bija savs popkorns - taukšķēti zirņi un kartupelis Latgalē vispār bija otrā maize - kādos tik veidos to pagatavo - pavisam vienkārši, bet sātīgi! Protams, FD gaumē jau nu maz kas i ...
nezinu, bet peedeejaa laikaa arii esam gjimenee saakushi pieveersties zaljaakai dziivei un dabiigam, biologjiskam eedienam, tad nu esmu secinaajusi, ka labaak apeest treknaaku nedaudz mazaak, bet tomeer bez konservantiem un ''E'' vitamiiniem.

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 22.06.2010 09:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/06/2010 09:41:43 - vija Rakstīja :
Mumin, interesantākais tas, ka es taču bērnībā šo sviestu lietoju. Bet tā aizmirst! Tak laikam tas gī samusināja, tāds vārds. Es visu laiku savām paziņām gī reklamēju, jo esmu salasījusies par tibeti ...
cik tomeer maz mees zinaam par saviem senchu tikumiem, bet tas, kursh meklee un intereseejas, tas arii atrod un tad jau arii beerniibas atminjas atgriezjas


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās