Uz zemes valdītu absolūts miers, ja nepastāvētu tādi jēdzieni kā "mans" un "tavs"! /H. Fīldings/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

atkarība... no ēšanas


page: [1]   2   (page size 50)
neta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 30.01.2010 08:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/01/2010 08:05:34 - Rakstīja :
Es pilnībā apzinos- man ir atkarība no ēšanas. Šobrīd to pilnībā apzinos un ...laikam atkal esmu nonākusi pie pārliecības - jāsāk viss no gala. Pirmdien - jau kuro reizi sāku iet uz FD klātienes nodarbībām. Kauns! Bet pati ar sevi netieku galā. Ēdu visu to, ko nedrīkstētu, pārēdos, dzeru Mezim, kuņģa pilnienus, jo ir slikti. Man ir cukura diabēts 2, holesterīns, augsts asisnspiediens, regulāri "dedzina", sirds klauves utt. Nu grūti ir, bet - vienalga- ēdu. galvenais, ka zinu, sākot mest svaru, viss iepriekš rakstītais pazudīs. Paēdu un tad sākas pārmetumi, solījums sev- nākamo reizi ne tik daudz apēst. Bet , pienākot nākamajai reizei - viss pa vecam. Nevaru atteikties no ēdiena. Nu murgs kaut kāds! Spogulis? Riebjas uz sevi skatīties. It kā neesmu nelaimīgs cilvēks- ir mīļš vīrs, darbs, kurš patīk, sniedz gandarījumu. Piepildu sevi it kā visur citur, bet šajā jomā - ēšanā - nu nekādi netieku galā. Lasu te par Jūsu panākumiem, man laikam nu galīgi nav gribasspēka. SV esmu bijusi jau 4 reizes, vienā pat 20 kg nometu, bet nu jau tie sen ir atpakaļ. FD - sākšu 2.reizi. Cik ilgi izdosies šoreiz... ? Vienkārši gribējās kādam pateikt to, ko turu sevī jau labu laiku. Sāku salīdzināt sevi ar alkoholiķiem... viņiem atkarība no tā, arī nespēj atteikties. Un, ja ir atkarība, tad vajag palīdzību, vai ne? Vienam ar to cīnīties grūti...

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 30.01.2010 08:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/01/2010 08:22:20 - Rakstīja :
Manuprāt, mums visām te ir atkarība no ēdiena... Citam lielākā, citam mazākā mērā, bet ir... Man arī bija tā, ka ēdu un ēdu, lai gan apzinājos, ka no rīta atkal būs slikti, svārki neies ciet, jutīšu sirdsapziņas pārmetumus, bet - es turpināju rīt vakaros. Es domāju, ka Tavā gadījumā varbūt būtu vērts aprunāties ar labu psihologu, jo tā izskatās pēc problēmas, ar kuru galā tikt pašai Tev ir pārāk grūti. Turies!! Procesam ir nepieciešama tiezgan pamatīga rakstura stingrība, bet toties kādu gandarījumu dod katrs izkusušais kilograms! Manam vīram vakar bija vārda dienas svinības - sataisīju ciemiņiem visādus kārumus, bija kūkas, saldumi. Pati mierīgi sēdēju pie galda un locīju iekšā tikai meloni ar plānu, liesu šķiņķi, uzdzerot Coca cola Zero. Pirms pāris mēnešiem būtu pati pierijusies tā, ka no galda pieceltos stenēdama, bet toties šorīt kāds prieks - svari rāda nevis +2 kg, bet -0,2 kg Nekas negaršo tik labi, kā slaidums!

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 30.01.2010 10:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/01/2010 10:02:29 - Rakstīja :
Jā man arī ļoti patīk paēst,5.gadu laikā biju uzēdusies līdz 104.kg,arī kādas 4.reizes sāku tievēt ar SV ,bija rezultāti,bet tad palaidos un vis nāca atpakaļ,paliku stāvoklī,ārste teica ka, ja es negribu palikt par lielu ķuģi un lai bērņiņs piedzimst vesels ,man ir jāievēro stingra dieta,rezultātā grūtniecības laikā sāku turēties pie SV,svars nekrītās,bet arī neauga,piedzima puika -10.kg,pēc 2.gadiem piedzima meitiņa vel -10.kg.No lielas tetkas,paliku par apalīgu meiteni.Tev vienkārsi jātrod kāds svarīgs stimuls.Varu pateikt ka mazāka izmēra drēbes ir daudz smukākas nekā liela un ir lielāka izvēle,domāju arī tavs vīrs būs priecīgs ja paliksi slaidāka,uzlabosies veselība,varēsi ekonomēt naudu uz tabletēm.

INDRA FILIPSONE
					Poste: 22
INDRA FILIPSONE (vada grupu)
Publicēts: 31.01.2010 09:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2010 09:13:39 - neta Rakstīja :
Es pilnībā apzinos- man ir atkarība no ēšanas. Šobrīd to pilnībā apzinos un ...laikam atkal esmu nonākusi pie pārliecības - jāsāk viss no gala. Pirmdien - jau kuro reizi sāku iet uz FD klātienes nodar ...

Mīļā,man ēšanas ,,kults'' ir ļoti pazīstama lieta.Ļoti palīdzēja SV, bet tikai tajos brīžos, kad pati to ļoti gribēju.Tagad pati vadu FD nodarbības un priecājos,ka varu kontrolēt savas vēlmes. Nav vienādi cilvēki, nav vienādi ieteikumi. Atceries esi vienīgā, unikālā un tikai tad, kad patiksi sev un būsi apmierināta ar sevi , jutiīsies patiesi gandarīta. Mīli sevi , tici sev un VISS IZDOSIES !!!

Labam cilvēkam ir saule plaukstā.
Ar viņu nesalst arī ziemā aukstā.
Visi darbi paveicas un zied,
Kad cilvēks labs pa dzīvi iet.


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 03.02.2010 07:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2010 07:37:16 - Rakstīja :
Kā lasīju kādreiz kādā gudrā grāmatā,esot četru veidu baudas,nokurām cilvēks pats izvēlss,kuru baudīt vairāk,un kuru nebaudīt nemaz......ēšanas bauda,narkotiskā bauda,seksuālā bauda,estētiskā bauda.....Ja trūkst kādas no divām pēdējām,tad cilvēks bieži tās aizvieto ar kādu no divām pirmajām.......padomā-varbūt tev ir kaut kas līdzīgs......

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 03.02.2010 08:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/02/2010 08:50:21 - Rakstīja :

Ar to esteetisko baudu un eeshanas baudu man ir taa. Paskatos spogulii- nu nekaa esteetiska un baudaama, eju pie ledusskapja un no beedaam apeedu visu, tad seezhu un domaaju nu kaada sunja peec es pierijos, esteetika tak no taa nepavisam neuzlabojas

Vienmeer esmu briinijusies, ka narkologi runaa par atkariibaam no narkotikaam, alkohola, azartspeeleem, smeekjeeshanu, bet nekad netiek diskuteets par atkariibu no eediena. Vismaz presee un TV nee. Tachu, manupraat, atkariiba no eeshanas ir vistrakaakaa, jo ja ar paareejaam atkariibaam var izdariit taa- kaa ar nazi nogriezt un viss. Piemeeram, viss, klokjus vairs neraustiishu. nekad. Shnjabi nedzershu. ne piles. Tad ar eeshanu shis celjsh ir daudz gruutaaks un slidenaaks, jo nogriezt ar nazi nav iespeejams. Ir jaaiemaacaas dozeet. Un tas ir ljoti ljoti gruuti.


jolite (vada grupu)
Publicēts: 18.02.2010 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2010 14:33:38 - Rakstīja :

ļoti pazīstamas šīs pārdomas...

Vistrakākais ir tas, ka no rīta un pa dienu darbā vēl vari sevi kautkā kontrolēt (neskaitot nemaz to nepārtraukto briesmīgo bada sajūtu, kas rodas jau pēc stundas, kā tikko paēd pusdienas), bet vakarā  -kā tiec mājās, visa paškontrole nez kur pazūd.... Un tad protams ši tik ļoti pazīstamā sirdsapziņa sāk grauzt.

Es gan nepiekristu E.S., ka citas atkarības var kā ar nazi nogriezt. Alkoholismu un azartspēles arī nemaz tik viegli "nenogriezīsi"...


E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 18.02.2010 15:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2010 15:40:32 - jolite Rakstīja :
Es gan nepiekristu E.S., ka citas atkarības var kā ar nazi nogriezt. Alkoholismu un azartspēles arī nemaz tik viegli "nenogriezīsi"...
Bet te ir iespeeja izbeigt PAVISAM savu atkariibu, atsakoties no taas (vajag raksturu, piekriitu, bet ja nav nepiecieshamiibas katru dienu 3 x noraut to klokji vai izdzert 100 g, tad var sevi savaldiit), bet ar eeshanu ir taa- nu nevari neest vispaar, ir jaaeed. taa arii sanaak, ka eedienatkariigajiem ir gruutaak, jo taa ir analogjija, ja alkaholikjim atljautu katrui dienu izdzert 30 g shnjabja. Kaa Tev liekas, ko vieglaak iztureet- nedzert vispaar ne piles vai arii drusku katru dienu "iekapaat" un domaat, ka uz pudeli shnjabja nenorausies kaadaa jaukaa dienaa peec 30g izdzershanas?

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 18.02.2010 15:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2010 15:50:55 - Rakstīja :
E.S.vieglāk ir nedzert nemaz.to es no sava vīra redzu.savu atdzēra,saprata,ka tas nav vajadzīgs un padsmit gadus jau nelieto alko.otrs piemērs-sieviete sāka ar vienu aliņu mēnesī,tad jau pa aliņam nedēlas nogalēs.tagad pec 3 gadiem 10 aliņi katru dienu bez atkāpes.geibēšana pec alko rodas aizvien lielāka...tapat ar pīpēšanu -sāku ar vienu cigareti un skat jau dienā aiziet 2 paciņas

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 18.02.2010 16:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2010 16:56:18 - Rakstīja :

Nu nee, man jau gadus 12 ir konstants daudzums cigareshu dienaa 8 gab. tas ir maksimums, videeji 6 dienaa. Taa kaa man tad daudzums cigareteem nepalielinaas, arii stipraakas neesmu saakusi piipeet.

Alko vispaar nelietoju.

Klokjus neraustu.

Bet eest man patiik. un ja atljauju sev apeest 1 gabalinju ( mazo kvadraatinju) shokolaades, ar domu, ka TIKAI vienu, tad zinu, ka sajuutot shoko garshu mutee turpat pazudiis arii visa lielaa shocene. Taapeec es nemaz nesaaku.

Cits jautaajums ir par maizi un sieru, ko vareetu eets nemeeraa. Tagad man noraushanaas notiek 1x nedeeljaa. Diemzheel. noraujos uz maizi un sieru. bet zinu, ja to 1 dienu nenorautos uz maizi un sieru, noteikti norautos uz saldumiem. taa kaa es mierinu sevi ar domu, ka maize un siers nav tik traki kaa shokolaade (piena), biezpiena sierinji, kilograms riekstu vai cielavinja 1gab (lielaa)


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 18.02.2010 19:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2010 19:42:58 - E.S. Rakstīja :
Nu nee, man jau gadus 12 ir konstants daudzums cigareshu dienaa 8 gab. tas ir maksimums, videeji 6 dienaa. Taa kaa man tad daudzums cigareteem nepalielinaas, arii stipraakas neesmu saakusi piipeet. ...
Es tev piekrītu. Es arī nemāku ēst pa mazam gabaliņam, labāk tad neēdu vispār. Laikam neprotu pateikt nē.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 19.02.2010 12:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/02/2010 12:33:48 - Rakstīja :
E.S un legi,bet ja jums kāds jau sagatavotu visu pec fd,vai tad tievētu?man tagad daudzi saka un piedava,ja tu man visu sagatavotu,kā es tievētu

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 19.02.2010 12:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/02/2010 12:39:57 - kate Rakstīja :
E.S un legi,bet ja jums kāds jau sagatavotu visu pec fd,vai tad tievētu?man tagad daudzi saka un piedava,ja tu man visu sagatavotu,kā es tievētu
un veel pienestu konkreetos eeshanas laikos klaat pie kompiisha. :D un piekareni ledusskapim uzliktu :D

jolite (vada grupu)
Publicēts: 19.02.2010 12:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/02/2010 12:56:30 - Rakstīja :
E.S.
iespējams, ka Tev ir taisnība par tām atkarībām....:)
Es arī piederu pie tiem, kam labāk nesākt (to vienu šok. gabaliņu vai cepumiņu), jo aiziet.. aiziet... un tad  grūti apstāties. Labāk atturēties vispār un neizmēģināt uz mēles to garšu :)
Ja man kāds visu gatavotu kā vajag, protams, tievētu, tikai tad mājās nedŗikst būt nekādi "aizliegtie" uzkrājumi..:))


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 19.02.2010 22:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/02/2010 22:26:44 - kate Rakstīja :
E.S un legi,bet ja jums kāds jau sagatavotu visu pec fd,vai tad tievētu?man tagad daudzi saka un piedava,ja tu man visu sagatavotu,kā es tievētu
Vai, nu kā tad tāda greznība varētu nepatikt, ka viss klāt tiktu pienests... Par šokolādēm es vienkārši saku, ka neprotu aprobežoties ar mazu gabaliņu, ja atveru, tad noriju visu, pēc tam domāju, nu , ja jau esmu pieēdusies, tad var vēl kaut ko. Un tad jau ripo akmens no kalna Vienīgi, ka sen tā neesmu rīkojusies. Īstenībā man pret baigo pierīšanos palīdz dziļā elpošana, gandrīz kā jogā, ja tikai par to atceros, bet tiešām ļoti palīdz.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 20.02.2010 10:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 10:54:57 - Rakstīja :
par tām atkarībām.............
Kuri ir tie brīži, tās situācijas, kad "noraujaties"?

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 20.02.2010 16:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 16:27:18 - Una Rakstīja :
par tām atkarībām............. Kuri ir tie brīži, tās situācijas, kad "noraujaties"?
Tad jāsāk domāt. Lielākoties tas ir tā, ka kaut kas noiet greizi vai izbesī un tad ņem un pieēdies. Bet citreiz vienkārši saēdies un viss, pat sev sakot, paskaties spogulī, vai tev to vajag utt., bet tajā brīdī kā dzejolī - vēders dievs visaugstākais. Man arī grūti atturēties, ja kāds atnāk ciemos un atnes visādus našķus, es pat nemāku īsti noformulēt. Tagad gan kādu laiku neesmu tā norāvusies. Mani kaut kā motivēja 6gadīgā brāļa meita. Es viņai jautāju, kā iet pa daiļslidošanu, vai tu krīti arī. Viņam man atbildēja, ka iet slidot nevis krist, tas man tā nostrādāja. Es sev arī saku, bet es taču gribu būt slaida nevis noēdusies

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 20.02.2010 17:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 17:14:42 - legi Rakstīja :
Tad jāsāk domāt. Lielākoties tas ir tā, ka kaut kas noiet greizi vai izbesī un tad ņem un pieēdies. Bet citreiz vienkārši saēdies un viss, pat sev sakot, paskaties spogulī, vai tev to vajag utt., bet ...
Situācijās, kad kāds izbesī vai kaut kas noiet greizi, ko vēl var darīt, lai justos labāk?

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 20.02.2010 17:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 17:36:04 - Una Rakstīja :
Situācijās, kad kāds izbesī vai kaut kas noiet greizi, ko vēl var darīt, lai justos labāk?

Man palīdz tikai dziļā elpošana. Nekādas pastaigas vai smaržīgas vannas. Bet kā cīnīties, kad viss ir kārtībā, no rīta pamosties- viss jauki un labi,  bet gribas to, to un vēl to bez iemesla, es neesmu iemācījusies. Patiesībā tas laikam tas arī ir mans lielākais klupšanas akmens.


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 20.02.2010 17:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 17:46:01 - Rakstīja :
Es vēl te tā aizdomājos, ka vislielākie klupšanas akmeņi parasti ir brīvdienās, kaut it kā liekas, ka tieši brīdienās būtu visvairāk laika gatavot un visu darīt pareizi. Darba dienās tievēt ir vieglāk, jo esmu arī pieradinājusi sevi neēst pēc 19 00. Es domāju, ka tam, droši vien,  ir kāds sakars ar emocijām.

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 20.02.2010 17:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 17:59:09 - Una Rakstīja :
par tām atkarībām............. Kuri ir tie brīži, tās situācijas, kad "noraujaties"?
Pašreiz ziema kupenas pat iziet pastaigā nav kur-jālien mašīnām zem purna ja gribi kur iziet nevis līdz potītēm un vēl augstāk izbrist....televizors....pagaidām vismaz kamēr atradīšu ko citu Fermu draugos spēlēju....domas no ēšanas novērš.Būs pavasaris iešu pastaigās....paliks iespējams ar riteni izbraukšu.Teiksiet ar vingrošanu jānodarbojas?Sorry bet šoziem vēl kā nekad mugura sāp un pilnīgi krampji rauj ja noslogoju.Un vispār garīgais kā drūmupe.

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 20.02.2010 22:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2010 22:38:58 - iignja Rakstīja :
Pašreiz ziema kupenas pat iziet pastaigā nav kur-jālien mašīnām zem purna ja gribi kur iziet nevis līdz potītēm un vēl augstāk izbrist....televizors....pagaidām vismaz kamēr atradīšu ko citu Fermu dra ...
Tieši vingrošanu tev iesaku mugurai. Es pati divas nedēļas ar stīvu muguru nomocījos, sapratu, ka ilgāk vairs negribu kā veca tante ar salīkušu muguru staigāt, tabletes arī nebiju gatava dzert, tāpēc  sāku vingrot. Es tev varu pateikt, ka jau pēc pirmajām stiepšanām sāku justies labāk, tad, protams, nevingroju nedēļu, un viss no jauna. Tagad esmu atsākusi un no rīta varu normāli no gultas piecelties un iet nevis steberēt.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 10:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:03:21 - legi Rakstīja :
Man palīdz tikai dziļā elpošana. Nekādas pastaigas vai smaržīgas vannas. Bet kā cīnīties, kad viss ir kārtībā, no rīta pamosties- viss jauki un labi,  bet gribas to, to un vēl to bez iemesla, es neesm ...
Tavs klupšanas akmens ir, kad gribas dažādi ēdieni bez īpaša iemesla?

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 10:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:04:28 - iignja Rakstīja :
Pašreiz ziema kupenas pat iziet pastaigā nav kur-jālien mašīnām zem purna ja gribi kur iziet nevis līdz potītēm un vēl augstāk izbrist....televizors....pagaidām vismaz kamēr atradīšu ko citu Fermu dra ...
tevi no domām par ēšanu attur draugos Ferma! Kas vēl Tevi aizrauj?


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 10:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:09:08 - Una Rakstīja :
Tavs klupšanas akmens ir, kad gribas dažādi ēdieni bez īpaša iemesla?
Jā, laikam tāpēc, ka nekur nav jāsteidzas, nav jāsakatās pulkstenī, dzerot kafiju. Varbūt tā ir tāda sevis lutināšana, nezinu? Bet gribu no tā tikt vaļā.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 10:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:14:47 - Rakstīja :
Īgņa minēja, ka būtu jāvingro, bet tūdaļ pat rodas atrunas.................. kamēr rodas atrunas ir pretestība. kad ir pretestība, grūti ko pasākt. Tieši tāpat ir ar slaidumu, gribu, bet.........................
Tieši šis mazais bet ir tas kas traucē, viss notiek brīžos, kad ļaujamies procesam, kad process - TIEVĒŠANA - patiesi aizrauj, piemēram, sakārojās, kaut kas, forši, kā to varētu pagatavot liesāk? Un vēl tāda recepte un tāda. Un rezultāts uz svariem iepriecinošs. Tādās situācijās nak prātā tikai un vienīgi iespējas, veikalā liesie produkti paši "lec acīs", dzīve šķiet skaista un optimisma pilna. Lai tā būtu ir jābūt pilnīgi konkrētam mērķim - izmērāmam laikā un telpā. Piemēram, vēlos notievēt vēl 2 kg līdz 15. martam.
Jāzin skaidri kāpēc, ko man tas dos? Kāpēc........................
Jo man patīk būt slaidai..............
Jo man uzlabosies veselība ( mugura nesāpēs)..............
Jo man būs viegli uzkāpt pa kāpnēm (neradīsies aizdusa)...............
Jo pati sev varu pierādīt, ka es to varu............
Jo būs prieks skatīties spogulī..................
Jo derēs tāds un tāds apģērbs...........
Jo veikalā varēšu pirkt apģērbu, kas patīk, ne tikai der...........
Tie visi ir tikai piemēri...............Jums tiem ir jābūt katrai savi, personīgi kaut vai tādēļ, lai kaimiņu Annai mute no pārsteigumiem paliek vaļā...................
Tad programma strādā!!!
pretējā gadījumā ir kā pasakā - Aizej tur nezin kur, atnes to, nezin ko!
Jūs taču pašas zināt - zināšanas ir, kādreiz jau kāds kilograms pat nomests, tātad programma strādā.
Tikai vajadzīgs kāds, kas to ievēro, priecājas un dara.............

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 10:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:20:42 - Rakstīja :
Pilnīgi noteikti zinu, kad padomi, kurus neprasa izraisa tikai un vienīgi pretestību, tomēr nevaru atturēties.....
Uz vienas lapiņas uzrakstiet rezerves variantus, ko vēl varat darīt ēšanas vietā ( tas ir tad, kad nevis izsalkums, bet kaut kas sakārojās). Tas ir katrai savs, piemēram:
1. Varu adīt;
2. Lasīt grāmatu;
3. Pagatavot rotaslietu;
4. lasīt žurnālu;
5. Sakārtot skapi, varbūt varu paretināt kādu plauktu, tik daudz kas ir par lielu - uzvilkt novilkt - tik daudz kustības.....;
6. iziet pastaigāties;
7. Pazvanīt kādam......
8. ienākt Figūras draugos;
9. Tāpat vien internetā ko palasīt;
10. Ieiet draugos.........
utt. katrai savs saraksts..............

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.02.2010 10:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 10:21:57 - Rakstīja :
Un šo lapiņu kā talismanu vienmēr visur nēsāt līdzi, kā kaut kas kārojas, tā lasīt lapiņu un izvēlēties ko darīt.........

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 12:12:04 - Rakstīja :

Nu vot šitie teksti mani jau uzrunāja .Tas ir tas kas vajadzīgs lai līdz manīm aizklauvētos.Meklēju sev nodarbošanos un pagaidām īsti nevaru atrast,palasu ka'du žurnālu,pasēžu fermā nosperu Unai un Laurai kādu dārzeniUn pat tai grāmatā ko nopirku un lasu ir rakstīts ka jābūt kaut kam aizraujošam,kas novērš domas no ēdiena un pat īsti necepoties samazinās svars.

Ir jābūt klikšķim-lūdzu klikšķi studijā

Saprotu jau saprotu ka pašai jāatrod


kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 12:12:06 - Rakstīja :
papildināšu Unu11.aizvākt pankūku bļodu un saldās kukurūzas ,kas stāv blakus datoram un man pie paša deguna(īstenībā man jau tās bļodas netrauc'e..tās jau no paša rīta stāv-bērniem ko našķēties)

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 12:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 12:19:48 - iignja Rakstīja :
nosperu Unai un Laurai kādu

un vel uzsit epastu,lai fiksi eju uz kādu dārziņu,tur ābolus var ņemt cik grib

izlasīju Unas 3.punktu un jau gatava atruna bija-es,kas vel joprojam neizguļu naktis,jau mēnesi nevienu rotu neesmu pagatavojusi,nav spēka pat domāt ko lai pagatavo...(laba atruna)tā vis nebūs-pirmdienās iešu uz rokdarbu pulciņu.tur uz 3 stundām sanāk dāmas un darina rokdarbus kādus nu pašas gribtik viena skāde-kafijas pauze ir pamatīga -bulciņas,kūciņas.izrādās,ka nav obligāti tas viss jāēd,ja redz,ka kūkas neēdu,tad mani mudina visu nest bērniem un tik lādē cepumu kalnus man somā


iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 12:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 12:50:53 - Rakstīja :
Kate!!!! Atkal bērnus barosi ar sūdīgu pārtiku!!!!Ko pati need????Radini no mazotnes pie sistēmas ēst dārzeņus augļus..nebūs vēlāk problēmu...Mūsu jaunības gados nebija tās informācijas kas tagad.....viss būtu savādāk iegrozījies.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 13:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 13:15:33 - Rakstīja :
šodien taču svētdiena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 13:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 13:21:36 - Rakstīja :
  Ko tu neteiksi!! !? kā sakat atrunas var jau atrast...bet labi jau labi ja svētdina tad svētdiena

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 21.02.2010 23:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/02/2010 23:01:15 - Una Rakstīja :
Pilnīgi noteikti zinu, kad padomi, kurus neprasa izraisa tikai un vienīgi pretestību, tomēr nevaru atturēties..... Uz vienas lapiņas uzrakstiet rezerves variantus, ko vēl varat darīt ēšanas vietā ( t ...
Paldies, Una, man jau nu padomi noteikti patīk!

jolite (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 15:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 15:56:58 - Una Rakstīja :
par tām atkarībām............. Kuri ir tie brīži, tās situācijas, kad "noraujaties"?

Man piemēram šādi brīži ir, kad atnāku no darba mājās ar badīgu vēderu un tad ir tā, ka gribas ēst ātri un tūlīt pat! :)) un ķeru to gardāko, kas pirmais pagadās ceļā... pat nepaskatoties uz Musli kārbu, kas nolikta tieši priekšā, lai to paņemtu:)) jo pannā kāds nesen bija cepis kartupeļus un tie tur vēl ir palikuši...

 


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 16:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 16:49:13 - jolite Rakstīja :
Man piemēram šādi brīži ir, kad atnāku no darba mājās ar badīgu vēderu un tad ir tā, ka gribas ēst ātri un tūlīt pat! :)) un ķeru to gardāko, kas pirmais pagadās ceļā... pat nepaskatoties uz Musli kār ...
Ko Tu varētu darīt šādos brīžos savādāk?

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 17:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 17:43:53 - Una Rakstīja :
Ko Tu varētu darīt šādos brīžos savādāk?
varu atbildēt par sevi?jo tieši šads brīdis gaidāms manas mājās(neesmu tagad mājās).pirmkārt man ir mērķis-nomest 5kg,jo tad stikšu iignju.šodien ejot ārā no mājas,jau uzvārīju vakariņu devu .atnākšu mājās:1.izdzeršu ūdens glāzi,(noģērbšu bērnus,saklāšu šiem vakariņgaldu),2.izkārtošu sev vakariņas uz šķīvja.un visi kopigi vakariņojam.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 22.02.2010 18:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 18:03:15 - Rakstīja :
izlasīju savu skribelējumu un sapratu,kapec man zsvetku kg nekrīt nost.man nebija mērķa.mērķis bija ...kaut kāds...it kā vajag nomest,it kā netraucē tie kg....it kā gribu vēl vairāk nomet..nekā konkrēta.bet tagad man ir stabils mērķis-satikt iignjuun presīti tikai 30x dienā jāpilda...

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.02.2010 20:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/02/2010 20:09:03 - kate Rakstīja :
izlasīju savu skribelējumu un sapratu,kapec man zsvetku kg nekrīt nost.man nebija mērķa.mērķis bija ...kaut kāds...it kā vajag nomest,it kā netraucē tie kg....it kā gribu vēl vairāk nomet..nekā konkrē ...
Pirmkārt mērķis, otrkārt - labs plāns! labs plāns jau ir puse no padarīta darba!

jolite (vada grupu)
Publicēts: 23.02.2010 16:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2010 16:19:14 - Una Rakstīja :
Ko Tu varētu darīt šādos brīžos savādāk?
ko es varētu darīt savādāk.... ja ļoti pieciestos un ieskaidrotu sev, ka drusku jāpaciešas un jāsagatavo sev CITS ēdiens...un ja sevi paklausītu, tad iespējams, nenorautos :) Bet tiiik nepaklausīga reizēm esmu..:))

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 23.02.2010 19:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2010 19:25:44 - jolite Rakstīja :
ko es varētu darīt savādāk.... ja ļoti pieciestos un ieskaidrotu sev, ka drusku jāpaciešas un jāsagatavo sev CITS ēdiens...un ja sevi paklausītu, tad iespējams, nenorautos :) Bet tiiik nepaklausīga re ...
Tu vari paciesties un ieskaidrot sev, ka drusku jāpaciešas un jāsagatavo cits ēdiens?

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 23.02.2010 22:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2010 22:13:19 - Rakstīja :
Una, es vēl sapratu, kāpēc tu man palīdzi, jo tu esi notievējusi un stingri turi svaru, tātad piemērs uz ko tiekties. Kādreizējā SV mājas lapā ļoti cītīgi lasīju, kā tievē grupu vadītājas. Bija ļoti interesanti, bet manā gadījumā nostrādāja tas, ka viņas arī bija tikai cilvēki un reizēm pieēdās un svars nāca klāt, tāpēc arī man kaut kā zemapziņā nostrādāja, ja jau viņas nespēj visu ievērot, tad parasts ierindas tievētājs jau nu ne tik! Es saprotu, ka tā nav labi domāt, bet tā bija, tāpēc paldies, ka tu mums tāda esi.  Es šodien atkal tevi paklausīju un tā vietā, lai ar puiku saēstos kukurūzu nūjiņas un šokolādi, ienācu FD.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2010 12:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2010 12:02:26 - legi Rakstīja :
Una, es vēl sapratu, kāpēc tu man palīdzi, jo tu esi notievējusi un stingri turi svaru, tātad piemērs uz ko tiekties. Kādreizējā SV mājas lapā ļoti cītīgi lasīju, kā tievē grupu vadītājas. Bija ļoti i ...
Legi, paldies Tev! Tik patīkami dzirdēt ko tik jauku!

Dūdiņa
					Poste: 8
Dūdiņa (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.03.2010 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 10:25:11 - Rakstīja :
Miilaas meitenes,esmu apjukusi,nesaprotu ka lai iesaak veroties.Esmu gajusi savara veerotaajos,ir paliidzeejis,bet tagad pietruukst motivaacijas,gramatinas ir prieksaa lasu un juutu ka esmu saputrojusies,ka netiksu galaa,ka nespeesu svert un pierakstiit.Paliidziet ar padomu.

Dūdiņa
					Poste: 8
Dūdiņa (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.03.2010 10:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 10:27:56 - Rakstīja :
Gribeetu luugt paliidziibu-man ir maajaas punktu kaukulators,nopirku to kad gaju SV.V.bet esmu aizmirsusi kaa jareekina,un anotaacija ar vairaak nav.Paliidziet,varb.kaads var atrakstiit kaa to lietot.

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 23.03.2010 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 10:39:24 - Rakstīja :
Tev nekas cits neatliks kā iestāties FD.Te tas kalkulators mums nederēs ja tu tievēsi pēc šitās programas.Vari jau tievēt kā vēlies ,arī pēc SV ,ar kalkulatoru.Atrod svarīgu stimulu kāpēc tievēt un stājies tik iekšā.

dzigra
					Poste: 714
dzigra (on-line)
Publicēts: 23.03.2010 10:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 10:41:30 - Rakstīja :
Trešdienās mums ir kopēja nodarbība netā kur vari jautāt ko vien vēlies.

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 23.03.2010 10:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 10:55:19 - Dūdiņa Rakstīja :
Miilaas meitenes,esmu apjukusi,nesaprotu ka lai iesaak veroties.Esmu gajusi savara veerotaajos,ir paliidzeejis,bet tagad pietruukst motivaacijas,gramatinas ir prieksaa lasu un juutu ka esmu saputrojus ...
Liec nost to SV graamatinju! ;)
Klusti par Figuras draugu un registreejies onlainaa - te visi materiali, kalkulatori, atbalsta grupa un onlain nodarbiiba,kuru vari lasiit,kad ir laiks,ja nesanaaca piedaliities

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 23.03.2010 11:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2010 11:25:09 - Rakstīja :

Piekrītu Latam!  Nāc un pievienojies Figūras Draudzenēm - kopā jautrāk!

Un bez stresa - viss ir ļoti vienkārši, loģiski un saprotami. Sākumā tikai jāapgūst galvenie principi, un tad jau viss liekas elementāri!

 

 



page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās