Vaļsirdīgam būt ir viegli, ja neesi nolēmis teikt visu patiesību. /Rabindrants Tagore/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

PALDIES!


Meks (on-line)
Publicēts: 26.01.2009 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 15:19:58 - Rakstīja :

Sirds ir tik pilna, ka tūlīt izkāps pa muti ārā. Tāda raudamā diena man panesusies! Sen tā nav bijis, nesaprotu, kas ar mani notiek, varbūt beidzot sāku dzīvot?

 Meitenes, es tikai vēlreiz gribēju pateikt paldies visām Jums, ka Jūs esat!


pegija
					Poste: 243
pegija (on-line)
Publicēts: 26.01.2009 15:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 15:23:05 - Rakstīja :

Meks, LAIMĪGU Tev jauno vērša gadu - šodien tas arī sākās. Zīmīgi, ka tieši šodien izjūtas/pārdomas/apskaidrība uznākusi, ne? Un viss izdosies!!


Meks (on-line)
Publicēts: 26.01.2009 15:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 15:37:11 - pegija Rakstīja :
Meks, LAIMĪGU Tev jauno vērša gadu - šodien tas arī sākās. Zīmīgi, ka tieši šodien izjūtas/pārdomas/apskaidrība uznākusi, ne? Un viss izdosies!!
Tiešām! Šodien sākas jaunais gads! Jauns gads = jauni mērķi, jaunas izdošanās!  Paldies!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.01.2009 15:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 15:37:56 - Meks Rakstīja :
Sirds ir tik pilna, ka tūlīt izkāps pa muti ārā. Tāda raudamā diena man panesusies! Sen tā nav bijis, nesaprotu, kas ar mani notiek, varbūt beidzot sāku dzīvot?  Meitenes, es tikai vēlreiz gribēju pa ...
 Es arī, es arī... Mek, es tieši tāpat kā Tu izjūtu pateicību mūsu jaukajam virtuālajam koletīvam! Arī man šis rīts, kā jau Pegija augstāk rakstīja, bija tāds pārdomu, nožēlas, pašvērtējošs... varbūt nav labi, ka tā publiski sūdzamies par sevi un savu ģimeni, taču FD un attiecības ar ģimeni iet roku rokā un... iespējams, draudzenes nesaprastu šo mūsu grēksūdzi - par ģimeni - viss skaidrs, draugiem ir saprotams un pazīstams, bet ģimene+FD - nekādā gadījumā... vismaz man. Tādēļ - PALDIES, PALDIES, PALDIES! Nekad nebūtu domājusi. ka man būs tik daudz domubiedrenes un draudzenes, lai arī tikai virtuālas, Jūsu atbalsts ir vnk nenovērtējams!!!

Gunta (on-line)
Publicēts: 26.01.2009 16:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 16:39:40 - Rakstīja :
Ir jau labi gan te var pasūdzēties, pasmieties,  ir labi kopā būt..... Un visi saprot, kurš nesaprot tas sarunā neiejaucās. Man šitā patīk pat labāk nekā aci pret aci - manuprāt mēs te par dažādām lietām arī par samērā intīmām diezgan brīvi varam izrunāties, nav jākautrējās

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 26.01.2009 23:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/01/2009 23:31:19 - Meks Rakstīja :
Sirds ir tik pilna, ka tūlīt izkāps pa muti ārā. Tāda raudamā diena man panesusies! Sen tā nav bijis, nesaprotu, kas ar mani notiek, varbūt beidzot sāku dzīvot?  Meitenes, es tikai vēlreiz gribēju p ...

Jā...šodiena tāda saspringta un pilna spriedzes par nākotni... Apkārtējā situācija tik dīvaina, neziņas pilna. Sākam dzīvot pa jaunam. Man jau ar gandrīz velk uz raudāšnu, bet nu ir jau arī pamatoti iemesli, jo šodien pateica, ka mans neregulārais papildus darbs vairs nebūs. Visur neiet viegli...arī darba devējiem. Šodien izlasīju teicienu: Gribi mieru? Negaidi, lai viss notiek tā kā tu vēlies, bet vēlies to lai viss notiek kā notiek.  Labi ka, varam izkratīt sirdi, paldies, ka atsaucīgi uzklausat!'' Jo runa nav par krekliem, runa ir par sirdsapziņām'' tā te runa nav tikai par ēšanu un FD, bet par mūsu dzīvi vispār. Nu gan man citājamais uznācis...


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.01.2009 08:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2009 08:04:17 - crearting Rakstīja :
Jā...šodiena tāda saspringta un pilna spriedzes par nākotni... Apkārtējā situācija tik dīvaina, neziņas pilna. Sākam dzīvot pa jaunam. Man jau ar gandrīz velk uz raudāšnu, bet nu ir jau arī pamatoti i ...
Turies, Creating... pilnīgi spēju iedomāties Tavi situāciju, es tādā biju pirms 3 mēnešiem... bet-ja darbosies, nepadosies, tad izdosies! Lai Tev veicas, no sirds novēlu!!! Galvenais - lai beidzas tā dumjā neziņa, kas ir pats grūtākais...

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 27.01.2009 13:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2009 13:37:12 - mumins1980 Rakstīja :
Turies, Creating... pilnīgi spēju iedomāties Tavi situāciju, es tādā biju pirms 3 mēnešiem... bet-ja darbosies, nepadosies, tad izdosies! Lai Tev veicas, no sirds novēlu!!! Galvenais - lai beidzas tā ...
Paldies Mumin... Vispār jau Tev taisnība, neziņa, būs vai nebūs, iztukšo visvairāk. Tā kā gribi rējķināties ar kaut ko, bet intuīcija saka, ka nevari. Beidzot ir skaidrs, ka VISS> šodien jau smadzenes sāk kārtoties uz citu režīmu. Būs labi! No tā darba esmu tikai ieguvusi- daudz ko  iemācījos par celtniecību, nu man ir skaidrs no kā sastāv māja. Man jau draudzenes sāk padomus prasīt un pieaicina par speciālistu. Iemācījos strādāt ar Excel, ko nu jau izmantoju arī ikdienā. Un pusgadu bija bezrūpība, kas iepriekš bija aizmirsusies, ka tāda vispār pastāv. 

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 27.01.2009 15:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2009 15:17:11 - Meks Rakstīja :
Sirds ir tik pilna, ka tūlīt izkāps pa muti ārā. Tāda raudamā diena man panesusies! Sen tā nav bijis, nesaprotu, kas ar mani notiek, varbūt beidzot sāku dzīvot?  Meitenes, es tikai vēlreiz gribēju p ...
Mek, palasīju arī citā sadaļā par to, kā Tev iet. Turies! Es domāju, ka ar Tevi viss būs kārtībā! Beidzot Tu sāki apzināties, ka arī pati kaut kas esi, ne tikai ģimenes apkalpotāja, bet vēl jūies nedoši.  Apkārtējie sapratīs un vēl vairāk novērtēs, ka Tu tāda skaista un nenovērtējama viņiem esi!

Meks (on-line)
Publicēts: 27.01.2009 15:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2009 15:23:40 - crearting Rakstīja :
Mek, palasīju arī citā sadaļā par to, kā Tev iet. Turies! Es domāju, ka ar Tevi viss būs kārtībā! Beidzot Tu sāki apzināties, ka arī pati kaut kas esi, ne tikai ģimenes apkalpotāja, bet vēl jūies nedo ...
Paldies, Tev!  Es vēl tik mācos!

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 27.01.2009 23:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/01/2009 23:47:30 - Rakstīja :
Es arī pievienoju savu LIELO PALDIES JUMS MEITENES, 3x esmu mēģinājusi nomest svaru ar SV, bet ilgāk par 3 nedēļām man nav sanācis, izņemot pēdējo reizi, bet tad jau SV pārtapa par FD un patiešām ticu, ka, ja nebūtu ši onlain klubiņa un Jūsu atbalsta viena pati atkal būtu iebraukusi grāvi un sen sen jau būtu uzāvusi atkal vecās pierastas čibas kājās, bet tagad tik ļoti gribas ar tām smalkajām augstpapēdenēm tipināt, tā graciozi PALDIES!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.01.2009 09:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/01/2009 09:57:13 - crearting Rakstīja :
Paldies Mumin... Vispār jau Tev taisnība, neziņa, būs vai nebūs, iztukšo visvairāk. Tā kā gribi rējķināties ar kaut ko, bet intuīcija saka, ka nevari. Beidzot ir skaidrs, ka VISS> šodien jau smadzenes ...
Re, re, Tu jua gatavojies atkal cīņai - tas ir daudz, tiešām! Tas nozīmē, ka prāts sāk attīrīties, šitādi mazi grūdieni ir pat ļoti veselīgi, neļauj mums iesūnot, liek atkal attīstīties tālāk!!!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās