Viss ģeniālais ir vienkāršs. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par attieksmi pret tieviem un apaļiem cilvēkiem.


page: [1]   2   (page size 50)
ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 14:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 14:19:26 - Rakstīja :
Šodien ar draugu skatījāmies manas vecās bildes, kur esmu ar visiem saviem liekajiem kilogramiem. (mēs satikāmies, kad biju jau sākusi savu tievēšanas maratonu) Skatījāmies, skatījāmies, līdz viņš izteica ko tādu, precīzi neatceros, bet nu ka es tāda viņam nepatiktu...
Riktiīgi apskrējās sirds... Tad sanāk, ka es uzreiz esmu sliktāks cilvēks, vai kā, ja man ir kāds kilograms pa lieko... KAtrā ziņā riktīgi nebiju gaidījusi ko tādu...
Kā jums ir bijis ar šādām lietām, vai ir bijis kas līdzīgs?
Cita lieta, ka pats sev riebies, un dēļ tā sāc tad ko darīt, bet kad tev pasaka - tāda tu man diez vai patiktu, ir tā jocīgi...
Sabēdājos drusku. 

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 15:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 15:01:03 - Rakstīja :
Manas māsas vīrs vienreiz neapdomīgi izspļāva tekstu "nu kā ar tādu galertu var seksot" par meiteni, kas sver kaadus 20-25 kg mazaak kaa es un veel pana priekshniece mana viira klaatbuutnee ir teikusi "Tu nu gan resna esi, izskataas, ka atkal kaadaa septiitajaa meenesii staavoklii" (tas gan bija 5 meeneshi peec beerna piedzimshanas) Es diemzheel shaadus tekstus nespeeju aizmirst.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 15:42:42 - Rakstīja :

mans pieredze ir tāda-visu mūžu biju apaļa.ķad iepazinos ar vīru es biju resna,viņš ļoti tievs.pec 13 gadu kopdzives es pedejo gadu esmu ļoti tieva,viņš-ļoti resns.zini.nu neprecējāmies mēs tāpēc,ka viens bija resns,otrs tievāks un netaisos šķirties,tik tapec,ka tagad viņš ir ļoi resns.viņam jau ir izmainījies tikai apkārtmērs,bet iekšēji taču palicis taspts cilvēks,kas pirms 13 gadiem...

E.S.kad biju resna,mani tā neaizskāra citi.labi,viena kolēģe gan pateica-tu gan esi maziņa un apaļiņa....tagad viņa ir liela un resna.tagad gan man saka ,ka izskatos un citādas riebīgas piezīmes(pārsvarā jau resnie to saka).vēl jau turos,bet tā gribas viņiem atbildēt-kas tev ir devis tiesības teikt man tik sliktus vārdus?kapec tu iedomājies,ka tieši tu esi tas skaistuma etalons??


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 15:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 15:48:45 - kate Rakstīja :
viņam jau ir izmainījies tikai apkārtmērs,bet iekšēji taču palicis taspts cilvēks,kas pirms 13 gadiem...
Nu ja, ka cilvēks jau paliek tas pats. Sava taisniba jau viņam arī ir - skaidrs, ka tad es neizskatījos īpaši labi, bet pats saprata cik neapdomīgi sanācis, bet tievs/resns patiesībā jau ir tikai tāds sīkums - tik cik tā čaula. 
E.S. --> Jā, šitādus tekstus grūti aizmirst. Bet jocīgi, ka mani arī neaizskāra šādas piezīmes tik ļoti kad biju resna. Bet tagad, kad esmu uzvarējusi sevi un kāds ko sliktu pasaka par apaļiem cilvēkiem, man uznāk tāda dusma - ne kādam ir tiesības spriest tiesu pār to cilvēku tikai pēc tā, kā viņš izskatās. Ne vienmēr taču resnums ir slinkuma sekas, retāk, bet ir arī taču visādas slimības un tā...

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 08.01.2010 16:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 16:53:09 - ilze_ Rakstīja :
Kā jums ir bijis ar šādām lietām, vai ir bijis kas līdzīgs? Sabēdājos drusku.

njaa....kaut kur paziistams staasts....zini man bija toch taada pati situaacija....es savu muuzhu neesmu bijusi nekaada tievinjaa bet nu normaala biju kad iepazinos ar bijusho viiru...taa pamazaam nepareizi eedot paar lieku uztraucoties un stresojot(man no stresa nezheeliigi gribeejaaas tajaa laikaa eest), peec tam veel mazinjaa pieteikshanaas rezultaataa tik tieshaam sausmiigs skats.....apalja kaa bumba....pagaaja 3 gadi kad sapratu ka man pashai sevi ir jaamiil jo neviens cits mani nemiilees ja nemiileeshu pati...un kad pie taa nonaacu arii iestaajos SV....protams deelj shiem mizum kg arii attieciibas ar viiru jau nebija nekaadas jo diez vai vinjam patiku aareeji liidz ar to kashkji un konflikti bet aciis nekad vinjsh to nepateica...un uzsaaku tieveeeshanu shis saaka mani stipraak miileet es saaku sevi stipraak miileet, jo stipraak sevi miileeju jo vairaak vinju necietu..liidz briidim, kad viss pajuka...

nu man jau kaadu laiku ir jauns draugs....un liidziigi kaa tev...es ar vinju ar iepazinos kad biju jau par 24 kg tievaaka..liidz ar to vinjsh mani nemaz taadu neredzeeja...un nejaushi kaut kaa ticis pie maniem albuumiem skatiijaas un shausminaajaas...un teica toch taa pat kaa taveejais...jaa ja tu buutu taada tad diez vai es ar tevi buutu kopaa...man ar palika shkjiibi ap duushu  taada dusma uznaaca...tas tikai pieraada ka attieciibaas veigsmiigaas ir arii ljoti liela noziime otra cilveeka stereotipiem un vinja pieljaujamajaam normaam....vismaz mani taadu kaada es tagad esmu vinjsh dievina pilniigi visu...it sevishkji uzsverot ieksheejo pasauli, bet ja es buutu bijusi taada kaada es biju pirms laika tas noziimee ka vinjsh nemaz nebuutu paskatiijies kur nu veel uzdroshinaajies iepaziities!!!!tas tikai pieraada to ka liktenis ir, un viss kas notiek sen jau bija ieplaanots, vieniigais ko mees varam dariit ir izbaudiit to kas mums ir dots!!!:)


E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 16:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 16:54:40 - Rakstīja :
Trakaakais jau tajaas aizskaroshajaas pieziimees ar mani ir tas, ka nevis par mani taa izsakaas vai domaa, bet gan tas, ka to pasaka mana viira klaatbuutnee.
Nekad neesmu jautaajusi viiram vai vinjsh arii domaa, ka esmu galerts vai izskatos kaa septiitajaa meenesii staavoklii, zinu, ka pat, ja vinjsh taa domaa, vinjsh paklusees, bettas, aka kaads cits atljaujaas ivnja klaatbuutnee pateikt kaut ko taadu par mani.... Man ir taada vainas sajuuta par to, ka par vinja sievu taa runaa, jo es sevi kaut kaa neasocieeju ar to resno blaakji, par kuru tiek izteiktas dzeelkliigaas pieziimes. Mani moka vainas apzinja, ka manis delj viiram jaaklausaas tas viss. Jo ja nebuutu manis, vinjsh taa netiktu pazemots par resnu un negliitu sievu. Un veel man negribaas, lai maniem puikaam draugi un klases biedri ( nu kad pienaaks laiks skolai) baaztu aciis, ka visiem mammas jaunas un smukas, bet vinjiem  resna kaa zemeslode
Ai, laikam gruuti paskaidrot uz papiira to taa, lai neizklausiitos stulbi

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 18:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 18:22:01 - Rakstīja :
E.S.visu skaidri paskaidroji.patīk bērniem smukas mammas....vakarā kad mazos nevaru nolikt gulēt,uzvelku savu superīgi zīdaino naktstērpu ,nostājos durvīs un jautāju-kuršs nāks gulētkaudamies skrien ieņemt vietas gultā,lai tik pirmo iemidzina

AnitaL
					Poste: 645
AnitaL (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 18:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 18:40:55 - Rakstīja :
Par laimi man nav bijis tamlīdzīgas pieredzes - par dzēlīgām piezīmēm par izskatu tieši acīs. Droši vien aiz muguras ir. Vienu esmu sapratusi ja dzirdi kādu izsakām dzēlīgu piezīmi tieši, it īpaši ja tā ir sieviete, vienalga kādu, tam teicējam visātrāk kaut kas skauž, jo apskaust var ne tikai par smuku figūru bet par daudz ko citu. Par to vīriešu attieksmi pret apaļumu - man liekas ir dažādas gaumes.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 19:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 19:11:08 - Rakstīja :
Atļaušos izteikt nepopulāru viedokli - man arī nepatīk resni cilvēki! Ļoti nepatīk. Un es ļoti labi varu saprast jūsu draugus, kuri izsakās, ka nebūtu uz jums paskatījušies iepriekšējā veidolā. Jo kā zināms - vīrieši mīl ar acīm Pēc tam jau vēlāk atklājas cilvēka iekšējā pasaule, jā, bet iepazīšanās fāzē tomēr izskatam ir ļoti liela nozīme, it īpaši jau vīriešu acīs... Tā višš i... Nē, nu gadās jau arī izņēmumi, kurus fascinē izplūdušas formas, bet tie tiešām ir izņēmumi  Ai, nu ko vīrieši, arī man daudz labāk patīk atlētisks, vingrs vīrieša ķermenis, nevis izplūdis alusvēders 
Un par to resnumu aiz slimuma - nu pilnīgi nepiekrītu! Resnums ir tikai un vienīgi aiz izlaidības un slinkuma. Nu nevar organismā rasties tauki no zila gaisa, tātad, ja tie rodās - ir enerģijas pārpalikums: vai nu par daudz ēsts, vai par maz kustēts no vietas.
Bet vienam gan es piekrītu pilnībā - audzināts cilvēks nekad neizteiks kritiskas, aizskarošas piezīmes par otru cilvēku, kur nu vēl citu klātbūtnē! Diemžēl smalkjūtības trūkums ir mūsu sabiedrības nelaime...

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 20:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 20:24:54 - Aneteka Rakstīja :
vīrieši mīl ar acīm
tur tev taisnība.es zinu tik daudzus vīriešus,kuri ieraugot sievieti ap 100kg un vairāk,pilnīgi kūst ārā no labsajūtas.viņiem tāaa patīk tie apaļumi

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 20:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 20:56:59 - Rakstīja :
Kad iepazinos ar savu viiru, sveeru 70kg. pie mana auguma nekaada slaidule nebiju. Un godiigi sakot, nekad neesmu bijusi. Vienmeer esmu bijusi no apaljiigo kastas :D Pat pei 63 kg svara mans gurnu apkaartmeers bija 100cm. Un tad gurnu kauli taa spiedaas laukaa, ka guljot saapeeja Bet tajaa laikaa par viirieshu uzmaniibas truukumu nesuudzeejos, gaaja pat labaak kaa manaam kalsnajaam draudzeneem (starp citu, man tikai viena draudzene ir apaljiiga, liekas shobriid ap 80 kg sver, paareejaas ir tievas kaa diegi, viena pat sensenos laikos bija MIS Ceesis)

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 08.01.2010 21:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/01/2010 21:05:41 - Aneteka Rakstīja :
Atļaušos izteikt nepopulāru viedokli - man arī nepatīk resni cilvēki! Ļoti nepatīk.
Zini, kas man nepatiik? Taadas meitenes ap padsmit gadiem un uz leju (nu no kaadiem astonjiem liidz astonjpadsmit apmeeram), kuras zhljum kaa galerti (es nezinu no kaa, bet tas apaljums vinjaam taads amerikaanisks, nevis kaa eiropieshiem- saturiigs ( nu it kaa resns, bet nezhljum)), uzvelk dzhinsas ar zemo jostu, no bikseem aaraa redz ne tikai peleeciigos stringus, bet arii piekto punktu, veel uzliek dekoraacijai plato siksnu ar spraadzi un iet pa ielu vienaa rokaa cigarete, bet otraa rokaa chipsu paka.
Es arii esmu piipmane, bet NEKAD nepiipeeju ejot pa ielu, nemaz nerunaajot par eeshanu uz ielas (vieniigais, ko eeshanaa uz ielas pieljauju ir saldeejums karstaa vasaraa). Tad gan es eju no mugurpuses un domaaju- johaidii meiteniit, man ir 30 gadu un mega spekjis peec 2 gruutnieciibaam, bet tev veel visa jauniiba priekshaa.

Un jaa piekriitu - 99% gadiijumu resnums ir no izlaidiibas un slinkuma. 1% ir slimiiba (ir sirdslimnieki, cukurnieki, kas no zaaleem resni palikushi utt.)
Manaa gadiijumaa- resnums ir pilniiga izlaidiiba.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 12.01.2010 07:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2010 07:18:43 - ilze_ Rakstīja :
Šodien ar draugu skatījāmies manas vecās bildes, kur esmu ar visiem saviem liekajiem kilogramiem. (mēs satikāmies, kad biju jau sākusi savu tievēšanas maratonu) Skatījāmies, skatījāmies, līdz viņš izt ...
A mans viirs,kurshs vienmeer agraak teica,kaes vinjam visaada patiiku,nesen izteicaas,klai-es paskatiijos uz gadu vecaam bildeem,un nodomaaju,vai tieshaames ar shitobriesmoni agraak kopaa dziivoju????Totes cik tu tagad smuka un skaista!!!!!!!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 12.01.2010 07:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/01/2010 07:44:15 - gitiene Rakstīja :
A mans viirs,kurshs vienmeer agraak teica,kaes vinjam visaada patiiku,nesen izteicaas,klai-es paskatiijos uz gadu vecaam bildeem,un nodomaaju,vai tieshaames ar shitobriesmoni agraak kopaa dziivoju???? ...
Mans vīrs arī vienmēr ir teicis, ka patīku viņam gan apaļa, gan tieviņa. Bet vienreiz viņam tomēr paspruka, ka tieviņa tomēr labāk 
Bet vispār , man ne tik daudz ir svarīgs vīra viedoklis - galvenais, lai es sev pati patiktu. Un pati es sev tomēr labāk patīku slaida

Betty Boop
					Poste: 176
Betty Boop (on-line)
Publicēts: 07.04.2010 11:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/04/2010 11:04:59 - Rakstīja :
Mani vīriņš mīl ar visiem liekajiem kilogramiem (godīgi sakot,pat sāk nedaudz satraukties,ja par daudz aizraujos ar tievēšau),bet pati tomēr jūtos diezgan slikti.Ir nomākts garastāvoklis,depresija,biežāk kašķējos.No apkārtējiem nēesmu neko sliktu dzirdējusi (nu vismaz acīs neviens neko nav teicis),bet tāpat jūtu,ka tomēr tievos cilvēkus uzskata sabiedrībā par laimīgākiem,veksmīgākiem,skaistākiem...

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 14.04.2010 08:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2010 08:26:12 - Betty Boop Rakstīja :
Mani vīriņš mīl ar visiem liekajiem kilogramiem (godīgi sakot,pat sāk nedaudz satraukties,ja par daudz aizraujos ar tievēšau
tavējais baidās no pārmaiņām.viņam liekas,ja paliksi tievāka,smukāka,būs izmaiņas ģimenē ,starp jums.pastāsti,ka tu tikai kļūsi pati priekš sevis laimīga un lidz ar to ari pret viņu.ka ģimenē nekādu pārmaiņu nebūs uttl...manējais tik pec gada saprata,ka nekadu parmaiņu nav,ka formu mainot saturs paliek tas pats.(tā viņš tagad visiem klārē)

Vasarīte (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 16.04.2010 10:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/04/2010 10:40:40 - Rakstīja :
Sveikas meitenes! Ko darīsiet, kad paliksiet tievas? Tad sāksies komentāri par kaulu kambariem, ka vīrieši nav suņi uz kauliem nekrīt utt.. Diez vai tas ir patīkamāk:) Cilvēks tā iekārtots, ka vasara par karstu, ziema par aukstu :) Tāpēc - sūtiet komentētājus bekās un degunus uz augšu!

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 23.04.2010 07:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/04/2010 07:48:30 - kate Rakstīja :
Nu gan!!! resnums ir tikai slinkuma un izlaidības sekas???? Ārprāts kāda tumsonība!!!! Par zālēm, prednizolonu, piemēram esi dzirdējusi???Ko tas nodara cilvēkam svara ziņā, tas ir murgs. ir ļoti daudz slimību un zāļu, kas var mainīt cilvēku līdz nepazīšanai pat graužot salātu lapas vien. man diemžēl pašai ir šāda negatīva pieredze. Un tad ja vēl kāds atļaujas uzbliezt, ka esi slinks un norijies, tas vienkārši cilvēku var iznīcināt.

lībiete (on-line)
Publicēts: 25.04.2010 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/04/2010 13:32:53 - Rakstīja :
Es visu mūžu esmu bijusi resna. Visu manu nodzīvoto laiku kāds par mani ir ņirgājies (45gadi).Pat darba vietā vīrieši ir atļāvušies izteikt indīgas piezīmes par manu svaru, resnumu.Un es strādāju skolā - it kā inteliģenta sabiedrība, bet...Reizēm brīnos, ka vispār vēl eju cilvēkos un vēlos ar cilvēkiem satikties. Uz ielas bieži redzu sev pievērstus skatienus, dzirdu jauniešu izteiktas piezīmes. Manas māsa man atklāti pateica, ja viņas būtu tik resnas kā es, tad nošautos. Arī satiekoties ar paziņām tie vienmēr cenšas man pateikt - cik tu resna! Vīrieši uz mani nav metuši aci jau gadus 18. Protams, ka ir skumji. Es to kompensēju ar izglītību un saviem rokdarbiem., par kuriem visi mani apjūsmo un pat apskauž. Jā, cenšos jau ko darīt lietas labā, ir bijuši panākumi, taču - arī es esmu tikai cilvēks ar visām vājībām.

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 25.04.2010 15:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/04/2010 15:06:08 - Rakstīja :
Manuprāt, sabiedrība ir apsēsta ar šo tievuma jautājumu. Kādas vispār drīkst būt piezīmes par otra ķermeni? Viens ir sakārtot veselību- sabalansēta ēšana- vienas no labākajām zālēm daudzās situācijās. Man svarīgi ir būt svarā, kurā jūtos pietiekoši komfortabli, pārliecinoši un viss. Tas nekas, ka dažs labs izdomā, ka man tomēr vajadzētu pāriet uz gandrīz vai bērnu apģērbu izmēru, jo tas tak ir kruta- būt kā lellei. Meitenes, galvenais ir laba pašsajūta! Un indīgos piezīmotājus vienkārši vajag pasūtīt. Es pat piemēram savu darba kolektīvu pāraudzināju, apnika klausīties piezīmes par klientiem, kurš nu kāds ir. Nobliezu riktīgu morāli, tā, ka viņiem ļoti kauns palika par sevi...Ai, slaidums ir laba lieta, bet , ja dažs labs  sevi tā vārdā sāk MOCĪT,tad piedodiet....Un bieži ir tā, ka tie piezīmju izteicēji, paši sevi ļoti ierobežo ēšanā- dzer kaut kādus sūdus, cīnās ar savru ar extrēmām metodēm, un uzskata, ja sevi ir ķipa tavo noslaidinājuši, tad var komentēt citus. Lai jau visi mokās kopā. Rīt bulciņas ar kafiju un komentēt cita svaru, nu dusmas uznāk...Tiem, iedzimti slaidajiem parasti jau nav nekādas izpratnes par veselīgu ēšanu- tad nu mīļie, realitāte ir tāda, ka pēc gadiem viņiem būs sirds veselība galīgā tūtē( jo, lai arī ārēji svars nav redzams, iekšpusē sliktie draugi dara savu darbu). Bet cilvēks, kas savu lieko kg dēļ būs kaut ko mainījis, būs tikai ieguvējs.

coby
					Poste: 49
coby (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 09:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 09:25:12 - lībiete Rakstīja :
Es visu mūžu esmu bijusi resna. Visu manu nodzīvoto laiku kāds par mani ir ņirgājies (45gadi).Pat darba vietā vīrieši ir atļāvušies izteikt indīgas piezīmes par manu svaru, resnumu.Un es strādāju skol ...

Man arī ir nācies dzirdēt dažādas piezīmes par svaru.  Un nejauši kaut kur sadzirdēta tautas dziesma man kļuva par tādu kā psiholoģisku aizsargu pret tādām piezīmēm. Ja kāds ko saka, ar smaidu noskaitu:

Kādu mani dieviņš deva,

tādu māte audzināja.

Es neiešu ļaužu dēļ

Drillēt savu augumiņu!

Man palīdz, neļauju negatīvajām emocijām nosēsties dvēselē!


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 13:52:19 - breaching Rakstīja :
Par zālēm, prednizolonu, piemēram esi dzirdējusi???Ko tas nodara cilvēkam svara ziņā, tas ir murgs.

Ne tikai esmu dzirdējusi, bet personīgi pati arī esmu lietojusi. Man ar alerģiskais dermatīts, līdz ar to esmu pazīstama ar daudzu zāļu blaknēm. Jā, lietojot prednizolonu es uzblīdu par kādiem 5-8 kg, bet tie nebija tauki - tā bija tūska, uzkrājies šķidrums audos. Kā pārtraucu lietot, svars atgriezās normas robežās.

Un vienalga es palieku pie sava viedokļa - resnums ir tikai un vienīgi slinkuma un izlaidības sekas!

Un vēl - es nekad nesaucu par tumsoņām cilvēkus, kuru viedoklis nesaskan ar manējo.


breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 17:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 17:27:27 - Aneteka Rakstīja :
Ne tikai esmu dzirdējusi, bet personīgi pati arī esmu lietojusi. Man ar alerģiskais dermatīts, līdz ar to esmu pazīstama ar daudzu zāļu blaknēm. Jā, lietojot prednizolonu es uzblīdu par kādiem 5-8 kg, ...
Es nevienu nenosaucu par tumsoņu - vienkārši dažu medicīnisku faktu esamība ir neapgāžama. Un es nesaku, ka nepiekrītu arī tavam viedoklim, jo ,protams, ir arī slinkuma un izlaidības upuri. Vienkārši gribēju atgādināt par citu faktoru esamību. Tā nu ir sanācis, ka  mana darba specifika liek ikdienā redzēt daudzus tiešām slimus cilvēkus, un man ir žēl, uzzinot,ko viņi stāsta un pārdzīvo cilvēku attieksmes dēļ sava svara pieauguma ziņā.

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 19:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 19:20:14 - breaching Rakstīja :
Es nevienu nenosaucu par tumsoņu - vienkārši dažu medicīnisku faktu esamība ir neapgāžama. Un es nesaku, ka nepiekrītu arī tavam viedoklim, jo ,protams, ir arī slinkuma un izlaidības upuri. Vienkārši ...
Vairākkārt izskanējis viedoklis - ja nemaldos, Kate vai Mumins, lai netievētu vienmēr var izdomāt tūkstošiem iemeslu un atrunu.Tātad ja būs mums veselīgs dzīvesveids, sakārtota personīgā dzīve, ticiet man nevienas zāles nekad nebūs vajadzīgas, jo kārtējo reizi atļaušos atkārtoties 80% slimību rodas no psiholoģiskām problēmām, tobiš galvā.

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 19:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 19:37:27 - Rakstīja :
fizkultūras stundas....

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 19:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 19:57:03 - Jana Rakstīja :
Vairākkārt izskanējis viedoklis - ja nemaldos, Kate vai Mumins, lai netievētu vienmēr var izdomāt tūkstošiem iemeslu un atrunu.Tātad ja būs mums veselīgs dzīvesveids, sakārtota personīgā dzīve, ticiet ...
Jā, iemeslus vienmēr var atrast- tā tas ir un cilvēks tāds radījums, ka to arī darīs.
Bet ko darīt ar tādām galvām, kurās rodas slimības? Tagad jau cilvēkiem ar galvām vispār traki iet.
Jā, bet tomēr viss ir nosacīti. Un galu galā katram pašam labāk zināms, no kā viņam tas liekas svars, un katra paša ziņā ir tas, ko ar to iesākt.

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 08:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 08:48:54 - Rakstīja :
Tieši tā, ar varu nevienu nepiespiedīsi.Un galu galā jāmācās mums visiem pievērst uzmanību vairāk sev nevis kritizēt citus, cik tas tievs vai resns.Jāsāk pašam ar sevi un tad jau ātri vien redzēsim rezultātu.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 09:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 09:00:31 - Jana Rakstīja :
Tieši tā, ar varu nevienu nepiespiedīsi.Un galu galā jāmācās mums visiem pievērst uzmanību vairāk sev nevis kritizēt citus, cik tas tievs vai resns.Jāsāk pašam ar sevi un tad jau ātri vien redzēsim re ...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 09:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 09:01:58 - Rakstīja :
Man gan patīk visi cilvēki - resni vai tievi... un sava viedokļa uzspiešana jebkurā gadījumā ir grēks...

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 09:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 09:02:44 - Rakstīja :
urāaaa,mumins atgriezies

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 09:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 09:07:56 - kate Rakstīja :
urāaaa,mumins atgriezies
Man prieks, ka Tev prieks! Es arī priecājos!!! Man beidzot ir atvaļinājums!!! Vesela nedēļa - kuru veltīšu beidzot mājas, dvēseles, prāta un labsajūtas sakopšanai un atjaunošanai...

vija (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 12:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 12:25:11 - kate Rakstīja :
urāaaa,mumins atgriezies

Man arī ļoti pietrūka šis jaukās meitenes. Patiess prieks atkal sastapties ar sev radniecīgu dvēseli.

 


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 13:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 13:03:33 - vija Rakstīja :
Man arī ļoti pietrūka šis jaukās meitenes. Patiess prieks atkal sastapties ar sev radniecīgu dvēseli.  
Paldies, Vijuc, Tavi domu graudi stāv man bieži prātā un tiek pielietoti dzīvē!!!

Dinčiks
					Poste: 193
Dinčiks (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 14:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 14:06:04 - Rakstīja :
Kas man vienmēr visvairāk nepatīk - nostāšanās divās frontēs - tievie un resnie. Tas ir ārprāts! Es tiešām nedomāju, ka tiem no dabas ''caurbirām'', kas par veselīgu uzturu zin tikai no grāmatām, ir viss kārtībā ar galvu un tāpēc viņi dzīvo laimīgi ēsdami ko un kad grib. Un, ka tiem, kas ieguvuši kādu lieku kg, ir baisas problēmas ar galvu. Nekas un neviens nav viennozīmīgi v;ert;ejams. Un kādas tiesības mums ir dotas kādu vērtēt vai nosodīt! Dzīvojam savu dzīvi un pārējie lai dzīvo savu, tad jau visiem ar galvu viss būs labi.
Šie vispār ir jūtīgi jautājumi. Es arī pret tiem, kas ir notievējuši  vai tievē, un uzmetas par nez kādiem dzīves guru, izturos ar rezervētu smaidu. Ziniet, ja visi būtu tievi un skaisti (kāpēc tos vārdus uzskata par sinonīmiem??? tā taču nav taisnība ļoti daudzos gadījumos), veselai industrijai nebūtu ko darīt. Un tie, kas neko nedarot un ne par ko nesaspringtot vienkārši ir tievi un sāk nicinoši izteikties par tiem speķainajiem un slinkajiem, kas no ādas lien laukā, lai viss kaut ko darītu, pret tiem man ir ļoti stingrs un konkrēts viedoklis.

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 15:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 15:09:36 - Dinčiks Rakstīja :
Kas man vienmēr visvairāk nepatīk - nostāšanās divās frontēs - tievie un resnie. Tas ir ārprāts! Es tiešām nedomāju, ka tiem no dabas ''caurbirām'', kas par veselīgu uzturu zin tikai no grāmatām, ir v ...
Piekrītu!!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 19:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 19:34:56 - Dinčiks Rakstīja :
Kas man vienmēr visvairāk nepatīk - nostāšanās divās frontēs - tievie un resnie. Tas ir ārprāts! Es tiešām nedomāju, ka tiem no dabas ''caurbirām'', kas par veselīgu uzturu zin tikai no grāmatām, ir v ...
Es arī piekrītu... tas, ka esmu izcīnījusi savu uzvaru, nedod man tiesības citiem uzspiest un mācīt, kā jādzīvo. Jā, ja man jautā, atbildu, bet biežāk tomēr paklusēju, muti veru vaļā par šīm tēmām praktiski tikai forumā, jo - ja jau te kāds runājas, tas ir interesents un atvērts izmaiņām un ieteikumiem... Bet es jau tikai par sevi...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.04.2010 19:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 19:40:23 - Rakstīja :
Un taisnība, Dinčik, tievumā jau nav visa laime, katrs mēs spējam būt laimīgs savā veidā... un katrs, kurš nicina citu cilvēku - patiesībā ir nelaimīgs cilvēks, jo nav ar kaut ko sevī apmierināts...
Es arī bieži uzvilkos, atbrauc, piemēram, ciemos mani radi, es sevi vērtēju tik kritiski - ak, šausmas, esmu atkal uzēdusi pāris kg, sajutos kompleksaina, nebiju ar sevi apmierināta, taču tagad sāku saprast - mani tomēr apskauž - bet pavisam par citām vērtībām. un tad man radās jautājums - vai tievums manā dzīvē ir pati patiesākā un apskaužamākā vērtība???

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.04.2010 21:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/04/2010 21:51:39 - Rakstīja :
Mīļās meitenes, tas ka mēs te satraucamies par pāris kg turp vai šurp ir štrunts! Es vispār uzskatu, ka Latvijā tikpat kā nav resnu cilvēku. Ir tikai omulīgi apaļīgie It sevišķi salīdzinājumā ar to vājprātu, ko var redzēt, piemēram, ASV. Tā saucamais amerikāņu paradokss - nav nevienas nācijas pasaulē, kas runātu vairāk par šo problēmu un nav nevienas tik masveidīgi aptaukojušās....


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.04.2010 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/04/2010 11:30:13 - Aneteka Rakstīja :
Mīļās meitenes, tas ka mēs te satraucamies par pāris kg turp vai šurp ir štrunts! Es vispār uzskatu, ka Latvijā tikpat kā nav resnu cilvēku. Ir tikai omulīgi apaļīgie It sevišķi salīdzinājumā ar to v ...
Bet arī mums šādi amerikāniskie bumbulīši bērnu un pusaudžu aprindās sāk parādīties - vai arī - tikko bija skaists, slaids puisis un te pēkšņi - darba tulzna uzmetas uz vēdera!!!
Dod Dievs, latviešiem noturēties un nesekot ASV piemēram!!! Labāk ņemt par piemēru ziemeļniekus!!!

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 29.04.2010 16:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/04/2010 16:17:13 - Jana Rakstīja :
, jo kārtējo reizi atļaušos atkārtoties 80% slimību rodas no psiholoģiskām problēmām, tobiš galvā.
tur es tev 100%piekrītu.vakar man sākās tāads drudzis,t strauji cēlās aukšā.es šokā-vispār neatceros,kad bijusi man t.iedzeru zāles,liekos gulēt.naktī sajūtos tik slikti,izmēru t 39.zāles nekādas vairs nav.iedzeru tabletes pret galvassāpēm,jo dažreiz anotācijās raksta ,ķa līdz ari pret drudzi,paņēmu grāmatu Izproti savu slimību un eju uz virtuvi palasīt,kapec man ir t,apdomāju visu,paanalizēju.šorīt piecēlos,nekādu pazīmju,ka būtu bijusi t.

vija (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 12:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 12:36:15 - Dinčiks Rakstīja :
Kas man vienmēr visvairāk nepatīk - nostāšanās divās frontēs - tievie un resnie. Tas ir ārprāts!
Es izlasīju un nodomāju : "" Cik labi, ka man nekad nav bijis  šo frontu. Laikam gadus četrdesmit atpakaļ cilvēkus tā nedalīja. Strādāju kantorī un , protams , bijām dažādu apmēru. Tāpat runājām par tievēšanu, pat kaut ko mēģinājām darīt. Viesojās tads dakteris Linārs. Un pateica tik sulīgā valodā par dārzeņiem kā slotu zarnām. Par ūdeni, ka tas jādzer daudz. Un vēl tādas lietas , kuras patreiz ir pašas par sevi saprotamas. Jā, ķermeņa kults šodien sasniedzis augstāko kulmināciju.I Īpaši tīņu vidū. Ja neesi drēbju pakaramais, tad tevis nav vispār. Un tad anoreksijas un viss pārējais. Ja tā notiek pilngadīgo sabiedrībā, tad jāprasa: kur vēl tālāk, uz kurieni mēs virzamies?

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 30.04.2010 20:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 20:20:56 - Rakstīja :

Man skiet, ka daudz kas atkariigs arii no taa kaa cilveeks pats sevi interpretee. Varbuut kadam ir paaris liekie kg, bet sis cilveeks juutas vnk. fantastiski labi savaa kermeni saliidzinot ar kaadu citu, kuram ir ideaalais svars, bet mocaas ar kompleksiem,jo skiet, ka ir resns.  Jau 5 gadus dziivoju Spaanijaa un varu drosi teikt, ka seit prakstiski nav sastopami resni cilveeki. Bet ir redzeeti arii dazaadi fenomeni tuuristu viduu- piemeeram sieviete ar 2 .pakaapes virssvaru pludmalee staigaa stringa biksitees un kailaam krutiim- skaidraa praataa un pilniigi bez kompleksiem  Esmu noveerojusi, ka tiesi anglietes ir bez kompleksiem un taam, kuraam ir riktiigas riepas, iipasi taas necensaas nosleept.

 

 


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.04.2010 21:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 21:01:49 - vija Rakstīja :
Es izlasīju un nodomāju : "" Cik labi, ka man nekad nav bijis  šo frontu. Laikam gadus četrdesmit atpakaļ cilvēkus tā nedalīja. Strādāju kantorī un , protams , bijām dažādu apmēru. Tāpat runājām par t ...
Ķermeņa kults ir ļoti spēcīgs, tāpēc jau arī sabiedrība tā degradējas, daudzi cilvēki ir tik "tukši", neiecietīgi. Šis kults jau pārsvarā nevis veicina to slaiduma rašanos, bet gandrīz ikvienu dzen stresā un kompleksos - tievajam, skatoties uz sevi spogulī liekas - neesmu pietiekami smuks/brūns/muskuļots/ar pareizu degunu/pareiziem matiem/pareizu ādu utt, par tiem, kuriem ir arī kas lieks nerunājot - tie, nabagi, arvien dziļāk ielien sevī, iegrimst nereālā pasaulē, paslēpjas un nerod spēku sevī iet un darīt, jo sabiedrība, redz, smejas, kad es sportoju, smejas, kad es pareizi cenšos ēst un visur raksta, cik tievie laimīgi, tas nozīmē - ja man iet labi un es neesmu ideāls, tad tik un tā neesmu laimīgs, jo neesmu ideāls!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.04.2010 21:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2010 21:06:38 - Rakstīja :
Un tikai nevajag teikt, ka ,masu mediji mani neietekmē, ietekmē!!! Man, ja neskaita to nelielo brīdi pēc grūtniecības, kad man bija lieki 10 kg un kurus es nometu 3-4 mēnešu laikā, ir bijis tikai kādi 3 lieki kg studiju laikā, patiesībā vienmēr esmu bijusi gluži normāla meitene, bet tajos laikos, kad sāka parādīties info par Mis Latvija, modelēm utt., arī mani pusaudža gados piemeklēja kompleksi, jo es nebiju modeles apmēros!!! Cik smieklīgi - tagad man piemaksātu, negribētu būt modele!!!

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 11:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 11:40:37 - Rakstīja :
Ar baibinjsh1 jau iesākām runāt par  apkārtējo  veltīto uzmanību pie pirmajiem redzamajiem rezultātiem, kas, jāteic, ne vienmēr ir tik patīkama. Ar to arī ir jāmācās sadzīvot, vai ne? Atradu šo diskusiju un gribu nedaudz aktualizēt tieši šajā kontekstā- par Jūsu pieredzi, saistībā ar komentāriem par jauno izskatu un  pārmaiņām  (no kolēģiem, draudzenēm, ģimenes locekļiem un visām radu tantēm:)  Kad es, piemēram, pēc ilgāka laika nebiju ciemojusies pie vecmāmiņas, viņa mani ieraugot izsaucās - kur tad mana klimpa pazudusi?  (no bērnības esmu bijusi mīļā klimpa, bet ko nu? klimpas vairāk naf!  ) Un, teiksim, ir bijis gadījums, kad pienāk kolēģe un saka - man teica, ka Tu esot palikusi tieva, pagriezies, es gribu paskatīties!  (nuuu, varbūt pati apej apkārt un skaties, ja tas ir tik ļoti aktuāli, nodomāju.. ) Vispār, jāatzīst, ka saasināti uztveru jebkādus viedokļus, kas saistīti ar slaidumu, jo uzskatu, ka mans svars un ķermenis ir mana personiska lieta. Par to dalos vienīgi šeit un ar Jums. Varbūt esmu savrupa šajā ziņā, taču es strādāju ar sevi un tas ir mans individuāls darbs. Zinu, ka ir meitenes, kurām svarīgi, ka par kārtējo tievēšanas procesu uzzina it visi, kam vien nav slinkums klausīties. neko nesaku, ja kādai meitenei tā tievējas labāk, kāpēc gan ne?

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 14.02.2011 13:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:16:01 - Rakstīja :
Jā... par to attieksmi... atbraucu no dzemdību nama, sanāca tovakar manējie un vīra vecāki un tad - šeku, reku, to gan negaidīju - mans tētis pirms sniedza puķi, iebakstīja vēderā un izmeta - eu, izsaktās, ka nemaz neesi dzemdējusi... Vē! Tas gan bija riebīgi, pat asaras nobira.. Es jau tā biju sapriecājusies, ka pa tām dienām, kamēr biju slimnīcā, puse no vēdera pazuda, zināju, ka esmu slaidāka nekā tad, kad biju pēc pirmajām dzemdībām, bet še tev... bet - varbūt arī labi, ka mani šitā pabaksta - rodas spīts atgriezties pie tā, kas bijis...

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.02.2011 13:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:21:54 - mumins1980 Rakstīja :
Jā... par to attieksmi... atbraucu no dzemdību nama, sanāca tovakar manējie un vīra vecāki un tad - šeku, reku, to gan negaidīju - mans tētis pirms sniedza puķi, iebakstīja vēderā un izmeta - eu, izsa ...
Mumin, tak nesatraucies,viss bus labi!!! Jo nav iespejams dazu dienu laikaa visam savilkties,kam tur jasavelkas!!! Ja tada situacija butu ari pec menesa vai diviem, tad gan butu savadak. Tev viss izdosies!

Viesis
Publicēts: 14.02.2011 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:28:17 - Rakstīja :
Kadrija. Kad pirmos mēnešus tievēju, tad dalījos tikai onlainā, bet tagad man nav variantu, gandrīz katrs, kas nav mani laiciņu redzējis, grib ar mani aprunāties, par "ekstrēmajām pārvērtībām" (arī tā to citi mēdz saukt).
Par mani visi priecājas, gan tuvi, gan ne tik tuvi cilvēki un tas man liek reizēm aizdomāties, ko viņi domāja tad, kad man bija 85 kg. Sajā nedēļas nogalē bija frāze: "Tad tu tagad būsi tik pat skaista kā agrāk" , tā it kā pēdējos 5 gadus kroplis apkārt būtu staigājis. Bet nekas no tā nav negatīvi, cilvēki tiešām priecājas un ja iedzer, tad atklātāk izrunājas ar mani Prasa kā jūtos, kādas pārmaiņas manā dzīvē, kas tagad ir savādāk
Mazdrusiņ kaitina tie, kam ir liekais svars un kas izgudro savas versijas par to, kāpēc kļūstu slaida, populārākais ir: vielmaiņa pēc bērna ir sakārtojusies, baro bērnu ar krūti.
Tas , ka pašai tāpēc motivācija zūd ir bēdīgi un vakar ķēros pie tuvāko mēnešu plāna un rakstīju visas rakstu lietas, sarunāju tās ar sevi, kas cerams noderēs motivācijai. Loti grūti bija uzrakstīt "15 iemesli kapec gribu notievet,ko man tas dos" (visus 15 neizdevās izdomāt)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:28:56 - Rakstīja :
kamēr rakstīju, kļuvu par viesi

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 14.02.2011 13:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/02/2011 13:33:59 - mumins1980 Rakstīja :
Jā... par to attieksmi... atbraucu no dzemdību nama, sanāca tovakar manējie un vīra vecāki un tad - šeku, reku, to gan negaidīju - mans tētis pirms sniedza puķi, iebakstīja vēderā un izmeta - eu, izsa ...
Vissāpīgākā ir tieši tuvo cilvēku attieksme. Es reizēm aizdomājos, ka man arī ir sāpīgi mana tēta attieksme par manu lieko svaru, par to, ka man nekad tas neizdosies un tml. Zinu, ka tas nav ļauni domāts un sanāk netīšam, tomēr vienmēr bijis sāpīgi. Tagad atkal priecē, kad dzirdu no tēta: "Tu taču esi vēl tievāka palikusi".

Kad man kursa biedrene jautāja vai došos dzemdēt, ja cienāju skolā ar končām, man tas likās pat mazdrusiņ jautri (dzemdējusi biju pirms 4 dienām...)


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās