Labam būt ir ļoti viegli, bet taisnīgam - grūti. /V. Igo/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ikmēneša sievietes pasākums beidz nost visu manu apņemšanos. HELP!!!!!


E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 05:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 05:00:02 - Rakstīja :

Nu tā, nāku pačinkstēt.

Manam jau tā lokanajam mugurkaulam pret ēdienu, kārtējo reizi uzbruka liga- mēnešreizes. Jau 2 dienas pirms tām man TAAAAAAAAAAAAAAA gribas ēst (un tā ir bijis vienmeer), ka visas vieniibas jau ir noriitas liidz plkst. 11 no riita. un tad, protams, es noraujos. un man kaa alkaholikjim shii noraushanaas aiziet vairaaku dienu garumaa. shoreiz 4 dienu garumaa :( un tad es eedu visu, kas kustas un kas nekustas. Ko dariit?

ir kaadi veertiigi padomi? luudzu!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 10:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 10:12:01 - E.S. Rakstīja :
Nu tā, nāku pačinkstēt. Manam jau tā lokanajam mugurkaulam pret ēdienu, kārtējo reizi uzbruka liga- mēnešreizes. Jau 2 dienas pirms tām man TAAAAAAAAAAAAAAA gribas ēst (un tā ir bijis vienmeer), ka v ...
Vai Tu esi papētījusi, kādas Tev ir sajūtas, kad tuvojas šīs te dienas? Es zinu, ka man ir nogurums, vēdersāpes, gribas vairāk pagulēt, sāp galva ļoti bieži - sajūtas kā slimai, taču pārsvarā ir darbs, darbs, darbs, kas neļauj ne atpūsties neko un mēs bieži tā vietā, lai atpūstos, palutinātu sevi, mīlētu sevi - ņemam un štopējam. Paanalizē savas izjūtas, E.S., tā nav tikai bada sajūta, ko Tu jūti pirms sieviešdienām...

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 11:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 11:50:44 - Rakstīja :

nu vieniigais, ko juutu ir tas, ka esmu resna, tizla, negliita, ka neko nejeedzu, nekas man nesanaak, tad man sametaas skaudiiba uz visiem un par visu utt. Shiis sajuutas paraadaas apmeeram 4-5 dienas PIRMS un tad kaadaa 4 sveetku dienaa pazuud.

 


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 12:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:04:07 - E.S. Rakstīja :
nu vieniigais, ko juutu ir tas, ka esmu resna, tizla, negliita, ka neko nejeedzu, nekas man nesanaak, tad man sametaas skaudiiba uz visiem un par visu utt. Shiis sajuutas paraadaas apmeeram 4-5 dienas ...
Tu sevi žēlo, nevis mīli, kā Debora teiktu.... Nežēlo! Mīli! Arī man ir šādas jūtīgās dienas... es saprotu, ka ir mazi bērni mājās, vīrs...bet arī Tu esi cilvēks. Mīlēsi sevi - arī Tavējie uz Tevi citādi paskatīsies... Tici man - kad es par sevi priecājos, kad, teiksim, dēliņš redz manās acīs prieku par to, ka es esmu, ka man ir jauna kleita, ka esmu sievišķīga - cik ļoti viņš to prot novērtēt! Palasi to nodarbību par sievišķību... Sieviešdienas taču ir tikai sievietēm...  mīli sevi... atļaujies būt viegli ievainojama, nevis tēlo stipro... redzēsi, arī bērni Tevi pažēlos. Es biju nedēļas nogalē saaukstējusies, jutos vnk briesmīgi, ļāvos tam - neko nedarīju, vīrs novāca traukus, uzvārīja tēju, aplam neko nepukstēja par nekārtību mājās, bet dēliņš tik mani visu dienu mīļoja.... man pat likās grūti, bet tad viņš pat pateica - mīļoju, jo tu esi slima...

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 12:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:15:10 - Rakstīja :

Nee, muminj, taa nav zheeloshana, tas ir kk ieksheejs riebums pret sevi, pret to, ka esmu taada njunjnja. nu kaut kaa taa.

Es arii neesmu no taam, kas visu dara, lai tikai viirietis var TV skatiities. es atziistos- esmu slinjkje- beernus vanno viirs, beernus baro viirs, kad man depresivnjiks, arii pasakas lasa viirs (nu taas mums taa puse uz pusi), viirs arii ved beernu pie aukles (vecaako savaac mans teevs un pieskata), savaac siikos no aukliishiem peec darba.

man nav taa, ka esmu verdziibaa un visu laiku tikai jaapahaa, bet kaut kaa man truukst un liidz ar to ir besis par visu un liekas, ka sievieshdienu laikaa vnk tas viss sakaapinaataaks paliek un tad man aiziet viss galiigaa tuutee- i ar eeshanu i ar citaam lietaam. tad vareetu seedeet istabaa un blenzt preteejaa sienaa visu dienu un neko nedariit.


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 12:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:46:14 - Rakstīja :
Piekrītu muminam - kamēr Tu vienreiz beidzot neiemācīsies sevi MĪLĒT, no liekajiem kg vaļā netiksi. Un beidz čīkstēt, saņemies! Tā nedrīkst! Tās dienas taču ir visām! Man arī parādās vilka apetīte, un ko es daru - sagriežu milzu bļodu ar gurķiem, tomātiem, kāpostiem, salātu mērce klāt un piestūķējos pilna līdz nelabumam  Tā, ka kaut kādai šokolādei vai kūkam vairs fiziski nepaliek vietas  Man palīdz!

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:51:01 - Aneteka Rakstīja :
Tā, ka kaut kādai šokolādei vai kūkam vairs fiziski nepaliek vietas Man palīdz!

nu es laikam esmu bezizmeera, jo saata sajuutu neatceros, ka kaadreiz buutu jutusi. taa kaa man vienmeer pietiek vietas arii pusei cielavinjas.

bet tie saldumi nav taa lieta uz ko noraujos.

es noraujos uz sieru, maizi un banaaniem. sieru varu mieriigi 5 min apeest 500g (vismaz taa bija rakstiits uz pleeviites sviitru koda), maizi vienu kukuli- veesaa mieraa, banaanus 1kg pie kafijas- easy....

un to visu es varu pilniigi bez piespieshanaas dabuut sevii, kas esmu norijusi visas vieniibas, kuras man pienaakaas.

taa kaa- man ideja par daarzenju eeshanu, lai piesistu kunjgji neliidzees. Ir kaadas citas idejas?

 


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 13:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 13:55:08 - Rakstīja :
Kāpēc Tu gribi idejas no mums??? Bet kādas Tev pašai ir idejas attiecībā uz tievēšanu???

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 13:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 13:59:02 - E.S. Rakstīja :
nu es laikam esmu bezizmeera, jo saata sajuutu neatceros, ka kaadreiz buutu jutusi. taa kaa man vienmeer pietiek vietas arii pusei cielavinjas.
Bet vai esi PAMĒĢINĀJUSI PIRMS tās Cielaviņas kaudzi ar dārzeņiem???

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 14:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 14:08:36 - mumins1980 Rakstīja :
Bet vai esi PAMĒĢINĀJUSI PIRMS tās Cielaviņas kaudzi ar dārzeņiem???
Domāju,ka tādai pārmērīgai rīšanai,atlaušos tā sacīt,bet tas nav aizvainojums,ir cits iemesls.Pasaule griežas ap E.S.(mamma,tētis,vīrs),ka viņa vairs pat neizjūt vajadzību tur būt un piedalīties,jo visi ar visu tiek galā.Parasti šis fenomens ir novērojams tieši vīriešiem,kad apkārt ir kas tekalē un viņiem viss ir ok, te ir otrādi-tas notiek ar sievieti....tikai pēc maniem novērojumiem šie vīrieši dzīves jēgu sāk pēc tam meklēt kaut kur citur,ar cerību uz piepildījumu, lai gan parasti haoss veidojas vēl lielāk.Kā ir ar sievietēm, es nezinu, bet iespējam varētu būt līdzīgi......

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 14:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 14:21:30 - Jolanta77 Rakstīja :
šie vīrieši dzīves jēgu sāk pēc tam meklēt kaut kur citur,ar cerību uz piepildījumu
E. S .Vot šitie vārdi vai tev neliek dziļāk aizdomāties?

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 14:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 14:50:04 - Rakstīja :

Pirmkārt, es gribētu lūgt kādu no atbildīgajiem izdzeest sho manu zinjojumu uz neatgrieshanos. LŪDZU!

Otrkārt, gribētu atbildēt uz jautājumu vai man nav kauns utt. Es atbildu - nee man nav kauns, jo visu savu dziivi es esmu veltiijusi, lai kādam buutu laba diezgan. vienmeer man ir bāzts aciis, ka neesmu gana laba, ka es varu labaak utt. taa nu ar mani ir taa, ka es dodu vinjiem (saviem vecaakiem) to, ko vinji veelas- es esmu taada, kaadu vinji mani grib redzeet- ideaala meita vinju skatiijumaa, nevis taada, kaada es gribu buut- es maaciijos skolaa, kuraa vecaaki gribeeja, lai mācos, nu es straadaaju darbu, kuru ciest nevaru, bet vecaaki ir laimiigi, jo man ir labs soliids darbs ar pastaaviigiem ienaakumiem, es dziivoju dziivoklii, kaadaa grib, lai es dziivoju mani vecaaki (jo visi mani centieni dariit kaut ko citaadaak beidzas ar nenormaaliem striidiem starp mani un vecaakiem), es pat kurpes un dreebes neesaaju taas, kuras mammai patiik, lai tikai mani vecaaki buutu laimiigi par to, ka esmu izaugusi atbilstoshi vinju audzinaahsanai un nebuutu manii viilushies,  taa kaa sorry, es domaaju, ka mees esam kviti- es vnk ne  fiziski, ne moraali nespeeju peec visa taa veel shmoreet superreceptes.

taa kaa es raveeju (paliidzu) mammas daarzu, tad neuzskatu, ka buutu baigaa noziedzniece njemot no vinjas daarzenjus un ogas.

taapat es nedomaaju, ka esmu noziegusies pret viiru par to, ka slinkoju, jo es celjos plkst. 5.00 un maajaas esmu ap 20.30, bet vinjsh celjaas 7.20 un maajaas ir 17.20, viņsha arii neceljaas naktiis pie beerniem vinjshus apsegt, apskatiit utt.

jaa, es eju guleet ap vieniem un celjos chetros, pa vidu veel 3-5 reizes mostos un eju segt beernus, bet es to nevaru nedariit.

taa kaa piedodiet meitenes, bet man nav kauns par to, ko daru vai nedaru.

man ir kauns un riebums pret to, kaada esmu


E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 14:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 14:50:31 - Rakstīja :
Visu teemu luudzu izdzeesiet! Luudzu, luudzu, luudzu!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 15:01:26 - E.S. Rakstīja :
Pirmkārt, es gribētu lūgt kādu no atbildīgajiem izdzeest sho manu zinjojumu uz neatgrieshanos. LŪDZU! Otrkārt, gribētu atbildēt uz jautājumu vai man nav kauns utt. Es atbildu - nee man nav kauns, jo v ...
Saulīt, mīļā, Tu visu šo, kā redzams, esi sarunājusi PMS iespaidā, tas nu ir manāms!! Nepārdzīvo, mēs tevi arī šādu saprotam un nenosodām... ikvienai no mums ir savs bērnības bubulis, savas, tā teikt, bērnības traumas un tās ikvienu no mums ietekmē lielākam vai mazākam svara pieaugumam - emociju iespaidā. Varbūt Tev pašai liekas, ko mēs te Tevi baram, bet jautājumi šeit sniedz atbildes, tas arī viss un Tu, kā redzams, jūties ļoti nelaimīga, jo neesi Tu pati! Bet arī šādā veidā var nonākt pie sava īstā "ES"! Šāda izrunāšanās beidzot atklāja Tavi īsto "melno " sakni - Tu esi pakļauta citu vēlmēm, Tu neesi Tu pati. Bet, ja Tu pamēģinātu kļūt - varbūt Tu kļūtu laimīgāka???

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 16:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 16:36:21 - Rakstīja :
Mīļo cilvēk! Lūdzu neuztver to kā kādu bāršanos, vai noniecinājumu, vai pārmetumu, bet gan kā ļoti draudzīgu ieteikumu - vai tu negribi pamēģināt atrisināt šīs savas problēmas ar psihologa palīdzību? Man šķiet, ka pašai tev būs ļoti grūti šo cēloņu un seku mijiedarbību atšķetināt. Un tagad tavs galvenais uzdevums ir tikt galā un sakārtot sevi mentāli, nevis tievēt, jo tas tev tikai uzliks papildu spriedzi..... 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 08.06.2010 11:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:26:09 - E.S. Rakstīja :
Nu tā, nāku pačinkstēt. Manam jau tā lokanajam mugurkaulam pret ēdienu, kārtējo reizi uzbruka liga- mēnešreizes. Jau 2 dienas pirms tām man TAAAAAAAAAAAAAAA gribas ēst (un tā ir bijis vienmeer), ka v ...
Kādēļ Tu nolēmi tievēt?

Dinčiks
					Poste: 193
Dinčiks (on-line)
Publicēts: 09.06.2010 11:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2010 11:22:07 - E.S. Rakstīja :
Visu teemu luudzu izdzeesiet! Luudzu, luudzu, luudzu!
Varbūt tev liksies jocīgi ka tā teikšu, bet šoreiz laikam ieteiktu tev nelasīt visu to, ko meitenes (labu gribēdamas, protams) tev te sastāstīja par taviem septiņiem nāves grākiem.
Man ir pilnīgi tāpat kā tev, gada vārds. Un ja mani kaut kas var uz visiem laikiem atgrūst no FD programmas, tad ir šāda veida padomi kritiskajās dienās. Tāpēc es tos neuzdodu, cīnos tajā laikā pati. Un arī tev to iesaku. Noteiktās mēneša dienās tev neviens padoms īsti nederēs. Protams, ka mēnešreizes ir visām sievietēm, bet dieva dēļ, tām kurām ir vienkārši slikti vai drusku sāp vēders, labāk ir neko neteikt tām, kuras 2 dienas guļ gultā ar sauju pretsāpju zālēm(vai ja paveicas - šprici), mokās sāpēs līdz ģībšanai un vispār jūt ar katru ķermeņa šūniņu pat to, kā pa grīdu staigā kaimiņš kur nu vēl savējie. Un vienīgais ko es gribu, ir ceptu gaļu ar kartupeļiem vai treknu torti vai vienalga ko, lai kuņģis nenoēd pats sevi ar visām tām zālēm. Un es to ļauju. Jo es sevi mīlu. Tieši tādā secībā. Un pēc šīm pāris dienām es esmu gatava atkal darīt visu kā parasti - iet uz savu mērķi un mazināt svaru. Un man tā vajag, un arī tev E.S. domāju ka tā vajag.
Tev tikai jāatrod kaut kāda sadarbība pašai ar sevi. Es, piemēram, esmu ar sevi noslēgusi vienošanos, ka ja man to vajag un gribas, es sev to ļauju. Bet nekādā gadījumā ne vairāk par 2 dienām mēnesī. Un man tas izdodas. Tās dienas vispār no apziņas izsvītroju un darbojos tālāk - ar dārzeņu kalnem un ūdeņiem un sevis mīlēšanu tādā izpratnē, kā to tev šeit mēgīnāja stāstīt.
Es varu iedomāties, kā tu juties pēc šīs sarunas.... Un kā nozēlo, ka vispār to sāki. Es arī nevienu negribu aizskart un tajā nav nekā personīga, bet pārējām meitenēm gribas pavaicāt - vai jūsuprāt, pirms diagnozes uzstādīšanas un paziņošanas pacientam, nevajadzētu identificēt to? Un vai nav par daudz nelicenzētu psihologu? Un te jau nebija jautājums par to, kāpēc cilvēks sāka tievēt vai kāpēc viņa to dara. Es ceru, ka mani saprast varēja.
E.S. - es tevi saprotu!

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 09.06.2010 13:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2010 13:07:49 - Dinčiks Rakstīja :
Varbūt tev liksies jocīgi ka tā teikšu, bet šoreiz laikam ieteiktu tev nelasīt visu to, ko meitenes (labu gribēdamas, protams) tev te sastāstīja par taviem septiņiem nāves grākiem. Man ir pilnīgi tāp ...

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 09.06.2010 21:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2010 21:56:21 - E.S. Rakstīja :
Visu teemu luudzu izdzeesiet! Luudzu, luudzu, luudzu!

Vai zini, ka ne visi spēj atklāti runāt par savām problēmām un Tu to vari, tāpēc esi apbrīnojama!! ir viegli runāt par saviem sasniegumiem, bet par 'problēmām - grūti!! Es jau varētu ielikt ķeksīti un izdzēst ar vienu kustību, bet domāju, ka tu uzdrīksties runāt par tēmām, par kurām daudzas klusē! Tāpēc uzskati to par komplimentu un kā tautas paruna saka - jo tumšāks vakars, jo gaišāks rīts!  Tev viss izdosies, kad "putas" pazudīs!! Turēšu par Tevi īkšķi!!


Meks (on-line)
Publicēts: 11.06.2010 12:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2010 12:42:32 - E.S. Rakstīja :
Pirmkārt, es gribētu lūgt kādu no atbildīgajiem izdzeest sho manu zinjojumu uz neatgrieshanos. LŪDZU! Otrkārt, gribētu atbildēt uz jautājumu vai man nav kauns utt. Es atbildu - nee man nav kauns, j ...

Sveika, E.S.! Izskatās, ka jau visas vētras aiz muguras un cerams, ka Tev viss ir labi. Nu ir taču, vai ne? Es tikai gribēju jautāt vai esi par šo ar saviem vecākiem kādreiz runājusi? Situācijas var būt tik dažādas, ka mēs domājam vienu un domājam, ka citi domā tā, bet pajautājot, parunājot, noskaidrojot izrādās, ka viss ir pilnīgi citādi. Varbūt mēģini kaut kā uzvedināt sarunas sev vēlamajā virzienā un varbūt, ka izrādīsies, ka tas velns nemaz nav tik melns! Nevienai mammai taču nepatīk, ka viņas bērns raud, nu tā taču ir, vai ne? Tu taču arī gribētu, lai Taviem bērniem nebūtu jānolien stūrītī un jāraud par kaut ko, ko mamma dara. Tieši tāpat taču ir ar visiem pārējiem cilvēkiem - gan vīriem, gan mammām,  tētiem, gan māsām, brāļiem u.t.t., jo mēs taču visi esam viens otra vērti. Turu par Tevi īķšķi!

Par ēšanu - arī es esmu no tām, kam uznāk rīšanas mānija un tad varu apēst da jebko. Cielaviņu - vēsi! Bet es prognozējot un sajūtot šīs te stihijas tuvošanos mēģinu pa dienu pietaupīt, lai vakarā varētu riktīgi izēsties un tad es arī ēdu sviestmaizes par visu normu! Vispār jau varu te baigi gudri spriedelēt, bet es atnācu atpakaļ uz FD pēc vairāk kā gada atslābšanas ar plusā padsmit kilogramiem! Tā kā cīnamies uz priekšu un ceru Tevi atkal izdzirdēt onlainā!  


lībiete (on-line)
Publicēts: 13.06.2010 20:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2010 20:02:03 - Rakstīja :
Ļoooooti pazīstama tēma! Es daru tieši tāpat kā Tu E.S. - lamāju sevi, ka esmu nekas, bimbāju un štapēju tajās dienās visu, kas nebēg no manis prom. Un tad pēc trīs dienām notiek brīnums - noraujas stopkrāns un man gandrīz liekas, ka kuņģis aizkrīt ciet kā smagi dzelzs vārti. Jau domājot vien par ēdienu paliek nelabi. Tad iztieku ar dārzeņiem. Un, pamazām uz mēnesi ir miers un kārtība.
Un arī tajā otrajā plāksnē - par vecākiem, esmu līdzīgā situācijā. Ģimenē esmu tā nevaroša un nemākošā. Lai ko darītu, manas māsa to prot daudz labāk, ir daudz labākas. Viņas abas kopā sver tik, cik es viena. Un to dzirdu bieži. pamazām esmu nonākusi pie neiroloģiskās slimnīcas, psihoterapeita un zālēm. Nezinu, varbūt kādam ir citi, bet vai labāki, ieteikumi, bet man der tikai mani. Un Tev, noteikti , der tikai Tavi, un par tiem nav jākaunas. Mēs tak katrs esam citādāki.Kas der mātei, neder meitai!

GunA
					Poste: 146
GunA (on-line)
Publicēts: 14.06.2010 10:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/06/2010 10:56:19 - Rakstīja :
Ak, šīs nelaimīgās dienas..
Esmu sev novērojusi, nedēļu pirms ēdu visu pēc kārtas un neiedomājamākajās kombinācijās, bet kad "svētki" sākušies viss ieiet vecajās sliedēs un svars izlīdzinās!

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 16.06.2010 08:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2010 08:44:06 - Meks Rakstīja :
Es tikai gribēju jautāt vai esi par šo ar saviem vecākiem kādreiz runājusi? Situācijas var būt tik dažādas, ka mēs domājam vienu un domājam, ka citi domā tā, bet pajautājot, parunājot, noskaidrojot iz ...

Meks,esmu mēģinājusi runāt ar vecākiem par to visu.un vienīgais ko dabūju atbildē-kārtīgu zviedzienu sejā.Meks,sādi vecāki dzīvo kaut kādā savā pasaulē.Maniem vecākiem ir tikai viena doma-visu dara tikai un vienīgi viņi pareizi.un viņiem galīgi neinterese ko domā bērni,kādas ir vinu vēlmes,vēl mazāk pateikt bērniem kaut ko labu,tas vispār ir zem viņu goda.Meks,tici man, ja man ir nelaime,tad māte par to visskaļāk zviedz.viņai tā ir laimīgākā diena.

E.S.,zini,ar katru nomesto kg es beidzot atradu sevi un beidzot pārrāvu saiti ar viņiem.

atcerējos ko mana māte nesen teicaviņai ļoti patīk visu kontrolēt.ja nopērku pat kurpes man jānes viņai parādīt.es protams to vairs nedaru.tad nu viņa nesen pateica,ka labak lai viņu pec nāves kreme un viņas pelnus lai ieber urniņā un noliek uz grāmatplaukta,tā viņa varētu vēl visus pārraudzīt.man gribējās viņai atbildēt-ari pēc nāves visus vēl taisies kontrolēt?

E.S.met tik tos kg nost un tapsi brīva!!


INUTA
					Poste: 139
INUTA (on-line)
Publicēts: 16.06.2010 10:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2010 10:01:00 - Rakstīja :
Čau, meitenes.
Paldies E.S. ka uzsāki šo tēmu. Padomus nedošu, pati arī cīnos ar "pirmsmenustrālo" monstru. Rijelīgs, nelietis. Tagad zinu ka neesmu tāda vienīgā. Vājš, bet mierinājums.
Un paldies deborai ka neizdzēsi šo diskusiju.
 Man kompis bija paņemis atvaļinājumu, kā man jūsu pietrūka!!!

Meks (on-line)
Publicēts: 16.06.2010 10:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2010 10:33:28 - kate Rakstīja :
Meks,esmu mēģinājusi runāt ar vecākiem par to visu.un vienīgais ko dabūju atbildē-kārtīgu zviedzienu sejā.Meks,sādi vecāki dzīvo kaut kādā savā pasaulē.Maniem vecākiem ir tikai viena doma-visu dara ti ...
Vienīgais, ko es nesaprotu - visi taču kādreiz ir bijuši bērni un domājuši - kad man būs bērni, tad es nedarīšu to un to, bet darīšu tā un tā. Kurā brīdī notiek tas klikšķis un sāk darīt citādi? Mēs mājās ar vīru šad tad pasmejamies par tēmu mēs pēc 20 un vairāk gadiem un es visu laiku saku, ka negribētu būt tāda omīte, kas visiem krīt uz nerviem, burkšķ un urkšķ. Man jau arī, kā visiem, nav nekādi pārvecāki. Ar savu tēti sastrīdāmies pirmajā pusstundā, tiklīdz kā tiekamies. Jo viņam arī patīk turēt roku uz pulss un visu kontrolēt! Es mēģinu visu to, kas man neder laist gar ausīm un paņemt tikai to, kas derīgs!  

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 16.06.2010 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2010 11:07:03 - Meks Rakstīja :
Es mēģinu visu to, kas man neder laist gar ausīm un paņemt tikai to, kas derīgs!  
Es daru tieši tāpat un reizēm pie sevis vēl riktīgi nosmejos.... Ir jau, kad sabojā garīgo, bet es ar mīlestību skatos uz saviem vecākiem un arī šādu kontrolēšanu... tā ir sava veida mīlestības izpausme... tikai tagad es saprotu, kāpēc man tētis bērnībā bija nenormāli stingrs un nekur nelaida... Arī Kates un E.S. un citi vecāki ir ar savu bērnības "traumu", ar dzīves emociju, apstākļu un notikumu bagāžu, kas viņus ietekmējis un izveidojis tādus, kādi viņi ir šobrīd un kādā veidā izturas pret saviem bērniem... Dažos ir bailes, ka bērni būs labāki nekā viņi, daži par to tikai priecājas un prot novērtēt...

Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 16.06.2010 21:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2010 21:32:35 - E.S. Rakstīja :
Nu tā, nāku pačinkstēt. Manam jau tā lokanajam mugurkaulam pret ēdienu, kārtējo reizi uzbruka liga- mēnešreizes. Jau 2 dienas pirms tām man TAAAAAAAAAAAAAAA gribas ēst (un tā ir bijis vienmeer), ka v ...
Izklausās ļoti smagi pašai. Man ir sajūta, ka varbūt  ir vērts pievērst uzmanību tēmai par krīzēm šodienas nodarbībā. Protams, tur sakoncentrējas vairāki faktori šai pirms menstruālajā krīzē - gan hormonālas lietas, gan psiholoģiskas, gan fizioloģiskas.
Tanī pat laikā sievietes ir unikālas, jo katru mēnesi ir šī iespēja no jauna "atjaunoties" ja tā varētu teikt. Viss sliktais iztek un aizplūst. Tas ir mans subjektīvs skatījums uz šo procesu.
Fizioloģiski - pamatā ūdens vairāk sāk koncentrēties uz vēdera lejus daļu, smadzenēm ūdens sāk pietrūkt, Tās ir izslāpušas un kļūst nomāktas. Slikts garastāvoklis, apātija, neapmierinātība ar sevi. Ūdens ir "smadzeņu barība". Esmu uz sevi pārbaudījusi un pārliecinājusies, ka tuvojoties cikliskām dienām sāku dzert ūdeni 2 reizes vairāk kā ikdienā. Respektīvi līdz pat 4 litriem. Un manas cikliskās dienās norit daudz mierīgākas. Es  parunājos ar sevi pati un savu ķermeni. Es to uzskatu par brīnumu, kas notiek ar mani - katru mēnesi no jauna... Tā ir man.
E.S. kā Tu pati domā, kādas lietas Tev šo situāciju palīdzētu atrisināt?

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 06:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 06:20:13 - Rakstīja :

Sveikas meitenes! Beidzot esmu sanjeemusies te ienakt peec savas emocionaali  verbaalaas caurejas. Bija kauns, atziistos godiigi.Uz striipas taa arii veel neesmu uzraapusies, bet nu tas nekas, katram savas vaajaas puses, gan buus oki.

Kate, redzi, man atshkjiriibaa no Tevis ar vecaakiem viss ir oki, vienkaarshi pati esmu njerga, taapeec arii taa sanaak dziivee, kaa sanaak. Manai maasai taaa ka man nekad nesanaak. :D taatad veina ir manii.

Shodien sasmeejos ne pa jokam- es kaa kaartiiga maatesmeita suutu savu atskaiti, neskatoties un to, ka dziivoju kaa kaartiigam izeedaajam pienaakas- bet, ko redzu- nav manas atskaites tabulaa. nesaprotu, kaapeec taa.... izraadaas es tak suutu uz figurasdraugi.lv nevis inbox.lv adresi :D Nu riktiiga blondiine!

 


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 20.06.2010 09:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 09:29:30 - E.S. Rakstīja :
Sveikas meitenes! Beidzot esmu sanjeemusies te ienakt peec savas emocionaali  verbaalaas caurejas. Bija kauns, atziistos godiigi.Uz striipas taa arii veel neesmu uzraapusies, bet nu tas nekas, katram ...
Man patiess prieks, ka esi ar mums!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.06.2010 09:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 09:34:25 - Rakstīja :
Jā, man arī... es arī baidījos, ka būšu ar savām pamācībām Tevi aizbaidījusi...

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 14:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 14:27:33 - Rakstīja :
Es gan nebaidījos! Ja cilvēks prasa padomu, tad mēs arī dodam padomu. Nevienam taču ļaunu nevēlam!
Es nezinu kā E.S., bet man pie nīkulīgi čīkstelīgi ņuņņīga noskaņojuma manis žēlošana - ai nabadzīte, nu cik tev tomēr slikti, kā nav paveicies, re kā visiem iet, tikai tev nē - padara mani vēl nīkulīgāku. Vislabākās zāles pret šo ir tā hrjassss - uzšaut ar vārdu pātadziņu, lai sākumā pārņem dusma, un pēčāk prāts pārslēdzās no sevis žēlošanas uz risinājuma meklēšanu.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 14:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 14:47:17 - Rakstīja :
E.S. - tā melnā rozīte ap kaklu bildē ir tavs meistardarbs? Brīnumskaista!!!! 

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 20:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 20:10:37 - Rakstīja :

Aneteka, jaa mans darbs. Tas man taa hobija un piepeljnjas pasaakums visaadas shtelles taisiit. draugos var apskatiit, ko mees ar maasu kopiigi taisam.

 


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 20.06.2010 20:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/06/2010 20:30:10 - E.S. Rakstīja :
Sveikas meitenes! Beidzot esmu sanjeemusies te ienakt peec savas emocionaali  verbaalaas caurejas. Bija kauns, atziistos godiigi.Uz striipas taa arii veel neesmu uzraapusies, bet nu tas nekas, katram ...
Malacis, ka esi ar mums!!!

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 21.06.2010 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2010 09:27:56 - Rakstīja :
Tikko izpeetiiju igaunju figuuras draugi lapu. Nez kaapeec man iepatikaas labaak. it kaa tas pats, kas te, bet laikam manas igaunju asinis juut dzimtas saknes un to igaunju stilu. Jaaatziist,. ka peetiiju to sadalju, kur panaakumu fakti ar bildeem un drusku bilzhu galeriju. Kaadi vinjiem tusi labi! A mees taa varam?


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās