Dod nejēgam padomu, un viņš uzskatīs tevi par savu ienaidnieku. /Arābu sakāmvārds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Marcipāna dejas


Marcipāns
					Poste: 3
Marcipāns (on-line)
Publicēts: 30.11.2009 16:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/11/2009 16:47:55 - Rakstīja :
Sveiki! Šodien paviesojos FD birojā un dabūju uz 5 dienām izmēģināt mašīndejas. Protams, steidzos mājās un ar lielu nepacietību veicu priekšdarbus (uzinstalēju disku, ātri pārskrēju instrukcijām), lai varētu sākt dejot... Mans vīrs un 6 mēnešus vecais puika sēdēja skatītājos :) laikam diez ko jau neizskatījās, ka sāku lēkāt, šodien es šos dejas soļus saukšu par lēkāšanu, dažreiz pat izmisīgu, lai tikai uztrāpītu bultiņām :) mans vīrs arī nenocietās un gribēja izmēģināt. Palaidu arī, un veicās tā neko :) Tā kā diena vēl nav cauri, tad domāju, ka šis vakars man būs tāds izzināšanas process par visām iespējām, ko dod mašīndejas. Pēc dažām dienām uzrakstīšu kā man veicas!

Marcipāns
					Poste: 3
Marcipāns (on-line)
Publicēts: 02.12.2009 12:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/12/2009 12:40:09 - Rakstīja :

Ir pagājušas dažas dienas, kopš manā rīcībā ir MD. Katru dienu esmu pieslēgusies pa kādai pusstundai un esmu jau iemēģinājusi easy līmeni... ieskatoties hard līmenī, šobrīd man tas šķiet pilnīgi neiespējams! :) bet nu pats galvenais šajā nodarbē ir atrast laiku, vietu un apņemšanos mazliet uzdejot, ja tas viss būs, tad MD paladziņš netiks tik drīz saritināts plauktā uz palikšanu.

 



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās