Ja vari darīt visu, ko gribi, un, ja dari tikai to, kas der - tad tev ir īsta brīvība. /R. Kaudzīte/

Zoja (- 20 kg) - es noticēju sev!

Vārds, uzvārds  Zoja Prokazova
Vecums  51 gads
Augums  162 cm
Svars pirms  91 kg
Svars pēc  71 kg
Zaudētais svars  20 kg 9 mēnešos
Nodarbību vieta  Rīga, Inga Pūce

   

 

Mans tievēšanas ceļš sākās pirms 11 gadiem. Kopš bērnības man ir bijusi nosliece uz lieko svaru, tāpēc visu mūžu esmu interesējusies par visādām diētām, mēģinājusi nodarboties ar aerobiku, bet tas viss deva tikai īslaicīgu rezultātu.

Ļoti pieņēmos svarā pēc otrās meitas piedzimšanas. Kad svari rādīja 92 kg, sapratu, ka jāsāk nopietni domāt par sevi. No paziņām dzirdēju par Svara vērotāju grupu nodarbībām. Es aizgāju un 6 mēnešu laikā notievēju par 19 kg diezgan ātri un viegli. Sapratu galvenos uztura principus un 7 gadus veiksmīgi saglabāju šo svaru. Vēl nesen aizgāju uz Figūras Draugu grupu pie Jeļenas Purgeles un veiksmīgi notievēju.

2012. gada rudenī pazaudēju darbu, kas bija man ļoti liels stress. Rudenī un ziemā bieži vakaros sevi mierināju ar saldumiem, kas atkal mani noveda pie liekiem kilogramiem. 2013. gada martā aizgāju uz grupu pie Ingas Pūces. Mans svars tajā brīdī bija 91 kg. Jau pirmajā nodarbībā es sapratu, ka rīkojos pareizi, jo nesamierinājos ar savu izskatu un likteni un atkal nolēmu sevi savest kārtībā.
      
Katra nodarbība pie Ingas bija kā dvēseliskas sarunas tuvu draudzeņu lokā. Inga kļuva ne tikai par manu dietoloģi, kas daudz ko jaunu pastāstīja par produktiem, kuri palīdz ne tikai notievēt, bet arī saglabāt sasniegtos rezultātus. Viņa man iemācīja arī pareizu attieksmi pret sevi un dzīvi kopumā. Pateicoties viņai, sāku pozitīvi skatīties uz tievēšanas procesu, pārstāju sevi salīdzināt ar citiem un cienīt to, ko Dievs man ir devis.

Es noticēju sev un tam, ka grūtības dzīvē tiek dotas tādēļ, lai mēs mainītos, pieņemtu jaunus izaicinājumus. Man ļoti patīk bērni, tāpēc jauna darba meklējumos liku uzsvaru uz šo apstākli, lai gan pēc profesijas esmu inženiere. Tagad strādāju ļoti interesantu un aizraujošu darbu, kas saistīts ar bērniem, un esmu priecīga, ka mans liktenis iegrozījās tieši tā.
    
Tagad turpinu iet uz nodarbībām pie Ingas ne tikai tādēļ, lai atgūtu slaidumu, bet arī lai satiktos ar dvēselei tuviem cilvēkiem!!!