Nekad ērglis nezaudē tik daudz laika, kā mācīdams lidot vārnu. /V. Bleiks/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Punkti


ava25 (on-line)
Publicēts: 11.01.2010 10:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/01/2010 10:20:51 - Rakstīja :
Sveikas mīļās meitenes. Agrāk gāju Sbet tad finansiālu iemeslu dēļ vairs nespēju pavilkt. Lieta tāda, ka biju grupas nodarbībā vienā iegādājusies punktu grāmatiņu. Tāda plaukstas izmēra bija. Bet tagad izvandiju visu māju apgriežot kājām gaisā un nekur nevaru atrast  Gribēju jautāt vai ir iespējams viņu kaut kur iegādāties? Varbūt jau ir citas nākušas vietā? Ja kādai ir varbūt ir iespēja kā iegādāties ieskanētu par samaksu protams 
Ļoti ļoti vēlos iegādāties, jo tiku bildināta, bet kauns līst kāzu kleitā kā speķa zīlītei 
Ļoti ceru uz jūsu palīdzību..

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 11.01.2010 11:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/01/2010 11:29:12 - Rakstīja :

Sveika, Ava25! Apsveicu ar bildinājumu - tas ir skaists mirklis katras sievietes dzīvē .

Par Jūsu jautājumu - kad Jūs apmeklējāt grupu? Kopš 2009. gada janvāra SV vietā nāca Figūras Draugi ar jaunu uztura programmu, kurā vairs netiek skaitīti punkti, bet gan vienības (formula un nosacījumi atšķiras no punktiem). Ja Jūs interesē jaunā programma, tad es ieteiktu tomēr atlicināt finanses un iegādāties, piemēram, 1 mēneša on-line abonementu - Jums būs pieejami jaunās programmas materiāli, iespēja tepat lapā pildīt plānotāju, rēķināt vienības,  piedalīties on-line nodarbībās, kā arī smelties pieredzi foruma slēgtajās sadaļās.


ava25 (on-line)
Publicēts: 11.01.2010 11:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/01/2010 11:59:55 - Rakstīja :
Liels paldies par info. Un vai ja piemēram ņemu online to lielo paku vienam mēnesim.Vai tās foruma sadaļas kas nav redzamas tagad man būs liegtas arī pēc tā mēneša? Grūti pierast pie jaunā, bet nu centīšos. Vēlreiz paldies 

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 11.01.2010 12:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/01/2010 12:23:06 - Rakstīja :

Piekrītu, pie jaunām lietām pierast mēdz būt grūti. Galvenais, nevajag salīdzināt, bet gan uztvert kā kaut ko pilnīgi savādāku.  

Par slēgtajām foruma sadaļām - jā, tās ir pieejamas tikai aktīvajiem on-line biedriem (kamēr darbojas on-line abonements).


jjudite (on-line)
Publicēts: 18.01.2010 15:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2010 15:45:54 - Rakstīja :
Labdien, - pēc ilgāka pārtraukuma esmu nolēmusi atsākt piedalīšanos šajā programmā. Tad nu man jautājums: toreiz, kad kārtējo reizi slinkums ņēma virsroku un atmetu visam ar roku , atceros, ka spēkā vēl  bija flexiblo punktu (nu kaut kā tā..) programmiņa, kad bija veselas produktu grupas, kuras par atiiecīgo punktu daudzumu varēja lietot tikpat kā bez ierobežojuma (kartupeļi, makaroni u.c.). Tagad izmeklējos kaut ko tādu pieminam, bet neatradu - tad šāda lietiņa vairāk nav spēkā? Paldies jau iepriekš par atbildi.

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 18.01.2010 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2010 15:55:57 - Rakstīja :

Sveika! Nē, FD programma salīdzinājumā ar SV programmām ir stingrāka, līdz ar to vairs nav spēkā "līdz sāta sajūtai" produkti. Skaitām vienības visam.  Arī dārzeņiem (lai neapēstu par maz  ).

Lai veicas!


Dolce
					Poste: 30
Dolce (on-line)
Publicēts: 22.01.2010 09:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2010 09:20:29 - Rakstīja :
Sēžu un domāju, ka mani tomēr neliek mierā doma, ka kaut ko tomēr daru nepareizi, jo svars vairs nekrītas pirmajā nedēļā 1kg nokritās un tagad stāv uz vietas, ir otrā nedēļa). Uzrakstīšu savu vakardienas ēdienkarti, varbūt kāda var paskatīties vai vienību sadalījums ir o.k
Brokastis:3 šķēles baltmaizes (60gr - 2v),margarīns 1.tējk.- 0.5v.,gurķis 100gr - 0.2v,Dzintars Light 100gr.-1.5v, kafija ar pienu - 0.5v.
Pusdienas: 70gr.vārītu makaronu - 1v, vārīta vistas filej 70gr.-1v,sautēti dārzeņi 300gr.-1v, paniņas 0.5% 250ml-1v, sablenderētas ar banānu-1v.
Vakariņas:cepta zivs fileja 140gr.-2v,eļļa 1.tējk-1v, sautēti dārzeņi 300gr.-1v,cepti kartupeļi 200gr.-2.5v.
Uzkoda: ābols-1v, želejkonfektes-1v.
Un vēl, kopš sāku ēst pēc FD programmas, man visu laiku salst (varbūt sakritība), parasti man vienmēr ir karst, mājās logi vienmēr vaļā un vīrs tik taisa ciet, tagad otrādi, man traki auksti, visu laiku ietinusies segā sēžu, bet vīrs maiciņā ar īsām rokām... Tas varētu būt kaut kā saistīts?
Paldies jau iepriekš!i


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās