Informācija - visvērtīgākā lieta pasaulē. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sadaļā "FD viedoklis" pārdomās dalās FD psihologs - atstāj arī savu komentāru par šo rakstu!


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 21.01.2009 12:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 12:04:50 - Rakstīja :
Lai atrunātos un varētu kaut ko nedarīt var atrast miljons iemeslus un tie visi darbojas! Ir pienācis laiks meklēt iemeslus, lai kaut ko izdarītu!!
Ieguldījums sevī vienmēr attaisnojas. Tā ir bagātība, kuru nav iespējams atņemt vai piesavināties. Lielākā gudrība ir ar pēc iespējas mazākiem izdevumiem ieguldīt sevī pēc iespējas vairāk. Kā to izdarīt?
Lasīt tālāk >>

kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 21.01.2009 12:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 12:16:20 - Rakstīja :
Metiet to tauku slāni nost un laidiet beidzot KARALIENI brīvībā.

Meks (on-line)
Publicēts: 21.01.2009 12:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 12:24:46 - kate Rakstīja :
Metiet to tauku slāni nost un laidiet beidzot KARALIENI brīvībā.

Jāāāā! Es kā Ērkšķrozīte - esmu gulējusi un pat vairāk kā 7 gadus!  Liekais ir jāatmet, tieši tāpat kā tiek darīt ar liekām, nevajadzīgām lietām - mēs taču tās nekrājam, bet aizmetam nevajadzīgo prom, beidzot nākusi apziņa, ka tauki arī pieskaitāmi šai kategorijai.


gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 21.01.2009 12:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 12:37:42 - Rakstīja :
Man ļoti patika tas Intas teiktais par tiem 10% nomestā svara-jo tā nu ir vistīrākā patiesība!!!!!To es uz sevis jau tagad izjūtu-un tad nāks nākošie 10%,kas jau būs mazāks skaitlis,un vēl nākošie,kas atkal jau būs mazāks-un iedomājieties-līdz ar katriem,pat ne 10-ar jebkuriem % uzlabojas mūsu veselība-un ja ir veselība,tad jau ir arī viss pārējais!!!!

iignja
					Poste: 935
iignja (on-line)
Publicēts: 21.01.2009 12:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 12:39:21 - gitiene Rakstīja :
Man ļoti patika tas Intas teiktais par tiem 10% nomestā svara-jo tā nu ir vistīrākā patiesība!!!!!To es uz sevis jau tagad izjūtu-un tad nāks nākošie 10%,kas jau būs mazāks skaitlis,un vēl nākošie,kas ...

Viesis
Publicēts: 21.01.2009 13:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 13:50:37 - teriine Rakstīja :
Lai atrunātos un varētu kaut ko nedarīt var atrast miljons iemeslus un tie visi darbojas! Ir pienācis laiks meklēt iemeslus, lai kaut ko izdarītu!! Ieguldījums sevī vienmēr attaisnojas. Tā ir bagātība ...
Paldies par vērtīgo rakstu, tas tā kā saliek punktus uz ''i''. Tagad, kad sākas grūti laiki arī man, jo krīzes apstākļos māksla reti kuram ir vajadzīga, tad nu apdraudēta ir arī manas ģimenes iztikšana. Man prieks, ka līdz līdzīgām atziņām jau esmu nonākusi saviem spēkiem un grūtos laikus cenšos izmantot savā labā. Pietiek taču ar mazumiņu! Un ja vēl kā pievienotā vērtība tiek iegūts slaids augums! Pilnīga taisnība, ka radošā enerģija atraisās apstākļos, kad nav pārplinības, negribas teikt, kad draud ''nabadzība''. Tas ir kā solis citā dimensijā, kad ikdiena atkāpjas un atveras cita pasaule.

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 21.01.2009 13:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 13:51:05 - Rakstīja :
viesis

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.01.2009 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 23:38:28 - Rakstīja :
Paldies par vērtīgo rakstu, tas tā kā saliek punktus uz ''i''. Tagad, kad sākas grūti laiki arī man, jo krīzes apstākļos māksla reti kuram ir vajadzīga, tad nu apdraudēta ir arī manas ģimenes iztikšan ...
Manuprāt, cilvēki tieši sāk meklēt iespējas garīgi attīstīties grūtajos laikos, smeļ mierinājumu lietās un vietās, kas ir skaistas. Ja ir pārpilnība, tad sākas citādi dullumi, ekstrēmas vajadzības, pārspīlējumi!  Varbūt man nav taisnība..

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 21.01.2009 23:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/01/2009 23:41:11 - Rakstīja :
Raksts ir superīgs, patiešām, cilvēks kļūst radošāks, sāk saprast, ka var dzīvot arī vienkāršāk, mazāk izlietot resursus, kļūst aktīvāks. Ja tev ir daudz, daudz naudas, tad - kādēļ ir jātaupa degviela vai elektrība? Kādēļ iet kājām? Kādēļ skopoties svētkos un netērēt milzu līdzekļus ēdamajam? Kādēļ nepirkt katrai dienai savu kleitu?
BET - vai to visu vajag?

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 22.01.2009 06:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 06:55:57 - Rakstīja :
"Domu skaidrībai izvēlēties kursus, kur tiek apskatīti psiholoģiskas dabas jautājumi, kas ievieš lielāku skaidrību par jūsu dzīves likumsakarībām"-citāts no raksta....un meitenes,tiešām,Figūras draugu piedāvātais cikls "kā zaud,ēt svaru viegli,bez piepūles un neatgriezeniski"-ievieš riktīgu domu skaidrību,un tas neattiecās tikai uz svaru-uz jebkuru dzīves jomu!!!!Varu jums pačukstēt,ka tur daudzas  meitenes tāpēc arī sēž kopā ar mani-viņām ar svaru viss "Ok",bet gudrība par ļaunu nenāk taču arī slaidām meitenēm!!!!Šis īsais rakstiņš ir miljardā daļa no tā,ko jūs varēsiet gūt,ja apmeklēsiet nodarbību ciklu!!!!To es jums no visas sirds rakstu!!!

chuks
					Poste: 282
chuks (on-line)
Publicēts: 22.01.2009 09:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 09:32:47 - Rakstīja :
Foršs raksts! Man gan vēl "gabaliņš ejams" līdz tiem 10%, bet es jau tagad jūtos vieglāk, enerģiskāk un visādi citādi labāk! Un foršī, ka es zinu, ka būs vēl labāk !!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.01.2009 11:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 11:31:22 - Rakstīja :
Žēl, ka man Rīga tālu...

Viesis
Publicēts: 22.01.2009 17:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 17:12:26 - mumins1980 Rakstīja :
Manuprāt, cilvēki tieši sāk meklēt iespējas garīgi attīstīties grūtajos laikos, smeļ mierinājumu lietās un vietās, kas ir skaistas. Ja ir pārpilnība, tad sākas citādi dullumi, ekstrēmas vajadzības, pā ...
Protams! Tas tā ir. Laikam neprecīzi izteicos, es to domāju par savu naudas pelnīšnas veidu, jo mana labklājība ir tieši saistīta ar to, ka kāds pērk mākslas darbus, manā gadījumā lietas, kas izgatavotas no ādas. Tas tā kā būtu skats no šīs puses. Ir ļoti daudz cilvēku, kuriem viss ļoti patīk, bet nopirkt nevar, kaut arī gribētu. Ja ir nenomaksājami rējķini, astronomiskas pārtikas cenas utt., tad jau mākslu vairs nepērk. BETī ļoti daudz dod, kad redzi cilvēkus, kuriem ļoti patīk tavi darbi. Biju pat laimīga, kad nāca pusaudži un jūsmoja, jo tas nozīmē ka viņiem patīk ne tikai pop kultūra, bet arī citas lietas. Grūtos laikos, ja vien ir garīgais spēks, un spēja ieraudzīt, ir tik  daudz iespēju smelties spēku no mūžīgās dabas, kur mazākais zāles stiebriņš, zieds vai zila debess ir skaists. Pat ja nav naudas, tas ir pieejams vienmēr...Tikai ieraugi un uzsūc sevī to enerģiju, tad var piemirst arī par ēdienu.

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 22.01.2009 17:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 17:13:01 - Rakstīja :
viesis

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 22.01.2009 19:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 19:14:31 - Rakstīja :
Protams! Tas tā ir. Laikam neprecīzi izteicos, es to domāju par savu naudas pelnīšnas veidu, jo mana labklājība ir tieši saistīta ar to, ka kāds pērk mākslas darbus, manā gadījumā lietas, kas izgatavo ...
Piedod, ja es kaut ko pateicu ne tā... protams, ka būs grūti tagad nopelnīt ar kaut ko, kas nav ikdienas nepieciešamības prece, bet varbūt jāpieiet radoši un jāveido kaut kas , kas nemaksā daudz, bet ko pieprasa arī grūtajos laikos! Bet, kas es par mācītāju... katram pašam jau sava dzīve jāizdzīvo...

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 22.01.2009 23:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/01/2009 23:48:00 - mumins1980 Rakstīja :
Piedod, ja es kaut ko pateicu ne tā... protams, ka būs grūti tagad nopelnīt ar kaut ko, kas nav ikdienas nepieciešamības prece, bet varbūt jāpieiet radoši un jāveido kaut kas , kas nemaksā daudz, bet ...
Es jau gan te drusku dramatizēju. Nav jau ar mani tik traki, darbi vēl arvien ir. Neziņa par nākotni par uzdzen adrenalīnu un smadzenes sāk ātrāk darboties. Varbūt tas pat ir nedaudz vajadzīgs, jo pārpilnībā cilvēks izlaižas un mana pieredze ir tāda, ka kāds par mums tomēr rūpējas no augšas, atliek vien paļauties un viss tiek iedots, tik cik esi pelnījis. Tikai tas nenozīmē, ka var vienkārši sēdēt un gaidīt, ir jādara!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 23.01.2009 08:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/01/2009 08:13:49 - crearting Rakstīja :
Es jau gan te drusku dramatizēju. Nav jau ar mani tik traki, darbi vēl arvien ir. Neziņa par nākotni par uzdzen adrenalīnu un smadzenes sāk ātrāk darboties. Varbūt tas pat ir nedaudz vajadzīgs, jo pār ...
Nu ja - jāpacenšas par 25%, jo pārējos 75% nevarot ietekmēt, tie atrisinās paši no sevis! Es jau arī esmu stresā par saviem darbiem, man tāpat - esmu tagad atkarīga no savu klientu maksātspējas un esamības kā tādas...

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 23.01.2009 08:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/01/2009 08:37:16 - mumins1980 Rakstīja :
Nu ja - jāpacenšas par 25%, jo pārējos 75% nevarot ietekmēt, tie atrisinās paši no sevis! Es jau arī esmu stresā par saviem darbiem, man tāpat - esmu tagad atkarīga no savu klientu maksātspējas un esa ...
Nepareizi....Es arī domāju,ka ,lai sasniegtu mēķi ir jābūt piepūlei par saviem 30%-pie Intas nodarbībās uzzināju,ka piepūlei jabūt tikai 10%.....Tad mērķis ir kārojams,bet mērķim vienmēr ir jabūt kārojamam....

crearting
					Poste: 246
crearting (on-line)
Publicēts: 23.01.2009 13:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/01/2009 13:17:34 - Rakstīja :
Nu par pūļu procentiem, manuprāt, strīdēties nav jēgas. To neviens nevarēs pateikt, lai cik augstās skolās gājis. Galvenais jau ir virziens, kur tās pūles pieliekam, ja tas tev ir lemts, tad šķiras un notiek, ja nav lemts, tad vari kaut 100% pūļu pielikt, tāpat nekas neiznāks. Ar tiem 10% varētu būt tā, ka tos ir jāpieliek, lai pa īstam sagribētu un sāktu jau dzīvot tā, it kā tas jau ir piepildījies. Un viss notiek! jau otro mēnesi sevi  pieradinu un pārslēdzu domāšanu, ka esmu tieva. Restaurēju tās sajūtas, kad tāda biju. tas gan bija sen, pirms bērnu piedzimšanas. Nu neiet tas ātri...bet jau kādu nedēļu tas izdodas. Tas ir mans ierocis, ko ieguvu pirms daudziem gadiem, arī kādā psiholoģisko nodarbību sērijā. darbojas vēl joprojām, tikai jāpiesēdzas. Tāpēc ticu, ka šīs FD nodarbības ir vērtīgas! Tas ir kā ceļojums sevī...

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 24.01.2009 09:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/01/2009 09:54:10 - crearting Rakstīja :
Nu par pūļu procentiem, manuprāt, strīdēties nav jēgas. To neviens nevarēs pateikt, lai cik augstās skolās gājis. Galvenais jau ir virziens, kur tās pūles pieliekam, ja tas tev ir lemts, tad šķiras un ...
-starp citu ,par tiem procentiem teica šī apspriežamā raksta autore-TAS IR ĻOTI BŪTISKI-ir jāapzinās-ja tu patērēsi jebkuram mērķiim vairāk nekā 10% papildus spēka,galu galā tu cietīsi krahu.....Un kā kaut ko uzzināt vai gūt,ja nedalīties ar informāciju,bet vienkārši spriedelēt....TĀ KA JĒGA IR!!!!!Lai gan tas nebija strīds,bet precizējums......


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās