Lai cik Tu būtu izsalcis, neķer ēdienu ar abām rokām! /Āfrikāņu teiciens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Decembra video ir klāt - gatavojam FD grilā!


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 07.12.2009 12:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2009 12:28:13 - Rakstīja :

Sadaļā "Video" vesels videosižetu cikls - gatavojam FD grilā. Paldies par šī sižeta tapšanu sakām Nellijai, kas uzbūra pusdienas, izmantojot tikai šo grilu, gatavošanas laikā izstāstot vēl daudz, daudz dažādas idejas un padomus par to, ko un kā gatavot  

Sižeti atrodami šeit:

http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=1295&wa_id_key=

 


vija (on-line)
Publicēts: 07.12.2009 17:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2009 17:02:29 - teriine Rakstīja :
Sadaļā "Video" vesels videosižetu cikls - gatavojam FD grilā. Paldies par šī sižeta tapšanu sakām Nellijai, kas uzbūra pusdienas, izmantojot tikai šo grilu, gatavošanas laikā izstāstot vēl daudz, da ...
Noskatījos video. Tie grilli gan ir fantastiski, tādi kārdinoši. Bet nu lai cik būtu par viņiem sajūsmā, virtuve par mazu.  Un no pieredzes zinu, ka sākumā viss iet uz "urrā", bet vēlāk plauktā "rūsē". Bet video labs, jaunajām meitenēm ir kur pasmelties idejas. Kaut ko līdzīgu gatavoju savā cepeškrāsns grillā, atšķirība, ka tauki sapil plātiņā ar ūdeni. Bet vispār man grillēšana patīk.

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 07.12.2009 19:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2009 19:10:11 - vija Rakstīja :
Noskatījos video. Tie grilli gan ir fantastiski, tādi kārdinoši. Bet nu lai cik būtu par viņiem sajūsmā, virtuve par mazu. Un no pieredzes zinu, ka sākumā viss iet uz "urrā", bet vēlāk plauktā "rūsē" ...
Tev taisnība par rūsēšanu, bet nu  skatos, ka būs jāvelk ārā.

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 09.12.2009 10:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2009 10:56:11 - Rakstīja :

Vija, piekrītu, virtuves izmēri bieži vien traucē daudzu labu lietu iegādei/izmantošanai (tāpēc es vienmēr ar mazu (baltu)  skaudību skatos Jūlijas Visockas raidījumu "Jedim doma" - kāda viņai ir fantastiska virtuve....). Bet, tieši tā, Nellijas idejas var izmantot arī citos grilos  Un vispār - manuprāt, Nellija ļoti labi parāda vēl vienu lietu - gatavošana ir radošs un interesants process, kurā galvenais - nebaidīties izmēģināt kaut ko jaunu.


vija (on-line)
Publicēts: 09.12.2009 13:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2009 13:23:28 - teriine Rakstīja :
Vija, piekrītu, virtuves izmēri bieži vien traucē daudzu labu lietu iegādei/izmantošanai (tāpēc es vienmēr ar mazu (baltu) skaudību skatos Jūlijas Visockas raidījumu "Jedim doma" - kāda viņai ir fa ...
O, biju pavisam piemirsusi šo kādreiz tik skatīto raidījumu. Internetā lasīju viņas receptes, pat kaut ko uzmeistaroju.Jā, tā ne virtuve, bet "pole čudes". Viņa malacīte, jo vienreiz stāstīja, ka cīnās ar lieko svaru un nedrīkst atlaist grožus. Lai viņai ir, bet tāpat mūsu mazās, mīļās virtuvītes ir tā vieta, kur top garšīgi, vienkārši un mīlestības pilni ēdieni.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās