Cilvēka vērtību nosaka tas, ko viņš devis citiem. /E. Krotkijs/

Oscar's fish

                                                   Kāpēc Oscar’s fish produktus uzskata par unikāliem?


Visi produkti ir tikai vienreiz saldēti un saldēti pilnīgi svaigi, ne vairāk kā 24 stundas pēc nozvejas. Tie ir zvejoti tīros, nepiesārņotos Islandes ūdeņos. Zivis tiek iepirktas no nelieliem zvejas kuteriem, kas katru dienu piestāj krastā. Produkti ir izsekojami. Katrā zvejas sertifikātā ir minēts laivas numurs, kvotas lielums, laivas īpašnieka vārds, uzvārds un mājas adrese. Produktiem netiek pievienotas piedevas! Uz iepakojumiem ir atļauts lietot Islandes atbildīgas zvejas simbolu „Responsible fisheries”, kas nozīmē, ka zvejo tik daudz, lai zivis dabiskā veidā spētu atjaunot savus resursus.

Pikša ir ļoti tīrīga un prasīga zivs. Dzīvo tikai nepiesārņotos ūdeņos un stabilā ūdens t°, tāpēc Norvēģijā, Krievijā un Kanādā, kur zvejo pikšas, tās uzturas tikai neilgu laiku, savukārt Islandes ūdeņu temperatūra visu gadu ir nemainīgā amplitūdā no 0 °C līdz +10 °C, tāpēc zivis aug lēnām un gaļa veidojas blīva un bagātīga, un pikšas zvejo visu gadu. Tiek iepirktas tikai ar līnijāķiem zvejotas pikšas, tā zivis nesmok un to gaļā nenonāk asinis, kā tas ir ar vadiem un tīkliem zvejotām zivīm. Pikšas gaļa ir gaiša, tīra un smaržīga.

  • Rūpnīcā pikšu filē 24 stundu laikā no nozvejas, iepako un tūlīt saldē 1,5 stundu mīnuss 42 °C temperatūrā. Nemainīgā kvalitātē –20 °C produkts glabājas 18 mēnešus. Oscar’s fish ir vienīgie ražotāji, kas Eiropā piedāvā zivs fileju saldētu, jau esot iepakojumā. Tā ir milzīga pievienotā vērtība kvalitātei – zivs maksimāli saglabā sulīgumu. Tai nav pievienots ūdens vai ledus. Pircējs maksā tikai par zivi, nevis ūdeni.
  • Ap Islandes krastiem ir lielas garneļu kolonijas, kas garšo pikšai, no tām tās gaļa iegūst svaigo, nedaudz saldeno garneļu garšu.


Pikšas smalkmasa ir augstvērtīgs, tīrs produkts no pikšas nestandarta filejām un atgriezumiem, kas tiek izsviesti caur centrifūgu, lai nodalītu asakas. Smalkmasa tika izveidota, lai pircējiem, kas vēlas lētāku un ikdienišķāku produktu, būtu pieejams vērtīgs, svaigs un tīrs produkts. Nesatur ūdeni, ledu, piedevas.

Jūras zeltplekstes fileja ir kļuvusi par iecienītu produktu, pateicoties tās garšai un vienkāršajam pagatavošanas veidam. Oscar’s fish tirgo jūras zeltplekstes fileju, kuras pagatavošanai nepieciešamas tikai 15 – 20 minūtes. Atlaidina 5–7 minūtes, iepakojumu ieliekot ūdenī, tad gatavo vai nu uz pannas, vai cepeškrāsnī. Jūras zeltplekste ir nedaudz treknāka par pikšu.

Islandes garneles ir vienreiz saldētas un tvaicētas, ar minimālu ledus aizsargglazūru, apmēram 7–10% (Latvijā piedāvātajām parasti ir 25–49% ledus – pēc Oscar’s fish testa rezultātiem). Tām piemīt garneles īpašā garša, tās ir mīkstas un ļoti garšīgas. Pircēji ir novērtējuši šo ekskluzīvo iespēju, jo tirgū ir tikai divas un vairāk reižu saldētas garneles.

  • Garneles ir bagātas ar minerālvielām, cinku, fosforu, dzelzi, varu, A, D, E, K, B12 vitamīniem, turklāt tām ir tikai 95 kcal. Garneles satur 100 reižu vairāk joda nekā liellopa gaļa!
  • Oscar’s fish ir darījis visu, lai šo produktu pircējiem pasniegtu pēc iespējas saudzīgākā un dabiskākā veidā..

Islandes mencu aknas. Šo produktu izvēlējāmies kā pievienoto vērtību no Islandes uzņēmuma ICE-WEST, kas sasaucas ar mūsu koncepciju par videi draudzīgu zveju un produkta tīrību. Dioksīns, kas ir visu mencu aknu ražotāju bieds, mūsu produktā ir tikai 0,0014 pikogrami uz vienu gramu produkta, kamēr ES pieļaujamā norma ir 4 pikogrami. Tāpēc mēs to saucam par ekoloģiski tīru. Turklāt produkts satur tikai mencu aknas un jūras sāli, ražošanā izmanto aknas tikai no zivīm, kas ķertas ar līnijāķiem. Šo produktu lieto atveseļošanās laikā pēc operācijām, kad īpaši nepieciešamas omega-3 taukskābes.

Skotijas lasis. Pakļaujoties tirgus prasībām pēc laša, kas mūsu pircējiem garšo, sapratām, ka jāsameklē lasis, kas atbilstu mūsu nostādnēm par kvalitāti un garšotu pircējiem.
Tā tapa divi Skotijas laša produkti – svaigi saldēts Skotijas lasis un auksti kūpināts Skotijas lasis, ko arī pārdodam saldētu. Šos produktus pircēji vēl vērtē un testē.

Nopērkams visos lielveikalos dažādā sortimentā un birojā.

www.oscarsfish.lv

SIA OSCARS FISH
Biroja adrese – Viskaļu ielā 3, Rīga, LV 1026. Tālr. pasūtījumiem 67312112, mob. t. 26493333, info@oscarsfish.lv;
www.icelandic-delicatessen.ru