Ja padoms labs, nav svarīgi, kurš to devis. /T. Fulers/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

'Par recepšu izmantošanu, uzglabāšanu utt.


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 06.01.2010 14:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/01/2010 14:36:22 - Rakstīja :
Es te tā aizdomājos... Kā jūs parasti darāt - gatavojat pēc receptēm vai improvizējat? Ja improvizējat, vai pierakstāt, kāds rezultāts ir izdevies? Vai izmantojat recepšu grāmatas (visādas, ne tikai SV)? Un kā ir ar internetā sameklētajām receptēm? Drukājat laukā, saglabājat datorā vai pārrakstāt ar  roku? Es šobrīd cenšos izdomāt, kā sistematizēt savu "bardaku" - man ir gan receptes uz avīžu malām sarakstītas, gan datorā izkopētas, gan iekārtota klade, kur ar roku pārrakstu šādas tādas iepatikušās idejas. Ir arī kaudze ar recepšu grāmatām. Bet kopējās sistēmas pietrūkst ... 

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 06.01.2010 14:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/01/2010 14:57:06 - teriine Rakstīja :
Bet kopējās sistēmas pietrūkst ...

un diezvai kaut kādu sistēmu atradīsiman šādi uz driskas uzrakstīta ,pazuda garda recepte.vienu recepti pat atradu drēbju skapī noliktu zem drēbēmparasti cenšos pagatavot pēc receptes.tikai man nekad ar pirmo reizi nekas nesanāk.tad nu daru otreiz.fd receptes gan man smuki ierakstītas kladītē.visas fd receptes no foruma iekopēju vienreiz datorā,bet tur līdzi nāk mūsu sarunas,starp tām vēl kāda recepte...galīgs bardaks.tapec visu izkonspektēju kladītē.vakar noskatijos fd video.gāju šodien visu vajadzīgo iepirkt,tikai mūsu pilsētā tortillas nav ,tāda siera nav.bija viens lavašs,pirku to un cepu olu(izrādās,ka gaļas mājās  man nav),piepildīju klāt vel ķīnas kāpostu.beigās jau bija dikti gards paēdiens.

man vienkaršāk,ka viss kladē un klade virtuvē.


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 06.01.2010 15:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/01/2010 15:04:09 - Rakstīja :

Nu, lūk, man tas pats, receptes mētājas, kur pagadās (drēbju skapī gan vēl neviena nav bijusi  ). Man parasti gadās tā - atrodu netā recepti, izkonspektēju uz lapiņas, ja ēdiens sanāk labs, tad recepti pārrakstu kladē (biežāk gan ielieku to pašu lapiņu ar domu pārrakstīt, kad būs vairāk laika). un 'pēc tam, kladi ņemot, lapiņas pabirst uz visām pusēm kā rudens lapas...

Ja ir laiks gatavot, tortillas/lavaša vietā var izmantot arī plānās pankūkas (piemēram, pēc šīs receptes).


kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 06.01.2010 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/01/2010 15:31:17 - Rakstīja :

mēģini ļapiņu ielīmēt kladē.

 


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 06.01.2010 20:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/01/2010 20:23:22 - Rakstīja :
Man kaut kā nemaz nesanāk pēc receptēm gatavot. No rīta apēdu kādu musli vai ātro auzu putru, tad darbā pusdienās ko nu var atrast ēdnīcā (starp citu - tā man ir reāla problēma - pusdienas darbā, jo ēdnīcā parasti viss peld taukos) un tad mājās vakarā apskatos kādas vienības vēl man ir atlikušas - no tā tad arī kaut ko uzimprovizēju. Tikko vakariņās sajaucu 100 g vājpiena biezpiena ar 100 g biolakto, piedrupināju klāt 40g rupjmaizes, mazliet Canderel saldinātāju un 1 ēd.k. mazkaloriju ievārījuma - super gards deserts sanāca! Dažreiz žēl, ka šīs savas improvizētās receptes nepierakstu, jo aizmirstās ātri. Bet  tad izdomāšu atkal kaut ko jaunu

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 19.01.2010 21:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/01/2010 21:58:30 - Aneteka Rakstīja :
Man kaut kā nemaz nesanāk pēc receptēm gatavot. No rīta apēdu kādu musli vai ātro auzu putru, tad darbā pusdienās ko nu var atrast ēdnīcā (starp citu - tā man ir reāla problēma - pusdienas darbā, jo ē ...
Kāpēc tu nevarētu ņemt uz darbu līdzi savu ēdienu. Es visu laiku tā daru, ļoti retu ēdu kaut ko ēdnīcā. Te esmu lasījusi, ka daudzas meitenes tā dara, savādāk pa dienu ar treknu ēdienu pārtērēsi vienības un vakarā gribēsies ēst kā vilkam, bet viss jau būs iztērēts.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 19.01.2010 22:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/01/2010 22:13:19 - Rakstīja :
Man nav īsti kur ēst to līdzpaņemto ēdienu... Gluži tā pie darba galda sēdēt un ēst no savas kārbiņas es nevaru, arī uzsildīt nav kur

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.01.2010 08:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/01/2010 08:29:39 - Aneteka Rakstīja :
Man nav īsti kur ēst to līdzpaņemto ēdienu... Gluži tā pie darba galda sēdēt un ēst no savas kārbiņas es nevaru, arī uzsildīt nav kur
Un kāpēc gan nē??? Vai tas nav stulbums, ka darba devējs uzskata, ka darbiniekam nav jāēd? Vai gadījumā ikkatram darba devējam nav darbinieki jānodrošina ar atpūtas telpu??? Ja tādas nav, tad jāatpūšas pie darba galda!!!

Dolce
					Poste: 30
Dolce (on-line)
Publicēts: 20.01.2010 11:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/01/2010 11:51:41 - Rakstīja :
Kas īsti pieder pie saldinātājiem? Un kas ir tas Canderel brīnums, ko bieži pieminat?
Receptes man arī ir pilnīgā bardakā, datorā daudz un dažādas, tad dažas vai nu pārrakstītas, vai izprintētas, vēl no draudzenes sakopētas, tad no žurnāliem izgrieztās... un mana sistēma ir tāda - visas stāv vienā plauktā un viss, jo nav iekšā ar roku visas pārrakstīt un kad reiz mēģināju žurnālu receptes līmēt kladē, sanāca vēl lielāks bardaks, jo viņas bija no abām pusēm lapai. Bet nu esmu noskatījusi vienu recepšu grāmatu, kurā speciālas sadaļas visiem ēdieniem un var ar roku rakstīt iekšā, to esmu apņēmusies iegādāties un labākās receptes ierakstīt tur.
p.s.. man kaut kāda pilnīgi crazy saldumu kāre uznākusi, un pati sevi graužu par to...bet neko nevaru padarīt, roka stiepjas pat pēc šokolādes konfektēm, kuras nekad dzīvē neesmu ēdusi

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 20.01.2010 11:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/01/2010 11:58:20 - Rakstīja :
Saldinātāji ir tie, kas tabletēs un pulveros. Canderel ir vislabākais, jo tam nav tā specifiskā saldinātāju rūgtuma piegarša. Apskaties, Canderel var dabūt daudzos veikalos diētiskās pārtikas plauktā.

Dolce
					Poste: 30
Dolce (on-line)
Publicēts: 20.01.2010 12:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/01/2010 12:05:40 - Rakstīja :
Paldies, pameklēšu ;)

Dolce
					Poste: 30
Dolce (on-line)
Publicēts: 20.01.2010 12:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/01/2010 12:05:40 - Rakstīja :
Paldies, pameklēšu ;)

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 21.01.2010 18:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2010 18:41:11 - Aneteka Rakstīja :
Man kaut kā nemaz nesanāk pēc receptēm gatavot. No rīta apēdu kādu musli vai ātro auzu putru, tad darbā pusdienās ko nu var atrast ēdnīcā (starp citu - tā man ir reāla problēma - pusdienas darbā, jo ē ...
Es te tā domāju, ka tu taču vari ņemt savu trauku ar ēdienu uz ēdnīcu, ja nevari ēst darbavietā. Tagad jau daudzi tā dara, piem., manam puikam skolas direktore teica, ka tā dara daudzi vecāko klašu skolnieki. Man kursabiedrene, kad gatavojās sacensībām, arī ņēma savu ēdienu uz ēdnīcu un nemaz pat nedomāja kautŗēties vai pieklājības pēc ēst kaut ko, kas pārdevās ēdnīcā. Nevienam pat neienāca arī prāta par viņu brīnīties.  


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās