Nekad nesakiet nevajadzīgus vārdus. Pirms tos izteikt, padomājiet par to iespējamajām sekām. /Helēna Blavatska/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Vakara ēšanas maratons


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 20:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 20:07:48 - Rakstīja :
Sveikas, nezinu, ko darīt ar savu vakara ēšanas kāri...Visu dienu ir ok, nav nekādu problēmu- ēdu pēc programmas bez aizķeršanās un esmu paēdusi. Bet kā klāt vakars ap plkst. 19.00, tā vāks...pilnīgs bads ir klāt...un ir grūti nepaēst tā kārtīigi...Es vēl nevaru saprast, vai tā ir mana psiholoģiska problēma, vai kaut kā ne tā sadalu vienības  pa dienu, ka vakarā tā gribas ēst...cenšos turēties, dzeru šķidrumu, bet vienalga izsalkums baigs un tad ar atlikušajām vakariņu vienībām vairs nepietiek, lai paēstu tā, ka miers iestātos vēderā. Man negribas rīt našķus un citas neveselīgas un treknas lietas, bet gan vienkārši ēst- kaut vai putru vai dārzeņu salātus iemočit iekšā kārtīgu porciju...bet tā taču nevar...Man šis vakara bads vienmēr ir bijusi lielākā problēma...Ko sakāt?

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 20:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 20:31:02 - breaching Rakstīja :
Sveikas, nezinu, ko darīt ar savu vakara ēšanas kāri...Visu dienu ir ok, nav nekādu problēmu- ēdu pēc programmas bez aizķeršanās un esmu paēdusi. Bet kā klāt vakars ap plkst. 19.00, tā vāks...pilnīgs ...
Varbūt uz vakaru vajag atstāt pašu garšīgāko Es tā daru pusdienojot, ēdu bet pašu garšīgāko atstāju uz beigām, tad man ir tāda piepildījuma sajūta,un sajūta,ka tievējot sevi neapdalu,līdz ar to bada sajūta arī izpaliek...nu apmēram tā

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 20:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 20:44:44 - Rakstīja :

Man arii nesen bija taa pati probleema. Lai arii tas nav iipasi pareizi, bet es dariiju taa, ka pa dienu apeedu mazaak vieniibas, taadaa veidaa paarnesot lielaako dalu vieniibu uz vakara ceelienu. Veel esmu piefikseejusi, ka peec brauksanas ar velotrenazieri man 2 stundas nu galiigi negribas eest, kaut gan dazreiz pirms sportosanas ir justs  izsalkums. Un veel man ir taa, ka tajaas dienaas kad es esmu sportojusi, man vieglaak ieveerot programmu.


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.04.2010 21:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 21:08:07 - Jolanta77 Rakstīja :
Varbūt uz vakaru vajag atstāt pašu garšīgāko Es tā daru pusdienojot, ēdu bet pašu garšīgāko atstāju uz beigām, tad man ir tāda piepildījuma sajūta,un sajūta,ka tievējot sevi neapdalu,līdz ar to bada ...
Es arī tāpat daru -

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 21:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 21:19:24 - Jolanta77 Rakstīja :
Varbūt uz vakaru vajag atstāt pašu garšīgāko Es tā daru pusdienojot, ēdu bet pašu garšīgāko atstāju uz beigām, tad man ir tāda piepildījuma sajūta,un sajūta,ka tievējot sevi neapdalu,līdz ar to bada ...
man laikam arī kaut kā tā būs jāpamēģina...es jau labprāt neēstu brokastis piem., bet tā taču ir galīgi garām...tā ir svarīgākā ēdienreize...kaut kā būs jāpārkombinējas...Es jau godīgi sakot esmu no tiem, kas visu dienu var neēst un lēkāt apkārt tik dzerot šķidrumu, bet vakarā ir lielā ēšana...tāpēc jau grūti pārkārtoties organismam...
Bet no psiholoģiskās puses...vispār, jau satraukums ar man uzdzen ēšanas kāri, bet trakākais, ka pozitīvais satraukums, ja ir kas slikts, ta neko negribas...un arī intensīvs garīgs darbs, ja ;loti operatīvi, kas jāpaveic, tad varu paveikt kopā ar ēdienu( cenšos gan grauzt dārzeņus). Kā jums ar šo?

Ingrīda (on-line)
Publicēts: 14.05.2010 14:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/05/2010 14:51:33 - Rakstīja :
Sveikas, FD meitenes! Esmu pasūtījusi neklātienes kursu, kurš gan kaut kā kavējas un negrib pie manis atsūtīties. Tomēr tas jau netraucētu sākt. Sevišķi jau tāpēc, ka šis būs otrais piegājiens un ir SV materiāli. Pa dienu viss labi, bet vakarā... Es te lasu, ka gribas ēst, bet man vienkārši kaut kādas problēmas ar sāta sajūtu. Vēders pilns, ka jau vairs nevar, bet eju uz virtuvi un ēdu, kas pagadās. Rieksti, žāvēti augļi, biezpiens - it kā jau labi produkti, bet ne jau tādos daudzumos. Pēc tam - eh jau sabojājos un seko jau sliktāki ēdieni. Vai tās ir tās problēmas galvā? Ko darīt?

AnitaL
					Poste: 645
AnitaL (on-line)
Publicēts: 16.05.2010 09:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/05/2010 09:25:34 - Rakstīja :
Man šķiet ka sākumā ļoti daudzas esam izgājušas tam cauri - vismaz man tā bija un tieši laikam kaut kur dziļi zemapziņa nostrādāja, organisms domaja -  ko nu ja rīt vairs nevarēšu neko ēdamu dabūt, jo tomēr sākot ievērot FD, arī tām kas salīdzinosi pareizi ir ēdušas, vajag pārkārtot savu ēdienkarti gan laika ziņā, gan apjoma ziņā, gan produkt sastāvā. Līdz ar to organismam ir šoks - kas notiek, kur mans pierastais ritms? Es sākumā glābos (arī tagad reizēm tā daru) ar riktīgām dārzeņu salātu porcijām (pat bez eļļas tikai ar citronu) vai vnk. graužot dārzeņus tāpat. Apjoms liels - vienību maz un psiholoģiski arī nostrādā - bada laiki neiestāsies.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 16.05.2010 10:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/05/2010 10:43:00 - Ingrīda Rakstīja :
Sveikas, FD meitenes! Esmu pasūtījusi neklātienes kursu, kurš gan kaut kā kavējas un negrib pie manis atsūtīties. Tomēr tas jau netraucētu sākt. Sevišķi jau tāpēc, ka šis būs otrais piegājiens un ir S ...

Palasi ieprieksejaas nodarbiibas par motivaaciju un emocionaalo eesanu, paanalizee un izdari secinaajumus!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 17.05.2010 11:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2010 11:11:56 - Rakstīja :
Atzīšos, ka man pa nedēļas nogali gāja līdzīgi - visas vienības sarēķināju, gatavoju salātus, ēdu ik pa brītiņam nelielas porcijas, bet pēc darbiem dārzā - vakarā gribējās ēst un tika apēsts šis tas arī lieks - ne jau knakstīšanās pēc, bet gan ar milzīgu apetīti... Redzēs, redzēs, ar ko tas beigsies, svari gan šorīt rādīja mīnusus, varbūt arī nekas traks nebūs, tikai bez šādiem gadījumiem būtu labāks svara kritums...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās