Vaļsirdīgam būt ir viegli, ja neesi nolēmis teikt visu patiesību. /Rabindrants Tagore/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

VEBinĀRS


Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 18.06.2015 21:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/06/2015 21:07:49 - Rakstīja :
Nevaru atvērt vebināru....servera problēma atverot URL.....es nesaprotu, vai esmu vienīgā tāda? 

Indiāne
					Poste: 554
Indiāne (on-line)
Publicēts: 06.11.2017 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/11/2017 10:16:22 - Rakstīja :
Vebināru ieraksti.

Paskatījos, gandrīz katru vebināru gribētos paklausīties, taču mani mulsina, ka katram vebināram var norādīt vienību skaitu - sanāk kā klausīšanās reizes? Un vēl tāda nesaprotama izmaksu pozīcija kā 3 EUR, kas ir vēl pusotrs vebinārs, turklāt piegāde vai kas tāds nemaz nav vajadzīgs, tad par ko ir šī summa? Un kas ir ar to bezgala garo anketu pirkuma  beigās, vai tāda ir jāaizpilda, ja es jau esmu reģistrētā lielā online tievētāja?

Atradu, ka 3 EUR neparādās, ja izvēlas nevis maksāšanas veidu, bet turpat zemāk sarakstā vebināru (bez piegādes). Bet kā tad varēs maksāt un vai ir jāaizpilda tā garā anketa?

Indiāne
					Poste: 554
Indiāne (on-line)
Publicēts: 06.11.2017 10:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/11/2017 10:17:36 - Rakstīja :
Un es paskaitīju - tur i aptuveni 50 ieraksti, kas nozīmētu aptuveni 100 EUR, ja vēlos noklausīties tos visus. Vai nav iespējams pirkt vairumā par kādu izdevīgāku cenu? :)

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 08.11.2017 09:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/11/2017 09:35:14 - Indiāne Rakstīja :
Un es paskaitīju - tur i aptuveni 50 ieraksti, kas nozīmētu aptuveni 100 EUR, ja vēlos noklausīties tos visus. Vai nav iespējams pirkt vairumā par kādu izdevīgāku cenu? :)
Labdien, tā kā vebināri ir piesaistīti veikalam, tad diemžēl, pagaidām ir jāaizpilda anketa, bet ja Jūs jau esat iegādājusies online, tad serveris atceras Jūsu parametrus un aizpildīšana būs ātra. Nezinu, vai jāpērk visas tēmas, varbūt varat sākt ar kaut ko aktuālāku, jo mums nav tāda opcija, kā apjoma cena.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās