Draudzība nav pakalpojums, par to nepateicas. /G. Deržavins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jautājums un atlbilde Ilzei, kā arī atbildēšu uz citiem interesējošiem jautājumiem...


Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 11.03.2010 00:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 00:04:32 - Rakstīja :
Jautā ILZE_
Ko es gribēju pajautāt ir - kāda ir sajūta, kad vienreiz mērķis ir sasniegts un tad svars atnāk atpakaļ? Es domāju tieši to procesu, kad viņš nāk atpakaļ. Kurā brīdī pamanās, ka "vienu kūciņu jau var" vairs nedarbojas? LAsīju FD lapā iedvesmas stāstu, tur jau bija par to, ka krējums kļuva arvien vairāk, utt. Bet kāpēc mēs attopamies tikai tad, kad esam jau atpakaļ pie sava sākuma svara?

Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 11.03.2010 00:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 00:06:17 - Inese Rakstīja :
Jautā ILZE_Ko es gribēju pajautāt ir - kāda ir sajūta, kad vienreiz mērķis ir sasniegts un tad svars atnāk atpakaļ? Es domāju tieši to procesu, kad viņš nāk atpakaļ. Kurā brīdī pamanās, ka "vienu kūci ...
Ilze,

Zini, man dīvains stāsts. Kad pirmo reizi samazināju svaru un jau biju pa visam tuvu mērķim satikos ar sievieti, kas reiz bija samazinājusi svaru vēl vairāk par mani -38kg.Un atkal atgriezusies sākotnējā punktā un vēl ar uzviju. Tad nu es nevarēju saprast, kā cilvēks var tā atgriezties...tobrīd daudz viņu iztaujāju, man bija interesanti. Atbilde no sievietes bija vienkārša - nu nezinu kaut kā tā lēnām, tagad man kauns pašai par sevi (teica sieviete). Pēc tās sarunas es ilgi nevarēju rimties pie sevis - nu kā tad tā var atgriezties vecajā svarā... Tagad saprotu mācību ko guvu - nebrīnies par citiem, ka pašai tā nesanāk. Tā jau arī man sanāca, ļoti lēnām, nemanot. Piedevām pirmajā reizē no svara samazināšanas man bija eiforija, gana ilga. Svars jau tā pēc vienas kūkas, vai lēnām pamazītēm arvien lielākām porcijām uzreiz neatnāk. Visapkārt valda vilinājums pēc vilinājuma. Nomainījās izmērs par vienu lielāks. Atceros, ka domāju, nu nekas, es saņemšos, es tak gudra, visu zinu kā jādara, varēšu izdarīt. Dzīves notikumi pamainās un uzrodas miljoniem iemeslu , lai kaut ko nedarītu. Nu tagad vēl nē....tagad tas jāizdara...tagad tāds stress...un tā aiziet "jūriņā". Nomainījās ne viens vien izmērs. Un galvenais kuriozs visam, ka drēbes aizbraucu nopirkt Vācijā. Tur paradīze lieliem izmēriem. Janvārī sapirku drēbes Vācijā un marta sākumā biju grupā, nu jau ar citu mērķi. Pati nevarēju saprast kā gan es nonācu atkal izejas punktā. KĀPĒC? Aizejot otro reizi samazināt svaru- es skaidri sapratu, ka izdarīšu arī otro reizi to. Man bija svarīgi atrast kāpēc tā notiek? Kāpēc tieši ar mani? Atbilde atnāca psiholoģiskās nodarbībās, kur man lieliskā INTA palīdzēja saprast kas es esmu? kāpēc tā rīkojos? Kas notiek ar mani? Šobrīd kad saprotu daudzas likumsakarības un pati sevi ir daudz vieglāk uztvert un saprast lietas. Ja gribu būt normālā svarā par to nedrīkstu aizmirst ne mirkli, ja ko atļaujos saprotu, ka būs vēlāk jāpiestrādā un tas nebūt nebūs viegli. Tādēļ labāk kontrolēt un vadīt procesu uzreiz :)


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 11.03.2010 11:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 11:42:19 - Rakstīja :
Man bija savādāk.... Nevis tā lēnām, pamazām, bet uzreiz ar blīkšķi un pamatīgu noraušanos. Un viss - vairs nevarēju apstāties un 4 mēnešu laikā uzēdos no 60 kg līdz 83  Bet man laikam ir ļoti paklausīgs organsims - cik ātri visu paņem un saliek pa plauktiņiem, tikpat ātri atdod atpakaļ

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 11.03.2010 15:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 15:50:36 - Inese Rakstīja :
Kas notiek ar mani? Šobrīd kad saprotu daudzas likumsakarības un pati sevi ir daudz vieglāk uztvert un saprast lietas.
Kādas likumsakarības?

dfaiga
					Poste: 32
dfaiga (on-line)
Publicēts: 11.03.2010 19:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 19:15:48 - Rakstīja :
šis stāsts attiecas arī uz mani, man divas reizes ir bijis vēlamais svars, un nu ķeros atkal klāt trešo reizi, un ceru, ka uz visiem laikiem esmu nolēmusi savu  DZīves otro daļu dzivot veselīgi- februārī iestājos FD un no marta atmetu smēķēšanu, iet grūti....................grūti, arī + 1kg nedēļā ir grūti ,,sagremot,,
Varbūt kāda meitene var padalīties pieredzē....................
Un vēl viens jautājums, varbūt esmu kaut ko palaidusi garām, vai atskaites lapiņa ir trešdienās tagad?

Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 11.03.2010 21:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 21:27:32 - joliite Rakstīja :
Kādas likumsakarības?
Piemēram, kad gribas kaut ko apēst...jautāju sev kāds galvenais iemesls, ka gribu ēst...nav ko darīt, smaga diena, gribas lai kāds pažēlo. Situācijā, kad kaut ko dramatizēju vai taisu vētru ūdens glāzē skatos uz sevi no malas. Man vieglāk izprast sevi un savas vēlmes un darbības. Saprotu kas notiek, pieņemu sevi un meklēju katrai situācijai atbilstošāko risinājumu.

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 11.03.2010 21:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 21:28:01 - Rakstīja :
Es arī notievēju pirms diviem gadiem vasarā. Arī man bija eiforija no tā , ko redzēju spogulī, bet notiev;eju tāpēc, ka bija visādi kreņķi, kad dzīve nokārtojās, tad sāku ēst, gribējās visu un daudz. Arī man likās, ka vēl drusciņ un tad saņe,mšos, bet tā arī nesaņēmos. Svars atnāca atpakaļ un tievās drēbes bija jānoliek tālākā plauktā. Tāpēc tagad gribu tievēt pēc FD principiem un saprotu to, ka būs jāturās visu mūžu.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.03.2010 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2010 23:06:29 - dfaiga Rakstīja :
šis stāsts attiecas arī uz mani, man divas reizes ir bijis vēlamais svars, un nu ķeros atkal klāt trešo reizi, un ceru, ka uz visiem laikiem esmu nolēmusi savu DZīves otro daļu dzivot veselīgi- febru ...

Es biju smekeetaaja ar 13 gadu staazu un peedeejos gadus smeekeeju 2 pacinas dienaa. Nu jau gadu kaa nesmeekeeju. Tikko atmetu smeekeet, taa saaku nemanaa daudz eest. Apjautu jau, ka taa var aatri apvelties, un karamelu vietaa virtuvee toverii samizoju burkaanus, daudz sportoju,"centos" nedomaat par tabaku.. Bija vaajpraatigi gruuti ar sevi cinities. Tad paliku staavoklii. Smeekeet neatsaaku (kaut sapnoju par "duumu" veel 6 meenesu garumaa. Tabaku "kompenseeju " ar eesanu- turklaat bez sirdsapzinas paarmetumiem, jo man bija" it kaa " iemesls eest bez ierobezojumiem,jo biju tacu staavoklii.

Man skiet,ka ar vienu saavienu divus zakus ir vairaak nekaa gruuti nosaut,bet noveelu tureeties!

 


dfaiga
					Poste: 32
dfaiga (on-line)
Publicēts: 12.03.2010 14:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/03/2010 14:00:36 - denia Rakstīja :
Es biju smekeetaaja ar 13 gadu staazu un peedeejos gadus smeekeeju 2 pacinas dienaa. Nu jau gadu kaa nesmeekeeju. Tikko atmetu smeekeet, taa saaku nemanaa daudz eest. Apjautu jau, ka taa var aatri apv ...
Es zināju, ja atmetīšu smēķēt bus svars klāt, ir daudz piemeru. Bet tiši FD iedvesmu deva, jo ja ievēro punktus, tad svaram nebūtu jānāk klāt, es vizmaz ta domāju, nu redzēs, ka man ies.......

INUTA
					Poste: 139
INUTA (on-line)
Publicēts: 12.03.2010 14:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/03/2010 14:53:07 - dfaiga Rakstīja :
Es zināju, ja atmetīšu smēķēt bus svars klāt, ir daudz piemeru. Bet tiši FD iedvesmu deva, jo ja ievēro punktus, tad svaram nebūtu jānāk klāt, es vizmaz ta domāju, nu redzēs, ka man ies.......
Ar REDZĒS KĀ IES, nevarēs. Ir jāizdodas jo tieši to tu esi pelnījusi. Turies. Zinu ka viegli nav. Pirms piecpadsmit gadiem sāku un smēķēju septiņus gadus.
Sāksies siltāks laiks, vairāk kustību un tā lieta aizies.

dfaiga
					Poste: 32
dfaiga (on-line)
Publicēts: 12.03.2010 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/03/2010 14:59:19 - Rakstīja :
Paldies, Inuta par atbalstu

azic
					Poste: 164
azic (on-line)
Publicēts: 14.03.2010 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2010 13:13:47 - dfaiga Rakstīja :
Es zināju, ja atmetīšu smēķēt bus svars klāt, ir daudz piemeru. Bet tiši FD iedvesmu deva, jo ja ievēro punktus, tad svaram nebūtu jānāk klāt, es vizmaz ta domāju, nu redzēs, ka man ies.......
es laikam galīgi tevi neiedvesmošu, bet es laikam tavā vietā nomestu svaru (ak, cik es tad skaista un sev dikti,un citiem arī patīku), un tad mestu nost smēķēšanu (kā tad es tik smuka un ar ļūļķi zobos). Citādi, ja raksturs nav no stingrajiem, nebūs motivējoši redz]et, plusus, kuri rodas, lai kompensētu smēķēšanu, bet tai pat laikā svērt, rēķināt un mocīties un neredzēt rezultātu.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās