Nekad es vairs ugunī nelēkšu - zvēr visi apdegušie. Un tikko sāpes ir projām, tu celies un aizej meklēt - kur atkal ir kāda uguns. /O. Vācietis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Visas problēmas rodas galvā jeb labības fobijas uzvaras gājiens:)


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 19.05.2010 17:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2010 17:55:25 - Rakstīja :
Nu, tā...mani produktu krājumi šodien uz vakara pusi ir izsīkuši un tad nu ēdu to, ko piedāvāja Restaurant a la Hospital Stradiņi() . Nē, viss bija o.k...tikai, ja neņem vērā manu vēl neseno cīnīšanos ar labības produktu fobiju...kuru domāju, ka esmu pārvarējusi...Bet...Tātad menu bija makaroni ar sieru, tomāts un paniņas(Ha, es no virtuvenes ar eņģeļa skatienu izspiedu veselu paku Valmieras paniņu), makaroni arī nebija ar sieru samišāti, bet viss smuki atsevišķi- vārīti makaroni un rīvēts siers citā trauciņā...Nu, tātad paņemu tos makaronus un drusciņ sieru( L vienības atļautu, kaut katlu ar makaroniem izēst)...Bet manam organismam iestājās šoks- TU ĒDI ĻAUNOS, SLIKTOS MAKARONUS!!!!!!Atkal sākās vecā labā labības fobija...nekas nav sliktāks par makaroniem utml. Un jautrākais ir tas, ka tagad jūtos tā it kā būtu izēdusi nu vismaz paciņu majonēzes ar 10 cūkas karbonādēm...Ak, vai...Un vēl smieklīgāk ir tas, ka es apzinos, cik tas viss ir smieklīgi un nepamatoti...bet slikta dūša garantēta...
Vai vēl kādam ir šāda problēma?

Ingrīda (on-line)
Publicēts: 20.05.2010 09:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2010 09:05:30 - breaching Rakstīja :
Nu, tā...mani produktu krājumi šodien uz vakara pusi ir izsīkuši un tad nu ēdu to, ko piedāvāja Restaurant a la Hospital Stradiņi() . Nē, viss bija o.k...tikai, ja neņem vērā manu vēl neseno cīnīšanos ...
Labrīt! Tik traki nav, bet kaut kāda piesardzība pret tām labības vienībām ir.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 20.05.2010 09:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2010 09:57:15 - Rakstīja :
Man sākumā arī likās, ka tik daudz labības produktus ēdot tak nevar notievēt! Sākumā tā uzmanīgi, vēlāk jau, kad pārliecinājos, ka tievējas un vēl kā - ēdu droši rīsus, griķus, makaronus, kartupeļus, maizi! Manuprāt vissvarīgākais ar ko šie produkti nodrošina - tā ir ilgstoša sāta sajūta!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās