Reizi dzīvē laime klaudzina pie ikviena cilvēka durvīm, taču bieži vien šajā laikā cilvēks sēž tuvējā krodziņā un nedzird tās klauvējienu. /Marks Tvens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

gitienei atkal ir kompis:))


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 10:25:27 - Rakstīja :
Beidzot man nopirkts kompis,ieprieksheejaa sadegushaa vietaa un nu es atkal kaadu reizi saakshu te paraadiities ....gan laikam ne baigi biezhi,jo man ir daudz daudz notikumu un paarmainju dziivee-viss kas jaarisina un jaakaarto-laika tikpat kaa nekam.......vieniigi varu pateikt,ka buudama savaa liidzsvaraa periodaa un neko nezinjodama,tomeer esmu no,etusi veel 2 kg...tresdien  tad jau redzees,kaa tas izskatiisies patiesiibaa...bet nu nedriikst nedriikst man patiesiibaa vairaak tieveet.......te laikam vainiigs strwss,jo eedu es it kaa pareizi,varbuut vieniibas neesmu pielikusi tik,cik vajadzeetu

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 10:39:53 - gitiene Rakstīja :
Beidzot man nopirkts kompis,ieprieksheejaa sadegushaa vietaa un nu es atkal kaadu reizi saakshu te paraadiities ....gan laikam ne baigi biezhi,jo man ir daudz daudz notikumu un paarmainju dziivee-viss ...
cik jauki, ka esi atgriezusies.palidzesi ar savu padomu mums tievet. man tiesi otradi, no stresa uzedu vairakus kg.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 12:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 12:31:26 - vejroze Rakstīja :
cik jauki, ka esi atgriezusies.palidzesi ar savu padomu mums tievet. man tiesi otradi, no stresa uzedu vairakus kg.
man ar citreiz uznak uzeest-bet ja ar stresu reizee ir pamatiiiga slodze un darboshanaas,tad tas to eeshanu aizstaaj-taa laikam

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 13:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 13:17:12 - gitiene Rakstīja :
man ar citreiz uznak uzeest-bet ja ar stresu reizee ir pamatiiiga slodze un darboshanaas,tad tas to eeshanu aizstaaj-taa laikam
 Es manos pat nakti uzest, ja pa dienu stresa un darbos nevar paspet.

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 13:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 13:18:09 - Rakstīja :
 Kas Tava dzive ir mainijies, varbut pamainiji darbu un lidz ar to lielaks stress, kamer visu jauno apgūt?

azic
					Poste: 164
azic (on-line)
Publicēts: 20.04.2010 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2010 23:44:01 - vejroze Rakstīja :
Kas Tava dzive ir mainijies, varbut pamainiji darbu un lidz ar to lielaks stress, kamer visu jauno apgūt?
Jā?! kas mainījies? mums/man kurām gandrīz nekas nenotiek (nu kā uz to paskatās) prieks dzirdēt, ka kādam vismaz kaut kas notiek!!!!

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 06:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 06:57:36 - Rakstīja :
Oi,meitenes-noticis ir tik daudz un tik dazhaadu gan sliktu gan labu lietu,ka to pat uzrakstiit un aptvert nevar kaa viena cilveeka dziivee nepilni 4 meeneshu laikaa tik daudz lietu notikushas....Divas tragjeddijas-nomira mans pateevs,un tikko tas bija zem zemes,taa nomira mana viira teetis,kuru vinjs ljoti miileeja,un nevienam pat praataa nenaaca,ka vinjs tuvaako 20 gadu laikaa vareetu mirt.....man bija jaaorganizee beeres,kaut arii pati es jau pagaajushaa gada nogalee biju no pirmaa acu uzmetiena iemiileejusies vienaa puisii,un domaas biju tikai ar vinju....Juutas bija tik lielas,ka es nevareeju taas paarvareet,un noleemu ar to runaat ar viiru....taa bija,protams,atkal vesela tragjeedija-viiram,jo vinjs miil mani-un man pashai-jo man viira zheel un arii es saprotu,ka skjiroties ar vinju mana stabilaa naakotne,kuru man vareeja nodroshinaat viirs,izgaisiis kaa nebijusi....Jo mana tagadeejaa miilestiiba straadaa celtnieciibaa,un sanjem 5 reizes mazaak nekaa viirs-pie kam-kaadas te perspektiivas....Viss gaaja juku jukaam,mantu paarveshana,dokumentu iesniegshana utt.....briesmiigaa stresaaa un absoluutaa nedroshiibaa par naakotni.....Tagad es dziivoju savaa dziivoklii bez sunjiem ar savu celtnieku,bet shiis attiecuiibas,protams,nebuus muuzhiigas,un arii par to diedienaa aizdomaajos-kas tad buus taalaak.......Kaut ko meegjinu piestraadaat ari pati,jo neskatoties uz savaam "hroniskajaam slimiibaam",pateicoties FD pareizajiem un veseliigajiem eeshanas principiem,juutos tiiri labaa fiziskaa formaa....Taa,luuk,meitenes.....taadi man-absoluuti kardinaali jaunumi,un ar, praatu jau zinu,nepareizi leemumi......

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 21.04.2010 09:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 09:29:45 - gitiene Rakstīja :
Jo mana tagadeejaa miilestiiba straadaa celtnieciibaa,un sanjem 5 reizes mazaak nekaa viirs-pie kam-kaadas te perspektiivas....Viss gaaja juku jukaam,mantu paarveshana,dokumentu iesniegshana utt.....b ...
Gita tu esi vienkārši traka!Ja tu zini ka nākotnes nebūs kāpēc vajadzēja iet prom no vīra???

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 09:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 09:53:28 - Rakstīja :

 Nē, nu tiešām Gitien, nu tev gan ir ugunīgs temperaments!!!

Godīgi sakot, man žēl Tavu vīru- divi tādi triecieni gandrīz vienlaicīgi - tēva nāve un šķiršanās no sievas.... Jā, dažreiz tā mīlestība tiešām ir akla.


dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 09:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 09:57:40 - Rakstīja :
NU ,cīņu biedrene .Neteikšu ka esi gudra,bet tā jau tavas pašas daļa.Tevi taču vīrs tā lutināja.

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 10:16:03 - gitiene Rakstīja :
Oi,meitenes-noticis ir tik daudz un tik dazhaadu gan sliktu gan labu lietu,ka to pat uzrakstiit un aptvert nevar kaa viena cilveeka dziivee nepilni 4 meeneshu laikaa tik daudz lietu notikushas....Diva ...
 Bet, es esmu par pārmaiņam, vienalga kādas tās ir. Un nav sliktas un labas, pareizas un nepareizas.šo iedalūjumu izgudroja cilvēki,lai justos pārāki par citiem. Ir tikai pārmaiņas. Un cilvēks,kas nebaidās no pārmaiņām aug.Un tikai Tu Gitien, vari zināt, vai tās tev šobrīd ir vajadzīgas. Neviens cits.Tu esi ļoti stipra, novēlu,lai tev dzīves pārmaiņas nestu sirdī piepildījumu un jaunas atklāsmi par dzīvi.Ar mantām, naudu, mēs nekļūstam bagāti, mēs kļūstam bagāti ar dzīves pieredzi.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 16:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 16:52:15 - vejroze Rakstīja :
 Bet, es esmu par pārmaiņam, vienalga kādas tās ir. Un nav sliktas un labas, pareizas un nepareizas.šo iedalūjumu izgudroja cilvēki,lai justos pārāki par citiem. Ir tikai pārmaiņas. Un cilvēks,kas neb ...
Līdzīgus vārdus,Vējrozīt man arī teica dakteri un psihologi,kad es ar viņiem par šo0 lietu runāju,vēl šaubīdamās par lēmuma izdarīšanu.....Un tas ,ko Dzigra saka...jā-lutināja-bet-kad cilvēks ir laimīgāks-tad ,kad viņu mīl,vai,tad,kad viņš mīl-teorija saka,ka otrajā gadījumā

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 21.04.2010 21:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2010 21:26:26 - gitiene Rakstīja :
Līdzīgus vārdus,Vējrozīt man arī teica dakteri un psihologi,kad es ar viņiem par šo0 lietu runāju,vēl šaubīdamās par lēmuma izdarīšanu.....Un tas ,ko Dzigra saka...jā-lutināja-bet-kad cilvēks ir laimī ...
Viss kas notiek notiek uz labu


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās