Reizi dzīvē laime klaudzina pie ikviena cilvēka durvīm, taču bieži vien šajā laikā cilvēks sēž tuvējā krodziņā un nedzird tās klauvējienu. /Marks Tvens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Hobiji...


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 14:48:27 - Rakstīja :
Aizsākšu ar saviem hobijiem!
Man tāds īsts hobijs ir adīšana, jau kad iedomājos kā dzija slīd caur pirkstiem , tādas pozitīvas sajūtas pārņem. Nesen uzdaīju baltu skaistu džemperi, ar domu, tūlīt, tūlīt, kad būs brīnumiņš, varēšu vilkt, meitai iepatikās, paņēma sev, uzadīju zaļu ar skaistām krāsu pārejām, meita jau tūlīt, patīkot, nekas vilksim abas, forši, ka abām der. man gan vēl jāmēra, negribās izstaipīt..........
Tagad adu tuniku tādu no debeszila uz tumši zilu ar dažādām krāsu pārejām........... Fantastiska sajūta.
Vēl man ļoti patīk lasīt grāmatas, un nupat atklāju nodarbi divi - vienā, internetā lejupielādēju audiogrāmatas, klausos un adu! Super!!!
Vēl man ļoti patīk kustībā, šobrīd tā grūtāk ar tām, taču zinu, ka nu jau pavisam drīz atkal atsākšu pastaigas, pilates, aerobiku gan tikai rudenī..............
Jā un vēl tagad draugos ferma, citreiz tā pat kaut kādas on-lain spēlītes.........
Nu man tas saraksts tāds pagaršs..........
Padalieties ar saviem hobijiem, kas ir tās lietas, kas Jūs tā aizrauj, ka nepatikā konstatējat, pienākums sauc, ko citu darīt!

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 17:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 17:08:29 - Una Rakstīja :
Aizsākšu ar saviem hobijiem! Man tāds īsts hobijs ir adīšana, jau kad iedomājos kā dzija slīd caur pirkstiem , tādas pozitīvas sajūtas pārņem. Nesen uzdaīju baltu skaistu džemperi, ar domu, tūlīt, t ...
Agrāk man arī ļoti patika adīt, bet nu jau 7 gadus to neesmu darījusi, kā piedzima puika, tā viss, bet man nekas no uzadītā īpaši nepatika, patika process - varēju adīt un ārdīt bez apnikuma. Vēl man ļoti patīk grāmatas. Visvairāk esmu aizrāvusies ar savām medicīnas grāmatām, paldies Dieviņam, ka darbs man ir varētu teikt kā hobijs, ļoti patīk. Es arī savam dēlam saku, ka novēlu izvēlēties tādu profesiju, lai uz darbu varētu iet ar prieku.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 18:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 18:01:51 - Rakstīja :
senāk es ari adīju.vislabāk patika džemperus adīt.tagad nevaru,kāsāku adīt-sāk sāpēt kreisā roka.grāmatas es varētu lasīt bez pārtraukuma.tā kā tagad reti iznāk palasīt grāmatas-tad cenšos lasītt kādu gudru grāmatu.kad biju stāvoklī-izšuvu.stundām izšuvu-ēdiens nebija ne prātā.tagad darinu rotas.nu arī vēl korī dziedu.nupat angļu val kursi sāksies.nupat b;erns aizrāvies ar domino un burtiem.gatavoju visādus domino.nupat tapa krāsu domino-kur spelejot apgūs krāsas un burtus.padomā pagatavot burtiņus,lai mācās salikt vārdiņus.vēl man ir bībeles stundas,mājsavienības saiets.īsumā laikam viss.ferma draugos!!!

dfaiga
					Poste: 32
dfaiga (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 20:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 20:48:15 - Rakstīja :
Man loti patīk puķes, dārzs un vēlreiz puķes. Tas ta dvēselei.....
Vēl es šuju daudz un džādas lietiņas, sākot no kāzu kleitām un beidzot ar spilveniem un somiņām, arī paklājiņus un segas. Sāku šūt ap gadiem 13, pēc 8klases beigšanas jau šuvu pirmos pasūtijumus, un tā nu tas aizgāja, nedaudz strādāju pēc skolas beigšanas darbnīcā, bet sapratu, ka ta ir mana sirds lieta, un katru dienu to nevēlos strādāt....kaut gan atbraucot 6gadi atpakal uz Iriju, 3gadus strādāju aizskaru fabrikā, un guvu lielu pieredzi un loti daudz uzzināju par aizskariem, tā es tagad ari šuju aizskarus......
Vēl man tagad ir pats lielākais hobijs- vācu aitas suns(5 mēneši)

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 21:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 21:24:32 - dfaiga Rakstīja :
Man loti patīk puķes, dārzs un vēlreiz puķes. Tas ta dvēselei.....Vēl es šuju daudz un džādas lietiņas, sākot no kāzu kleitām un beidzot ar spilveniem un somiņām, arī paklājiņus un segas. Sāku šūt ap ...
Par to hobiju - vācu aitu suni - tam līdzi nāk ļoti daudz kustības!!!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 21:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 21:24:54 - Rakstīja :
Kolosāli Jums hobiji!

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 08:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 08:38:41 - Rakstīja :

Man ir hobiji- adīšana un tamborēšana. Līdz ar to viss, aks saistīts ar šīm nodarbēm ir man kā apmātība- dzijas, adatas, interneta rokdarbu lapas, zhurnaali, forumi.

Otra lieta- mani interesē viss, kas saistīts ar modi. Varu stundaam rakties internetā, skatoties modes shovus, peetot bildes no modes shoviem. Īpaši fanoju par Missoni ( laikam taadeelj, ka tas saistīts ar adīšanu). Modes zhurnaali- mana vaajiiba, vareetu pirkt kaudzeem, tikai naudas nav spainjiem  tapeec esmu atklaajusi leetaaku variantu- peerku tikai vecos zhurnaalus Stacijas tunelii par paaris desmitiem santiimu, jaunumus veeroju tikai netaa.

Šobrīd galvaa ir vismaz 4 idejas, ko gribu uzmargot, bet visu laiku censhos sevi bremzeet, lai gjimenes budzhets neizsiikst manu untumu deelj :D

Agraak shuvu arii, ljoti patika, bet jau gadus 4 neko praatiigu neesmu shuvusi, jo tikliidz kaa apseezhos shuut, taa mani mazie meistari saak reguleet pogas un peec tam ilgaaku laiku panjem paarreguleet atpakalj mashiinu, nekaa shuushana :D un arii kaut kaa resnuma deelj negribaas sev neko shuut. pilns skapis jau ar kautkadvareeshuieliist dreebeem

 


Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 08:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 08:52:19 - Rakstīja :

Mani hobiji, dārzs un vēlreiz dārzs.Varētu sēt un novākt bez apstājas.Vasarā kad tieku savā dārzā tad vairākasreizes apstaigāju vai nav kas jādara, lai gan viss jau ir izdarīts.

Tad vēl rokdarbi, tik situācija tāda, ka tāpat kā E.S. ģimenes budžets neļauj.Humānās dzijasar tikpat dārgas kā jaunas.

Hobijs naudas tērēšanaJa tik būtu ko tērēt

Ēst gatavošana


GunA
					Poste: 146
GunA (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 09:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 09:10:39 - Rakstīja :
Man patīk lasīt grāmatas!
Un kad uznāk, tad arī ēst gatavošana!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 10:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 10:02:22 - Rakstīja :

Man visa dzīve kā viens liels hobijs, kam pieķeros - uz to pavelkos

Tagad ziemā es esmu aizrāvusies ar distanču slēpošanu. Iepirku ekipējumu, tērpu. Sestdien jau piedalījos vienās sacensībās - 5 km klasiskā stilā. 1.vieta sieviešu konkurencē!

Vēl man ļoti patīk gatavot, bet nevis tā - uzcept kotletes ar kartupeļiem, bet izdomāt pašai jaunus, veselīgus ēdienus

Tad vēl dzīvnieki - man ir 2 kaķi un 3 suņi (ar suņiem piedalos arī izstādēs, viens savā laikā bija Latvijas čempions).

Vēl es gleznoju. Pašmācības ceļā esmu apguvusi galvenos gleznošanas paņēmienus un savam priekam izliekos uz audekla.

Adīšana... Joprojām patīk, bet aprobežojos ar zeķēm un cimdiem. Savā laikā esmu pāradījusi jūgu visādos džemperos, kleitās, mēteļos. Un tagad man īsti nav kur uzvilkt tos adījumus, tāpēc vairs neko lielu neadu.

Fotografēju. Ļoti patīk. Arī savam priekam. Vislabāk man patīk fotografēt dabas skatus.

Vasarā mana kaistlība ir dārzs. Audzēju pati ziedus no sēkliņas, piķēju, stādu, ravēju. Nupat jau atkal man ir tā stadija, kad rokas prasās būt iegremdējamas melnzemē  Sāku pamazām iepirkt puķu un dārzeņu sēkliņas.

Vasarā ļoti daudz braucu ar riteni. Piedalos arī velosacensībās.

Tad vēl šauju ar loku, arī esmu piedalījusies sacensībās, šopavasar atkal plānoju atsākt  

Vēl mana lielā kaislība ir pirts! Pirtī obligāti eju 1x nedēļā tā uz 3 stundām  Pati lasu tējiņas, sienu slotas vasarā.

Ļoti ļoti patīk organizēt visādus pasākumus. Nedodiet man ēst, iedodiet uzorganizēt kādu tematisko ballīti!

Gan jau kaut ko aizmirsu, bet es tiešam vairs pati nevaru izsekot saviem hobijiem  

 


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 22.02.2010 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 11:37:13 - Rakstīja :

Cik jūs visas esat darbīgas un radošas!  Izjūtu dziļu cieņu pret visām rokdarbniecēm (man visas rokas kreisās, it kā māku gan adāmadatas rokās noturēt, gan šujmašīnu lietot, bet nekas jēdzīgs nesanāk).

Mani hobiji - grāmatas (es viņas "'ēdu"). Mīļākā tēma - zinātniskā fantastika un fantasy. Mīnuss-latviski šī žanra literatūra nav pieejama. Pluss - angļu un krievu valoda ļoooti uzlabojas (briestu arī vācu valodu atjaunināt šādā veidā).
Vēl (uzreiz nokaunos) - datorspēles. Nu patīk man šaut visādus briesmonīšus un celt pilsētas (mierinu sevi ar domu, ka tā attīstu loģisko domāšanu...  )
Un pastkaršu sūtīšana - postcrossing. Atkarība...
Ā, nu, vēl krāju pastmarkas par floras/faunas tematiku (jau no bērnības). Tas mums tagad "ģimenes hobijs".


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:29:32 - E.S. Rakstīja :
Man ir hobiji- adīšana un tamborēšana. Līdz ar to viss, aks saistīts ar šīm nodarbēm ir man kā apmātība- dzijas, adatas, interneta rokdarbu lapas, zhurnaali, forumi. Otra lieta- mani interesē viss, k ...
mani tievēt pamudināja tieši adīšana, jo adīt uz 54. izmēru tiešām nebija nekāda prieka, toties tagad adīt 38. /40. izmēram ir īsta bauda!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:31:56 - Jana Rakstīja :
Mani hobiji, dārzs un vēlreiz dārzs.Varētu sēt un novākt bez apstājas.Vasarā kad tieku savā dārzā tad vairākasreizes apstaigāju vai nav kas jādara, lai gan viss jau ir izdarīts. Tad vēl rokdarbi, tik ...
Esmu atklājusi dzijas, kur 100 grami, aptuveni - 200 metri - izmaksā ap latu, dzēmperis izmaksā 5- 6 lati, ja strādā, tad tāds džemperis adās - 1- 2 mēnešus, nu tad tos arī atlicināju kaut caur adatas aci,bet vienalga............

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:32:55 - Jana Rakstīja :
Mani hobiji, dārzs un vēlreiz dārzs.Varētu sēt un novākt bez apstājas.Vasarā kad tieku savā dārzā tad vairākasreizes apstaigāju vai nav kas jādara, lai gan viss jau ir izdarīts. Tad vēl rokdarbi, tik ...
Foršais hobijs naudas tērēšana - jā man arī patīk............... tikai jāpelna

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:34:06 - teriine Rakstīja :
Cik jūs visas esat darbīgas un radošas!  Izjūtu dziļu cieņu pret visām rokdarbniecēm (man visas rokas kreisās, it kā māku gan adāmadatas rokās noturēt, gan šujmašīnu lietot, bet nekas jēdzīgs nesanāk) ...
Datorspēles - īpaši loģiskās, super, laiks aiziet nemanot, man arī patīk, un tad ēšana tiešām ne prātā!

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 12:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:34:57 - Una Rakstīja :
mani tievēt pamudināja tieši adīšana, jo adīt uz 54. izmēru tiešām nebija nekāda prieka, toties tagad adīt 38. /40. izmēram ir īsta bauda!

kaa Tu taadu izmeeru dabuuji gatavu? Tev tachu nebija triis tonnu svars!

es domaaju 54....

Man ar manu svaru ir 44/46 izmeera bikses un 42/44 izmeera augshas. Pat pirms 12 kg man bija 46/48 izmeera bikses. Un dibens man patieshaam ir liels. Ap gurniem ir, ja nemaldos ap 126 cm. Viduklis gan ir 83cm tagad

 


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:35:37 - Rakstīja :
Meitenes, cik Jūs visas esat foršas un radošas un visām tik kolosāli hobiji, visus tik tos uz lapiņas un pie sliktas pašsajūtas ārā, 100% dodu, ka garstāvoklis uzlabosies!

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 12:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:38:37 - Una Rakstīja :
Esmu atklājusi dzijas, kur 100 grami, aptuveni - 200 metri - izmaksā ap latu, dzēmperis izmaksā 5- 6 lati, ja strādā, tad tāds džemperis adās - 1- 2 mēnešus, nu tad tos arī atlicināju kaut caur adatas ...

Es paarsvaraa adu no Ogres dzijaam. Taa kaa man 17 km attaalumaa ir Ogres trikotaazhas veicis, tad sanaka pa leeto, saliidzinoshi. Tur pie ruupniicas veikalaa viena pice maksaa no 70 sanjiem liidz latam, bet tur taada metraazha, ka man no 5 piceem sanaaca deelam (4 gadiigam) biezais dzhemperis divaas kaartaas, cepure un shalliite un veel klientei ausainaa cepure ar pumpinjaam un 2m gara shalle.

Bet nu veel krutaak, ja ir nauda, ir nopirkt lielo mutuli un tiit peec tam pashai maajaas tik kaartas, cik vajag. tiit kamols + skatiities TV ir reaals faifs


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:39:26 - E.S. Rakstīja :
kaa Tu taadu izmeeru dabuuji gatavu? Tev tachu nebija triis tonnu svars! es domaaju 54.... Man ar manu svaru ir 44/46 izmeera bikses un 42/44 izmeera augshas. Pat pirms 12 kg man bija 46/48 izmeera b ...
Man bija milzīgas krūtis , F izmērs (pleci tik traki nē), un ap vidukli milzīga traktora riepa, tiešām jau bija jāvalkā 54. izmēra maisi. Pat tagad, kad tūlīt tūlīt jādzemdē, es tajās drēbēs noslīkstu!
Kas mani iepazīst tikai tagad nespēj noticēt, ka varēju būt tik milzīga! Toties tie kas pazina jau toreiz, daļa uzskata, ka nu tagad tāda tieva un tad bija daudz, daudz labāk. Par gaumi nestrīdās..........
Krūtis gan ir atkal F, bijau jau D. Toties saprotu, ka šobrīd tur ir ēdamais.........

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:41:19 - Aneteka Rakstīja :
Man visa dzīve kā viens liels hobijs, kam pieķeros - uz to pavelkos Tagad ziemā es esmu aizrāvusies ar distanču slēpošanu. Iepirku ekipējumu, tērpu. Sestdien jau piedalījos vienās sacensībās - 5 km k ...
Kolosāla īpašība, ik pa brīdim, kam jaunam pieķerties, tas palīdz neierūsēt! Lasu un priecājos........

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 12:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:42:06 - E.S. Rakstīja :
Es paarsvaraa adu no Ogres dzijaam. Taa kaa man 17 km attaalumaa ir Ogres trikotaazhas veicis, tad sanaka pa leeto, saliidzinoshi. Tur pie ruupniicas veikalaa viena pice maksaa no 70 sanjiem liidz lat ...
Es Tev pilnīgi pievienojos, kaifs.............

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 12:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 12:45:48 - Una Rakstīja :
Man bija milzīgas krūtis , F izmērs (pleci tik traki nē), un ap vidukli milzīga traktora riepa, tiešām jau bija jāvalkā 54. izmēra maisi. Pat tagad, kad tūlīt tūlīt jādzemdē, es tajās drēbēs noslīkstu ...

Luuk tas ir iemesls, kaapeec te vienu nedeelju striideejos ar Tevi par to bumbierveida figuuru. Tas pats Gitienei. Bumbierim ir shauri pleci, mazas kruutis, tievs viduklis un plati gurni un paarsvaraa arii paresnas ciskas. Man peec beerniem ir D izmeera kruutis, agraak bija B/C kaa nu kuram razhotaajam.

Man piemeeram visi meetelji, kas der plecos un uz kuutiim, iet ciet arii viduklii uz gurniem staav tik traki valjaa, ka knapi nosedz manu pakaljgalu



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās